» »

Dishonored 2: Darkness of Tyvia

Dishonored 2: Darkness of Tyvia

1 2
3
»

oo7 ::

yoco je izjavil:

Mislim, da si srce, v prvem delu, moral držati v roki, da ti je pokazalo ostalo.


Saj najbrž ga moraš, ker itak v desni roki imaš meč v levi druge stvari srce, pištola, magija, granate...

Izi ::

Samo dokler srce držiš v roki ti kaže vse rune in vse charme. Srce potem usmeriš v želeno runo ali charm, ponavadi najbližjega, in ga zakleneš s tipko E. Tistega zaklenjenega ti potem kaže ves čas tudi ko nimaš v roki srca.
Seveda lahko kadarkoli spet vzameš v roko srce in spremeniš zaklenjeni cilj.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Samo dokler srce držiš v roki ti kaže vse rune in vse charme. Srce potem usmeriš v želeno runo ali charm, ponavadi najbližjega, in ga zakleneš s tipko E. Tistega zaklenjenega ti potem kaže ves čas tudi ko nimaš v roki srca.
Seveda lahko kadarkoli spet vzameš v roko srce in spremeniš zaklenjeni cilj.


Hvala za pojasnilo.


Zdaj za prvo preigravanje sem izbral Corvota in igram na stealth. Zanimivo, da imaš možnost igrati tudi brez nadnaravnih moči ampak se nisem odločil za to opcijo in se tudi ne bom :)

oo7 ::

Končujem drugo misijo mesto sem raziskal trenutno imam v inventoriju 10 run pa se kar ne morem odločit kje bi jih porabil :P V blink se sigurno splača vlagati :)

oo7 ::

Da malo poročam :)

Trenutno sem naredil 6 misijo in sem pri 20 urah igranja.

Tehničnih težav ni igra dela odlično. Grafika je dobra in gameplay naravnost odličen. Mape so zelo zanimive za raziskovanje podobno kot pri novem Deus Ex samo, da so mape pri Dishonored 2 večje in poti, do cilja je veliko :)


SPOILER !!!

Temu se je pa Jindosh zelo zameril :))

DISHONORED 2 - 80 Ways To Kill Jindosh

oo7 ::

Igro preigral z Corvotom na low chaos zdaj igram še z Emily na high chaos :)


Dishonored 2 je moja GOTY 2016 poleg Dark Souls 3 se še ne morem odločiti drugače pa fenomenalna igra. Ko preigram še z Emily potem moram še enkrat po parih letih preigrati Dishonored 1 :)


Ena najbolj zanimivih stvari so moči pri Corvotu seveda ustavitev časa tam se dobesedno lahko iživljaš nad nasprotniki. Sem predvideval, da Emily nima tako zabavnih moči ampak sem se motil. Pri Emily moč Domino je zakon, kot pri Corvotu ustavitev časa.
Je pa res, da je Blink pri Corvotu dosti bolj natančen in praktičen kot pri Emily far reach ampak imata obadva še kar nekaj drugih moči.

Dishonored 2: Domino Power

oo7 ::

Bethesda says the second Dishonored 2 game update is now out of beta and in full release. A list of new features and PC-specific fixes is below, while the full (and much longer) bug-fix breakdown can be seen at bethesda.net.

Features:

Added new mode: Custom Difficulties
Added Mission restart/Mission Select: Mission restart available from pause menu and result screen
Fixes:

Fixed a bug where Switching off the V-Sync for the second time set the FPS Limiter to 30 instead of 60 by default
Fixed a bug where changing the settings from TXAA to FXAA and not applying the change made the TXAA Sharpness turn to 1 instead of its previous value
Fixed a bug where turning off TXAA Anti-aliasing does not visually disable TXAA Sharpness slider
Fixed a bug where the changes made to V-Sync were reverted to the previous setting when turning on then cancelling
Fixed bug where the volumetric lightning is not turned on by default at launch if it was set to off on a previous version and it can't be turned on manually anymore
Fixed a bug where the "Fog Quality" setting is set back to low after restarting the game
Fixed a bug where Keyboard/mouse shortcut UI could show up during possession & keyhole peeking
Fixed a bug where Emily's feet can be seen floating during the throne room cutscene with high FOV settings
Fixed a bug where the Low Chaos Sokolov epilogue slide will have black windows if Volumetric Lighting is off
Fixed a bug where the screen post processing persists in Ansel mode

https://bethesda.net/en/article/5eX5NlZ...

ahac ::

Tole še vedno ni fixed, ne? Kakor berem na Steam forumih, itd. imajo nekateri še vedno velike težave. Imajo sploh še namen še karkoli popravit? ;(
Saj bi kupil in probal, ampak če kupim izven Steama ne bom mogel refundat... na Steamu pa ni dobrega sale...:8)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Jaz nisem imel nobenih težav z igro na high nastavitvah. Niti enega crasha pa sem igro preigral dvakrat enkrat z Corvom drugič z Emily.

scipascapa ::

kaj pa ne kupite ps4 ko je 35e pa odigraš in prodaš naprej hehe.

Bor H ::

Na 30 FPS 720p?

scipascapa ::

nima veze, užitek je še vedno tu in finančni prihranek + dela.

Bor H ::

Na Eurogamerju (http://www.eurogamer.net/articles/digit...
Tearing only occurs at the very top of the screen, with the game otherwise presenting very much like a typical double-buffer v-sync title - often lurching between 30fps and 20fps.

To ni užitek. Ne jemljem se za purista, ki hoče 60 FPS ampak konstantnih 30 FPS je pa kar lepo, če imaš za večino iger. Plus, da se recimo trenutno dobi Dishonored 2 za PC za manj kot 30 €. Res da ne moreš prodat naprej, ampak recimo 10 € razlike za komocijo, da samo downloadaš in ti ni treba prodajat naprej je pa marsikomu vredno. Sploh če potem res dosegaš 30+ FPS.

Izi ::

Bor H je izjavil:

Na Eurogamerju http://www.eurogamer.net/articles/digit...
Tearing only occurs at the very top of the screen, with the game otherwise presenting very much like a typical double-buffer v-sync title - often lurching between 30fps and 20fps.
Da ne bo nesporazuma, to pišejo za obe konzoli in ne za PC verzijo.

En stavek prej si izpusti.
The base PS4 and Xbox One slip into what you might call 'semi-adaptive' v-sync territory, with screen-tear manifesting when the engine fails to maintain its 30fps target. Tearing only occurs at the very top of the screen, with the game otherwise presenting very much like a typical double-buffer v-sync title - often lurching between 30fps and 20fps.

Se pravi, na obeh konzolah igra teče nekje med 20 in 30 fps in v gornjem delu ekrana je opaziti trganje slike.

Na PC-jih je bilo že na desetine popravkov in pač teče kolikor hiter računalnik imaš. Jaz sem že takoj ob izidu, ko še ni bilo nobenih popravkov igral brez problemov na 40+ fps. Po treh popravkih pa sem bil že na konstantnih 60 fps in to na mojem dobrih 5 let starem računalniku.
Je pa vse odvisno na kateri resoluciji igraš in katero grafično nastavitev izbereš. Na Medium in na 1080p deluje z 60 fps že praktično na pisarniškem računalniku.

Bor H ::

Seveda, to je bil odgovor na užitev ob igranju na konzolah. Je kdo našel kakšno primerjavo grafike na konzolah in npr. medium na PCju?

oo7 ::

Jaz samo lahko rečem, da igra je odlična vredna svojega denarja sploh tistim, ki je bil prvi del dober:)

oo7 ::

New Dishonored 2 Beta Update Live On Steam; Bug Fixes Aplenty


Fixed a bug where AMD 400 Series Crossfire enabled GPUs will have lower auto graphics presets than the single card GPU
Fixed a bug where the player can get control-locked in the Keybind menu if they use a mouse and gamepad.
Fixed a PC bug where the player will lose in-game sound/audio after alt-tabbing too quickly
Added option to hide the quick select dock
Fixed a bug where Quick Save / Quick Load is available in Iron Mode
UI optimization
Fixed a bug where the FPS drops when the player looks at a gravehound's smoke.
Fixed a bug where possessing a Gravehound causes their smoke effect to build up.
Fixed shadows missing on particles
Fixed a bug where normal maps were inverted with negative scaled objects
Fixed a bug where using Far Reach on a hanging speaker causes strange physics in subsequent Far Reaches
Fixed a bug where aiming Focused Strike or Spyglass at the sky results in poor depth of field masking
Fixed a bug where Jindosh still talks to player in lab after death or being rendered unconscious
Fixed a bug where the journal may become blurred
Fixed a bug in Long Day In Dunwall where screen turns dark a short time after speaking with Meagan
Fixed a bug where the player becomes control-locked when attempting to load corrupt mission saves
Fixed a bug where overwriting corrupt New Game + save with no free space can cause a crash during or after credits
Fixed a bug where Autosave Thumbnails persist after switching Profiles
Fixed a bug in "Long Day in Dunwall" where saving as the mission causes the Mission Save to not be created
Fixed a bug where canceling a mission selection on the main menu and then starting a New Game + prevents selecting a difficulty setting
Fixed a bug where mantling as the elevator hits the ground will cause game to crash
Fixed a bug where Doppelgänger doesn't replenish mana with Corvo
Fixed a bug where NPCs will rediscover bodies after a save/load and enter search mode a second time
Fixed reported issues with some localization text
Fixed a bug where Springrazor traps attached to Rats and Bloodflies will not go off if possessed
Fixed a crash when Far Reaching to an NPC while killing them with Shadow Kill
Fixed a bug where Rats were unable to consume severed limbs
Fixed a crash that could occur during a fight with a rewired Clockwork Soldier
Bloodthirst post-process is now brighter
Fixed a bug where one-handed thrown objects were misaligned to the right of the crosshair
Fixed a bug where the Springrazor won't trigger when it is put on a bolt
Added a < Full > option for the < Mana Replenish > setting
Fixed a crash when player falls off of platform inside painting while in possession.

D3m ::

Jesus. Še zmeraj fixajo FPSje.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BivšiUser2 ::

If you've been waiting for a reason to dive into the Dishonored series, Bethesda is ready to serve one up. Aspiring supernatural assassins will be able to check out Dishonored 2 for free with a trial experience launching on April 6 (via Engadget).


No matter your platform of choice, Bethesda has you covered. The trial will be available on PC via Steam, as well as Xbox One and PS4. All told, you'll be able to check out the game's first three missions, playing as either your choice of Empress Emily Kaldwin or Royal Protector Corvo Attano. Once you're finished, you can upgrade to the full game and keep any progress you made during the trial.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

scipascapa ::

Tisti, ki ste jo preigrali na PS4? Kako ste lotili za platino? :)

yoco ::

A če večinoma pobiješ folk, a vpliva na konec?

bambam20 ::

yoco je izjavil:

A če večinoma pobiješ folk, a vpliva na konec?



V enki je to močno vplivalo. Če si večinoma pobijal je bilo skozi igro veliko več stražarjev in okuženih z kugo.

yoco ::

Ja vem. Zanima me kako je v dvojki. Ne logično se mi zdi, da me igra "sili" v nepobijanje folka, ki me hoče ubiti, samo zato, da dobim "dober" konec!

oo7 ::

yoco je izjavil:

Ja vem. Zanima me kako je v dvojki. Ne logično se mi zdi, da me igra "sili" v nepobijanje folka, ki me hoče ubiti, samo zato, da dobim "dober" konec!


Your Chaos Level Affects More Than Just The Game's Ending

The number of blood fly infestations across the city.
How thick the Grand Guard is in some places.
A few specific voice lines throughout the games.
The tonal reaction of the protagonists.
How optimistic or cynical the different endings appear

https://nowloading.co/p/what-is-chaos-l...

Izi ::

Konec se bore malo razlikuje, če pobijaš ali ne. Ne obstaja dober in slab konec ampak kot rečeno je brez pobijanja konec bolj optimističen, s pobijanjem pa bolj ciničen. V osnovi pa prideš do istega cilja.

Bistvena razlika je med samim igranjem. Ta igra je v prvi vrsti stealth in če torej igraš brez pobijanja je napredovanje bistveno lažje in bolj nagrajeno, sovražnikom je mnogo manj, pa še tisti mirno patruljirajo po ustaljenih potkah. Kuga s tistimi mega komarji se praktično ne širi, prebivalci so vsi prijateljski in stranski questi so drugačni. Tudi težavnostna stopnja nima popolnoma nobene veze, ker se nikoli ne boriš. Še vedno pa lahko onesvestiš prav vse sovražnike in praktično počistiš mesto vseh vojakov brez da bi kogarkoli ubil. Seveda pa moraš onesveščence pazljivo umikati na skrita in varna mesta. Če onesveščenega najdejo komarji ga bodo živega pojedli, če pade v vodo bo utonil, če pade pregloboko se tudi ubije.

Če pa pobijaš pa se pripravi na bolj težavno napredovanje. Težavnostna stopnja je tukaj zelo pomembna, sovražnikov bo mnogo več in vsi bodo ves čas v pripravljenosti in mnogo bolj pozorni. Tudi civilisti bodo panični in sovražni in zato nekaj stranskih nalog sploh ne moreš opraviti. Pa kuga se bo širila z vsakim truplom, ki bo ostal za teboj. Nadležnih mega komarjev bo kar mrgolelo, če boš trupla kar puščal naokoli. Trupla namreč lahko odstraniš na kar nekaj različnih načinov, da ne širiš kuge in panike po mestu.

oo7 ::

15.09.2017

Dishonored: Death of the Outsider - Official E3 Announce Trailer

scipascapa ::

kaj je to sploh, kao 3?

fireX88 ::

mogoče dlc?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

scipascapa ::

Izi ::

Dishonored: Death of the Outsider je standalone expansion oziroma samostojna razšititev, ki izide 15. septembra 2017.


--- Kdor še ni igral Dishonored 2 naj zaradi spoilerjev ne bere naprej ---


Igrali bomo v vlogi Billie Lurk (ženska), ki je kot izvemo v drugem delu, bila glavni negativec v prvem delu, amapk mi tega nismo vedeli. Potem se spokori in spreobrne v in začne predstavljati z lažnim imenom Meagan Foster in nam v drugem delu celo pomaga s svojo ladjo Dreadful Wale, dokler ne razkrinkamo njene zlobne preteklosti.
Skupaj še z enim morilcem se Billie odloči ubiti samega Outsiderja, ki je praktično bog, ki nam skozi originalni igri podari magične moči. Le kako misli to izvesti?

V Dishonored 2 sem jo z največjim užitkom ubil, ampak je treba praktično igrati dvakrat, da jo lahko ubiješ. Ko, oziroma če, jo razkrinkaš namreč pobegne, tako da jo lahko ubiješ samo če tudi sam igraš psihopatskega morilca >:D

oo7 ::

Izi je izjavil:


Skupaj še z enim morilcem >:D


Tisto je Daud iz prve igre dishonored, ki na začetku ubije princeso.

Izi ::

--- SPOILER ---


oo7 je izjavil:

Tisto je Daud iz prve igre dishonored, ki na začetku ubije princeso.

Ja, Billie Lurk je bila pa njegova desna roka in druga po rangu v njegovi bandi morilcev. Nekje med prvim in drugim delom jo je pa očitno začela peči vest in ga je zapustila. Verjetno sem kaj zgrešil, ker nisem preigral vseh DLC-jev iz prvega dela, en je bil posvečen točno Daudu.
Sem pa zgoraj napačno napisal kdaj lahko razkrinkaš Meagan oziroma Billie. Samo če ves čas igraš z nizkim Chaosom ti Megan na koncu razkrije svojo pravo identiteto in potem imaš možnost, da se odločiš ali jo boš ubil ali pustil živeti.

Na kocu drugega dela vse namiguje na tole razširitev.
Če pustiš Billie živo, potem Outsider omeni, da je odšla iskati nekoga, ki ji je bil v življenju najbližji.
Delilah, ki je bila nekoč prijateljica od Billie, pa na koncu omeni, da je Daud še živ.
Se pravi Billie je na koncu 2. dela odšla iskati Dauda in tu se bo začela razširitev.

Ni pa mi jasno zakaj hoče Billie ubiti Outsiderja? Je bilo to razloženo v katerem izmed DLCjev?

oo7 ::

Izi je izjavil:

--- SPOILER ---


oo7 je izjavil:

Tisto je Daud iz prve igre dishonored, ki na začetku ubije princeso.

Ja, Billie Lurk je bila pa njegova desna roka in druga po rangu v njegovi bandi morilcev. Nekje med prvim in drugim delom jo je pa očitno začela peči vest in ga je zapustila. Verjetno sem kaj zgrešil, ker nisem preigral vseh DLC-jev iz prvega dela, en je bil posvečen točno Daudu.
Sem pa zgoraj napačno napisal kdaj lahko razkrinkaš Meagan oziroma Billie. Samo če ves čas igraš z nizkim Chaosom ti Megan na koncu razkrije svojo pravo identiteto in potem imaš možnost, da se odločiš ali jo boš ubil ali pustil živeti.

Na kocu drugega dela vse namiguje na tole razširitev.
Če pustiš Billie živo, potem Outsider omeni, da je odšla iskati nekoga, ki ji je bil v življenju najbližji.
Delilah, ki je bila nekoč prijateljica od Billie, pa na koncu omeni, da je Daud še živ.
Se pravi Billie je na koncu 2. dela odšla iskati Dauda in tu se bo začela razširitev.

Ni pa mi jasno zakaj hoče Billie ubiti Outsiderja? Je bilo to razloženo v katerem izmed DLCjev?



Mislim, da je Daud tisti, ki hoče ubiti Outsiderja, ker v trailerju, ga ona vpraša kdo je naslednja tarča in Daud reče, da je to Outsider.
Jaz sem igral samo prvi DLc v prvi igri Dishonored se pravi Dunwall City Trials ampak ta DLC ni imel neke zgodbe saj že naslov pove Trials.
Drugega DLC-ja The Knife of Dunwall pa nisem igral. V tem Dlc-ju pa igraš kot Daud.
Glede na to, da je Outsider nekakšen bog upam, da ga ne bodo fentali v DLC-ju tudi ni mi jasno kako bi ga lahko. Je pa res, da je bil tudi Outsider na začetku človek če se prav spomnim mogoče je tudi on pred tem ubil prejšnjega Outsiderja?
Zakaj ga hočejo ubiti pa ne vem moči je dal tistim, ki so jo hoteli tudi ni ga brigalo za kaj jih uporabljajo samo, da so jih na zanimiv način kar je njega na nek način zabavalo.

scipascapa ::

Izi ::

Dishonored: Death of the Outsider
Story:
Take on the role of Billie Lurk (aka Megan Foster), once one of Dunwall's most notorious killers-for-hire. Reunited with your old mentor, the legendary assassin Daud, you undertake the greatest assassination ever conceived: killing the Outsider, a god-like figure whom Billie and Daud see as instrumental to some of the Empire's most dishonorable moments. As you venture deep into the grimiest corners of Karnaca to uncover the mystery of the Outsider and his origins, you will face deadly opposition, ancient powers, and difficult decisions that will forever change the world around you.

Se pravi, Billie in Daud krivita Outsiderja za vse zlo, ki se je zgodilo v deželi.
Verjetno ker je preveč radodarno delil magične moči naokoli. Ob tem seveda spregledata, da tudi onadva uporabljata njegove moči in sta pravzaprav ona največje zlo v deželi :D

Kakorkoli že, v razširitvi bo Billie uporabljala nove moči oziroma skile, ki bodo drugačne od tistih iz Originalnega Dishonored 2. Bo pa na koncu na voljo še poseben Original Game Plus (OG+) mode, kjer boš lahko uporabljal stare skile iz Dishonored 2.

Igrali bomo še vedno v mestu Karnaka, ampak na novih lokacijah. Tudi sovražniki bodo novi.

Bethesda trdi, da je vse narejeno tako, da se lahko te razširitve lotijo tudi popolni novinci, ki še nikoli niso igrali nobene Dishonored igre in ničesar ne vedo o dosedanji zgodbi. Čeprav jaz malo dvomim o tem.
Stari Dishonored igralci pa bomo spoznali celotno zgodovina in ozadje Outsiderja.

Cena na Steamu je kar konkretnih 30€. Upam, da bo na voljo tudi na kakšni cdkeys strani za manj kot 20€. Zaenkrat ni še nič videti.

oo7 ::

Zdaj je samo vprašanje ali ga bodo poiskušali ubiti v Voidu ali ga bodo poiskusili nekako zbezali ven. No jaz upam, da jim ne uspe in se mi zdi popolnoma nepotrebno, da bi ubili Outsiderja >:D

oo7 ::

What Is Death of the Outsider?


.

scipascapa ::

bambam20 ::

DISHONORED DEATH OF THE OUTSIDER je že zunaj.

Tisti, ki ga boste igrali malce poročajte kako je . :)

scipascapa ::

oo7 ::

Do nadalnjega nič več Dishonored iger.


Dishonored was a blockbuster success. The first game sold 460,000 physical copies during its first week in October according to Eurogamer. It went on to move millions of copies on PC alone, according to Steamspy. Dishonored 2 and Dishonored: Death of the Outsider didn't have that luxury due to fans not buying into either.

Dishonored 2 launched 40% down compared to the first game, as noted by Gamerant, and it only managed 2.5 million cumulative sales across home consoles and PC, which is actually less across all consoles than what the first Dishonored sold on PC alone, which is around 3 million.


Škoda, ker Dishonored je res odlična serija razen Dishonored: Death of the Outsider nisem še igral in tudi nimam namena. Dishonored 1 in 2 pa res odlični igri.

Torej Dishonored, Deus Ex, Mass effect vsi na pavzi slaba prodaja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

folk daje po 60e za kopy pejst jajca od fife, codov, bfov ipd sranja, tukaj ko je igra 10-15€ nova, to pa ne....tud prey....ne vem zakaj slaba prodaja, ko je igra super.

D3m ::

Ker je kvaliteta kupcev padla?
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

Men se zdi dvojka glede zgodbe precej slabša. Leveli pri enki so bili vrhunsko načrtovani, pri dvojki so vse skupaj raztegnili, vendar je trpela sama kvaliteta.

Izi ::

bambam20 je izjavil:

Men se zdi dvojka glede zgodbe precej slabša. Leveli pri enki so bili vrhunsko načrtovani, pri dvojki so vse skupaj raztegnili, vendar je trpela sama kvaliteta.

Se nikakor ne morem strinjati. Končal sem oba dela in enka se mi je na nekaterih delih kar malo vlekla, pa sem jo preigral samo enkrat. Dvojka pa je bila čisti užitek od začetka do konca in sem jo preigral dvakrat, vsakič z drugim karakterjem. Tudi zgodba se kar nekaj razlikuje glede na lik s katerim igraš.
Skratka drugi del je kar nekaj kakovostnih stopničk višje od prvega dela.

BivšiUser2 ::

Ma dvojka ni neka revolucija. Oba karakterja praktično ista.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

ahac ::

Škoda, ker Dishonored je res odlična serija razen Dishonored: Death of the Outsider nisem še igral in tudi nimam namena. Dishonored 1 in 2 pa res odlični igri.

Tudi Death of the Outsider je odlična igra, čeprav mogoče malo slabša kot 1 in. Zdelo se mi je, da je tukaj manj možnosti kako nekaj naredit, ampak vseeno se splača preigrat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

ahac je izjavil:

Škoda, ker Dishonored je res odlična serija razen Dishonored: Death of the Outsider nisem še igral in tudi nimam namena. Dishonored 1 in 2 pa res odlični igri.

Tudi Death of the Outsider je odlična igra, čeprav mogoče malo slabša kot 1 in. Zdelo se mi je, da je tukaj manj možnosti kako nekaj naredit, ampak vseeno se splača preigrat.



Trapasto se mi zdi, da se moraš spraviti na Outsiderja. Ko bo čas bom raje še enkrat preigral D1 in D2.

ahac ::

V igri je lepo razloženo zakaj se spraviš nanj in tudi zakaj to ni tolk slabo kot mogoče misliš.
Sploh pa igraš lik z drugačnimi motivi kot v 1. in 2. delu, ampak na koncu imaš še vedno možnost izbrat kaj naredit.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dark Souls 3 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
45793791 (4843) oo7
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144395 (6597) oo7
»

Age of empires 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
678074 (1880) oo7
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36228684 (18653) Berserker
»

Valve & STEAM & On-Line gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718170 (6592) Tilen

Več podobnih tem