» »

Kolesarjenje, ko ni več mraz

Kolesarjenje, ko ni več mraz

Temo vidijo: vsi
««
41 / 41
»
»»

mr1two ::

Nene, danes je tako:

Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

martincek1 ::

Danes 15. letos na kolesu, prvič odpeljal 100km (25km/h, 1000m višincev, solo, brez ustavljanja, kar zelo utrujene noge).

Sem trenutno dovolj pripravljen za Franjo, ali bo treba odpeljat kakšno 150km turo oziroma povišat hitrost? Ker nekaj vožnja v zavetrju in odprte ceste sigurno prinesejo, ampak dvomim da več kot 25%?

jype ::

Odvisno od tega, ali te bodo kolegi, ki te vlečejo za seboj, dejansko čakali.

energetik ::

martincek1 je izjavil:

Danes 15. letos na kolesu, prvič odpeljal 100km (25km/h, 1000m višincev, solo, brez ustavljanja, kar zelo utrujene noge).

Sem trenutno dovolj pripravljen za Franjo, ali bo treba odpeljat kakšno 150km turo oziroma povišat hitrost? Ker nekaj vožnja v zavetrju in odprte ceste sigurno prinesejo, ampak dvomim da več kot 25%?
Odvisno od tega, kaj hočeš doseči?
Sicer pa je do Franje še več kot 2 meseca, imaš še dovolj časa za natrenirat.
Tudi mene mika, da bi šel prvič na malo Franjo, do 31. so še poceni prijave. Pa sem letos naredil šele slabih 100km vse skupaj... Ampak bomo potrenirali do takrat.

__Devil__ ::

Najboljše je kolesarjanje po gozdnih poteh, kjer ni prometa in je mir, popoln užitek v kolesarjenju in naravi, moj najljubši način. Če pozna kdo kakšne dobre kolesarske poti v Sloveniji/avstriji se priporočam.

energetik ::

Pojd na komoot.com vnesi start in cilj ter načrtuj.

LeQuack ::

__Devil__ je izjavil:

Najboljše je kolesarjanje po gozdnih poteh, kjer ni prometa in je mir, popoln užitek v kolesarjenju in naravi, moj najljubši način. Če pozna kdo kakšne dobre kolesarske poti v Sloveniji/avstriji se priporočam.


Tudi tega ni več veliko, zato ker imaš potem divjake s kros motorji in štirikolesniki, ki se cel dan preganjajo po teh poteh.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

martincek1 ::

Koliko časa po prehladu se poskušate izogibat kolesarjenja?
V nedeljo sem še ležal v postelji, v ponedeljek nekaj na pol, od takrat naprej normalno funkcioniram. Sem planiral, da počakam da kašljanje povsem preneha, ampak zdaj se mi zdi kot da se vleče v nedogled. Sem pa tja še zakašljam kdaj.
Sem že razmišljal, da grem na kolo za kakšne 20 lahkih kilometrov z bufom čez usta za vsak slučaj, ampak ne vem če je pametno.

energetik ::

Jaz kašljam že 2 tedna od prehlada kot star kadilc, pa sem kar na biciklu. Pač še na biciklu kašljam :D
Itak je pa toplo, saj ni glih sredi zime..

jype ::

martincek1 je izjavil:

Koliko časa po prehladu se poskušate izogibat kolesarjenja?
Kake 2 dni preden mine začnem, da se spucam.

martincek1 ::

Super, potem bom zdejle skočil na kolo za kakšno uro in nehal preveč skrbet. :)

jype ::

martincek1 je izjavil:

Super, potem bom zdejle skočil na kolo za kakšno uro in nehal preveč skrbet. :)
Ne mrzel po vetru gonit. Primerno kapo na glavo pa pun šus pelat, da se pregreješ in skašljaš.

martincek1 ::

Evo sem naredil eno turo, vmes mal pokašljeval drugač se pa zdaj super počutim.

Sem pa, zanimivo, postavil PB (1h+) 30,8km/h .. prejšnji PB 28,2km/h. Sem upošteval tvoj nasvet :)

Zgodovina sprememb…

noob96 ::

Kje kupiti treking kolo?

LeQuack ::

Mene zanima, kje oprati kolo v Ljubljani? V prejšnjem stanovanju sem imel predprostor in cev in sem lahko tam pral, zdaj pa res ne vem. Včasih so imeli na določenih bencinskih vodo, samo tisto je bilo zelo low pressure in tudi redko zdaj to še imajo. Torej kje je kakšna pametna lokacija za pranje? V tistih samopostrežnih avtopralnicah imajo samo visokotlačne ročke, ampak s tistim jaz ravno ne bi pral kolesa. Torej če nimaš hiše z vrtom kje se da sploh oprati kolo?
Quack !

Invictus ::

V BTCju je samopostrežna pralnica.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

LeQuack ::

Invictus je izjavil:

V BTCju je samopostrežna pralnica.


Vem da je tam, ampak a nimajo samo tistih štrajfixov z visokim pritiskom? S tistim si ne bi upal prati kolesa. A imajo še kaj drugega?
Quack !

gusto ::

Bom kar tule vprašal, če kdo pozna. Kakšno je stanje ceste na sliki, torej z Rogle proti Lovrencu na Pohorju? Google maps kaže makadam, se je vmes kaj spremenilo? Je možno tole prevoziti s specialko, da naredim krožno MB - Bistrica - Konjice - Zreče - Rogla - Lovrenc - MB?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

Alien_Device ::

da ne odpiram nove teme brezveze, bom vprašal vas kolesarje.

Mel sem nekje 1 leto pretiravanja z rolanjem (po 6 ur na dan, skoraj vsak dan) shujšal kot zobotrebec in sem pretiraval res. Mel sm pa kondicije ogromno. Zdej komaj pretečem 2km, takrat sem pretekel brez pavze po 15km, hiter tempo.

Sedaj ko bi rad spet prišel v formo, imam problem da me kanček bolijo noge, vse mišice na nogah, ne ni muscol fiber. Sem že prestar zato so začele bolet noge ali je stvar samo da pridem v formo? (Mam pa 35 let) - Ne bolijo pa tolko da se ne da, samo je neprijetno.

oo7 ::

Mene zanima če kdo ve kje bi kupil mrežo za pod čelado ?

Po možnosti tako, da bi jo sam odrezal ne tiste že narejene.
««
41 / 41
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarska steza je za kolesa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14220203 (13030) zmaugy
»

Prepoved vožnje kolesarjem po regionalnih cestah (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
22549510 (42799) BigWhale
»

se malo o cpp (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
50957801 (50991) jype

Več podobnih tem