» »

cdrw teac 4x 4x 32x

cdrw teac 4x 4x 32x

asteroidk ::

a se ga splaca kupt (mediamarket u filahu(beljaku :D) za cca 20000 SIT ?
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Senf ::

Odvisno, če je polna verzija z programom in vsem, potem ja, drugače če je oem, pa takšen stane v sloveniji max 30k sit, pa se odloči.

LP
Senf

asteroidk ::

hmt udi ce je oem je cenejse kukr pr ns ... I guess :D
20k je res zlo mal :D:D:D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Ribicija ::

Če upoštevaš da OEM verzijo dobiš v SLO za cca 27kSIT potem ga jaz osebno nebi kupil v Avstriji. Pri nas bo lažje z morebitno garancijo, pa če dodaš še stroške z pot si tako že skoraj na istem.

lp

asteroidk ::

hmm problem je v tem da sm writerja v trgivini samo nahitro pogledal (skatlo) in ceno in niti nevem ali je OEM ali ne ...
ko grem naslednjic gor bo treba bit bl natancn :D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

OZZY ::

Računi, da te stvar pride še manj, saj dobiš na carini davek nazaj. Seveda opcija šverckomerc. Lahko pa se vrneš nazaj v štacuno pa dobiš še več nazaj kot na slovenski strani. Ampak pri 20k je to zanemarljivo.

asteroidk ::

ozzy: to sm ze upostevou pa pozabu napisat :D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

CCD ::

Potem se pa sploh ne splača. Pejdi v Iskra računalniki, k so baje neki zastopniki za Teac pa OEM verzijo za okoli 27k Sit. Dobiš zraven precej, jest sm mislu da so mi napačnega dal.:D

asteroidk ::

sej bi kupu u slo... sam k ni denarja;))
se 20k nevem ce bom spravil skupi :D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Sirki ::

Omas, kje je ta Iskra računalniki?

Han ::

Tule je spletna trgovina, robo pa lahko tudi osebno prevzameš na koncu Viča (Dolgi most) v LJ. (če se pelješ iz centra po Tržaški, ne zaviješ na koncu levo na obvoznico/avtocesto, ampak na naslednjem semaforju levo - točnega naslova žal ne vem)

bili_39 ::

Obstaja se ena moznost: Philips RW 804k. Pekac 8x4x32, pri Alarixu (http://www.pckliker.com ) ga dobis za cca 32 do 33 ksit.
Kot po navadi so se z dvomesecnim zamikom cene pri nas prilagodile avstrijskim...

asteroidk ::

nene.. jest hocm teaca alpa plextorja :D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

XtX ::

x

NightHawk ::

tale philips je dubu zlati monitor pri Monitorju zato verjetno ne more bit tko slb...

badboy ::

veste ni tako preprosto, kot je nekaterim...

meni recimo je Villach 1/2 blizji od Ljubljane :)
in grem zato raje kaj kupiti v media ...
a kdo ve kaksno cenejso trgovino s PC stuff v Villachu in okolici ???????



Kranjska Gora - Villach 25 minut.
Kranjska Gora - Ljubljana 1h, ce ni glih vikend pa se Ljubljancani vracajo domov :)
info@badboy.bihosting.com

badboy ::

Jst sm bil dans v Villachu u Mediamarktu

in sm nabavu Philipsa 8/4/32
in lahko recem da je odlicen za 2000ats

kar je precej bolje od teaca glede na majhno razliko v ceni (1400ats) - cene so z davkom

lahko samo priporocam masico

danes je slo skos ze 12 cdjev in deluje enkratno
zapece pa enga v cca. 12 minutah kar je zame vec kot dovolj hitro
info@badboy.bihosting.com

Ribicija ::

Upam da so te tanove izboljšali. Jaz moram priznati da imam s prejšnjimi serijami (4432) slabe izkušnje. Večina ki jih je imela jim je še v garanciji crknil. Po predvidevanjih zato ker se je močno pregreval (kljub temu da ima ventilator.). Moje priporočilo je vsekakor da si probaš mašino tako urediti da boš čim bolj ohlajal CDRW enoto. Če se le da s kakšnim dodatnim ventom.

lp

asteroidk ::

za hlajenje mam poskrbljeno..
hladim vsak disk, cdrom:D in vse kar se mi zdi potrebno tko da to ni problema ...

Bom vodno nasraufou na writerja:D:D:D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

whatson ::

ja valda da se splaca... programsko opremo pa itak downloadas

Freak ::

Mogoče, čeprav bi raje kupil 8*8!>:D

Matty ::

Sam to... izkusnje z garancijo mam v Media&Markt v Avstriji zelo dobre, res pa, da zna biti neprijetno ce od te trgovine stanujes 100 in vec km...

Drugace bi pa sam tudi sel kupit v AUT pekac (oz. sem to tudi ze storil), v Villachu sem mnogo hitreje kot v LJ.

XtX ::

x

MadMax ::

TEAC kolk jaz vem ni se imel ventilatorja, 4x Philips pa. Sklepam,da govori o slednjem.

BugiMen ::

Roke stran od philipsa. Jaz in nekatri moji kolegi imamo ZELO slabe izskusnje z njim. Ce mene vprasas je teac 4x, veliko boljsa izbira kot katerikoli philips
Born to be wild and wild to be born

MadMax ::

Poslus BugiMena. Philips ponavadi crkne 1 mesec po izteku garancije>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philips 1640P in BenQ 1620 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34527055 (12006) e-marko
»

Kateri Notebook

Oddelek: Kaj kupiti
61081 (904) govno
»

CDRW teac 12x10x32

Oddelek: Kaj kupiti
231151 (888) MadMax
»

CD pekača

Oddelek: Kaj kupiti
261461 (1152) G[e]c
»

CDRW za ne preveč keša :)

Oddelek: Kaj kupiti
271842 (1289) Daniel

Več podobnih tem