» »

Winproxy

Winproxy

AvAkI ::

Mam problem. Doma mam dva PC-ja na enem je WinME brez modema na drugem Win98 z modemom(oba imata mrežno kartico in sta povezana med seboj). Na PC z modemom sem installiral Winproxy (program za povezavo PC-jev v omrežju v internet) in ga nastavil ter sledil njegovim navodilom da bi tudi na PC-ju z WinME delal internet vendar ne in ne dela!
POZNA KDO BOLJŠI NAČIN ZA POVEZAVO DVEH PCJEV Z ENIM MODEMOM V INTERNET? ZAKAJ MENI NE DELA?

Lith ::

Sta dva načina:
1. z dodatnimi programi, npr. jaz uporabljam SyGate (ki ga najdeš na vseh shareware straneh SoftSeek.com in serijsko na astalavista... ), ta program ti nastavi na obeh (večih) računalnikih vse potrebno za povezavo v internet (najprej nastavi rač. kjer je modem, potem pojdi še ostale)

2. sami Win98 SE, Millenium imajo vgrajeno podporo za delitev internet dostopa, navodila na www.helmig.com/j_helmig/icsw98se.htm
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

AvAkI ::

Instaliral sem ta program in ga crack-al ter probal ce dela.Shit!
Nevem zakaj ampak mrežne kartice mi na racunalniku z modemom in mrežno ne najde.
Drugo pa nisem probal.

Ribicija ::

Jaz osebno uporabljam ta program klik!
Ta program je zelo user friendly oz. lahek za uporabo.
Drugače pa od boljših oz. takšnih ki ti dopuščajo ful več nastavitev priporočam WINGATE ki ga lahko dobiš na klik!

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL + ststičen ip + remote desktop?

Oddelek: Omrežja in internet
182110 (1834) kuntek
»

Preko 1 dialup povezave->internet na 2 računalnikih

Oddelek: Pomoč in nasveti
9886 (796) spucek
»

Mrežni razdelilec

Oddelek: Kaj kupiti
214107 (3890) Tomi
»

LAN & Internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
6897 (790) ABX
»

dva računalnika z internetom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91215 (1064) MadMax

Več podobnih tem