» »

Kolesarjenje, ko ni več mraz

Kolesarjenje, ko ni več mraz

Temo vidijo: vsi
««
32 / 41
»»

GamerBoy ::

jype je izjavil:

Spovedničar> Za Jurčka

Za Spovedničarčka: Why cars are ridiculous:


Jop, se vidva na avtocesti ;)
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jype ::

Spovedničar> Jop, se vidva na avtocesti ;)

Zmenen:

Oki ::

jype je izjavil:

In še več:


OMG, sami suicidal osebki.

GamerBoy ::

jype je izjavil:

Spovedničar> Jop, se vidva na avtocesti ;)

Zmenen:




Don't do it !!!
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jype ::

Spovedničar> Don't do it !!!

Zakaj ne? A ni to moja izbira?

Oki> OMG, sami suicidal osebki.

Eh, pretiravaš, čorav ko kokoš še ne pomeni suicidal, sej ma velik SUV okol sebe.

GamerBoy ::

Zakaj ne? A ni to moja izbira?


Je pa tvoja izbira, da boš skočil na avtocesto, podobna izbiri tistega norca za volanom, ki ti je pripeljal po kolesarski poti, mar ne ?
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jype ::

Spovedničar> Je pa tvoja izbira, da boš skočil na avtocesto, podobna izbiri tistega norca za volanom, ki ti je pripeljal po kolesarski poti, mar ne ?

On je že narobe izbral, jaz pa še ne.

GamerBoy ::

jype je izjavil:

Spovedničar> Je pa tvoja izbira, da boš skočil na avtocesto, podobna izbiri tistega norca za volanom, ki ti je pripeljal po kolesarski poti, mar ne ?

On je že narobe izbral, jaz pa še ne.


Torej zdaj veš zakaj sem ti napisal "don't do it" :)
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jype ::

Spovedničar> Torej zdaj veš zakaj sem ti napisal "don't do it" :)

Ti pa zdaj veš, zakaj ne bi, tudi če bi mi napisal, da naj.

GamerBoy ::

jype je izjavil:

Spovedničar> Torej zdaj veš zakaj sem ti napisal "don't do it" :)

Ti pa zdaj veš, zakaj ne bi, tudi če bi mi napisal, da naj.

Zdaj veš zakaj sem ti napisal, da se srečava na avtocesti ;)
Medtem ko tvoj posnetek dokazuje, da tudi po mestu lahko greš z avtom pa čeprav si s kolesom v nekaterih situacijah hitrejši, medtem pa s kolesom na avtocesto ne moreš, na regionalkah pa te tudi šibnejo. Toliko o nori prednosti koles ;)

Priznam pa, da če bi živel v mestu oz. blizu delovnega mesta, bi tudi verjetno uporabljal samo kolo ...

edit: So ti že kdaj ukradli kolo oz. kako ga varuješ ?
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

jype ::

Spovedničar> edit: So ti že kdaj ukradli kolo oz. kako ga varuješ ?

Na nogo mam prklenenga.

Spovedničar> na regionalkah pa te tudi šibnejo.

Na posnetku zgoraj je regionalka (natrpana s plehom, a še vedno regionalka).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mipe ::

jype je izjavil:

Spovedničar> edit: So ti že kdaj ukradli kolo oz. kako ga varuješ ?

Na nogo mam prklenenga.


Amater.

jype ::

Pes je že prestar.

GamerBoy ::

Na posnetku zgoraj je regionalka (natrpana s plehom, a še vedno regionalka).

Ampak še vedno je to bolj izjema kot pravilo ;)


Spovedničar> edit: So ti že kdaj ukradli kolo oz. kako ga varuješ ?

Na nogo mam prklenenga.


Torej si ga ne upaš puščati na javnih "parkingih", kar je še en minus, če že primerjamo kolo vs avto.
Skoraj ne poznam Ljubljančana(ti si eden redkih, razlog je pa znan), ki redno uporablja kolo pa da ga mu niso ukradli, avto spet zmaga ;) Kaj ti bo lažji parking če obstaja nora verjetnost, da ko se vrneš tvojega vozila ni več ali pa so ti samo gume spustili in zic vzeli.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

jype ::

Spovedničar> Torej si ga ne upaš puščati na javnih "parkingih", kar je še en minus, če že primerjamo kolo vs avto.

Seveda ga ne puščam na "javnih parkingih". Tudi avtomobila ne moreš - ker so "javni parkingi" bodisi dragi, bodisi polni, pogosto pa tudi že oboje.

Kolo pustim v kolesarnici in se naprej odpeljem z bicikeljem, ali pa grem v mesto s kolesom, posebej opremljenim zoper krajo (18 kilogramov rje).

Spovedničar> Ampak še vedno je to bolj izjema kot pravilo ;)

O, ne, je kar pravilo. Tako je vsak dan.

Spovedničar> Skoraj ne poznam Ljubljančana(ti si eden redkih, razlog je pa znan), ki redno uporablja kolo pa da ga mu niso ukradli, avto spet zmaga ;)

Resnično, avtomobil zmaga v stroških, obremenjevanju okolja, neuporabnosti in nevarnosti za vse, ki ne sedijo v njem (to je več kot sedem milijard ljudi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

GamerBoy ::

ali pa grem v mesto s kolesom, posebej opremljenim zoper krajo (18 kilogramov rje).


Vse kar je vozno gre v promet, seveda z rjo resda nisi na prioritetni lestvici :)

Resnično, avtomobil zmaga v stroških, obremenjevanju okolja, neuporabnosti

Zame in za mnoge je nuja, s kolesom se boš težko vozil v službo recimo iz Trebnjega v Ljubljano, torej zame je definitivno bolj uporaben kot kolo. Uporabnost pa se spreminja odvisno od potreb posameznika...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jype ::

Spovedničar> s kolesom se boš težko vozil v službo recimo iz Trebnjega v Ljubljano

Ja, če se ne bi več kot polovica Ljubljančanov vozila iz Ljubljane v Ljubljano z avtomobili, bi bil avto zate še uporabnejši.

mr1two ::

IMO je bajk za sub 5 km skoraj obvezna izbira, nosi pa tudi do 10 brez problema. Če se gre za mesto, potem pa sploh.

Razumem, da rabiš avto za takšno vožnjo vsak dan, kot je Jure že povedal bi blo pa tudi tebi veliko boljše, da bi se Ljubljančani furali na pedala raje kot z avtom. Velike nakupe in podobne opravke izpusti, ampak da skočiš na banko, po mleko, do kolega na obisk, do gostilne na pijačo ipd je pa že kolo super kul.
Jaz kolo sicer uporabljam tudi za špežo(ker običajno vzamem samo za 2 osebi) in kar se ga da pogosto. Če že pridem v Lj(lj-domov = 80km) z avtom, potem je cel teden parkiran, ampak ob zdejšnjih vremenih bo verjetno spal kak mesec ali dva doma... 8-)
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Double_J ::

Problem je, ker pozimi se ni fajn vozit s kolesom, pa tudi poleti takrat ko je dež. Tretjino časa rabiš avto...
Dve šivanki...

GamerBoy ::

Kakšne ideje kako odpraviti mravljince v prstih/dlaneh med kolesarjenjem ? Danes sem naredil malo daljšo turo in me je po dobri uri začelo mravljinčiti na levi roki, proti koncu sem skoraj vozil samo z desno. Že tako imam malce nižji sedež kot ga bi sicer " po knjigi" moral imeti (peta na pedalu in noga iztegnjena, pri meni je pa malo pokrčena). Sicer pa mi ni važno kako hitro pridem na cilj, ampak sem bolj "turistično" naravnan, zato tudi 95 procentov časa trdno sedim na kolesu, ker drugače ne znam in se ves čas upiram na krmilo in edina stvar ki mi je med vožnjo padla na pamet je bila ideja da bi zmanjšal zic, ker potem bi res razbremenil roke, ampak že tako ga imam par cm prenizko. Kakšni predlogi ? Gre se pa za gorsko kolo s klasičnimi ročkami brez rogov, imam pa rokavice.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Mipe ::

Zvišaj balanco, če se da? Sicer pa še nisem čutil mravljinčenja, tako da ne bi vedel...

ttommy ::

Nabavi rogove?
Mene, ko začne mravljinčiti, primem balanco za ročke za zavore- tako sem še malo nagnjen naprej. Potem čez nekaj časa pa spet primem normalno.
Gamer

mr1two ::

Po dobri uri? Po kakšnem terenu pa furaš? Meniš, da je to zaradi tresljajev ali česa druzga - mogoče bi moral malo pritiska spustiti s sprednje gume?
Boljše rokavice mogoče, ali pa krmilo držiš neoptimalno.

Jaz se na gorcu mal držim(objamem ročko), mal slonim(na dlaneh)...običajno menjujem položaje, rogov nimam, rokavice imam nepodložene, pa nimam takšnih problemov.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

jype ::

Double_J> Problem je, ker pozimi se ni fajn vozit s kolesom, pa tudi poleti takrat ko je dež. Tretjino časa rabiš avto...

Če si pussy ga itak potrebuješ ves čas, če nisi, ga pa zelo redko.

erkgheoruugh ::

En nasvet vsem, ki tarnate o bolečinah v rokah, nogah, vratu, riti, jajcih, ...

HTFU


Brez heca. Če imate kolo nastavljeno vsaj približno tako kot je treba, potem je edina varianta stisnit zobe in preživet čim več časa na biciklu. Bo minilo.

Meni je v časih, ko sem še delal zimsko pavzo na kolesu, trajalo cca 500 km oz. do 20 ur časa, da so vse te bolečine minile na začetku. Pol je bilo pa kot bi odrezal.

Invictus ::

Pač jamranje ...

Še ena slovenska posebnost ... Ne samo pri kolesarjenju ...

Vsak misli da bo Lance Armstrong takoj ko se vsede na kolo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mr1two ::

Ne vozijo vsi vsak teden 2x ali 3x in to se pozna. Nekaj se da narest glede tega, večino pa naredijo kilometri in ure. Rit se na vsak zic navadi.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

para! ::

Velike nakupe in podobne opravke izpusti, ampak da skočiš na banko, po mleko, do kolega na obisk, do gostilne na pijačo ipd je pa že kolo super kul.

Nazadnje, ko sem preveril, so bile oznake super, kul, top, spica, rezervirane za subjektivne obcutke. Kako se naj torej s tvojo izjavo positoveti nekdo, ki mu prevazanje s kolesom ni vsec?
Death before dishonor!

GamerBoy ::

Pa ti ločiš bolečino od konkretno mravljinčaste roke,ki je že delno ne čutiš ? Imam 198cm in 106 kg in se zato konkretno upiram na krmilo ... Rit&jajca sicer čutim, pa kaj... Me je pa strah za prste in dlani, da ne bo kaj resnega + proti koncu vožnje vsaka razpoka na cesti povzroči konkretne bolečine v takšnih prstih
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

STU-III ::

GamerBoy je izjavil:

Pa ti ločiš bolečino od konkretno mravljinčaste roke,ki je že delno ne čutiš ? Imam 198cm in 106 kg in se zato konkretno upiram na krmilo ... Rit&jajca sicer čutim, pa kaj... Me je pa strah za prste in dlani, da ne bo kaj resnega + proti koncu vožnje vsaka razpoka na cesti povzroči konkretne bolečine v takšnih prstih


spusti zic ali pa nabavi kolo, ki ima manjšo razdaljo med zicom in balanco...
Line secured.

wini ::

Tudi meni občasno mravljinči roke, to se zgodi če več časa držiš na istem mestu balanco. Oz preveč se naslanjaš z rokami na balanco.
Vsake par min spusti z eno roko, pa jo mal otresi pa bo :) sčasoma se izboljša.

Alexius Heristalski ::

jype je izjavil:

Za Spovedničarčka: Why cars are ridiculous:


Kočevje in okolica je rahlo predaleč, da bi se vozili s kolesom v službo. Je pa res, da so bukovi - sklepam po tem, da na prevoz.org ni nobene objave za to smer, čeprav se jih vozi toliko, da vsak dan delajo ogromne kolone na Škofljici.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

jype ::

Alexius Heristalski> Kočevje in okolica je rahlo predaleč, da bi se vozili s kolesom v službo.

Saj večina teh je itak doma pred Turjakom.



Še eno orodje, da boste lažje prvi: http://bou.si/rest/gpx.html

mr1two ::

@para!

Mogoče bi nekdo ki mu kolesarjenje ni všeč kot tako razumel enostaven izračun, da ima s kolesom nižje stroške, kot če dela gužvo po mestu + da prihrani čas.
Predpostavljam, da ima vsakdo doma vsaj 2 kolesi, ki se ju ne uporablja(btw na leto menda slovenci pokupimo cca 140 koles na 1000 prebivalcev, tako da je ta predpostavka dokaj realna), tako da nakup kolesa verjetno ne predstavlja dodatnega stroška.

Sicer pa, če nekdo misli, da je hitrejši na drug način ali mu je bolj udobno ali uživa na kak drugačen način migracije, naj uporablja tisto- pa naj bo to trola, pešhonda ali avto. Samo ne jamrat ob tem, da je gužva na troli ali da ni parkinga(oz. je drag) ali da traja eno uro za 5km. Obstajajo tudi alternative nekje vmes- recimo mopedi. Izpit ima vsak, ki ima izpit za avto, gonit ni treba, stroški so res nizki, pa še parkiraš ga lahko skoraj kjerkoli.

Jaz izberem bajk ker sproti opravim več stvari- rekreacijo, opravek, nekaj malega prišparam okolje, denarnica ni nič dosti tanjša in ob tem še uživam.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

jype ::

Predvsem se ne pritoževat, ko boste morali začeti plačevati resnične stroške svojega motornega osebnega prevoza.

GamerBoy ::

Zanimiva je tudi varianta elektrobicikel, samo ne razumem ko ga imaš na motorju ali to pomeni, da ne smeš zraven gonit pedal,da gre hitreje kot tistih 25 kmh. Sicer pa 40-80 km na 1 polnenje ni tako slabo, recimo da ga na šihtu filaš, ali pa samo za domov uporabljaš, ko si že bolj utrujen...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

mr1two ::

Tisto je tudi ok stvar. Problem je, ker sem v principu proti baterijam, ampak za kolo jih rabiš bistveno manj kot za npr avtomobil :).

Za domet je pa že 40km IMO super, ker teh 40 običajno pomeni battery powered only, tko da če mal pogoniš, prideš dalj. Druga stvar je, da so ta kolesa še vedno precej draga in/ali crap.
V prihodnosti se obeta en slovenski izdelek, ki se mi zdi kr vredu pogruntavščina- da kolo predelaš na elektriko zgolj zamenjaš zadnji wheelset, kjer se v pestu nahaja baterija+elektro motor+ gps, kar vse skupaj predstavlja eno smiselno nadgradnjo, ki jo lahko počiš na bilokak bicikel, ki ga že imaš pa še montaža je easy.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

ttommy ::

mr1two je izjavil:

Tisto je tudi ok stvar. Problem je, ker sem v principu proti baterijam, ampak za kolo jih rabiš bistveno manj kot za npr avtomobil :).

Za domet je pa že 40km IMO super, ker teh 40 običajno pomeni battery powered only, tko da če mal pogoniš, prideš dalj. Druga stvar je, da so ta kolesa še vedno precej draga in/ali crap.
V prihodnosti se obeta en slovenski izdelek, ki se mi zdi kr vredu pogruntavščina- da kolo predelaš na elektriko zgolj zamenjaš zadnji wheelset, kjer se v pestu nahaja baterija+elektro motor+ gps, kar vse skupaj predstavlja eno smiselno nadgradnjo, ki jo lahko počiš na bilokak bicikel, ki ga že imaš pa še montaža je easy.


Je že kakšen link do tega?
Gamer

Vajenc ::

GamerBoy je izjavil:

Pa ti ločiš bolečino od konkretno mravljinčaste roke,ki je že delno ne čutiš ? Imam 198cm in 106 kg in se zato konkretno upiram na krmilo ... Rit&jajca sicer čutim, pa kaj... Me je pa strah za prste in dlani, da ne bo kaj resnega + proti koncu vožnje vsaka razpoka na cesti povzroči konkretne bolečine v takšnih prstih

S tabo ni češenj za zobat ;) ... Sicer si pa pravilno ugotovil, da so mravljinci posledica prevelikega upiranja na balanco. Ko boš lažji in bolje pripravljen bo tega manj. Na specialkini balanci imaš več prostora za premikat roke. Ali pa si pomagaj z rogovi na trekingu in gorcu, kot ti je že ttommy predlagal. Rokavice so po mojih izkušnjah sekundarnega pomena. Za rit in jajca ravno tako najbolj pomaga kilometrina in manjša teža, za prvo silo pa si umisli mehkejši in po možnosti zračen sedež ter kvalitetne kolesarke hlače. Pri jajcih in riti se ti res ne splača šparat.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

mr1two ::

Projekt ima čez Niko Klanšek, nekaj o tem projektu pa se najde v oddaji "prava ideja".

Konkretnih informacij na netu trenutno ne najdem, sem se pa peljal s prototipom. Zadeva deluje :)
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

kapitan ::

V delu je bil prispevek o predelavi kolesa v električno.
Lahko pa na ebay pogledaš, je ogromno enih kompletov, bodi pozoren na omejitev 25km/h

Na videu je vožnja z električnim kolesom v Moskvi:

Daedalus ::

Ja, če se ne bi več kot polovica Ljubljančanov vozila iz Ljubljane v Ljubljano z avtomobili, bi bil avto zate še uporabnejši.


Onih 100k avtov dnevne migracije seveda pri nabasanosti cest v Lj nima nobene veze.

Kakšne ideje kako odpraviti mravljince v prstih/dlaneh med kolesarjenjem ? Danes sem naredil malo daljšo turo in me je po dobri uri začelo mravljinčiti na levi roki, proti koncu sem skoraj vozil samo z desno. Že tako imam malce nižji sedež kot ga bi sicer " po knjigi" moral imeti (peta na pedalu in noga iztegnjena, pri meni je pa malo pokrčena). Sicer pa mi ni važno kako hitro pridem na cilj, ampak sem bolj "turistično" naravnan, zato tudi 95 procentov časa trdno sedim na kolesu, ker drugače ne znam in se ves čas upiram na krmilo in edina stvar ki mi je med vožnjo padla na pamet je bila ideja da bi zmanjšal zic, ker potem bi res razbremenil roke, ampak že tako ga imam par cm prenizko. Kakšni predlogi ? Gre se pa za gorsko kolo s klasičnimi ročkami brez rogov, imam pa rokavice.


Rokavice so v pooč, če vržeš po tleh. Drugače pa nimajo kake uporabne vrednosti. Takole na pamet bi rekel, da maš nekaj hudo narobe nastavljeno, posledično pa preveč teže na rokah. Lahko tudi, da je balanca preozka/preširoka in pol pritiska na dlan tako, da zapira kje pretok krvi. Nabavi rogove, pa s tistim probaj, precej pomaga po ravnem. Pa kdaj se splača dvigniti rit s sedeža.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jype ::

Daedalus> Onih 100k avtov dnevne migracije seveda pri nabasanosti cest v Lj nima nobene veze.

Dej poglej mal parkplac pod svojo firmo no :)

Daedalus ::

Dej poglej mal parkplac pod svojo firmo no :)


Kaj ma firmin parkplac s preprostim dejstvom, da je dnevna migracija osebnih vozil v in iz Ljubljane ~100k vozil na normalen delovni dan? Kolko je dejanskega "internega" prometa po Lj, vidiš med letnimi dopusti in preko vikenda, ko je pretežno mrtvilo. Pa še tam moreš iz enačbe zabrisat BTC in Rudnik kjer je večina obiska izven Lj.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Sriple Tix ::

Ne vem, če ni preko vikenda obratna migracija in je provinca zabasana z LJ registracijami ter je zato v prestolnici prometno mrtvilo. Seveda me lahko oči tudi varajo :).

mr1two ::

Med vikendom je v LJ mrtvilo, ker se večina Ljubljančanov spoka na obalo ali kam drugam. Jaz v glavnem v petkih srečujem ogromno število LJ tablic, ki se odpravljajo proti Kopru ali na kakšno sosednjo obalo.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

jype ::

Daedalus> Kolko je dejanskega "internega" prometa po Lj, vidiš med letnimi dopusti in preko vikenda, ko je pretežno mrtvilo.

Sm te narobe razumu, sm mislu da si hotu rečt da Ljubljančani ne vozijo avtomobilov. No, al pa si ti mene narobe razumel, ko sem trdil, da je glavni prometni problem Ljubljane razvajenost Ljubljančanov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Sriple Tix ::

Kolesarka zapeljala na gorenjsko avtocesto in vozila v nasprotni smeri

Kranj, 18.06.2013, 10:01 | M.M.
44-letnica z območja Kranja je vozila po odstavnem pasu, in sicer iz smeri odcepa Kranj zahod proti odcepu Naklo. Policisti so jo pospremili na varno in izdali plačilni nalog. Najverjetneje gre za hudo pomoto, saj ženska ni kazala znakov alkoholiziranosti ali vožnje pod vplivom prepovedanih substanc.
Gorenjski policisti so imeli včeraj okoli 8. ure opravka z žensko, ki je vozila kolo po avtocesti – in sicer v nasprotni smeri. Kolo je vozila po odstavnem pasu iz smeri odcepa Kranj zahod proti odcepu Naklo.
Gre za 44-letno žensko z območja Kranja. Policisti niso zahtevali, da opravi alkotest, saj ni kazala znakov alkoholiziranosti, prav tako niso odredili strokovnega odvzema krvi, s katerim bi preverjali morebitno vožnjo pod vplivom prepovedanih substanc. Kolesarko so pospremili na varno in jo usmerili na regionalno cesto.
Možje v modrem so ji izdali plačilni nalog.

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika...

Saj človek ne more verjeti in najbolj strašljivo je dejstvo, da ženska kot vse kaže ni bila pijana ali kako drugače motena zaradi zunanjih dejavnikov.

jype ::

Sriple Tix> Saj človek ne more verjeti in najbolj strašljivo je dejstvo, da ženska kot vse kaže ni bila pijana ali kako drugače motena zaradi zunanjih dejavnikov.

Jaz komot verjamem in si predstavljam, da se ji je to zdelo manj nevarno, ker po odstavnem pasu ljudje le redko vozijo s hitrostjo prek 100km/h, po regionalki mimo Naklega pa vedno (in če ne poznaš lokalnih cest, ti tam ne preostane prav veliko možnosti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Daedalus ::

Jaz komot verjamem in si predstavljam, da se ji je to zdelo manj nevarno, ker po odstavnem pasu ljudje le redko vozijo s hitrostjo prek 100km/h, po regionalki mimo Naklega pa vedno (in če ne poznaš lokalnih cest, ti tam ne preostane prav veliko možnosti).


Potemtakam si najmanj tako zabit, kot ona ženska. Kar je IMHO precej. Pa tudi ne pomaga ti to kaj dosti. Je pa prevej žalostno, kako daleč so eni pripravljeni iti, da kao dokazujejo kao svoj prav.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]
««
32 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarska steza je za kolesa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14222070 (14897) zmaugy
»

Prepoved vožnje kolesarjem po regionalnih cestah (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
22551843 (45132) BigWhale
»

se malo o cpp (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
50960580 (53770) jype

Več podobnih tem