» »

Hujšanje z žogicami

Hujšanje z žogicami

#000000 ::

Tole sem dobu na mail http://tinyurl.com/czryo4g Pa me zanima če kdo to uporablja ?

VelikiTun ::

Svašta. Česa vse se spomnijo.

gendale ::

spij pol litra vode
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

#000000 ::

Mah voda je bolj K. sam scat hodš sploh če bi jo spil namest večerje :)

blackbfm ::

Lakoto čutiš ker ti pade cuker v krvi, ne zato ker je prazen želodec. Raje začni jest normalno hrano in športat.

fosil ::

Nič ne piše kako to zadevo potem izločiš :D

Drugače pa je matematika hujšanja kruta. Dnevna poraba človeka je 2000Kcal, 1 kila špeha pa je 8000Kcal.
Torej v enem dnevu ne moreš zgubit 2. kilogramov.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

PacificBlue ::

kot je sla noter bo tudi ven:)

St235 ::

S pomočjo 2 biogranulatov boste v 24 urah lahko shujšali za do 2,5 kilogramov

Samo če si zraven še stopalo odrežeš.

RejZoR ::

Klinično dokazano izgubiš 1kg na dan če se pošteno userješ. There, teh revelation.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kitewing ::

fosil je izjavil:

Nič ne piše kako to zadevo potem izločiš :D

Drugače pa je matematika hujšanja kruta. Dnevna poraba človeka je 2000Kcal, 1 kila špeha pa je 8000Kcal.
Torej v enem dnevu ne moreš zgubit 2. kilogramov.


Žal je res taka kalkulacija.
Posledica manjše teže je lahko samo na račun dehidracije, praznega želodca in črevesja. Na kolesu lahko v eni vožnji izgubim 3-5kg pa v resnici nisem skoraj nič shujšal, ampak sem samo dehidriral.

RejZoR ::

Zato pa se rezervne zaloge pri organizmih kopičijo v obliki maščobe, ker ima največji ratio energije na dano omejeno kapaciteto. In ne izhlapi z naporom, ker drugače bi bilo hranjenje rezerve nemogoče.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mikojan ::

Bi treba ubit te nategune.

civic_ ::

NATEG:
S pomočjo 2 biogranulatov boste v 24 urah lahko shujšali za do 2,5 kilogramov.

Nemogoče, vsaj za izgubit 2 kg maščobe. Za izgubo kg maščobnega tkiva mora povprečen človek imeti -7000 kcal.
Poglejte še nategunsko ceno in 9€ poštnine. Tudi če bi bil vsak nezadovoljen in bi stvar vrnil bi bili še vedno v velikem plusu.


Alternativa tem žogicam, k v resnici ima rezultate(sicer zelo majhne) je agar agar.

Dosegli boste odlične rezultate z uporabo izdelka v kombinaciji s nizkokalorično hranjenje in telesno gibanje

;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: civic_ ()

mojca ::

Če bi kdo rad ceneje shujšal - saj tam piše "rastlinska žogica".

Če prav razumem, se na alibabi dobijo dekorativne kroglice, ki vpijajo vodo in nadomeščajo zemljo za rastline, že za 6 EUR/kg (to je bila tudi edina cena, ki sem jo našla, drugod moraš povsod poslat povpraševanje). Ta stran pravi, da iz 10g dobimo 1L volumna (najbrž je v želodcu potrebno upoštevati še "packing ratio" - razmerje med volumnom kroglic in volumnom, ki ga kroglice zasedajo, ko jih nekam nasuješ), ampak recimo, da stane 1 liter balasta približno 10 centov.

Kaj mi jamči, da se po shujšanju ponovno ne zredim?

Če Vam po izgubi prekomerne teže ne bi uspelo lahkotno vzdrževanje idealne telesne teže, ali če niste iz kakršnegakoli drugega vzroka 100% zadovoljna z zdravilnim postopkom z Slimbool, potem v roku 15 dni od prejetja pripravka nam lahko ostanek pošljete nazaj in mi Vam bomo brez zavlačevanja vrnili celotno kupno ceno, z izjemo stroškov za pakiranje in poštnine. Mi se ne sprašujemo in tudi ne postavljamo pogojev.

gendale ::

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

#000000 ::

Mater kako se eni trudijo folku izvabit čimveč denarja http://tinyurl.com/7z7m3dw

RejZoR ::

Ahahahaha 9 evrov za nekaj kar je esentialno defektna široka gumica. Če folk uspe s tem služit, potem pa svaka jim čast, jim privoščim ves denar, ki ga tko uspejo nagrebst.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

martincek1 ::

Kaj to če si gumico daš samo na lev palec hujša samo leva stran telesa?

OZZY ::

A ste poogledali čisto na spodnjem delu strani kaj piše v malem tisku in sicer kopirano

Fotografije prikazujejo modele in ne stranke, torej ne kažejo resultate uporabe indelka. In tudi niso nikjer omenjene dejanske kakovosti in kvalitete izdelka.

Le kdo na koncu to prebere in poišče..
Go with the flow.

alexa-lol ::

fosil je izjavil:

Nič ne piše kako to zadevo potem izločiš :D

Drugače pa je matematika hujšanja kruta. Dnevna poraba človeka je 2000Kcal, 1 kila špeha pa je 8000Kcal.
Torej v enem dnevu ne moreš zgubit 2. kilogramov.


To ni čisto res... 1 kila človeške maščobe je tam nekje 3500-400 kcal poleg tega ko izgubiš kg čiste maščobe zgubiš še nekaj vode..

Realno se da 1 kg na teden zgubiti - poštimana prehrana + vadba.

_Enterprise_ ::

Na NARAVEN način, BREZ kemije!
hahaha, sm se nasmeju k sm to videl
kolk glupa more bit njihova ciljna publika res, to ne moreš verjet

Tody ::

Pazi to ta kuglica zna celo na čas delovat. Med tednom shujšaš 1kg med vikendom pa celo 2,5 :D

galu ::

Trakulje delujejo fix. All natural!
Tako to gre.

d0rK ::

Na slikah "rezultatov" grdo sfotošopiral face ene osebe na različne postave. Ni kakšna inšprkcija pristojna za tole?

Tole je tak nateg z vseh koncev da ti lahka še čik pošljejo zravn. Res bi rad vedel, koliko naivnežev bo res naročilo.

pijavka ::

alexa-lol je izjavil:

fosil je izjavil:

Nič ne piše kako to zadevo potem izločiš :D

Drugače pa je matematika hujšanja kruta. Dnevna poraba človeka je 2000Kcal, 1 kila špeha pa je 8000Kcal.
Torej v enem dnevu ne moreš zgubit 2. kilogramov.


To ni čisto res... 1 kila človeške maščobe je tam nekje 3500-400 kcal poleg tega ko izgubiš kg čiste maščobe zgubiš še nekaj vode..

Realno se da 1 kg na teden zgubiti - poštimana prehrana + vadba.


Bo imel fosil kar bolj prav. Klik, klik, klik.

OZZY ::

Fantje.. Tisto kar sem prej postal, kaj spodaj na strani v majhnem tisku piše, so nepričakovano hitro po moji objavi umaknili.. Me prav zanima zakaj in zakaj tako hitro?????

Popravek.. Umaknili so s prve strani.. Še vedno pa je prisoten napis pri FAQ stani spodaj..
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

listje123 ::

Ah, glej ti človek.
Se prav da ta tabletka povzroči zmanjšanje želje po hrani, če to redno uporabljaš, ti potem gre teža stran iz zalog, mogoče res da shujšaš, ampak naslednič ko boš jedel bo telo poskušalo čim več hrane shraniti v zaloge (se pravi spet se rediš) in se tako pripraviti na ponovno stradanje, tako da se s stradanjem ne da shujšati.

mr1two ::

Čudežne recepture za hujšanje ni, nekaj kar bi bilo "izgubiš 2 kg na dan" niti zdravo ni.
Tekom tega meseca sem se potrudil in se znebil vsaj 5 kg maščob in še v kondicijo sem kr prišel. Recept? Manj hrane, predvsem pa bolj zbiram kaj jem v večernih oz. popoldanskih urah. V grobem pojem cca pol manj kot sem sicer, gibam pa kakih 10x do 20x več. Da se prit na cca 1-2 kg na teden. Hitrejšega načina ne poznam in po pravici povedano ga niti ne iščem...
Teli heci so pa točn to- sam heci.

RejZoR ::

Idealno je da telo prepričaš, da mu ni potrebno shranjevat zalog. Kar pomeni, da moraš spremenit način prehranjevanja in tud samo prehrano. Vaje niti niso potrebne, razen mogoče na začetku, da se losaš večjih obstoječih zalog.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izguba telesne teže (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24830378 (8290) janja765
»

Hujšanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5615341 (13565) goldenratio
»

Telesna teža (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11823527 (20960) Okapi
»

2-tedensko hujšanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6421521 (20058) Pyr0Beast

Več podobnih tem