» »

slo-tech

slo-tech

joco ::

V zadnjem casu se mi je pojavil sledeci problem. Ko odprem slo-tech internet stran je ozadje strani belo, kazala ki se nahajajo levo in desno pri katerih je ozadje drugace sivo niso na zacetku ampak so pomaknjena nekam na sredino ozadje pa je prav tako belo. Ko odprem forum vidim posamezne rubrike , vendar ko hocem odpret doloceno rubriko ne vidim teksta ampak je vse crno. Sem probal tudi na nekaterih drugih racunalnikih in na nekaterih se pojavlajo podobne stvari. V cem je problem?

DirectZ ::

Problem, sicer ne tak kot tvoj se meni danes dogaja že cel dan :((. Ko želim postati v formu enostavno prijavi, da se konekta na 213......, potem pa bruhne na ekrat da nisem registriran uporabik
Ampak kaj hočeš. računalništvo je itak slepa veja v razvoju človeštva :))

darh ::

ccc. že 2 dni gledam tal bled slo tech...res se je treba potrudt da kej s table lohka preberes...

ni mi pa jasno zakajn nihče nič ne ukrene... ccc...

ccc..

in še enkrat

ccc...
Excuses are useless! Results are priceless!

joco ::

Ravno zdaj se nahajam pri racunalnikih (5) ki so povezani v mrezo. Na dveh se pojavjajo opisani problemi na ostalih pa se vidi internetna stran normalno stran normalno.:(

asteroidk ::

pr men doma ( mam 4 kompe) je pr ush normalna stran tko da nevem o cem govorite >:D>:D>:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Tomi ::

Ja, tule v knjižnici, od koder sedaj pišem, tudi dela podobne stvari, pa že prej se je podobno dogajalo.. Sem pa vsaj zase našel nekaj, kar poprravi zadevo instantno ( je pa malo nadležno.. ) Če ti ne prikaže prav, daj Osveži, pa bo spet vse ok.. Vsaj pri meni je tako:\
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

1nadan.si - pokomentirajte nov dizajn

Oddelek: Izdelava spletišč
173588 (2545) Nummy
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68745148 (27014) Ziga Dolhar
»

Problem z zaslonom

Oddelek: Pomoč in nasveti
19990 (990) zcetrt
»

Kaj pogrešate na raznoraznih forumih!

Oddelek: Omrežja in internet
221817 (1545) Tito

Več podobnih tem