» »

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S3

««
4 / 13
»»

smash ::

Ima že kdo zadevo in lahko pove, kako se obnese, predvsem baterija me zanima.

denabiker ::

10 ur :)....pri videu:)

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

že se govori o galaxy note 2:
http://www.gsmarena.com/galaxy_note_2_a...

a15 dual core me bo poleg 5,5" zaslona z resolucijo kot je zdaj na mojem 20" monitorju, verjetno prepričal

Dr_M ::

Spekulacije so dobre. Mene je telefon ze preprical :>

smash ::

danes sem šel pogledat s3..odstopam od nakupa...zaslon je res super, stvar hitra, a prevelika oz. občutek v roki je čuden, in za stvar vredno 600€ mora biti zadeva brez dvomov

poleg tega sem na brzino sprobal zero lag fotkič..in res je poslikal takoj...potem pa sem poslikal še malo temnejši kot in je že čakal sekundo do dve..tako da počakam na kaj drugega, definitivno manjšega

Ajnstajn` ::

kje si ga pa imel možnost probat?
//

smash ::

Ajnstajn` je izjavil:

kje si ga pa imel možnost probat?


simobil btc

FlyingBee ::

v mobitel v cityparku v Lj jih imajo 10 za sprobat

cebelar123 ::

Zanimivo v MBju pa niti enega nikjer in vsakič drugačna informacija kdaj pridejo. Na zadnje so mi rekli naslednji teden, pa še to samo prednaročila.

koyotee ::

haha, v lj ih majo že en teden pa jih ne poš
iljajo majhnim posrednikom. plavi pa niti nevem, če so že na voljo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FlyingBee ::

je kdo bil v cityparku v Mobitelu, a imajo že siv S3?

Formula 1 ::

FlyingBee je izjavil:

v mobitel v cityparku v Lj jih imajo 10 za sprobat

Pa kej prodajalci skačejo okol k probavaš ker nisem ravno kupec samo znaima me kako dela :D

FlyingBee ::

pri tem modelu so naredili izjemo in jih razmeroma veliko dali, da jih lahko probaš, nisem točno štel jih je pa okoli 10 in sigurno se najde dovolj prostih, da ni treba čakati v vrsti, prodajalci pa te seveda vprašajo, če lahko kako pomagajo, zadnjič je ena prav simpatična študentka vprašala to pa mi je kar nekaj stvari padlo na pamet pri čem vse mi lahko pomaga

Rotty ::

Formula 1 je izjavil:


Pa kej prodajalci skačejo okol k probavaš ker nisem ravno kupec samo znaima me kako dela :D


V soboto so mi dal popolni mir (10-15 minut)...dokler nisem z očesnim kontaktom načrtno priklical enega. Pa še to za neki drugi telefon :)

smash ::

sem imel idejo, da ko nebi gledal, da bi ga dal v žep in skrivnostno izginil...samo to je bil samo 5 sekundni flash

FlyingBee ::

smash, mislim da bi bil problem, ker začne grdo piskat, večkrat se mi je že zgodilo, da sem samo malo obračal telefon in je kar začelo piskati, tudi drugim se to dogaja kot sem lahko videl prejšnji teden

smash ::

FlyingBee je izjavil:

smash, mislim da bi bil problem, ker začne grdo piskat, večkrat se mi je že zgodilo, da sem samo malo obračal telefon in je kar začelo piskati, tudi drugim se to dogaja kot sem lahko videl prejšnji teden


moj ni bil z žico prvezan (mi ga je skor kar iz žepa dal), tako da sem se lepo usedel v fotelj na sredini simobila in sprobaval..tako da ne vem kako bi piskal

FlyingBee ::

hitro povej kje so taki prodajalci pa gremo probat :-) malo za šalo ... čeprav 650 EUR je takšna cena, kot da bi od nas kradli, očitno lahko dajo po želji

smash ::

FlyingBee je izjavil:

hitro povej kje so taki prodajalci pa gremo probat :-) malo za šalo ... čeprav 650 EUR je takšna cena, kot da bi od nas kradli, očitno lahko dajo po želji


amazon.de je drugače 580€ + poštnina (pa še barvo lahko izbereš, ker imajo vse)

batista bomb ::

Hm,.. samo 90€ več za modro barvo http://www.amazon.de/gp/product/B007VCR... 8-O

PARTyZAN ::

Na Mobitelu (Citypark) S3jke ni na zalogi. Baje se prodajo takoj, ko jih dobijo o.o

djordjevic ::

Kriza, jebiga. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

klemenSLO ::

Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Ajnstajn` ::

batista bomb je izjavil:

Hm,.. samo 90€ več za modro barvo http://www.amazon.de/gp/product/B007VCR... 8-O



no ja cene se kar fejst spreminjajo.

na amazonu.de jih včeraj in predvčeraj niso meli (niti belih) inje bla cena za belega 631~ in 641~ za modrega.

no, lahko pa se malo považim in povem, da sem danes tudi jaz prilezel do njega seveda bolj po sreči kot vse drugo :)

Sedaj se pa grem mučit, kako prenest vse vsebine iz symbiana :S
//

Zgodovina sprememb…

smash ::

Ajnstajn` je izjavil:

batista bomb je izjavil:

Hm,.. samo 90€ več za modro barvo http://www.amazon.de/gp/product/B007VCR... 8-O



no ja cene se kar fejst spreminjajo.

na amazonu.de jih včeraj in predvčeraj niso meli (niti belih) inje bla cena za belega 631~ in 641~ za modrega.

no, lahko pa se malo považim in povem, da sem danes tudi jaz prilezel do njega seveda bolj po sreči kot vse drugo :)

Sedaj se pa grem mučit, kako prenest vse vsebine iz symbiana :S


v settingsih imaš gumb "Transfer data from Symbian"

djordjevic ::

Ona a sidenote - danes dobil One X. Stvar je fakin awesome. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

smash ::

djordjevic je izjavil:

Ona a sidenote - danes dobil One X. Stvar je fakin awesome. :)


hmm..kako to da si kupil to stvar namesto galaxy-ja kateremu zdrži baterija konkretno več časa

djordjevic ::

Čuj, phonearena (ali gsmarena, nisem ziher) je našla za enih 6 ur razlike (37 proti 43 ali nekaj takega). Ker sem moderate user, se mi tiste ure ne poznajo tako zelo. Kaj je pretehtalo? Oblika, sense, v splošnem pa sta si telefona tako zelo podobna. Ne z enim ne z drugim nimaš kaj falit.
No grave is deep enough to keep us in chains.

smash ::

djordjevic je izjavil:

Čuj, phonearena (ali gsmarena, nisem ziher) je našla za enih 6 ur razlike (37 proti 43 ali nekaj takega). Ker sem moderate user, se mi tiste ure ne poznajo tako zelo. Kaj je pretehtalo? Oblika, sense, v splošnem pa sta si telefona tako zelo podobna. Ne z enim ne z drugim nimaš kaj falit.


ma v tem podatke jaz ne verjamem dosti...če oni pravijo da imata 37 ali 43 ur..tega ne verjamem...v praksi je tako, da je več bolje...ker trenutni telefoni na trgu komaj prerinejo čez dan...če ga malo več matraš, ga zmanjka že ob 8 uri zvečer...

samsung ima v tem primeru večjo baterijo, kar lahko to konretno pomeni celi dan uporabnosti...več so pa sanje

djordjevic ::

Ti bom po kakem tednu povedal, koliko mi zdrži. Prve dni močno dvomim, da pol dneva. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Keyser Soze ::

http://blog.gsmarena.com/gsmarena-featu...

Ga kar lepo stestirajo. IMO čisto merodajno, da ti lahko dajo okvirno primerjalno oceno med posameznimi modeli. Po kakšni rovtah pa folk uporablja telefon pa ne morejo upoštevat.
OM, F, G!

PARTyZAN ::

Jaz pa še vedno čakam, da kakšna trgovina dobi naslednjo pošiljko S3jk :(.

FlyingBee ::

sem klical citipak pa pravijo naseldnji teden da bo, ni pa sigurno

test baterij pa je uporaben za primerjavo med telefoni, razlika je merodajna

batista bomb ::

Morda kdo ve če imata Simobil in Mobitel na zalogi Samsung Galaxy S3?

francek1 ::

Keyser Soze je izjavil:

http://blog.gsmarena.com/gsmarena-featu...

Ga kar lepo stestirajo. IMO čisto merodajno, da ti lahko dajo okvirno primerjalno oceno med posameznimi modeli. Po kakšni rovtah pa folk uporablja telefon pa ne morejo upoštevat.

Telefon testirat na polnem signalu je vsaj neprofesionalno, da ne napišem kaj drugega. Ves folk pač ne kampira pod antenami....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

tx-z ::

Ma ti testi so fail. Ne more men noben rečt da S2 recimo zdrži 43ur al kok, če sm pa v praksi vidu da z normalnim hecanjem drži točn ene 6-7 ur (gps, slikanje, ...).
tx-z

PARTyZAN ::

Če si pismen ni težav pri sprejemanju (čisto v redu) informacij, ki jih test sporoča.

koyotee ::

v tistih 42 urah je 3 ure "drkanja"/dan, ostalo je standby
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Steinkauz ::

Jst sm sam vesel ko so zdej cene S2 tko fajn padle. Ker dobiš par mescev rabljenega za 250eur, a od S3 je mogoče 10% slabši.
S tem da mi je že s2 kr velik, s3 je pa še večji pa 600eur za telefon je pure madness

Dr_M ::

S2 od S3 10% slabsi? Kako pa to izmeris?
Ze display je na S3 mnogo boljsi...

yoco ::

Živjo! A res nikjer v SLO v mobitelovih prodajalnah nimajo nobenega S3? :|

batista bomb ::

V sredo dobijo

FlyingBee ::

batista bomb je izjavil:

V sredo dobijo


lahko, da so že vse rezervirali in ne bo možno dobit

djordjevic ::

@koyotee: Jap, true. Na standby bi po mojem zdržal (po tem, kar sem izkusil doslej) 3-4 dni brez večjih težav, čim začneš drkat zaslon, pa gre baterija tudi v pol dneva. Samo je vredno. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

smash ::

djordjevic je izjavil:

@koyotee: Jap, true. Na standby bi po mojem zdržal (po tem, kar sem izkusil doslej) 3-4 dni brez večjih težav, čim začneš drkat zaslon, pa gre baterija tudi v pol dneva. Samo je vredno. :D


vredno ni, je pa fajn taprvi teden

djordjevic ::

No, ko navdušenje mine, pa bo precej na standbyju in bo baterija držala 2-3 dni. Volk sit, koza cela. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

batista bomb ::

Tisti ki mate S3 kako se uvozijo kontaki iz sim na telefon?

krneki ::

Greš na contacts, pa potem menu gumb pa izbereš import/export...potem imaš tam import from sim card.

iceman3 ::

Telefon je res super zadevca, sam je daleč predrag, next one pls
The knowledge is the only true power!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iceman3 ()

Lion29 ::

Evo, za vse tiste, ki si želite telefona in si ga ne morete privoščit, imate zdaj možnost



Nagradna igra: Samsung Galaxy S III
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
4 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511421 (7731) Leko
»

Samsung galaxy S4 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
711162013 (52816) Dr-4Skull
»

Galaxy S3 rom

Oddelek: Mobilne tehnologije
222432 (1785) klinker
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Se še splača kupit Galaxy S2?

Oddelek: Mobilne tehnologije
475428 (3895) Samson

Več podobnih tem