» »

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

««
11 / 16
»»

kr?en ::

Imam se 8 dni igralnega casa, ampak ne bom podaljsal. V stanju, v katerem je trenutno, se ne splaca placevat mesecne narocnine.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ABX ::

ABX je izjavil:

Če koga zanima je varianta da odstraniš meglo iz igre.
http://www.reddit.com/r/elderscrollsonl...
Obstaja možnost bana ker je exe in uporablja dll injection.

Fog


No Fog


Prišel uradni odgovor, mod je legalen.
http://forums.elderscrollsonline.com/di...

Je pa CPU zahteven če želite videt daleč, good news je da zadni beta driverji od Nvidie so super za to igro.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ABX ::

Če kdo želi mu začasno posodim ESO account, ima gor še ene 20 dni igranja.

Sem se naveličal.

PM za account info.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

111111111111 ::

Ajoj, da nisem tega videl pravi čas. :( A kdo od vas še sploh igra? Zanima me če se splača, glede na ceno bi moral biti špil fantastičen, samo se od izida ne javljate nič več. :)

particle ::

Sem se javil 1 mesec po nakupu.

particle je izjavil:

Mnja priznam. Poleg SWTOR in BF4, en večjih failov glede mojih nakupov.;(

človek zver ::

In kako je zdej kj? Bo to sploh gdaj vredno igrat?.....

dottor ::

Mogoče ko bo f2p...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BorutK-73 ::

dottor je izjavil:

Mogoče ko bo f2p...

Ampak to se še ne bo zgodilo, namreč ESO dela celo dobiček.

Truga ::

Mazohisti.

Mazohisti everywhere.

54j0 ::

TO so le oboževalci TES, ki še niso preboleli šoka - da se je v odlični seriji znašla črna ovca. Kaj mislite, koliko možnosti je, da črni ovci pobriješ vso volno in ji nato zrase bela (jaz se trudim verjeti, da je to mogoče:))?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

ahac ::

Valda, ker itak imajo vsi gamerji enak okus in se ne more zgodit, da je nekomu všeč nekaj, kar tebi ni.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

54j0 ::

ahac je izjavil:

Valda, ker itak imajo vsi gamerji enak okus in se ne more zgodit, da je nekomu všeč nekaj, kar tebi ni.


Zadel si žebelj na glavo.

BorutK-73 ::

The Elder Scrolls Online na steamu za 18,69€ (velja do 2.12.14)
http://store.steampowered.com/app/306130

30 days unlimited game play included

BorutO ::

Naj mi kdo razloži to čudo ... Preko steama kupim to igro, jo tam prek začne prenašat ... 47gb mislim, da je dol prenašalo ... ko je preneslo, sem preveril velikost datoteke, ki je pol bila velika samo 31gb ... ok ... odprem igro, pa mi tam še začne prenašat 20gb dol, komedija ... pol pa mi že to čudo prenaša dva dni dol, ker mam samo 4mb povezavo ...

dottor ::

Verjetno gre za 20GB patchov, ki jih je pri MMOjih ponavadi precej, čeprav je 20GB malo huda. Ampak glede na velikost novih iger je ~50GB na igro že skoraj da normalno (BF3/4 + Premium, TitanFall + Season Pass, ...)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

bajsibajsi ::

Osebno se mi kapacitete novejsih iger zdijo prevelike. Osnovni instal Titanfall mi zasede 56GB. Vceraj sem gledal za eno igro, ki zahteva 80GB prostora.

Dami ::

Titanfall ma 35gb Uncompressed Audio. Grafično so pač špili vedno bolj zahtevni, kar se pozna na kapaciteti. Enako smo šli iz dvdjev na HD ter kmalu na 4k. Pričakovati da bojo špili vedno samo par gb je smešno. Sicer pa kapacitete diskov rastejo (za isto ceno), 100mbit danes tudi ni scifi. Zaradi mene lahk igra zasede 100gb če ima kvaliteten content. Me res zanima kok bo zasedel Star Citizen.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

bajsibajsi ::

Imam 100 mbitno linijo in dovolj prostora. Vseeno se mi zdi 50GB za igro v danasnjem casu (pre)veliko. Kaj ti pomaga 35GB avdio fajlov, ce pa igra artifacta na 1100 evrov vredni masini.

BorutO ::

saj, je problem s temi igrami s prevelikimi downloadi ...

Eno vprašanje ... a res morem iti karakter delat od začetka? V beta verziji sem karakter spravil na 26. level, o njem pa ni ne duha ne sluha. Zdaj se zajebavam s temi mobi in levelanjem.

Kateri karakter vam je trenutno najboljši za dps? Uporabljam imperiala ali kaj že je pa dps, v resnici pa majo vsi boljši dps od mene.

BorutO ::

Igra kdo to igro trenutno? Da meni niti ni tak slaba. Vse dela v nulo ipd, samo še je ne poznam prav dobro.

Če še kdo igra, naj javi. ;)

BorutK-73 ::

Vsi čakamo da gre f2p.>:D

BorutO ::

A misliš, da bo? :P Ona igra TERA je dobra, samo ni ravno blizu TESOju ali pa kakemu warcraftu ;)

yoco ::

Tera rata hitro dolgočasna! Vsaj meni je! :)

Meizu ::

Tera je kar precej dolgočasna, se strinjam, meni je bila zanimiva samo ko sem igral healerja, pa še to je bilo zanimivo le v pvp eventih.

Tudi jaz čakam dan, ko bo ESO f2p, žal nimam dovolj časa, da bi si moralno lahko upravičil nakup mesečne naročnine. Smo pa do takrat še vedno na Skyrimu, best dope ever muahaha.

BorutO ::

saj skyrim se tudi da igrati online z nekim addonom, sem videl enkrat, samo ne vem, če to deluje tak kot treba, ali rado igro pokvari z napakami?

ahac ::

Goodbye subscription fees
http://www.elderscrollsonline.com/en-gb...

And with Tamriel Unlimited, coming to console on June 9th and PC/Mac on March 17th, 2015, you will no longer be required to pay a monthly game subscription to play ESO.


Seveda pa bodo dodal ingame store.
In Tamriel Unlimited, you'll be able to purchase optional downloadable content, and the new in-game Crown Store will offer convenience and customization items.

Subscription bo zdaj za premium membership
If you choose, you can pay a single monthly charge for our premium membership, ESO Plus™, to receive monthly in-game benefits and a monthly allotment of crowns to spend in the store.

Se pravi... nekaj med GW2 (z 1x nakupom in store) in Swtor (z gemi in premium subscription)? :O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BorutK-73 ::

Še malo pa bo f2p.

Komentarji so epic
http://forums.elderscrollsonline.com/di...

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Vsi jočejo, kot da je že F2P, samo naročnino ukinjajo. Drugače z F2P so za moje pojme uničli Lineage 2 in AION...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ahac ::

Vsi jočejo, kot da je že F2P, samo naročnino ukinjajo.

Ja, če bi to naredil od začetka bi vsi hvalil kot hvalijo Guild Wars 2 model. Ker so pa začel z naročnino in zdaj spremenil, je pa to očitno epski fail.
Vprašanje je pa kolk in kakšne stvari bodo prodajal v store. Skrbi me, da bo kaj omejeno, če ne zapravljaš denarja... zakaj bi drugače ostala subscription premium opcija? 8-O


edit: Tudi ne pomaga, da so nekatere strani na začetku pisale, da gre F2P. Očitno je nekaterim gaming "novinarjem" pretežko prebrat press release in official blog preden objavijo novico.... važno, da imajo novico objavljeno pred konkurenco pa tud, če ni res.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

todman74 ::

In kaj naj bi bilo narobe, če gredo f2p?

BorutK-73 ::

todman74 je izjavil:

In kaj naj bi bilo narobe, če gredo f2p?

Za mene nič, ker ko sem igral beto, mi je igra delovala kot f2p in ne kot igra z naročnino+nakup same igre. Bo pa naval f2p igralcev v ESO ogromen na začetku.

yoco ::

Bom probal še enkart, ko gre f2p. Ta premium membership mi pa ni všeč. Me prov zanima kaj vse ti odklene!

todman74 ::

yoco je izjavil:

Ta premium membership mi pa ni všeč. Me prov zanima kaj vse ti odklene!


Nekako bodo morali financirat razvoj igre....če je to pravilen način, pa ne vem, nisem glih "strokovnjak" za MMO igre. Edina, ki sem jo igral, oziroma jo še igram je Neverwinter. Tudi v NW se da dobit na ZEN marketu iteme, ki močno skrajšajo ure "grindanja", ampak me ne moti kaj dosti, oziroma celo podpiram. Sem jim tudi sam dal pred kratkim 10€, samo , da se igra razvija naprej...

Mare_BrainD ::

Boo vidli kako bo :)
Mare
BrainD

yoco ::

A mislite, da se splača zj kupit igro za 15€ al naj raje počakam?

BorutK-73 ::

todman74 je izjavil:

yoco je izjavil:

Ta premium membership mi pa ni všeč. Me prov zanima kaj vse ti odklene!


Nekako bodo morali financirat razvoj igre....če je to pravilen način, pa ne vem, nisem glih "strokovnjak" za MMO igre. Edina, ki sem jo igral, oziroma jo še igram je Neverwinter. Tudi v NW se da dobit na ZEN marketu iteme, ki močno skrajšajo ure "grindanja", ampak me ne moti kaj dosti, oziroma celo podpiram. Sem jim tudi sam dal pred kratkim 10EUR, samo , da se igra razvija naprej...

Neverwinter je ja sinonim za Pay2win model. Meni osebno ima Star Trek online dober f2p model, vse kar je v zen trgovini ($$$) lahko odkleneš z igranjem igre.

Zgodovina sprememb…

todman74 ::

BorutK-73 je izjavil:

Neverwinter je ja sinonim za Pay2win model. Meni osebno ima Star Trek online dober f2p model, vse kar je v zen trgovini ($$$) lahko odkleneš z igranjem igre.


Ne vem koliko si ti igral NW, ampak poznam ljudi, ki imajo top opremo in niso vložili niti centa v igro. ZEN market povečini prodaja bolj "modne dodatke", nič pomembnega ni notri, kar ne moreš dobiti v igri.

Je pa res, da moraš igrat skoz, če hočeš, da si med najboljšimi. Nekateri pa igrajo občasno, potem jih pa v PvPju dobijo po p***i, nato pa vpijejo "pay2win"....

todman74 ::

todman74 je izjavil:

ZEN market povečini prodaja bolj "modne dodatke", nič pomembnega ni notri, kar ne moreš dobiti v igri


Se popravljam....vse, kar se prodaja na ZEN marketu lahko dobiš z igranjem igre. Ne moreš pa nekaj stvari dobit za denar.

ahac ::

yoco je izjavil:

A mislite, da se splača zj kupit igro za 15€ al naj raje počakam?


Jaz bi počakal, da vidimo kako bo izgledalo to s premium membership oz. kakšne bodo omejitve brez tega.
Poleg tega... če kupiš zdaj boš dobil vključeno 1 mesec igranja, kar ni dovolj do 17. marca ko ne bo več naročnine (torej boš moral plačat še 1 mesec ali pa takrat čakat).

Po drugi strani... 15€ ni veliko in ko ne bo več naročnine bo verjetno cena pri raznih resellerjih šla gor zaradi večjega povpraševanja.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

MasterTade ::

yoco je izjavil:

A mislite, da se splača zj kupit igro za 15€ al naj raje počakam?



Haha a zdej je že na 15€ :)) najprej so neki sanjal o 50€ za igro + 1 mesec membershipa in potem bi moral vsak nov mesec plačati tam 12€

yoco ::

Sem danes še enkrat pogledal isto starn in so zj kr dvignili na 26€ :|
Bom kar počakal na kakšno cenejšo varianto!

Zelnick ::

Pomojem ceneješe ne boš dobil. Zdaj bodo cene spet okoli 30EUR
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Killermode ::

ja takoj po prhodi na f2p 14 dni tuk da bo prvi val šel mim bojo pa spet spustil ceno.

dottor ::

Sej en bo f2p za zdej ampak bo pay and play, brez naročnine...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BorutO ::

Kul, ker eso je kar fajn igra. pa glede na to, da je še naročnina, je kar veliko igralcev v igri.

yoco ::

Če bo kdo zasledil kakšno dobro in poceni akcijo za nakup igre, naj javi tukaj! Trenutno je najcenejša kar 40€ :8) Lahk bi se mal zgledovali po GW2 in dal 75% off :D

BorutK-73 ::

Nazadnje sem opazil da je bila okoli 25€, sam sem pozabil kje ker veliko strani z igrami pregledam.;((

111111111111 ::

Tisti, ki igrate ESO. Je to to? Kupiš špil in potem lahko pretepaš vse povrsti in, če dovolj časa pretepaš vse po vrsti, lahko dobiš ves gear kot na tržnici?

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
11 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769006 (4324) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418559 (6608) Zmajc
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132234 (61945) ahac
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254612 (3209) sash69

Več podobnih tem