» »

GEFORCE 4 440MX TV OUT

GEFORCE 4 440MX TV OUT

SrOvPaSoV ::

SEm kupu Inno GeForce 4 440 MX pa mi je že žal. Dela vse lepo in prav le s TVTOLL ne morem delat pa mi ostane tista črna obroba na TV. A se to da kako drugače zrihtat?;((

SrOvPaSoV ::

A res noben neč ne ve od tega. Dejte mi no mav pomagat::

Zavo ::

Predvidevam, da imaš piratski TVtool!

Ne delajo vse verzije TVtool-a!
Sprobaj različne, meni je isto delalo pa sem si zrihtal!

DeLuX ::

Srovpascov:

Lih vceri sm zrihtu kisto namenjeno samo za vočanje divxov. Notr sem upasal GF 2 mx TVOUT. Ne bi smel met nikakrsnih problemov s sliko. Na monitorju nastavi 800x600 resolucijo in 16 bit. Povezi kisto s TVjev, ko prides v Winse mas kr dost crnega roba. Zalavfaj TVTool in slika se bo se malo raztegnila. Nastavi se na Desktop v TVToolsih, in ze bos mel ql sliko. Pr men na Sony (dobr TV) tm pol metra diagonale dela na vsaki strani kakih 5mm crnega robu. Tega se nikakor ne mores izogniti. Ce imas od 2-8 mm robu, je to cist ql. Pa se nekaj. Uporabljam TVTool 6.8 -- Priporocam. Upam, d sm ti pomagu.

LP,
DeLuX

Zavo ::

Ja ampak mislim, da bi ti morala GF4 že avtomatsko raztegniti sliko!
Igraj se malo z Nview!

SrOvPaSoV ::

TvTool mam najnovejšo verzijo, sam da na tvtool.de piše da tud najnovejša verzija ne podpira čipa NV17 ki je v geforce 4 440 mx, tle je ta problem.
Mam pa samsung tv, črn rob pa je spodaj in zgoraj 1,5 cm na straneh pa malo majn. Če sem jest prov zastopu naj bi tvtool te robove čist odpravu???????????


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako v Gf2 na Tv-ju slika čez cel Tv?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7820 (740) franc3e
»

Filma se ne vidi naTV-ju, na monitorju pa ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
221709 (1301) Pro2Type
»

Podnapisi. A zna kdo to zadevo rešit?

Oddelek: Zvok in slika
172301 (1885) Anazor
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505916 (4821) bbobst
»

TV out in geforce mx in ostali

Oddelek: Zvok in slika
61212 (1006) Filo

Več podobnih tem