» »

htc telefon

htc telefon

GiGaBaJt ::

žiujo vsem ,danes sem si kupil nov telefon in sicer (htc wildfire) in me zanima kako naj nastavim jezik iz angleščine v slovenščino...že v naprej hvala za pomoč :)

Janac ::

nemores na slovensko, to imajo samo samsungi na androidu

popster ::

mislim da imajo vsi novejši (od neke verzije naprej) možnost slovenščine

to probaj:
http://androidforums.com/samsung-galaxy...

69charger ::

janac: Govoriš traparije,skoraj vsi telefoni od Android 2.2 naprej imajo slovensko podporo. Drugače je pa nek language changer na marketu.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

c00L3r ::

Mislim, da originalni Wildfire nima slovenščine. Ima pa Wildfire S. Tako vsaj pravijo tehnični podatki na mobitelovi strani:

HTC Wildfire
HTC Wildfire S

Da pa se s custom ROM-i. Kateri ima/nima podpore je odvisno od vsakega posameznega. Jaz sem na svojem HTC Desire dobil slovenščino z čistim Android 2.3 ROM-om.

Tine:) ::

slovenščina je na androidu podprta sele od razlicice 2.3 naprej. kolikor pa jst vem ima ta stari wildfire gor se froyota 2.2 tko da ni mogoce posloveniti menijev. moznost bi bla pac rootanje telefona in namestitev androida 2.3 ampak to pa zahteva kar nekaj znanja (pomoje najbols da se navadš na angleščino)

pleomax ::

samsung galaxy s 1 je imel slovenščino že od različice 2.1 eclair tako,da to ne bo čisto držalo.Pa nič ne piše na mobitelovi strani,da ne bi mel slovenskega menija. Je kupljen pri operaterju(mobitel,simobil,...) al kje drugje,če ni skrivnost?

GiGaBaJt ::

kupljen je pri simobilu :)

c00L3r ::

Android OS je z različico 2.3 pridobil slovenski jezik. Tisto kar je imel Samsung pred tem, je izdelal/dodelal na lastno pest.

Android 2.2 Locales
Android 2.3.3 Locales

pleomax ::

Ups-tega pa nisem vedel-sem mislil,da je android na splošno bil poslovenjen :S No,očitno samsung še skrbi za nas nekaj. :) Potem pa res nima slovenskega jezika-kateri android je že gor? 2.3?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Wildfire (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
703122206 (58804) majstr77
»

Alcatel OT-911 ali Sony Life

Oddelek: Mobilne tehnologije
354393 (3976) SLO_Matej
»

Slovenski prevod za MIUI

Oddelek: Mobilne tehnologije
162326 (1754) Zvezdica27
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320610 (13121) Mrakw
»

Kateri mobilnik kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
486578 (5302) jest10

Več podobnih tem