» »

problem z računalnikom.....pomoč prosim

problem z računalnikom.....pomoč prosim

PeTe13 ::

Imel sem win 98, potem pa sem prešel na windowsw XP. Vse dela v redu le v igrah imam določene probleme. Vsake toliko časa se zgodi, da se vse zašteka, vse slika na monitorju je vseskozi ista, nakar začne računalnik pa 10 sekunadh normalno delovti. Kot da zmrzne za 10 sekund. Če igram quake3 preko neta v teh 10 sekundah kar obstanem v zraku, pri NFS 6 pa slika zamrzne, nakar se po desetih sekundah znajdem 500m naprej od kraja kjer mi je zamrznilo.
Imam Gf 3 Ti 200, sprobaval sem veliko različni detonatorjev, prav tako imam naložen najnovejše all-in-one gonilnike za matično.
Kaj bi lahko bilo narobe
Capitalism stole my virginity!

astras ::

mogoce so pa rami? sam ne verjamem, kolk jih mas?

lp

MCSE ::

Problem je v upgradeanju windowsov. Men se je zgodilo isto pri upgrade-u iz win98. Imaš opcijo, da vse na novo inštaliraš, če pa imaš originalne XP se vsaj po mojih izkušnjah večina teh problemov "čudežno" odpravi z XP service pack-om 1. (No saj seveda imaš originalne, ker piratstvo je itak protizakonito!:D )
Naj te pa vseeno opozorim da service pack 1 povozi scrackane fajle...

P.S.: "čudežno" sem napisal zato, ker uradno ni pravzaprav nobenega problema pri upgradeanju iz win98...

PeTe13 ::

Se pravi ne smem naložiti service pack1, ker mi potem ne bodo winXP delali
Capitalism stole my virginity!

boštjan ::

SP1 je za to da xp bolje delajo.napisal si samo grafo,kaj pa druge komponente,pa temperatura CPU in GPU

Zavo ::

Saj se dobi scrackan SP1, ampak kateri podlež bi to uporabljal?:D

PeTe13 ::

naložu sp1, vse dela
Capitalism stole my virginity!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3

Oddelek: Programska oprema
283160 (2128) d0rK
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246184 (19861) R33D3M33R
»

Windows XP + SP1, IE?

Oddelek: Operacijski sistemi
71350 (1200) Mercier
»

Age of Mythology problemi.

Oddelek: Igre
201234 (909) BendeR
»

xp sp1 1106 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
554674 (3361) Paramedic

Več podobnih tem