» »

Poplava Galaxy Note

Poplava Galaxy Note

«
1
2

FlyingBee ::

Pozdravljeni!

A kdo ve glede Galaxy Note mobilcev, zakaj takšna velika ponudba novih še neodprtih naprav? Je tukaj kakšno posebno ozadje ali pač naključje, da je toliko prodaj le-teh.

Vrednost v prosti prodaji je okoli 600 EUR, večina pa jih prodaja med 350 in 400 EUR popolnoma nove.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

LuGi ::

Ker jih vzamejo za 1EUR + kredit (NAJNAJ X) in rabijo KEŠ KEŠ KEŠ =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Lonsarg ::

Ja, sam so loleki, da vnaprej kupijo. Če se jaz grem to(jaz temu pravim prodajanje aneksov) potem tudi v oglas napišem, da gremo skupaj iskat mobitel, tako da ni nobenih dilem, da nisem jaz ta mobitel že kaj odpiral, pa še račun dobi tisti ki dobi mobitel.

DuleKrtola ::

Podobna situacija je bila decembra, ko je simobil talal 3GB mesečno na orto paketu

BoLhCa ::

Morda pa enostavno niso zadovoljni, ker telefon ravno ni nekaj čemur bi se reklo kvalitetna stvar..

Lonsarg ::

FlyingBee je izjavil:

zakaj takšna velika ponudba novih še neodprtih naprav?


Tle očitno ne gre za nezadovolne, pač pa gre za preprodajo. Saj tut iPhoni in vsi drugi popularni telefoni so novi neodprti na bolhi, v bistvu se bi dal iz količine telefonov na bolhi ocenit popularnost:)

JesusChrist ::

BoLhCa je izjavil:

Morda pa enostavno niso zadovoljni, ker telefon ravno ni nekaj čemur bi se reklo kvalitetna stvar..


ta je pa bosa...
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

francek1 ::

BoLhCa je izjavil:

Morda pa enostavno niso zadovoljni, ker telefon ravno ni nekaj čemur bi se reklo kvalitetna stvar..

Daj tole tvojo trditev utemelji s kakšnim linkom...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

BoLhCa ::

Preden nadaljujemo bom postavil preprosto vprašanje, si lastita Galaxy Note telefon? Namreč jaz si ga!

francek1 ::

Ti samo odgovori, ne se zdaj zvijat...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

M-XXXX ::

BoLhCa je izjavil:

Preden nadaljujemo bom postavil preprosto vprašanje, si lastita Galaxy Note telefon? Namreč jaz si ga!

Da. In telefon je naravnost odličen, praktično nobenega downsida, sami plusi. Nobenega problema (vsaj na uradnem Romu ne, na experimentalnem pa Samsung ni nič kriv)...

zee ::

V Singapurju je Samsungovih Note-ov kot listja in trave. Se vedno sicer manj kot iPadov in iPhonov, a vec kot bi clovek pricakoval.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BoLhCa ::

Imate prav, sem zamešal temo, Note je seveda odličen telefon, v bistvu je trenutno edini superiorni kos tehnologije, ki je brez ene napakice!

RejZoR ::

Problem, ki ga je naredil tak folk, ki kupuje aparate za 1 EUR preko naročnine in prodaja po polovični ceni je da tisti, ki jih kupimo v redni prodaji ne moremo prodat po neki normalni ceni ampak si prisiljen prodajat pod ceno oz sploh ne prodajat, ker se enostavno ne splača.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Alessio983 ::

BoLhCa je izjavil:

Imate prav, sem zamešal temo, Note je seveda odličen telefon, v bistvu je trenutno edini superiorni kos tehnologije, ki je brez ene napakice!


to se motiš, kaj pa ima drugega kot ostali androidi ? Bodi brez skrbi da ima buge. Zdaj nevem a je to popularnost sam da ga maš "frajer", oz. kolko % ljudi ga dejansko uporablja za kaj je namenjen ? še 1 % ne. Dvomim. Ste ga že držali v roki, kot telefon namenjen klcanju je ogromen, kot bi mel ploščico v roki :), je pa seveda stvar okusa.

bdoxx ::

za kaj pa je namenjen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

francek1 ::

RejZoR je izjavil:

Problem, ki ga je naredil tak folk, ki kupuje aparate za 1 EUR preko naročnine in prodaja po polovični ceni je da tisti, ki jih kupimo v redni prodaji ne moremo prodat po neki normalni ceni ampak si prisiljen prodajat pod ceno oz sploh ne prodajat, ker se enostavno ne splača.

Kdo te pa sili, da kupuješ direkt? Kupi ga na Bolhi in rešeno...ampak to je stvar finančne inteligence..Sam se NIKOLI ne vežem pri operaterju in VEDNO kupim vrhunski rabljen telefon, običajno po polovični ceni od tistih, ki ne morejo počakat en mesec, da se cene umirijo.

bdoxx je izjavil:

za kaj pa je namenjen?

Če tega ne veš, ga ne rabiš.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

bdoxx ::

Alessio983
Bodi brez skrbi da ima buge. Zdaj nevem a je to popularnost sam da ga maš "frajer", oz. kolko % ljudi ga dejansko uporablja za kaj je namenjen ? še 1 % ne. Dvomim.


Ok, sicer je bilo moje zgornje vprašanje namnejeno Alessio983

sam ga uporabljam za klicanje, sms, maile, surfanje po netu, remote desktop do pcja, kot denarnico (moneta), kot budilko, kot kolendar, kot notesnik, kot USB ključ, kot predavajalnik glazbe, radio, kot fotoaparat oz kamareo, za spremlajanje novic - branje časopisa, borze, vremena, športa...., za igranje iger, za gledanje filmov, televizije, za navigacijo, da ne omenim N - aplikacij ki jih dnevno uprabljam....,

torej kaj dodatno še moram delat na notu da ga pravilno izkoristim in nisem ''frajer''

praktično to omogoča vsak novejši telefon,
ampak izbral sem nota zaradi velikosti njegovega ekrana

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

BoLhCa ::

Alessio983 je izjavil:

BoLhCa je izjavil:

Imate prav, sem zamešal temo, Note je seveda odličen telefon, v bistvu je trenutno edini superiorni kos tehnologije, ki je brez ene napakice!


to se motiš, kaj pa ima drugega kot ostali androidi ? Bodi brez skrbi da ima buge.


Neb ti škodil sarkazem detektor ;) Normalno da ima buge ni napake, ima jih vsaj 3x več kot recimo kakšni HTC-ji. Zgornja izjava je zgolj nastala, ker se mi res ne da ukvarjat z ljudmi, ki v štartu začnejo da njim vse dela...
Z HTC Desire sem bil bistveno bolj zadovoljen, vsaj kar se zanesljivosti tiče.

Pa lej se mi sploh ne da razlagat, kaj je narobe z njim, ker poznam vse odgovore tle na slotechu.. problem je med ekranom in stolom, PEBKAC, če ne znaš uporabljat, to ni napaka telefona, bedak si, men deluje vse perfektno.. and so on and on ;)

M-XXXX ::

Normalno da ima buge ni napake, ima jih vsaj 3x več kot recimo kakšni HTC-ji.

Bi te res prosil, da našteješ te buge/napake, ki jih je toliko. Pa ne za referenco vzet tvoje izkušnje ampak neko povprečno, oziroma če govorimo iz mojega vidika (glede na to da sem rekel, da sem res super zadovoljen), bom z veseljem povedal kaj od naštetega dejansko imam/me moti.

ziga1990 ::

M-XXXX je izjavil:

Normalno da ima buge ni napake, ima jih vsaj 3x več kot recimo kakšni HTC-ji.

Bi te res prosil, da našteješ te buge/napake, ki jih je toliko. Pa ne za referenco vzet tvoje izkušnje ampak neko povprečno, oziroma če govorimo iz mojega vidika (glede na to da sem rekel, da sem res super zadovoljen), bom z veseljem povedal kaj od naštetega dejansko imam/me moti.


slaba podpora?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

BoLhCa ::

Random restarti telefona, doskrat se resetira pri updejtanju aplikacije/igre, 1 minuto nazaj sem se javil, čas tekel, noben nobenga slišal, kličeš nazaj potem slišiš, Samsung še ni slišal za Slovenijo, smo še vedno "there be dragons", postavil me je v Sierra Leone... Njihov software Kies, še ni slišal za Galaxy Note oz. še ni slišal za noben drug telefon razen 20 nekih Wave telefonu.. Včeraj sem mislil, da sem pijan jebemti, brskam po spletu (default browser) in da bom šel ven, se pravi spodnja desna tipka in mi ne zapre browserja, še več zalaufa mi igro in ko grem iz igre ven, se nahajam v imeniku zaprem imenik se nahajam v smsih zaprem smse se nahajam na prvi strani browserja in spet pritisnem spodnjo desno tipko(back/close) spet enako -> igra, imenik, sms, browser... Ou yeah.. bugless^^ Default dialer, ki zna iskati samo po začetnem stringu, bog ne daj, da bi iskal še po priimku recimo, dobro da se da vse to zamenjati z aplikacijami iz Google Playa!

Pa zihr sem še kaj doživel, pa mi pač trenutno ni kapnil v glavo.

Aja, pa da omenim, to je moj drugi Note, prvi je v prvem dnevu šel rakom žvižgat!

Seveda pa ima tudi pozitivne stvari, ena najbolj pomembna je velikost ekrana in pa izjemno lepe barve, dober fotoaparat, dual core CPU, čeprav v določenih situacijah, bi par dodatnih MHz zelo prav prišlo ter že v osnovi veliko placa za stvari.

No pa še kot majhen minus lahko opredelimo tudi IZJEMNO občutljivo ohišje!

JesusChrist ::

Zanimivo kaj vse se tebi dogaja. Meni vse to vleče na to, da nimaš pojma kako se telefon uporablja in da si sam nekaj zajebal (ali pa telefona nimaš in le širiš nebuloze in slabo ime androidu in samsungu). XY število uporabljenih androidov mi lahko pove, da vse dela OK (2.2, 2.3, ajskrim sendvič), ampak ti pa tu take trosiš. Tako starejši kot novi modeli. Glede tvojega pametovanja glede ohišja: zanimivo da so mi vsi samsungi po vrsti padali dol (prijatelju dnevno pada dol galaxy note) in se mi je zaenkrat poškodoval samo galaxy ace. "nevjerovatno jel?"

Prosim admine, da se uporabniku zaradi obnašanja (da niti ne omenim slovenštine) in tudi zaradi čudnih mnenj dodeli kako oznako ...
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

BoLhCa ::

@M-XXXX sedaj razumeš zakaj ne sodelujem več na Slo-Techu?

RejZoR ::

Samsung je šalabajzerska firma, ker ven meče telefone kot ščurki mlade, logično, da nič ne more dobro podpirat če ima miljavžent enih in istih modelov z različnim OS-om in malenkostnimi spremembami, ki so si jih sami nasrali.

Kar pa se tiče loopanja pa sem ga že doživel na HTC Sense Androidku 2.2.1 in na CyanogenMod 7.01 in 7.1.
Tko da j to pomoje fora samega Androida. Ampak vseeno, butaste fore Kies-a pa niso vezane na Android OS.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

para! ::

Ja, slabo vreme prihaja (april), pa ljudje ne rabijo več ekranov za kino na prostem :D
Death before dishonor!

Spock83 ::

JesusChrist je izjavil:

Zanimivo kaj vse se tebi dogaja. Meni vse to vleče na to, da nimaš pojma kako se telefon uporablja in da si sam nekaj zajebal (ali pa telefona nimaš in le širiš nebuloze in slabo ime androidu in samsungu). XY število uporabljenih androidov mi lahko pove, da vse dela OK (2.2, 2.3, ajskrim sendvič), ampak ti pa tu take trosiš. Tako starejši kot novi modeli. Glede tvojega pametovanja glede ohišja: zanimivo da so mi vsi samsungi po vrsti padali dol (prijatelju dnevno pada dol galaxy note) in se mi je zaenkrat poškodoval samo galaxy ace. "nevjerovatno jel?"

Prosim admine, da se uporabniku zaradi obnašanja (da niti ne omenim slovenštine) in tudi zaradi čudnih mnenj dodeli kako oznako ...


Jaz se popolnoma strinjam z bolhco. Podobne probleme sem imel z Galaxy. S HTC Desirom sem bil precej bolj zadovoljen. Tko, da tvoj poziv adminom ni na mestu.

M-XXXX ::

No pa še kot majhen minus lahko opredelimo tudi IZJEMNO občutljivo ohišje!


Random restarti telefona, doskrat se resetira pri updejtanju aplikacije/igre

NIKOLI imel takega problema.
1 minuto nazaj sem se javil, čas tekel, noben nobenga slišal, kličeš nazaj potem slišiš,

Nimam takega problema, pa imam v povprečju cca 15-20h pogovora mesečno minimalno.
Njihov software Kies, še ni slišal za Galaxy Note oz. še ni slišal za noben drug telefon razen 20 nekih Wave telefonu..

Meni ga čisto normalno prepozna in tudi vse deluje. Tudi update.

Včeraj sem mislil, da sem pijan jebemti, brskam po spletu (default browser) in da bom šel ven, se pravi spodnja desna tipka in mi ne zapre browserja, še več zalaufa mi igro in ko grem iz igre ven, se nahajam v imeniku zaprem imenik se nahajam v smsih zaprem smse se nahajam na prvi strani browserja in spet pritisnem spodnjo desno tipko(back/close) spet enako -> igra, imenik, sms, browser...

Nikoli imel tega problema.

Default dialer, ki zna iskati samo po začetnem stringu, bog ne daj, da bi iskal še po priimku recimo

WTF? Meni išče po imenu, priimku, nazivu, srednjem imenu, karkoli...

No pa še kot majhen minus lahko opredelimo tudi IZJEMNO občutljivo ohišje!

Mi je že parkrat ruknil na tla in do sedaj nimam nobene poškodbe, razen mikroprask na ohišju (ki jih dobi praktično vsaka naprava).

Tako da ja, do sedaj izkušnja z Notom naravnost FENOMENALNA, nobenega problema, vsaj na uradnem romu ne, edino kar sem mu lahko očital je bilo rahlo počasnejše delovanje glede na Ice cream...

BoLhCa ::

Zanimivo, ker ga ima tudi moj prijatelj in se tudi njemu dogaja, da se mu resetira.
Glede klicev, dopuščam možnost, da je kriv operater oz. telefon na drugi strani linije!
Boš rekel, da ti v Kiesu spodaj pri Samsung apps, ponudi možnost zbrati Galaxy Note? Edinemu?
Če bi imel, bomo rekli temu, loop problem vsake toliko, kaj resno misliš, da bi bil telefon še cel oz. pri meni? Zgodilo se je enkrat do sedaj, ampak se je!
Default dialer ti ne išče po priimku, to ni ugibanje, to je dejstvo. Če imaš shranjeno Janez Novak in boš v default dialer vpisal 66825 kakor je številka za Novak ti ne bo našlo nič. Nobenemu do sedaj ni delalo, boš spet edini al kaj?
Glede prask smo si različni, vsak ma drgačen prag, kaj je zanjga ohranjeno in kaj ne. Vsi govorite, kako vam je nekaj padal po tleh, ljudje božji, meni ni niti enkrat padel na tla, normalno da ne, zakaj bi mi telefon padel po tleh jebemti.
uuu morda pa mi zato ne deluje "flawless", ker bi ga moral mal ob tla metat..^^

BoLhCa ::

Evo sedaj sem ga priklopil na PC, dal USB connect in ko sem skopiral eno sliko dol, sem ga dal disconnect in ...wait for it... telefen se je restartal! Ou yeah!

francek1 ::

BoLhCa je izjavil:

@M-XXXX sedaj razumeš zakaj ne sodelujem več na Slo-Techu?

Meni je popolnoma jasno. Ker taki kot si ti, spadajo na 24KUR. Ker, če si imel že dva Androida, pa uporabljaš še kar default browser namesto Opere, pa s Kiesom se mučiš res kaže na to, da je za tebe BB....Aha, tako mimogrede, fotografije se same uploadajo na Google+. Potem jih samo shraniš od tam na comp, če jih že rabiš v svoji kišti...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

BoLhCa ::

Aha se pravi, ker ne deluje naj uporabljam Google+, katerega nimam?? Preden koga obtožiš naj gre na 24ur, pomisli potem preden tako bedno izjavo vržeš ven. In tudi btw, se ne uploadajo same, ampak morš naštimat Google+ ter da se avtomatsko uploadajo, če hočeš že bit ne bedn picajzel~
In btw imam tudi Opero nameščeno, vendar se default browser na Note zame osebno veliko bolje obnese in tudi deluje hitreje, kot tudi lepše prikazuje strani.
Resno ljudje, če nimate vsaj približno nekaj pametnega mi za povedat, dajte raje vaše "leet" fore zadržat zase ok?
Ker res lahko kaj dost narobe nardiš pri priključitvi telefona na PC in odključitvi ane? fuck ej :no:

Na Kies pa sem ga priklopil zgolj zato, ker je bila nova verzija in sem optimistično pričakoval, da bo sedaj Note najdem pod Samsung apps, ampak je pa napredek, namreč sedaj lahko izbereš Slovenijo in pa niso več samo Wave telefoni podprti... Se pravi še 4-5 mescu pa bo že Note vnešen^^

Lonsarg ::

Bodisi steka vsem bodisi steka eni majhni skupini ljudi, ki imajo bodisi defektni model za v garancijo bodisi so nalagali kaj kar je zadevo pokvarlo. Ce bi imeli vsi take grozne probleme kot ti pises bi forumu eksplodirali v novicah bi na polno pisalo Samsung pa bi zgubil veliko trznega deleza.

Bo kar druga opcija drzala ocitno, cist tko iz kmecke pameti.

BoLhCa ::

E to to, viš tako je! Ker kako točno naj grem jaz zdej do servisa in jim rečem za zamenjavo? Naj sedim tam dva dni, da se bo stvar spomnila random resetirat? Ali pa da bo mogoče še enkrat se ji zmešalo in bo loopala zadeve? Kmečka pamet indeed!

denabiker ::

pri nas jih preko službe jemljejo. Imamo poslovne pakete in telefone dobiš skoraj zastonj, potem pač prodaš naprej:)

denabiker ::

samo res ne vem kako vam rata nekaterim imeti take slabe izkušnje, kajti sam ne poznam nobenega, da bi ga telefon tako zajebaval (ok crkne pač crkne, razbiješ, ali pa res zajebeš z nekimi aplikacijami in na koncu koncev format pa je), pa tudi npr. avti, eni tako pljuvate čez ene znamke, pa ravno imamo en kup te spljuvane znamke pa so redke okvare, kljub temu, da se dela ogromno km in ne ravna glih lepo z avti...

M-XXXX ::

Boš rekel, da ti v Kiesu spodaj pri Samsung apps, ponudi možnost zbrati Galaxy Note? Edinemu?

Ne vem natančno kaj misliš (trenutno imam neuraden Ice cream rom in ne moram sprobat. Mi pa Kies čisto normalno PREPOZNA nota, na kaj natančno ciljaš pa žal ne vem. In ne, nikoli nimam problemov z resetiranjem.

Default dialer ti ne išče po priimku, to ni ugibanje, to je dejstvo. Če imaš shranjeno Janez Novak in boš v default dialer vpisal 66825 kakor je številka za Novak ti ne bo našlo nič. Nobenemu do sedaj ni delalo, boš spet edini al kaj?

Vedno iščem po imeniku, kjer mi išče kot sem že rekel: imena, priimki, srednja imena, nazivi... po popolnoma vseh rubrikah. Dialer nikoli ne uporabljam za iskanje (imam preobširen imenik, bi vrglo preveč zadetkov (nekaj tisoč kontaktov).

Vsi govorite, kako vam je nekaj padal po tleh, ljudje božji, meni ni niti enkrat padel na tla, normalno da ne, zakaj bi mi telefon padel po tleh jebemti.

Stopil iz avta in se mi je telefon zapeljal iz čudno ohlapnega žepa po tleh. POPOLNOMA nobene praske. Padel v zidanci iz žepa ko sem lezel iz lestve, padel iz postelje na tla, iz zofe na tla... Ni nobenih poškodb...

francek1 ::

BoLhCa, ne vem, a res ne veš, da je Android produkt Googla ali pa je v ozadju le tvoja nevednost. Google+ je bil razvit ravno zato, da med drugim maksimalno izkoristi kapacitete tega telefona in en od bombončkov je tudi avtomatski prenos fotografij v oblak. Če te Google tako moti, pač uporabiš Dropbox, ki dela isto. In če ti Kies ne prepozna telefona(v kar pa upravičeno dvomim) , datoteke pač preneseš v USB načinu. Če pa ne veš, kje se v datotečnem sistemu nahajajo, je pa žalostno...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

kpkp ::

BoLhCa, kako verzijo OSa imaš, ker mogoče tvoje težave izhajajo ravno iz tega...
Ko sem ga nabavil je prišel z 2.3.6 in ker je bila zadeva nova sem sprobal, kar precej aplikacij... Nakar sem tudi jaz opazil kak random reset... Nato sem naredil "factory restore" in od takrat (vmes je prišla še ena softwerska posodobitev, tako da je lahko tudi ta pripomogla, k izboljšanju stanja), nisem imel nikakršnih problemov z njim.... just my 2 cents

moxon ::

Sam sem pristaš androida in sem si lastil prenekateri telefon, sedaj uporabljam SGS II, peed tem SGS I in celo paleto HTCjev... roko na srce Samungov vmesnik TouchWiz je katastrofa napram HTCjevem. Sicer je pa odlicen telefon. Najbolje bi bilo, da bi pri Samsungu skrbeli samo za hardware, software in lispanje pa bi lahko prepustili nekomu drugemu. TouchWiz preprosto šteka na vseh aparatih, mid-range, high-range ... Ostalo je super

Ganon ::

[briši, napačna tema]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

BoLhCa ::

@francek1 za božjo voljo človek, prosim te ne odgovarjaj mi z neumnostimi. Poznam in sem tudi prepričan, da o teh stvareh vem ogromno. Imam tudi Dropbox na telefenu, pa tudi Box, vendar to ne odtehta, da se mi telefon resetira, ko ga odklopim iz USB mode-a!!! GET IT ffs!
In Kies mi prepozna telefon, lahko vidim slike, kontakte, bla bla, telefon mi ne prepozna Samsung Apps, kateri je znotraj Kiesa! Pa sej ne pišem ruske cirilice jebemti no.

Verzija pa je 2.3.5. na 2.3.6. pri SiMobilu nimamo updejta, uporabljam pa seveda fabrški rom. Kolega ima pa 2.3.6. (Mobitel) vendar ima isto random reset telefona, tak da verzija sem prepričan ne igra kaj dosti vloge.

JohanP ::

@BoLhCa,
Če bi meni Note resnično tako bluzil, bi ga že zdavnaj nesel nazaj (oz. servis). Note si sicer ne lastim, ker je malce prevelik za moj okus (imam Galaxy S), ga ima pa moja partnerica. Zagotovo lahko trdim, da Kies povezava deluje, kot je treba, ker sem to na začetku štimal jaz. Edina njena pripomba glede Nota pa se nanaša na dejstvo, da sem ji na začetku (preventivno) izklopil internetno povezovanje preko gsm omrežij (WiFi only). Osebno se mi Note zdi kvalitetno izdelan, zelo odziven in zelo uporaben kos opreme.

Torej ali si dobil resnično zanič primerek, ali pa v tejle temi 'malce' nalagaš.

BoLhCa ::

FUCK pa kaj zna kdo brat!!!

Kies mi prepozna telefon, lahko vidim slike, kontakte, bla bla, telefon mi ne prepozna Samsung Apps, kateri je znotraj Kiesa!

Kies mi prepozna telefon, lahko vidim slike, kontakte, bla bla, telefon mi ne prepozna Samsung Apps, kateri je znotraj Kiesa!

Kies mi prepozna telefon, lahko vidim slike, kontakte, bla bla, telefon mi ne prepozna Samsung Apps, kateri je znotraj Kiesa!

A bo zdej??

In zakaj bi nalagal, pa kaj misliš, da nimam kaj počet in si stvari izmišljujem? Pa daj bodite malo resni za boga božjega!

bdoxx ::

sem že v eni drugi temi o notu povedal, da ima note na sprednji strani zraven sekundarne kamere senzor debilnosti, tako da verjamem da imajo bolhca in podobni uporabniki težave z upravljanjem telefona

BoLhCa ::

Lej maticko, če te Patricija vara, še ni treba debilizmov pisat po forumih ter izpadati "frajer"...

JohanP ::

BoLhCa je izjavil:


In zakaj bi nalagal, pa kaj misliš, da nimam kaj počet in si stvari izmišljujem? Pa daj bodite malo resni za boga božjega!


No, pa smo spet pri bogu!

In če že sprašuješ: "Da!" Pa Note nesi na servis in nehaj jokat....

BoLhCa ::

Noben ne joka, to so napake, ki jih tudi nov Note ne bo odpravil. Dejstvo.

francek1 ::

Agree, hudič je, ko postane telefon pametnejši od lastnika...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

bdoxx ::

francek1 je izjavil:

Agree, hudič je, ko postane telefon pametnejši od lastnika...


xD

Nije žvaka za seljaka
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375104367 (58103) camper66
»

HTC v težavah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9537764 (32222) Nummy
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275571 (4340) bdoxx
»

Samsung Galaxy Note Update Februar (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7014113 (13001) CaqKa
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233499 (2854) klinker

Več podobnih tem