» »

Smartphones - kamera, wifi in ostali featurji

Smartphones - kamera, wifi in ostali featurji

SmeskoSnezak ::

Odkar sem si kupil zdaj enga smartija z androdiom, imam par "čudnih" tehničnih vprašanj. Verjamem, da bi mi znali vi odgovoriti. Ugotovil sem, da zelo čudno kaže wi-fi signal. A je to podobno kot v Windowsih? Tudi kamera, ki bi naj snemala HD, je bolj švoh, ko pride do zoomiranja. Obstaja kak telefon z optimičnim zoomom, ne digitalnim? In še najbolj pomembno vprašanje, za moje pojme. Obstaja spletna stran, kjer lahko primerjaš telefone po teh vrednostih? Torej, lastnostih kamere, moči wi-fi-ja, etc.
@ Pusti soncu v srce... @

gendale ::

kako misliš 'čudno kaže wifi' signal? da ti na pcju kaže različno št črtic kot na telefonu? da ti nekje pc lovi, telefon pa ne?

do št. črtic se itak da prit na več načinov in ni čudno, če različni operacijski sistemi kažejo različno

pa tudi antena&sprejemnik sta na različnih napravah različna in lahko se zgodi, da ena naprava nekje še dela, druga pa ne

digitani zoom je brezveze, tukaj ni nič presenetljivega, da dobiš potem nekvalitetne posnetke
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

VelikiTun ::

Dvomim, da boš pri mobilnikih našel nekaj z optičnim zoomom, ker se mora za slednjega premikati leča.

Lastnosti posameznih telefonov lahko primerjaš na gsmarena.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S6 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37188727 (30901) theStranger
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375104888 (58624) camper66
»

WiFi na površini 1,75 hektarja - nasvet

Oddelek: Omrežja in internet
425547 (3764) Daniel
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482070 (40085) mailer
»

T-2 : Nekdo mi vdira v mrežo

Oddelek: Omrežja in internet
216239 (2906) AtaStrudl

Več podobnih tem