» »

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

««
10 / 16
»»

BorutO ::

BorutK-73 ::

BorutO je izjavil:

Kakšna cena te je to? http://www.gameshop.si/PCIgre/the-elder...

Tipično slovensko nategavanje + davek seveda.

http://isthereanydeal.com/#/search:Elde...

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

Wizard je izjavil:

Yup pvp je res epic! Je bilo precej laga(kar je bilo za pričakovati) je pa res gromno število igralcev na enkrat in siege weapons so zakon :) Crafting je tudi precej kompleksen...morali bi pa imeti poseben bag za crafting iteme)se jih nabere ogromno...)

Jaz sem nabavu ESO Digital Standard Edition za 34.99 Eur pri https://www.g2a.com/r/theelderscrolls (vključuje igro+30 dni+Explorers Pack)

Minuto po plačilu sem po mailu dobil pre-order key in ga reedemov v ESO accountu, tako da je zadeva legit.


Je se kdo kupil tukaj? Malo preveč poceni zadeva glede na druge?
Akcija - Reakcija

ABX ::

Kot ponavadi jaz sem jo nabavil na:
http://cdkeyprices.com/product/The-Elde...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zelnick ::

Jaz sem jo nabavil na:
http://www.kupikey.com/category/4451/th...
Dobil na mail takoj.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Take4spam ::

yoco ::

Em... kakšn je to MMO, če ma folk že po enem dnevu igranja lvl 50? 8-O
Danes zjutraj sem na twitchu videl enga modela k je bil že kr lvl 47!

Lolcek23 ::

Ni tako lahko se lvl. Gre kar počas (no, vsaj v beti je šlo). Verjetno so se acc. obdržali iz bete pa baje na lvl. 50 se najbolj zanimivo tudi začne.

yoco ::

Pomoje da je bil kr wipe glede bete in ni noben mogu chara obdržat. Sem pa slišal, da naj bi bil en bug kjer ti je navadn mob dal celotn exp ko si ga ubil. Če je pa to res pa ne vem.

BorutO ::

Levelanje je prehitro ... kar zame, kot igralca ni nič slabega to, ampak samo igro naredi veliko bolj enostavno in manj zanimivo, če po dva monsterja skupaj kolješ kot, da bi rekel keks, pa sta lahko 5 ali več levelov višja od tebe ... Tak da ne vem ... ali je levelanje preveč hitro oz. so premočni ... ali pa so monsterji taki slabiči ... in bi namesto level 30 mogli imeti level 23 ... npr.

Tr0n ::

Zadeva je uradno zunaj. Navali narod? :p

BorutO ::

Igre ne kupim za nič na svetu, ker je bila še vedno polna bugov itd ... Ni me prepričala, da jo kupim ...

Take4spam ::

En zelo dober slovenski opis igre: TUKAJ

Bolf3nk ::

Fail

BorutO ::

čisti fail ... To igro mogoče kupim takrat, ko več ne bo naročnine ...

Bolf3nk ::

...takrat še bo večji trollfest

pangerl ::

igro sem kupil v ponedeljek in do danes zelo malo spal........tako dobre igre še ni bilo narejene.....z eno besedo je popolna

Bolf3nk ::

ful kul, da si nam to sporočil. bomo lažje spali.

yoco ::

pangerl je izjavil:

igro sem kupil v ponedeljek in do danes zelo malo spal........tako dobre igre še ni bilo narejene.....z eno besedo je popolna

ha ha dobr sm se nasmejov :))

drgač pa, ma kdo kakšne podatke kolk folka kaj špila to?

Izi ::

yoco je izjavil:

drgač pa, ma kdo kakšne podatke kolk folka kaj špila to?

Zgleda da kar precej, glede na to, da je The Elder Scrolls Online najbolj prodajana igra trenutno (začetek aprila), kot poročajo Angleži, če se upošteva da deluje smo na eni platformi (PC).
FIFA 14 je sicer prodala nekaj več izvodov ampak ta deluje na kar 10. platformah (PS2/Wii/360/PS3/XO/PS4/PC/PSP/3DS/PSV).
Na 3. mestu je Titanfall, ki deluje na dveh platformah (XO/PC)
Točnih številk še ni. Bo treba počakati vsaj en mesec po izidu. Prednaročil pa je bilo menda okoli 275 tisoč.
Pa zasledil sem še, da se menda proda kar 5-krat več Imperialnih (dražjih) izdaj kot standardnih.

Diabla 3, ki je prejšnji mesec samo v enem tednu prodal več kot 1,5 milijona razširitev verjetno ne bodo ujeli ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

BorutO ::

Nekdaj, kakšnih 10 let nazaj, sem igral neko diablo igrico ... je bila kar zanimiva ... samo po teh videih na youtubu, mi te preveč fantazijske igre niso všeč. Da z enim šusom ubiješ celo hordo nekih enemyov ... lepo vas prosim ... zato so filmi, ki so bol zanimivi. :P

Mogoče bi bilo teh naročnikov kaj več, če bete ne bi tako štekale ... ker zaradi bete me igra ni prepričala ... Kot sama igra je dobra, bi lahko rekel da boljša, ker je velika mapa, vedno večji level sovražnikov ... pri Skyrimu pa eni težki sovražniki so tu, potem daleč stran itd ... sploh ne veš kakšen level rabiš kje pa kakšen level so sovražniki. Skyrim je malo premala mapa, pa škoda je, da je vse v krog, da ni tako ... da na drugo stran ne moreš, če ne greš skozi to ipd ... saj se razume verjetno?

Bolf3nk ::

sem igral neko diablo igrico
:))

mi te preveč fantazijske igre niso všeč


haha:D:))

a igraš skyrim, ki je pojem realnosti, mar ne?

BorutO ::

Da se razume ... neko diablo igrico sem mislil, prvi ali pa drugi del, samo mislim, da je bil prvi, če se ne motim, je samo diablo pisalo polek .. pa še to je demo bil ... s SW Power CDja, če se ga še kdo spomni - revije. :P

Saj je fantazijska igra ta skyrim ja ... samo je dosti bolj tako ... pregledna ipd ... tiste igre s ptičje perspektive so totalno brezvezne, še posebej če gre za neko fantazijsko. S ptičje perspektive je samo Age of Empires odličen, pa še mogoče kakšna dobre imperialistična igra. ;)

Izi ::

BorutO, ptičje perspektive danes pravzaprav v nobeni igri ni več, razen morda v kakšni strategiji. Ptičja perspektiva je bila domena 2D iger. Že dolgo časa so vse igre 3D.
Diablo ima kar lepo stranski pogled (na okoli 45°), razlika je samo, da je kamera fiksna in je ne moreš vrteti naokoli.
Fantazijske igre pa so tiste, ki imajo notri magijo in čarovnike. Skyrim in Diablo sta tu v popolnoma istem žanru. Razlika je, da je Skyrim navaden RPG, Diablo pa akcijski RPG. Pri akcijskem je mnogo več sovražnikov.
In pri Diablu še zdaleč ne pobijaš sovražnike z enim udarcem. Imaš različne težavnosti in najtežje sovražnike se tolče tudi po nekaj minut preden padejo.

Truga ::

Mislim, da bom vseen pocakal na archeage, tist bo f2p :V

connel ::

Nič ni treba čakat, ruska verzija deluje čisto v redu ;) f2p bo že, ampak, hm, to je samo če boš ali res redko igral ali pa po cele dneve v igri, ker labour točk ti bo krepko primanjkovalo brez premium računa.

Dami ::

connel je izjavil:

Nič ni treba čakat, ruska verzija deluje čisto v redu ;)

Ruska verzija? :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

connel ::

To sem govoril za Archage ;) Imaš rusko verzijo z angleškim prevodom/patchem.

Tr0n ::



Dupe bugi so se vedno baje, ekonomija v qurcu. :)

Bolf3nk ::

Špil je lepo rečeno v kurcu ja. Še večji fail je, da folk plačuje za tole

particle ::

Mnja priznam. Poleg SWTOR in BF4, en večjih failov glede mojih nakupov.;(

kr?en ::

Bolf3nk je izjavil:

Špil je lepo rečeno v kurcu ja. Še večji fail je, da folk plačuje za tole

Zaenkrat se tece zastonjski mesec.

Kaj bo pa po poteku le-tega, bomo pa videli (predivedevam 50% osip).

pangerl ::

špil je fenomenalen........po zadnjem popravku je nova verzija 1.0.5 skoraj brez bugov........igra je čisti užitek

Guzzy ::

pangerl je izjavil:

špil je fenomenalen........po zadnjem popravku je nova verzija 1.0.5 skoraj brez bugov........igra je čisti užitek


sarcasm much? :D

ABX ::

Če ne mislijo premaknit EU server v EU ko preneha moja naročnina sem zaključil. Igrat z 0.3sec network laga + 0.2-1.0 sec server side laga ni za 21 stoletje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

54j0 ::

Pa kaj, a je igra res tako katastrofalna? Sem ljubitelj the elder scrolls serije, a sem se zaradi strahu pred hrošči zadržal. Mislil sem, da bom po mescu-dveh, ko bo zadeva clean, kupil igro - a očitno do tega ne bo prišlo :\.

ABX ::

Igra je dobra, vsaj meni in mi ni žal niti malo nakupa. Vendar ta lag najeda, PvP zaradi tega sploh še nisem taknil.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Meizu ::

Zame osebno, kar je nad 60ms pinga je neigrabilno.

pangerl ::

igra teče gladko in je resnično ena boljših........prav nobenega laga ni

ABX ::

Ne komentiraj ko nimaš tehničnega znanja. Serverji so v Dallasu in je 200-300ms laga samo zaradi tega.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Bolf3nk ::

Meizu je izjavil:

Zame osebno, kar je nad 60ms pinga je neigrabilno.



Tole je mmo ne fps igra.

particle ::

Heh. Nevem kaj vidva igrata, ampak jaz sem igral totalno beto. Polovica guilda ni mogla iti preko Molag Bala, ker je bil NPC neodziven. Po 200 folka je čakalo naenkrat na tistega NPCja, več kot 4 dni.
Prisilijo te narediti ama čisto vse queste, dolmene, votline... ,če hočeš pridobiti zahtevan XP, ki ga potrebuješ za napredovanje.
PvP je zaradi laga precej slab, ker ti ne omogoča dobre kontrole nad karakterjem.
Customer support za na primer zbugan quest, traja po 3-5 dni, kar ti zelo pomaga.

pangerl ::

pa kako lahko beto primerjate z končno verzijo...zdaj je že verzija 1.0.5 in igra teče kot šus v nulo nikjer ne čakaš......igra je z eno besedo fantastična

Bolf3nk ::

kaj ti kadiš... daj še meni malo. če si prej igral tetris, verjamem da ti je zdaj ta igra fantastična:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

destroyer2k ::

ABX je izjavil:

Če ne mislijo premaknit EU server v EU ko preneha moja naročnina sem zaključil. Igrat z 0.3sec network laga + 0.2-1.0 sec server side laga ni za 21 stoletje.


Ne mores, ker moras 30 dni prej najavit o prekinitvi narocnine.

pangerl ::

tukaj vsi nekaj na pamet pišete........se mi zdi, da je mal faušije prisotne........igra popolnoma nič ne laga

DOOM_er ::

Koliko mmorpgjev si igral prej?
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

ABX ::

destroyer2k je izjavil:

ABX je izjavil:

Če ne mislijo premaknit EU server v EU ko preneha moja naročnina sem zaključil. Igrat z 0.3sec network laga + 0.2-1.0 sec server side laga ni za 21 stoletje.


Ne mores, ker moras 30 dni prej najavit o prekinitvi narocnine.


Lahko lahko, kartice jim nisem zaupal in GC je itak cenejši.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Meizu ::

Bolf3nk je izjavil:

Meizu je izjavil:

Zame osebno, kar je nad 60ms pinga je neigrabilno.



Tole je mmo ne fps igra.



Odvisno sicer od classa, ki ga igraš, tisti, ki imajo pač počasnejše skille (ponavadi kakšni warriorji ipd) si lahko privoščijo višji ping.

Igrat kakšnega assassina s pingom 100ms+ je absolute nightmare. Ampak, kot pravim, odvisno od igre do igre. Recimo Aion je superobčutljiv na ping sploh kar se assassina tiče. Tam je celo 40ms pinga tisti optimum, ki sem ga dočakal šele s presedlanjem na optiko.

ABX ::

Če koga zanima je varianta da odstraniš meglo iz igre.
http://www.reddit.com/r/elderscrollsonl...
Obstaja možnost bana ker je exe in uporablja dll injection.

Fog


No Fog
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!
««
10 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769337 (4655) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418577 (6626) Zmajc
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132420 (62131) ahac
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254624 (3221) sash69

Več podobnih tem