» »

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Temo vidijo: vsi
««
16 / 29
»»

ZiedRieke ::

Kdor nima usak 2K ekrana in RTX grafične bo razočaran. Igram na GTX1080ti vse na ultra in špil izgleda slabo. Raytracing zgleda naredi svoj čar.

Zgodovina sprememb…

Argica ::

Sem včeraj malo sproabl na bogem R5 2600, 16GB, 1060 6G ni tok slabo.

Evolve ::

oo7 ::

Jaz tudi igra trenutno sem dal čez trening iz bojevanja. Stealth je čisto brez veze.

Drugače pa na medium na Gtx 970 dela čist vredu.

dronyx ::

Po mojem izboru do sedaj najbolj zabaven hrošč.

Izi ::

Že pridno flikajo :D
Kar dolg spisek popravkov so skupaj spravili v dveh dneh.
Hotfix 1.04

BigWhale ::

Po kar nekaj urah igranja sem zdaj na tocki kjer imam kaksnih 15 side misij, vec kot pet odprtih gig-ov (kontakti s fixerji, kjer ti sproti dajejo misije), stiri main misije in vsak fixer mi probava prodat kak avto. Ene par misij je resnicno grindy, recimo poiskat moras 20 tarot kart v mestu. Threat level misij je zlo ok predstavljen. Tisto kar je moderate lahko nardis, tam kjer je threat level very high, te pa naspankajo k otrocicka. :D

V igri je verjetno kar nekaj referenc na razne stvari iz pop kulture, do zdaj sem nasel Demolition Man in Portal. :)

Kar se zgodbe in backgrounda tice so povsod v igri razmetani memory shardi z raznimi izvlecki in opisi.

Mi gre pa precej na jetra en kup UI bugov. :/

Mato989 ::

BigWhale je izjavil:

Po kar nekaj urah igranja sem zdaj na tocki kjer imam kaksnih 15 side misij, vec kot pet odprtih gig-ov (kontakti s fixerji, kjer ti sproti dajejo misije), stiri main misije in vsak fixer mi probava prodat kak avto. Ene par misij je resnicno grindy, recimo poiskat moras 20 tarot kart v mestu. Threat level misij je zlo ok predstavljen. Tisto kar je moderate lahko nardis, tam kjer je threat level very high, te pa naspankajo k otrocicka. :D

V igri je verjetno kar nekaj referenc na razne stvari iz pop kulture, do zdaj sem nasel Demolition Man in Portal. :)

Kar se zgodbe in backgrounda tice so povsod v igri razmetani memory shardi z raznimi izvlecki in opisi.

Mi gre pa precej na jetra en kup UI bugov. :/



Nekaj mi plis povej, ko se lvlas ali opazis da misiji tezavnost pade na moderatr pa easy al katkoli pac je oznaka...

Pa se nekaj lahko misije abandonas da pucas log?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

Kot lastnik čisto nove RTX 3080 kartice imam čast Cyberpunk igrati z max settingsi, ne vem kaka je igra na lower grafiki a z vsemi bombončki se mi zdi igra noro lepa.

Je pa to prva igra ki se mi zdi lepša z chromatic abberation in grain effectom vklopljenim, brez tega se mi zdi vse preveč sterilno.

Tudi večine bugov, ki jih tako veselo lepijo na youtube v "cyberpunk fails" videih nisem opazil.

Največjo napako so (imo) naredili tisti ki so jo kupili za last gen konzole... tam je sploh nebi smeli izdati, ker enostavno ni hardwara da bi igro poganjal zadovoljivo.

BigWhale ::

Zmajc je izjavil:

Kot lastnik čisto nove RTX 3080 kartice imam čast Cyberpunk igrati z max settingsi, ne vem kaka je igra na lower grafiki a z vsemi bombončki se mi zdi igra noro lepa.


Z vsem na max in brez DLSSa je v 1080p skor igralno. :> V 4K je pa slideshow. :)) Je pa zlo dobr narjeno nastavljanje locljivosti in grafike. Nobenih restartov, nicesar.

BorutO ::

Te igre nisem kupil samo zaradi tega, ker sem vedel, da bo nekaj istega, kot je bilo pri Microsoftovem Flight Simulatorju ... Pričakovanja so bila ogromna, potem pa razočaranje ... isto je zdaj s to igro.

Magic1 ::

Neučakani bodo pač malo trpeli. Jaz bom nabavil enkrat GOTY verzijo po znižani ceni, prej pa se bo verjetno že dobilo hardware po normalni ceni(ki bo tudi pokrpan). Ali celo PS5, da se ne bo kompliciralo. Trunutno imam itak preveč dela in preveč nepreigranih top zadev od zadnjih let.
Magic

dronyx ::

Zmajc je izjavil:

Tudi večine bugov, ki jih tako veselo lepijo na youtube v "cyberpunk fails" videih nisem opazil

Po moje večina tega nastane na PS4 in Xbox.

Horas ::

dronyx je izjavil:

Po mojem izboru do sedaj najbolj zabaven hrošč.


aaahhaha :));(( se obrne pa gre in ji še kr ščije
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BigWhale ::

V trgovinah ni posebne opcije za ammo. Bummer.

IvoJan ::

BigWhale je izjavil:

V trgovinah ni posebne opcije za ammo. Bummer.

v igri manjka se marsikaj poleg tega. kot naprimer driving AI pri policistih. tako neumnih NPCjev ne njdes v nobenem spilu.
Osebno mi je spil, ce odmislim res vrhunsko grafiko, cist povprecen rpg z leseno voznjo in mrtvim svetom.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Lojzze ::

Municija se skoraj džabe krafta,če pa vsaj malo stranskih misij delaš pa je municije tako ali tako dovolj

kitl76 ::

No dobil novo mašino in presedlal iz GTX 1070 na RTX 3070 lahko povem ko bi igral čisto drugo igro.

Uizi ::


:))

Kurzweil ::

Kar nekaj jih je napisalo, da je z RTX 3070/3080/3900 grafika toliko boljša, kot da ni ista igra, tu imam seveda v mislih 4k, ray tracing, DLSS... je to zgolj pretiravanje, ker ste se pred pocenitvijo spustili v nakup grafične, ali je kdo pri volji, da kresne kakšen print screen, ko je to vklopljeno, in ko je to izklopljeno, da vidimo, če je res tako velika razlika...

Horas ::

IvoJan je izjavil:

BigWhale je izjavil:

V trgovinah ni posebne opcije za ammo. Bummer.

v igri manjka se marsikaj poleg tega. kot naprimer driving AI pri policistih. tako neumnih NPCjev ne njdes v nobenem spilu.
Osebno mi je spil, ce odmislim res vrhunsko grafiko, cist povprecen rpg z leseno voznjo in mrtvim svetom.


pa js res ne vem več k je z vami, v enih temah prvite kk prrepoznate razlike med 60-75-120hercov pa ne vem kke stbari vse še,a tule ste pa slepi???? grafika je daaaaaaaleč od vrhunskega. še xii igrca na lpšo grafiko :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kayzon ::

A je res AI dalec eden najslabsih kar jih je bilo?

No NPC Day/Night cycle. NPCs spawn and despawn outside of the player's view.

If an NPC is doing an action, they will do that action forever until the player moves.

NPCs that are not story/side quest related have one dialog reply.

If one NPC is assaulted, every other NPC in a large circle around the player will crouch to the floor in the same animation, even if they did not see the original assault.

NPCs in a car will follow a specific route. If the route is even slightly interupted, for example by your car, they will cease to move forever until you remove the obstruction.

NPCs in a car will not attempt to move or exit their vehicle if you assault them with bullets/another vehicle.

NPCs will not acknowledge the player if they run the player over with their car.

NPCs will not attempt to steal their vehicle back if you steal it from them.

NPCs will not attack you or defend themselves in any way or form, even if engaged upon with just fists.

Police spawn around the player's vision when the player is wanted, forever, until they attempt to hide or drive away.

Police to not attempt to question, warn, or arrest the player for even the smallest crime commited, for example if you bump into them or accidently enter a private area.

Police are incapable of driving cars and chasing the player if they drive away.

Police will not attack hostile targets like Gangs if they are not already doing so in an activity.

Police will know if the player has attacked an NPC in the middle of the badlands and spawn next to the player, without vehicles.

NPCs will rarely thank or acknowledge the player if they are helped by the player.

Scripted NPCs that have dialog will say their dialog then proceed to stand there forever. They will also repeat the same dialog if the player leaves the area and visits again later.

gddr85 ::

hm, torej nekak v stilu gta 4 oz. še slabše =)

Furbo ::

Jaz sem kar vedel, da bo tako.
Kako pa naj bi bilo drugače, dokler ne dobimo kakih AI pospeševalnih kartic ali dokler fokus ne gre samo v grafiko grafiko grafiko..
..kot bi gledal film s čudovitimi scenami ampak povsem brez vsebine.. potem je to samo še screen saver.
Tako je pa taka igra samo voda na mlin nvidiji.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kitl76 ::

Kurzweil je izjavil:

Kar nekaj jih je napisalo, da je z RTX 3070/3080/3900 grafika toliko boljša, kot da ni ista igra, tu imam seveda v mislih 4k, ray tracing, DLSS... je to zgolj pretiravanje, ker ste se pred pocenitvijo spustili v nakup grafične, ali je kdo pri volji, da kresne kakšen print screen, ko je to vklopljeno, in ko je to izklopljeno, da vidimo, če je res tako velika razlika...


Ja igram v 4K. Bom jutri naredil, če ne bo kdo pred menoj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Magic1 ::

Sej je bilo povedano, da 4K ni problem. Ray tracing je. Če želiš, da se svetloba, sence in odboji realno sevajo, potem potrebuješ zeleno grafiko vredno 600EUR+. Če to lahko preboliš, potem 4K gre na dosti cenejši grafični neglede na tabor. Ta ray tracing opažam, da je tak gimick za luplenje ljudi in ker so videli, da je prehud udarec, so naredili še DLSS za ublažitev.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Lonsarg ::

Da ne bo pomote raytracing je zgolj tehnologija ki na dedicated hardware nivoju simulira odboje svetlobe. Brez tega vse te efekte še vedno dobiš (že vsaj 10 let gaming industrija to ima) samo so simulirani približki ki odvisno od implementacije lahko izgledajo konkretno slabše, lahko pa praktično enako. Čisto odvisno torej od game engina. Low vs Ultra bo seveda opazno Ultra vs Ultra+Raytracing pa zna biti v marsikateri igri skoraj naopazno.

Pri Cyberpunk se trenutno nagibam k neopazno če je slika v gibanju (če je primeru še kaj najdeš):

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Berserker ::

ZiedRieke je izjavil:

Kdor nima usak 2K ekrana in RTX grafične bo razočaran. Igram na GTX1080ti vse na ultra in špil izgleda slabo. Raytracing zgleda naredi svoj čar.


Potem je to fail od razvijalcev in ne igralcev.

PARTyZAN ::

BigWhale je izjavil:

V igri je verjetno kar nekaj referenc na razne stvari iz pop kulture, do zdaj sem nasel Demolition Man in Portal. :)


V hotelu sem ravnokar naletel na Hideo Kojima, avtor Metal Gear franšize in Death Stranding:


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Jaz tudi igra trenutno sem dal čez trening iz bojevanja. Stealth je čisto brez veze.

Drugače pa na medium na Gtx 970 dela čist vredu.



Ja tole svojo izjavo moram vzeti nazaj ;((
Na začetku igre, ko se voziš tam po puščavi sem izbral nomad razred je delalo vse vredu. Zdaj sem bil pa na misiji kjer moraš rešiti tisto žensko v kadi pa mi je Pc pokleknil sem dal vse na low od 15-40 fps v glavnem slabo. Bo treba dati igro na stran in začeti razmišljati o novem računalniku :|

lp

Magic1 ::

Lonsarg je izjavil:

Da ne bo pomote raytracing je zgolj tehnologija ki na dedicated hardware nivoju simulira odboje svetlobe. Brez tega vse te efekte še vedno dobiš (že vsaj 10 let gaming industrija to ima) samo so simulirani približki ki odvisno od implementacije lahko izgledajo konkretno slabše, lahko pa praktično enako. Čisto odvisno torej od game engina. Low vs Ultra bo seveda opazno Ultra vs Ultra+Raytracing pa zna biti v marsikateri igri skoraj naopazno.

Pri Cyberpunk se trenutno nagibam k neopazno če je slika v gibanju (če je primeru še kaj najdeš):

Sam izgleda da je ta dedicated hardware še zelo podhranjen (oziroma so enačbe toliko kompleksne), saj z uporabo ray tracinga grafične počepnejo. Sej verjetno izgleda lepo, samo niti priimbližno ne toliko bolje, kot je dražje. Ta bombonček, te verjetno stane 2.5x. Se je treba na koncu vprašat, ali ti je to res toliko vredno.
Magic

Zmajc ::

Osebno sem po 6 letih prvič kupil novo grafično, ter z GTX 970 presedlal na RTX 3080, itak da mi ni žal niti centa.

Cyberpunk pa sem 100% ignoriral vse kar se medijskega pompa tiče.

Ne vem kaj so pričakovali ljudje, meni je igra Deus Ex meets Neuromancer na megasteroide in sem izredno navdušen nad njo. Na hard je izredno zabavno igrati cyber assassina z katano.

kitl76 ::

 Cyberpunk

Cyberpunk



Takole izgleda zadeva. Špil je nor samo meni je to bolj 3d shooter kot pa kak RPG.

Mr.B ::

Ne vem ce je bilo objavljeno...https://www.reddit.com/r/pcgaming/comme...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

oo7 ::

Mr.B je izjavil:

Ne vem ce je bilo objavljeno...https://www.reddit.com/r/pcgaming/comme...



Tole bom pa jaz zdaj probal. Pa, da vidim če bo kaj bolje. Hvala

Han ::

kitl76 ::

Mr.B je izjavil:

Ne vem ce je bilo objavljeno...https://www.reddit.com/r/pcgaming/comme...



Ne najdem te vrstice 75 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08

Imam pa 1.4 patch.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Ne vem ce je bilo objavljeno...https://www.reddit.com/r/pcgaming/comme...



Ne najdem te vrstice 75 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08

Imam pa 1.4 patch.



Ja tudi meni ne najde te vrstice.

Ne ne sem našel. Tam kjer iščeš moraš iti na HEX Values.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Sem probal Prej mi je delalo na 15-40 fps zdaj mi gre na 15-55 fps. Še vedno pa so problem 15.

BigWhale ::

Kurzweil je izjavil:

Kar nekaj jih je napisalo, da je z RTX 3070/3080/3900 grafika toliko boljša, kot da ni ista igra


Jaz sicer nisem film grain in bokeh whore, zato moje mnenje mogoce ne steje ampak men se zdi, da igra ze brez raytracinga zgleda zlo dobr, je pa dalec od tega, bi zgledal to drug game. Je pac sam lepsi.

BigWhale ::

Zmajc je izjavil:

Osebno sem po 6 letih prvič kupil novo grafično, ter z GTX 970 presedlal na RTX 3080, itak da mi ni žal niti centa.


Ja, tudi jaz sem presaltal iz 970 na 3080, po tolk letih je bil ze cas in sem tud zadovoljen.

Magic1 ::

Pa kolk dolga igra je to, da noben ne zna povedat, koliko je to dobra igra in jo je končal? Izgleda, kot da se vsi sam z nastavitvami igrajo...
Magic

BigWhale ::

Kurzweil je izjavil:

Kar nekaj jih je napisalo, da je z RTX 3070/3080/3900 grafika toliko boljša, kot da ni ista igra, tu imam seveda v mislih 4k, ray tracing, DLSS... je to zgolj pretiravanje, ker ste se pred pocenitvijo spustili v nakup grafične, ali je kdo pri volji, da kresne kakšen print screen, ko je to vklopljeno, in ko je to izklopljeno, da vidimo, če je res tako velika razlika...


Zdej sam en scena pri 4K, raytracing on, DLSS off, vse na max. :)



Tole sem imel spravljeno na disku. Nardim potem se kaksno za primerjavo, ko bom v mestu.

Izi je izjavil:

Če sem jaz prav razumel iz trailerja, je Johhny na čipu, ki ga imajo spravljenega in zastraženega v korporaciji Arasaka zadnjih 50 let. Ta čip potem sam ukradeš iz Arasake, ker naj bi bil neprecenljive vrednosti in naj bi menda prinesel nesmrtnost. Vsaj tako pravijo. Izkaže se da je čip nekaj defekten in edina možnost, da dobiš podatke iz njega je da si ga vštekaš direkt v glavo.
In tako si v glavo sam preneseš Johnnya, kot nekakšen virus, ki se ga potem ne moreš več znebiti. Naš V in Johnny se potem borita za prevlado in hočeš nočeš moraš delati queste zase in tudi queste za Johnnya, ker drugače te bo gnjavil do onemoglosti in celo zagrozi, da bi znal prevzeti kontrolo nad tvojim telesom.


PS: V tem spoilerju je skor vse narobe napisan. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Osebno sem po 6 letih prvič kupil novo grafično, ter z GTX 970 presedlal na RTX 3080, itak da mi ni žal niti centa.


Ja, tudi jaz sem presaltal iz 970 na 3080, po tolk letih je bil ze cas in sem tud zadovoljen.



No jaz imam pa še vedno GTX 970. In ja tudi jaz zdaj vidim, da bo počasi treba zamenjati čeprav je tole prva igra, ki mi je tako upočasnila PC.

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

Sem probal Prej mi je delalo na 15-40 fps zdaj mi gre na 15-55 fps. Še vedno pa so problem 15.


Najdu zdej pa ne najdem v kaj naj spremenim :))

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem probal Prej mi je delalo na 15-40 fps zdaj mi gre na 15-55 fps. Še vedno pa so problem 15.


Najdu zdej pa ne najdem v kaj naj spremenim :))


Jaz sem v prvič narobe spremenil 75 v 74.

Sem še enkrat probal in 75 spremenil v EB in je kar velika razlika ampak sem probal samo na hitro.


Se pravi

75 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08

moraš spremeniti v

EB 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08

Pa shraniti moraš na koncu tista disketa in greš ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

shadeX ::

BigWhale je izjavil:







Impresivno.

PARTyZAN ::

Za RT screenshoti niso glih najboljši medij za primerajvo. Je boljš video, tega je pa že dost po internetih.

sivistol ::

Kayzon je izjavil:

A je res AI dalec eden najslabsih kar jih je bilo?

No NPC Day/Night cycle. NPCs spawn and despawn outside of the player's view.

If an NPC is doing an action, they will do that action forever until the player moves.

NPCs that are not story/side quest related have one dialog reply.

If one NPC is assaulted, every other NPC in a large circle around the player will crouch to the floor in the same animation, even if they did not see the original assault.

NPCs in a car will follow a specific route. If the route is even slightly interupted, for example by your car, they will cease to move forever until you remove the obstruction.

NPCs in a car will not attempt to move or exit their vehicle if you assault them with bullets/another vehicle.

NPCs will not acknowledge the player if they run the player over with their car.

NPCs will not attempt to steal their vehicle back if you steal it from them.

NPCs will not attack you or defend themselves in any way or form, even if engaged upon with just fists.

Police spawn around the player's vision when the player is wanted, forever, until they attempt to hide or drive away.

Police to not attempt to question, warn, or arrest the player for even the smallest crime commited, for example if you bump into them or accidently enter a private area.

Police are incapable of driving cars and chasing the player if they drive away.

Police will not attack hostile targets like Gangs if they are not already doing so in an activity.

Police will know if the player has attacked an NPC in the middle of the badlands and spawn next to the player, without vehicles.

NPCs will rarely thank or acknowledge the player if they are helped by the player.

Scripted NPCs that have dialog will say their dialog then proceed to stand there forever. They will also repeat the same dialog if the player leaves the area and visits again later.



torej nekje na nivoju gta vice city ? ojoj

Kayzon ::

To se ni vse,te tri fakcije k loh igras trajajo samo 20-30 min in potem ne igrajo nobene vloge v igri. Tudi ko naredis lik na zacetku ga ne mors vec spreminjat tekom igre. Kolikor berem sama igra ni slaba,ce sledis linearni poti ker razen tega ni nicesar za pocet v svetu. Prazen je.
««
16 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11820691 (224) oo7
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18424647 (718) oo7
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26742104 (7337) Kvinta
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488263696 (27562) D3m

The Witcher (202?)

Oddelek: Igre
7937 (727) ahac

Več podobnih tem