» »

Kaj pogrešate na raznoraznih forumih!

Kaj pogrešate na raznoraznih forumih!

Tito ::

Glede na to, da se na netu pojavlja ogromno free forumov in da so vsi narejeni na enak način primankuje svežih idej. Zanima pa me, kaj bi si uporabniki želeli na forumih in kaj najbolj pogrešajo.

Torej če imate kako idejo kar povejte in morda bo nekega dne zaživela kot standerd :\.

Edelweiss ::

ŽENSKE !!!:D :D

ABX ::

Nage babe!
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tito ::

Mislil sem bol na funkcije ... :D

Glede žensk, pa vedno več populacija obiskuje forume ... Se mi zdi, da celo več žensk sodeluje na nekaterih forumih kot moških!

Edelweiss ::

Ja zakaj pa ?? Da se lahko gredo igro "baba čula, baba rekla" .
Pol se pa čudimo,zakaj je vedno dež.;)

tx-z ::

na večini forumov pogrešam admin dostop :D -drgač pa odvisn od foruma, recmo tuki pr temu me "mot" da ma sam eno obliko pa več barv....bi blo zanimiv če bi kdo naredu kakšno drgačno obliko foruma(style)....
tx-z

MasterMind ::

:D Pogrešam pametne teme!

Zgodovina sprememb…

tx-z ::

..in pametne odgovore 8-)
tx-z

T0RN4D0 ::

hm... če kej pogrešate pridte na naš forum (www.the-d.info/forum) k je xtreme phpbb naložen, pa je tolk zmodan da gre na kozlanje... mogl bi šele admin paenl videt... se mi sploh ne da nič iskat... :\

pa žensk je tud keneki gor, zato je vse totalno of topic... pol k je pa itak že vse tolk oftopic, nas pa že počas vse boli k* za to pa germo s tokom...>:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

@ljash ::

Tornado Boy: res je za bruhat tale forum, ja..:))

Gandalfar ::

Tito: na tujih forumih pogresam vse funkcije, ki jih ima slo-tech in jih le ti nimajo (modra crta, moje teme, ..)

Tito ::

:D Sej vem, škoda da jo niste patenteral. Tko kot potek procesa :P...

No morm priznt, da smo se pr izgradni nobga foruma zlo zgledvali po slo - techu :\ ... Tudi črta je notri :8) ...

SAm me pa zanima, če bi se še kdo kaj inovativnegaspomnil, da bi integrirali v forum :P ...8-O

T0RN4D0 ::

bemfl: :D - join us!

Hm, tale slo-tech je res v redu... dopade se mi to, da si lahko vsak nastavi poste/stran! pa moje teme pa sveže teme pa to... :))

bnajbolj je bedno na slo-igrah k je 15 postov na stran..;(
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Fury ::

Slo-tech forum je cist hud. Rdeca crta totalno seka! Moje teme je sploh dobra stvar, ceprov to majo tut drugi.

ST forumu manka samo opcija ignore user...

OT: Baje, da je na splošno na forumih več žensk kot moških! Sam moski radi berejo bolj tehnicne (avto, geek, hi-tech.. pa nagebabe) forume, zato je tam primankljaj žensk :)

pilot ::

slo-tech forum je res super, ki mi je pomagal ohranit dost živcev, vse probleme sem našel preko iskanja (psevdo) kar zdaj pogrešam, bo to še zalavfal...?

MasterMind ::

A nismo zdej mal off topic? Vprašanje je kaj pogrešate na forumih. (funkcije itd.) Ne pa kako se vam zdi specifičen forum...

pivmik ::

Na nekaterih forumih pogrešam resne ljudi(slo-tech je kul).
Pa poglešam uploadanje datotek/slik na forum.
Pa to modro črto (slo-tech patent pending :D ) pod katero se nahajajo nova sporočila, ki so bila obljavljena od zadnjega ogleda teme.
Pa noben forum nima BAN določenega userja samo iz določene teme, ampak se enostavno zaklene temo zaradi enega bebca.
LP, Gregor GRE^

Tito ::

No to je pa pametna rešitev :D .

Gandalfar ::

To ni kul. Ce moras specificne ljudi banat iz dolocenih tem pomeni, da imas tezave z avtoriteto.

MasterMind ::

Kaj pa, če bi pregledoval njegove objave, in jih mogel odobriti?

Microsoft ::

Men je kul na tem forumu tudi to, da je ozadje foruma črno. Ker bela mi gre na kur**, ker tak sajna v buco. ;(

Pa oblika ni neka bedna, kot na tistem forumu, ko je edn mal visje dal link. Taki forumi so mi totalno bedni (govorim o izgledu).

Pa to, da niso ti smajliji neki taki hudo vlki, pa tako dodelani, da ti pomaga samo R9800, da jih lahko vredu vidis, ko zmrkajo z ucmi (ali delajo kej druzga).
Kle so smajliji fajn majhni, simpl, tak da ne prekrije potem en smajl celo stran.

Pa fajn je, ko ni tistih kicastih slik forumasev, ki majo privilegij, da si prlimajo sliko pod nickom. Naj bo neka simpl 2D slikca, ne pa enka 2048*2048 vlka slika, da ti jo pol na dial-up vlece cel dan dol.

Mogoce pogresam kako razglaseno temo bla bla bla, kjer bi lahka cvekal o bedarijah.:P
Mogoce se kak LIVE IRC kar kle gor.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

PROTOTIP ::

Kaj pogrešam? Včasih intiligenco pri nekaterih. Npr. nekdo napiše; "če kadiš, crkn." al pa "težak avto se prej ustavi kot lahek". Člouk ne ve al bi se mu smeju, al ga bi pomiljeval, al ka... Predlagam en test IQ in pol se odjebe take ki klatijo takšne in podobne bedarije.

Tito ::

HEHE, kje si pa to prvleku :P...

Drugače pa je to tudi mera tolerance. Jst že cel življenje živim s takimi primerki in sem se navadil na to, tako da me to nikoli ne moti ...

Pač so neumnosti, kakšna neumnost pride tudi iz mojih ust, pač se zgodi, da imaš slab dan :\ . Je pa res, da je fino da ob spoznanju priznaš napako ... :\ To pa je ponavadi najtežje! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšnih sprememb si želite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
928052 (6427) Bor H
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68743836 (25702) Ziga Dolhar
»

Slo-tech forum? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
512925 (2923) Alexius Heristalski
»

Ikonce pod nicki (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
996378 (4713) V-i-p

Več podobnih tem