» »

Hoh.de

Hoh.de

««
9 / 31
»»

7982884e ::

a bi kdo kaj skupinsko naročil? me mika en samsungov ssd

nuclear ::

Samsung Khan

Če je vse na zalogi dobiš po enem dnevu tracking nummer.

JanezH ::

Meni so poslali včeraj, tracking numberja pa še kar nimam ...

Anney ::

Beri moj post malo nazaj. ;) (Mogoče ga tudi neboš dobil)

JanezH ::

Saj vem ja :) samu nuclearju sem odgovoril, da ne drži to kar je napisal. Nekaterim pošljejo takoj (kolegu, ki je naročil), nekaterim pa ne vem kdaj ... čudno majo to prihtano ...

connel ::

Danes prišel paket, kdo ga je prinesel pojma nimam, me ni bilo doma. Anyway, še bom naročal pri njih :)

JanezH ::

Jaz še kar nisem dobil tracking številke (čeprav so mi vsakič rekli, da jo takoj, ko pošljejo dobim) tako, da pojma nimam kakšno je stanje in dvomim, da bom jutri dobil paket.
Mislim, da ne bom več naročal pri njih :)

Kdaj se je pa tebi status na hohu spremenil? A ko so ti tracking kodo poslali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanezH ()

connel ::

Pojma nimam k niti nisem spremljal tam, po enem tednu sem jim samo mail poslal, kaj se dogaja.

whitelight ::

Kolk časa se potem povprečno čaka za paket? Kakšen teden? :)

JanezH ::

Jaz cakam ze pol meseca, pa se nisem dobil. A DHL dostavlja tudi ob sobotah?

s51as ::

Kitarist, odvisno je od zaloge. EWn teden če je na zalogi ja.
It's just me myself and I

Anney ::

Cirka 10 dni od plačila, če je vse na zalogi in pri plačilu vse štima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

connel ::

Jaz sem čakal nekje 11 dni, s tem da ni bilo na zalogi.

nuclear ::

Če je na zalogi in če plačaš s papypalom, čakaš 3-5 dni da pride dote pošilijka.

KTr1sk ::

nuclear je izjavil:

Če je na zalogi in če plačaš s papypalom, čakaš 3-5 dni da pride dote pošilijka.

točno tako je bilo pri meni, plača s paypalom, dobil še isti teden domov :=)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

DonCrucifix ::

zanima me, kje preverjate to stanje pošiljke na hoh.de? o.O

v petek (3.8.) sem naročil in plačal po predračunu, do danes še nisem dobil nobenega novega obvestila, na mail ne odgovarjajo (vse je bilo na zalogi). skrbi me za denar, saj sem na hoh.de naročil prvič.


hvala

s51as ::

Skrb je odveč, so šli na Bahame in se ga zapili na tvoj račun.
It's just me myself and I

DonCrucifix ::

hah. še vseeno, kje lahko preverim stanje moje pošiljke? sam te funkcije ne najdem.

bluefish ::

3.8. je bil petek in so verjetno šele danes dobili podatek o nakazilu ali pa ga še bodo, ker gre bančno nakazilo počasneje kot PayPal. Potrpi do konca tedna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

s51as ::

Don, že večkrat je bilo povedano, da na hohu niso navdušeni nad informiranjem strank o vsakem prdcu z njihove strani. Stanje je najbolje spremljati na pragu svoje hiše. Ko bo poštar prinesel paket, veš da je paket prišel. Drugega naznanila/obvestila ponavadi ni. Edino kadar se kje kaj zalomi, ali česa ni, takrat te obvestijo po emailu.
It's just me myself and I

DonCrucifix ::

sem prebral, ja. problem je, da je zmankalo procesorjev. ko sem naročal, so še bili na zalogi, sedaj je 2-4 dni dobavni čas, za to me zanima koliko časa bom moral čakati (3570k)

nuclear ::

2 do 4 dni. + 3-5dni da pošilijka prispe v Slovenijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

JanezH ::

Tule imaš kalkulator DHL tranzitnih časov: KLIK
Prišteješ še 1 dan, da ti dostavi pošta Slovenije.
Jaz sem plačal 23.7.2012, robo pa sem dobil včeraj 7.8.2012 in še to ne v popolnosti (nekaj morajo še poslati). Status na hoh.de še vedno kaže, da je zadeva v obdelavi. DHL tracking kode nisem nikoli dobil, čeprav so mi po telefonu vsakič rekli, da jo bom dobil, ko bojo poslali paket. Eni jo dobijo, eni pa ne :)

Aphanisis ::

Plačal 24.7., o paketu do danes ne duha in ne sluha. :)

JanezH ::

Pokliči pa vpraši kaj mutijo :)
Pri meni niso dobili dveh ventilatorjev, ostalo so pa vse imeli in so mi pol poslali brez ventilatorjev. Drugače bi še vedno čakal...

Aphanisis ::

JanezH je izjavil:

Pokliči pa vpraši kaj mutijo :)
Pri meni niso dobili dveh ventilatorjev, ostalo so pa vse imeli in so mi pol poslali brez ventilatorjev. Drugače bi še vedno čakal...


Prejšnji teden so rekli, da bo verjetno ta teden. :) Ko sem naročaj, je pisalo, da je dobavljivost 2-4 delovne dni...

Zgodovina sprememb…

JanezH ::

Podobno je blo pri meni, 2x smo bli zmenjeni za dan kdaj bojo poslali, pa niso poslali, ker niso imeli še robe, čeprav naj bi jo dobili. Ko so dobili robo niso poslali, ker so ugotovili, da je bilo premalo plačano. Pol so ugotovili, da pa ni bilo premalo plačano. In pol so poslali ...
S tem, da sem za isto številko računa dobil 3 predračune z različnimi zneski (tam za okoli 4€ razlike pri znesku čez 1000€), to mi še vedno deluje malo šalabajzersko :)

Aphanisis ::

JanezH je izjavil:

Podobno je blo pri meni, 2x smo bli zmenjeni za dan kdaj bojo poslali, pa niso poslali, ker niso imeli še robe, čeprav naj bi jo dobili. Ko so dobili robo niso poslali, ker so ugotovili, da je bilo premalo plačano. Pol so ugotovili, da pa ni bilo premalo plačano. In pol so poslali ...
S tem, da sem za isto številko računa dobil 3 predračune z različnimi zneski (tam za okoli 4€ razlike pri znesku čez 1000€), to mi še vedno deluje malo šalabajzersko :)


To je šalabajzrsko in odslej bom raje dal kakšen € več, kot pa tvegal ta njihov nikakršni odnos. :) Saj verjetno se v 90% vse lepo posreči ampak kaj, ko lahko vedno padeš v tistih 10%, ko gre pa vse po zlu. ;)

Zgodovina sprememb…

Nuke_H2 ::

Aphanisis je izjavil:

JanezH je izjavil:

Podobno je blo pri meni, 2x smo bli zmenjeni za dan kdaj bojo poslali, pa niso poslali, ker niso imeli še robe, čeprav naj bi jo dobili. Ko so dobili robo niso poslali, ker so ugotovili, da je bilo premalo plačano. Pol so ugotovili, da pa ni bilo premalo plačano. In pol so poslali ...
S tem, da sem za isto številko računa dobil 3 predračune z različnimi zneski (tam za okoli 4€ razlike pri znesku čez 1000€), to mi še vedno deluje malo šalabajzersko :)


To je šalabajzrsko in odslej bom raje dal kakšen € več, kot pa tvegal ta njihov nikakršni odnos. :) Saj verjetno se v 90% vse lepo posreči ampak kaj, ko lahko vedno padeš v tistih 10%, ko gre pa vse po zlu. ;)


Sam sem ravno zaradi strahu pred takimi zapleti kupil računalnik tukaj: ComputerUniverse. Res, da so komponente par € dražje, vendar je poštnina samo cca. 10€ in na koncu pride približno isto kot pri hoh.de.

Lp

JanezH ::

Sej kakor berem drugi nimajo takih problemov, jaz sem pa itak rojen pod dokaj nesrečno zvezdo kar se tega tiče :)

7982884e ::

dones bom naročil (tole zadevo: http://www.hoh.de/hardware/ssd-laufwerk... ), pa me zanima, če bi še kdo kej rad, da zraven naročim, pa potem deliva poštnino?

nuclear ::

Plačal s papypalom v četrtek, danes dobil doma.

7982884e ::

noob vprašanje:
pozabil sem obkljukat paypal in pol vidim da je treba predhodno plačat, ampak ne vem glih kaj točno je kej:

Please transfer the amount of 000.00 EUR, stating the intended use "000000-000" to the following bank account:
Bank: Postbank Berlin
Account Name: HTM Ltd.
Account number: 0093 093 106
BLZ 100 100 10
Bank data on remittances from abroad:
IBAN: DE59 1001 0010 0093 0931 06
BIC PBNKDEFF

nevem kaj od tega naj pri našem UPN vpišem kot koda namena, namen in pa referenca. Verjetno je pri referenci potemtakem DE59 100 100 10, za namen pa nisem ziher, a vpišem direkt tisto za "intended" ?

Jakob_X ::

DE59 1001 0010 0093 0931 06 je IBAN ali po domače številka računa kamor nakazuješ. Referenca prejemnika naj bo prazna. Tip reference izbereš NRC, če tvoja banko to podpira. To pomeni da se potem prebere podatek iz polja namen kamor pa vpišeš tisti "000000-000". Mislim da je to to.

7982884e ::

Hvala

Aphanisis ::

Tudi moja zgodba se je danes s prihodom paketa po 19 dneh dobro končala. :)

kr?en ::

Hmm, teden nazaj sem narocil komponente na hoh.de. Izmed teh je bil tudi sledec napajalnik: OCZ ZT Series 750 Watt 80PLUS Bronze Performance.
Danes, ko sem pocekiral status narocila (itak je se vedno Bestellung ist in Bearbeitung) in ce so nekatere komponente ze na zalogi, sem opazil, da tega napajalnika nimajo vec v ponudbi. Ker sem ze narocilo placal, me zanima, ali bi me/me bodo obvestili, ce tega napajalnika ne morejo dostaviti, glede na to, da sem ze placal zadevo?

Itak jim mislim tezit konec tedna kaksen je status narocila, ce ne bo napredka, samo sprasujem, ce je ze kdo bil v podobni situaciji s to trgovino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kr?en ()

s51as ::

ne razumem kaj ti zdaj ni jasno in zakaj jim želiš težit?
It's just me myself and I

bajsibajsi ::

kr?en verjetno si ti kupil zadnji kos. Ko sem sam kupil kaksen kos pri njih, je tudi izginil s strani in se mogoce cez par dni prikazal nazaj.

kr?en ::

Aha, mozno. No upam, da kmalu dobijo se rame (fino bi bilo danes :P) in posljejo zadevo cimprej :)

Master_X ::

@kr?en

Če si kupil zadnjega, ga boš tak dobil, če pa jim jih je zmanjkalo te bodo pa obvestili, kdaj ti ga lahko dobavijo in te vprašali kaj želiš narediti (ali ostane tak kot je, odstranit z liste, preklicat naročilo, zamenjat za kaj druga )... kolko sem jaz dobil filing se da marsikaj zmenit... Je pa tako, kot že večkrat omenjeno v tej temi - da ti odgovorijo preko maila traja.

killzone ::

Da delim še jaz svoje izkušnje z hoh.de. Naročil sem pkaet v pon 6.8, plačal sem v tor 7.8, preko bančnega nakazala uporabil sem klik in pa UPN univerzalni plačilni nalog, paket pa sem prejel v sob 11.8.

To je moje že drugo naročanje preko njih, zaenkrat samo izredno pozitvne izkušnje.

noob96 ::

ali dobiš kakšen mail ko dobijo denar nakazan preko banke? jaz nisem še prejel nobenega obvestila o prejetju denarja... Kakšna je praksa?

kr?en ::

Jaz tudi nisem dobil nobenega potrdila. Edini mail, ki sem ga dobil je tisti, kjer ti sporocijo, da so prejeli narocilo in kam naj nakazem denar.

s51as ::

Če je vse vredu dobiš samo paket na dom. Če pa kaj ni vredu dobiš email. Če imaš super srečo, dobiš mail ko oddajo paket.
It's just me myself and I

7982884e ::

kr?en je izjavil:

Itak jim mislim tezit konec tedna kaksen je status narocila, ce ne bo napredka, samo sprasujem, ce je ze kdo bil v podobni situaciji s to trgovino.
jest sem eno zadevo preklical (še preden sem plačal predračun), pa je čez 2 dni odgovoril, da je preklic opravljen in če sem slučajno v tem času denar nakazal, naj samo podatke o računu sporočim, pa bodo denar vrnili; tako da mislim da niso neki nateguni oz. imajo kar lep odnos do strank

basket ::

Moram res pohvalit tale hoh.de! V torek opoldne sem oddal naročilo, danes zjutraj pa je bil paket že na cilju, tako da 3 dni je rablo, da je prišlo :)

NejcSSD ::

to so bili artikli pri katerih piše SOFORT LIEFERBAR?

kr?en ::

Verjetno, ker jaz cakam ze en teden, ker niso imeli na zalogi. Pa se rami so sli iz 1-2 dni na 2-4 dni dobave.

NejcSSD ::

če imaš 2-4 moraš prišteti še 2-3 dni za pot v slovenijo
««
9 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710177 (615) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390623 (57220) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
264000 (3066) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176437 (5762) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8615011 (9475) lambda

Več podobnih tem