» »

CDRW teac 12x10x32

CDRW teac 12x10x32

Yo ::

A mi lahk kdo pove cd se splaca kupit rablen CDRW od teaca (12x10x32) za 35000 (je se v garanciji)
Jes sm slisal da so ti recorderji kr kvalitetni

ChiefThunder ::

Pomoje se ti splača, saj nov stane več kot 50k, Teac ma pa kvalitetne zadeve.

Binji ::

35.000?? Kaj sm jst pol sou Philipsa 8x4x32 kupovat za 30.000sit? Je pa res da je to blo ze ena 2 mesca nazaj..

Yo ::

Se neki me zanima. V jokerjo sm bral da ta cdrw nima burnproofa, na teacovi strani pa pise da ga ma. Kaj je zdaj res?

Huey P ::

Malo poglej na netu (pa ne na Yamahino stran), če najdeš kakšne teste.
Pa zdaj bo Sergio naredil teste CD-RW pa boš videl...:|:|:|
..::DOOM III: The Legacy::..

BigFoot ::

Yo>>> lahko da gre za dva različna modela CD-RWja

Yo ::

za oba pise da gre za model CD-W512E

BigFoot ::

jah, če tako piše na Teacovi strani bi jim kar verjel. drgač pa malo po netu pobrskaj za kakšen test.

borchi ::

w512e je 8/8/32 w512eb je pa 12/10/32 burnproof kolkr js vem iz glave.


borchi
l'jga

frudi ::

kolk se men zdi, v imenih modelov teacovih cd-rw-jev število za petko označuje hitrost - tores w54e je 4x, w58e je 8x in w512e je 12x.
Yo, dobro preveri oznako pogona, W512E ne podpira burn-proof, W512EB pa ga!
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

borchi ::

frudi ma seveda prav!

borchi
l'jga

Smaug ::

Jest sem glih danes pri Iskri kupil Teaca W512E. Stvar ima BURN-proof. Windowsi ga prepoznajo kot W512EB, na pekaču pa piše W512E.Tiste pogone W512E brez BURN-proofa so izdelovali samo ene 3-4 mesece. Po tistem so preimenovali w512EB v E.
True Multitasking = 3 PCs and a chair with wheels!

Freak ::

jst tud kupujem pečico, pa me zanima, če kdo ve kerga se bolj splača nabavt Teaca 8x8 ali nekega philipsa, ki stane približno tko k ta teac (modela ne vem). A mata burnproof?

frudi ::

Yo, v luči tega, kar je Smaug napisal ti priporočam, da pač pogledaš, kot kakšnega ta pogon prepoznajo windowsi...

Freak, če se odločaš med teac in philipsom, potem je izbira izredno enostavna - teac. noben od omenjenih modelov pa nima burn-proofa, za ta luksuz boš moral poseči po 12x modelu.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Freak ::

kok pa stane ta model?

Yo ::

res je to kar je napiso Smaug. Na samam pekaco pise W512E windowsi pa ga prepoznajo kot EB in res ma BP. Zadeva siba kot nora.

Horhe ::

Zivjo, jz mam na testu Waitek 12/10/32 z burnproof ...mislm kr kul je ta zadeva pa se pocen je ...mehanizem ma od Sanyo... zdej pa bojo prvi 24 x cdr vn dal, osebno mam plextorja 12 x pa mislm da ni bolsga.Drgaz pa Teac rulezz ... vsi prejcnji CDR so bli Teac ...nobenih problemv z njimi... sam ne Philipsa kupt al pa kaksno levo firmo, pa priporocam ti nakup z burnproof
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Freak ::

kok stane teac 12x?8-O

CCD ::

Freak, mi lahko poveš, zakaj rabiš peko z 12x hitrostjo? Ker je za vsakega normalnega uporabnika (sem ne spadajo pirati) čisto dovolj tudi 6x ali 8x.

Aja, Teac 12x10x32 stane okoli 50k IDE oem, SCSI verzija pa 70k (Iskra računalniki)

LP

||_^_|| ::

definitivno se ti SPLAČA kupt stvarco za 35Ksit!!!!!!!

Freak ::

a to je 8x

Freak ::

kje je teac 8x najceneje, v ljubljani seveda?8-O

Brody ::

jah največ za denar je trenutno sigurno Teac 8x8x32x IDE pr Mlacomu za borih 37k!!
Če pa bi se radi mal duval, se pa naslednja dobra kupčija Waitec 12x10x32x IDE Retail paket za 54.900 pr Kos-Racunalniki, če pa plačaš s kešom (ja itak!?:) pa dobiš še dodatnih 5% popusta, torej se splača:)

lp

MadMax ::

Kaj pa LiteOn 12/10/32 BURNProof, zraven dobis 10 praznih CD-R in 4 CD-RW, mislim da nekaj manj kot 50k pr PCX??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

teac 8/8/32

Oddelek: Kaj kupiti
14978 (787) air-borne
»

Kloniranje CD-jev

Oddelek: Kaj kupiti
6991 (849) Han
»

CD pekača

Oddelek: Kaj kupiti
261462 (1153) G[e]c
»

CDRW za ne preveč keša :)

Oddelek: Kaj kupiti
271843 (1290) Daniel
»

Kateri CDR kupiti ?

Oddelek: Zvok in slika
312013 (1599) Mate

Več podobnih tem