» »

Speed Dating v sloveniji

Speed Dating v sloveniji

1
...
3 4
5
»

Ramon dekers ::

Meni se bolj zdi primer intelektualke, ki ne najde na nobenem koncu. Jaz bi se s podobnimi dekleti dobro razumel tudi v trajni zvezi, otročji moški, ki mislijo da so zveze zato, da se lahko grejo spolne odnose, ženske pa za v kuhinjo, pa takšnih iz očitnih razlogov ne marajo preveč.


mogoče se pa še sama išče. Sej veš lost in space pa to:)

Okapi ::

Le katera intelektualka bi si želela v živo spoznati človeka, ki ima nick po pretepaču in oznako PNG:)) Mogoče kakšna sociologinja ali psihologinja - iz poklicne radovednosti;-)

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

Jao, in zdaj mi naj kdo reče, da Jype začenja s trollanjem. V primeru ko gre za osebne napade je IMO njegovo trollanje povsem na mestu, oziroma, njegova obramba je trollanje.


Sploh takrat ko lepi slike svoje družine. Pa čeprav nevem čemu je potrebna ta obramba. Hey look at me I'm a happy man...

Tole bo pa kr držalo. In mislim, da je @nny kar dober primer.


A da je intelektualka al to da je sama?po čem pa to sklepaš? Si jo že videla? Sicer pa ona enkrat muti da je sama drugič da ni. Make up your mind.

Ej poba, če mene kdo začne v glavo drkat, se jaz z njim v največji možni meri strinjam in stvari napihnem v nedogled, da je na koncu že vse skup smešno. Ponavad folk neha s takimi bedarijami, a vi ste, moram priznat, glede bedarij o Jypu nevrjetno vztrajni in s takimi forami že prav dolgočasni.

Glede na to, da @nny muti je očitno v boljši poziciji kot ti, za katerega še nismo slišali, da bi sploh kdaj s katero žensko mutil.
Človeka ne rabim videt, da ga lahko intelektualno ocenim.

jype ::

Ramon dekers> Hey look at me I'm a happy man...

With an awesome camera. Dejansko nihče ni pogledal EXIF? Užaljen. Kje je slo-tech, kot smo ga poznali?

Ramon dekers> A da je intelektualka al to da je sama?po čem pa to sklepaš? Si jo že videla? Sicer pa ona enkrat muti da je sama drugič da ni. Make up your mind.

Da je skulirana. Sklepam po izpričanem. Ali je sama ali ni, je njena stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Ej poba, če mene kdo začne v glavo drkat, se jaz z njim v največji možni meri strinjam in stvari napihnem v nedogled, da je na koncu že vse skup smešno. Ponavad folk neha s takimi bedarijami, a vi ste, moram priznat, glede bedarij o Jypu nevrjetno vztrajni in s takimi forami že prav dolgočasni.


Daj obnašaj se no. Si takšna tudi v družbi? Obup.

Glede na to, da @nny muti je očitno v boljši poziciji kot ti, za katerega še nismo slišali, da bi sploh kdaj s katero žensko mutil.
Človeka ne rabim videt, da ga lahko intelektualno ocenim.


Ja no, oprosti mi zato ker ne izlivam vseh svojih osebnih izkušenj tu na forum. Sicer pa potem sploh ne potrebuješ biti med ljudmi in se lahko kar z wikipedijo oženiš. Ja na intenretu je res lahko vsak pameten.

Mipe ::

Ej, pustimo zdaj jypeta, ima pač svoj kompleks in se mora vtikat povsod, nekaj drugih pa ima prav tako svoje komplekse in se obeša na njega na vsakem koraku. Včasih ga še jaz pozezam, nikoli ne razočara.

Vendar nismo tu, da bi govorili o jypetu. Tema je Speed Dating v sloveniji (mimogrede, Slovenija se piše z veliko!). Malo bolj na širše dating, nucanje, parčkanje, gonjenje, karkoli se že reče temu.

jype ::

Jaz se oglasim predvsem zato, da raztrgam bedaste predsodke in neumne stereotipe in klišeje in pokažem, da se (tudi v praksi) nikomur ni treba podrediti pričakovanjem okolice, ter da je vredno sprejeti izobčenost iz bedaste družbe in se odpovedati priložnostim in občutku pripadanja, ki jih taka družba ponuja, ker so nagrade na drugi strani bistveno večje.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Jaz se oglasim predvsem zato, da raztrgam bedaste predsodke in neumne stereotipe in klišeje in pokažem, da se (tudi v praksi) nikomur ni treba podrediti pričakovanjem okolice, ter da je vredno sprejeti izobčenost iz bedaste družbe in se odpovedati priložnostim in občutku pripadanja, ki jih taka družba ponuja, ker so nagrade na drugi strani bistveno večje.


Isto kot v osnovni šoli samo da na internetu ni batin, a ne? Tu kot tam si hotel da se ne podrejamo okolici ampak tebi. Po toliko letih prakse še zmeraj nimaš uspeha, razen če za uspeh šteješ že to da nisi plav :))

jype ::

Mr Hilter> Isto kot v osnovni šoli samo da na internetu ni batin, a ne?

Tako je.

Mr Hilter> Po toliko letih prakse še zmeraj nimaš uspeha

Ja, še vedno nisem budalo, pa se _res trudim_.

kr1ženska ::

Ramon
Daj obnašaj se no. Si takšna tudi v družbi? Obup.

Ah ne, Še zdaleč nisem taka v družbi. Tam sem vsaj 3x bolj grozna. Ljudje bežijo na vse konce in kraje, ko me zagledajo.;)
Ja no, oprosti mi zato ker ne izlivam vseh svojih osebnih izkušenj tu na forum. Sicer pa potem sploh ne potrebuješ biti med ljudmi in se lahko kar z wikipedijo oženiš. Ja na intenretu je res lahko vsak pameten.

Se ne strinjam. Tudi na spletu ne more biti vsak pameten in hokus-pokus v mislih imam že nekoga :)
Ne rabim se oženit z wikipedijo. Moja rekacija je občijano obratna. Med ljudmi se hecam, na spletu me ponavadi čakajo bol resne stvari. Se držim načela, ko si resen si resen, ko ti pa to ni treba, pa zajebancija na povno.

Jype, we know, vsaj nekateri (leti na prejšnji post) ;)sicer pa je včasih v kakih resnih temah, tvoje trollanje res odveč.
V teh temah sicer ne sodelujem, ker o stvareh vem bistveno premalo a to še ne pomeni, da jih ne berem.

Zgodovina sprememb…

jype ::

kr1ženska> tvoje trollanje res odveč.

:( Zdej pa kr grem!

(To je trolanje.)

Ramon dekers ::

Isto kot v osnovni šoli samo da na internetu ni batin, a ne? Tu kot tam si hotel da se ne podrejamo okolici ampak tebi. Po toliko letih prakse še zmeraj nimaš uspeha, razen če za uspeh šteješ že to da nisi plav


Menim da gre za podzavestno prikrivanje določenih dogodkov ki so se mu zgodili v preteklosti. Kar močno priporočam zdravljenje. Verbalni napadi na internetu, žal ne bodo pomagali ozdraviti takšne motnje, verjetno pa se to dogaja tudi v realnosti.
Če pri teh letih človek razmišlja o nekem uporu, ki sicer tudi sam ne ve proti čemu ali komu je uperjen je tak osebek sigurno moten.

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

jype je izjavil:

kr1ženska> tvoje trollanje res odveč.

:( Zdej pa kr grem!

(To je trolanje.)

Tole je očitno trolanje, ki mislim, da nikogar ne moti(prav nasprotno, pozitivno popestri dogajanje), ko gre za neresne teme.
http://slo-tech.com/forum/t487296/p3276...

Mr Hilter ::

Se strinjam. Možno je, da je bil njegov foter velik jebač in se je fukaril naokoli, fural Mustanga, bildal, se šprical s steroidi..., mali Jurček pa je doma z mamo trpel in ga je ta pumpala, mu prala možgane kako je to narobe, kako ni pravi dedec... čeprav je bila sama kriva za vedenje Jurčekovega očka.
Psihiater bi bil zanj zelo dobra izbira.

Invictus ::

Če imate res kak seznam intelektualk, pol kar na moj ZS.

Predpostavimo da smo moški lahko odgovorni odrasli ... Vsaj jaz ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

kr1ženska> Tole je očitno trolanje, ki mislim, da nikogar ne moti(prav nasprotno, pozitivno popestri dogajanje), ko gre za neresne teme.

Če bi ti vedela:



Invictus> Če imate res kak seznam intelektualk, pol kar na moj ZS.

Je ime, priimek in e-mail dovolj?

Ramon dekers> Če pri teh letih človek razmišlja o nekem uporu

Katerega bi najprej:


Mr Hilter> Psihiater bi bil zanj zelo dobra izbira.

Sem že bil, pa se me je začel izogibati.

Ramon dekers ::

Če bi ti vedela:


stari to je bolezen. Sicer bo pa zaradi tebe zopet tema zaklenjena.

kr1ženska ::

Če bi ti vedela

Uf, ogromno stvari ne vem. Kaj spet zamujam? :)

jype ::

Slikco poglej!

Ramon dekers> stari to je bolezen.

Trolitis :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Slikco poglej!


why are you bothering with her, waste of time. She will never get it.

jype ::

I bother with and everyone!

kr1ženska ::

Slikco poglej!

hja... Ljudje se vedno zapičijo le v napake in skoparijo s pohvalami oziroma, glasni so vedno tisti, ki se nad čim pritožujejo, ostali so raje tiho. Problem družbe.
Je pa vsekakor ironija, da so ti izbrisali tale post.

Ramon, v vednost, če jaz visim na slo-tehu to še ne pomeni, da živčno čakam, kdo bo kaj komentira in mu bom lahko takoj replicirala, ampak zravem vedno počnem še kaj koristnega (pišem seminarske, poročila, odgovarjam na mejle, itd..)
No ja, tebi bo lažje, če ti prerosto rečem: "I will never get it"

_IKE_ ::

pupa ti je lepo povedala


kr1ženska je izjavil:

sicer pa je včasih v kakih resnih temah, tvoje trollanje res odveč.


jype je izjavil:



:( Zdej pa kr grem!

(To je trolanje.)


ahhh.....pa sem za trenutek pomislil da te je pamet srečala ....


In še ena tema ki bo šla po gobe zaradi hipija in njegove vsevednosti....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

_IKE_> pamet srečala ....

And ran away, screaming.

_IKE_> In še ena tema ki bo šla po gobe zaradi hipija in njegove vsevednosti....

Sine, ko se boš naučil kaj o pravilni prehrani in telovadbi, boš pa tudi na tem forumu lahko veljal za pametnega.

Mr Hilter ::

Sedaj ste ga pa užalili Jurčeka :( Je povlekel še svojo superiorno telo naprej, mi mentalno in fizično inferiorni lahko sam spizdimo..

_IKE_ ::

jype je izjavil:


And ran away, screaming.


beg je beseda ki v mojem slovarju ne obstaja ...

jype je izjavil:


Sine, ko se boš naučil kaj o pravilni prehrani in telovadbi, boš pa tudi na tem forumu lahko veljal za pametnega.


Pa ne da bova spet šla na tisto Teorija in Praska ?

jype ::

_IKE_> Pa ne da bova spet šla na tisto Teorija in Praska ?

Verjamem, da imaš veliko prask, ampak jaz kljub temu vem precej več o prehrani in treningu, kot ti.

_IKE_> beg je beseda ki v mojem slovarju ne obstaja ...

Beg se vrzi.

Ramon dekers ::

halo tema je: speed dating in ne Jure.

jype ::

Sem obvestil moderatorje, so na poti.

Gandalfar ::

Ko bo kdo prisel iz dejanskega speed datinga naj odpre novo temo. Do takrat se pa spokajte v nakladalnico.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414826 (11849) 111111111111

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827161055 (132593) Mesar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41976271 (70740) Ziga Dolhar
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159609 (52179) noker

Več podobnih tem