» »

ŠVZ v srednji šoli

ŠVZ v srednji šoli

Uporabnik_2 ::

mene pa zanima kako izgleda športna v srednji šoli ker js sm ful slab v športu zdej sm v osmem razredu in sm mel v sedmem in v osmem do zdaj vse pet razen angleščine no švz ne bi smel met pet samo imamo takega učitelja k sam vrže žogo na igrišče pa igramo nogomet pol da pa na koncu leta vsem pet. potem me pa še zanima kako je s švz na bežigradu al pa poljanah ker bi rd šel tja sam me mal skrbi zered te športne

pa še tole: http://www.gimnazija-poljane.com/P/PDF/...
a to velja za vse gimnazije al samo za poljane

T-h-o-r ::

ne sekiraj se zarad športne


če se boš normalno obnašal, boš imel vsaj 4, četudi boš slab v teku, plavanju al karkoli vam pač bojo ocenjevali
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

amigo_no1 ::

Model, take it easy.
Mene bi na tvojem mestu raje skrbelo zaradi katerega drugega predmeta.

T-h-o-r ::

smo pa imeli 3 leta na gimnaziji tipa, ki nam je tudi samo žogo vrgel


v 4. pa smo dobili enga mladega, ki je bil na začetku navdušen, sam je videl, da se nam ni


pa nam je pol tudi samo žogo dal in šel v kabinet :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Flea ::

Če je odnos dober ti 4 ali celo 5 ne uide, vsaj na moji gimnaziji... pa mislim, da drugje ni dosti drugače.

Janac ::

jah ni vse v ucitelju, lahko da te sosolci zasovrazijo ce zajebeš pri igri itd...

galu ::

Taki primitivci se pojavljajo, ja (takšni sošolci, mislim).
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Flea ::

Thejanac13> V gimnaziji? Mislim, da smo pa že tukaj dovolj zreli in se ne gremo več tega.

darkkk ::

Ma tudi če boš malo telovadil in nimaš kakih resnih okvar, ti v življenju ne bo škodilo :)

puffs ::

Na Poljanah se profesorji kar trudijo držat nivo pri športni vzgoji, zelo redko boš doživel da te pustijo same z žogo na igrišču, sploh fante kar gonijo, tudi pri ne najbolj prijetnih temperaturah. Naučit in pokazat moraš določene korake pri košarki/odbojki/gimnastiki (samostojno in v igri), poimenovat skupine mišic, vodit ogrevanje.. Pri teku smo punce imele srečo da nam ni bilo treba teči cooperja ampak nas je počasi navajala vsako leto teči dlje - vsakič smo na koncu leta tekle in je ocenila glede na čas, tiste ki so tekle 30 minut s 5, za vsakih 5 minut manj z oceno nižje.
Če požokaš profesorja da ti gre za končni uspeh se pa itak najde razumevanje če si vestno sodeloval med letom, ima lahko tudi največji antitalent 4 na koncu (pripravi kak referat recimo) če se potrudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: puffs ()

šernk ::

bi rekel tudi sam, da se ne sekiraj, vendar potem se spomnim enega profesorja, ki je zahteval, da se je preteklo kuperja (marsikomu ni problem, vendar nekdo ki mu ni do teka, se bo z njim pošteno mučil - če mi daš na izbiro 50km kolesarjenja ali 2 km teka, bom izbral kolesarjenje, pa tudi če bom vseh 50km odpeljal na polno bom to delal vsaj z veseljem)

poznam pa le enega profesorja (mislim, da niti ne poučuje več) ki je bil tako mahnjen na tek.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

x3ca ::

Prfoxi za športno na poljanah so večinoma OK, samo jaz nimam pozitivne izkušnje. Mi je ena profesorica skoraj vsako leto zaključila navzdol (pa sem imela npr 3.7). Izgovor je bil, češ da je ocena iz teka je bolj pomembna od ostalih. Drugo leto, ko sem imela slabo oceno iz odbojke, pa je imela ta večjo težo in ker sem imela napačna pričakovanja, mi je potem ocena iz športne celo pokvarila uspeh (mogoče bi lahko šla jokat, da se mi gre za oceno, ampak za kej tazga sem žal preveč ponosna). Sicer pa sem bila na sploh mal "sama kriva", ker mi je bila ženska že od začetka blaznooo antipatična oseba in je verjetno začutila moj negativen odnos. Tako da ja, lepo se obnašaj pa bo verjetno vse OK ;)

T-h-o-r ::

haaa, prav smilite se mi vsi, ki morate recitirat skupine mišic ali kakšno podobno teoretično sranje pri telovadbi :))

šernk je izjavil:

bi rekel tudi sam, da se ne sekiraj, vendar potem se spomnim enega profesorja, ki je zahteval, da se je preteklo kuperja (marsikomu ni problem, vendar nekdo ki mu ni do teka, se bo z njim pošteno mučil - če mi daš na izbiro 50km kolesarjenja ali 2 km teka, bom izbral kolesarjenje, pa tudi če bom vseh 50km odpeljal na polno bom to delal vsaj z veseljem)

poznam pa le enega profesorja (mislim, da niti ne poučuje več) ki je bil tako mahnjen na tek.

sej kuper je itak vsako leto za oceno :) vsaj mi smo imeli
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

;-) ::

Nevem na kake šenkane šole ste vi hodili, ampak mi smo mogli za višjo oceno od 2 že nekaj pokazat, če si več kot 3x bil brez opreme pa te je čakal cooper + kaka seminarksa iz športne vzgoje.

gruntfürmich ::

v slo bi morala biti športna kot v zda, da te resno zgonijo vsako uro. ne pa to postopanje pa frajerišenje. sami pusiji, vključno s puncami.
gibat ne pa se redit.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Terman ::

Delno s strinjam. Vendar s silo se tega ne bo doseglo. Telovadba bi morala ljudem privzgojiti spoštovanje in voljo do fizičnih aktivnosti, ne pa priskutit vsega skupaj z "moraš" pristopom.

gendale ::

tako delajo pri vseh ostalih predmetih, zakaj bi bila telovadba drugačna
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

furion ::

Js sm zelo hvalazen da obstaja SVZ v srednji soli, pred tem sem bil geek k je sam za pc sedel cele dneve, zdej se pa ukvarjam s sportom vsak dan :P
Vazen je pristop ne pa rezultati, ce si za stvar in se trudis, dobis 4 pa tudi ce so rezultati za 2.

letmein ::

Nas je v gimnaziji profesor kar orng gonil, sploh v prvi polovici leta. Copper smo tekli pogosto, predvsem za kazen, če je koga dobil, ki je zabušaval pri vajah za moč, 2 letno ga je tudi ocenil, za moške je bilo pod 10 min 5, nad 14 min 1, za ženske pa pod 12min 5 in nad 17min 1. Ocenjeval je tudi gimnastiko, košarko in odbojko.

Uporabnik_2 ::

kaj pa za bežigrad ve kdo kako je tam?

oemdzi ::

Seveda en 100kilski ucenec se bo z vestnem sodelovanju pri sportni vzgoji spravil v formo za odlaufat cooperjev test ;((

Za to bi moral pa tudi sam trenirat in doma hujsat, skodilo mu zagotovo nebi, ampak je konec koncu na cloveku samemu, da se odloci ali bo rajsi dobro jedu, ali pa "stradal" in vsak dan prezvekoval zelenjavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Freaxx ::

oemdzi je izjavil:

Seveda en 100kilski ucenec se bo z vestnem sodelovanju pri sportni vzgoji spravil v formo za odlaufat cooperjev test ;((

Za to bi moral pa tudi sam trenirat in doma hujsat, skodilo mu zagotovo nebi, ampak je konec koncu na cloveku samemu, da se odloci ali bo rajsi dobro jedu, ali pa "stradal" in vsak dan prezvekoval zelenjavo.


No bolj v smislu, če se je pripravlen odpovedat snikersom pa koka koli, in pa popoldanskemu izletu v Meka. Daleč od tega da bi sam zelenjavo jedu...

gendale ::

oemdzi je izjavil:

Seveda en 100kilski ucenec se bo z vestnem sodelovanju pri sportni vzgoji spravil v formo za odlaufat cooperjev test ;((

Za to bi moral pa tudi sam trenirat in doma hujsat, skodilo mu zagotovo nebi, ampak je konec koncu na cloveku samemu, da se odloci ali bo rajsi dobro jedu, ali pa "stradal" in vsak dan prezvekoval zelenjavo.

nekdo, ki mu ne gre matematika, se bo glih tko mogu doma orenk učit, če bo hotu met matematiko pet
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

oemdzi ::

Matematiko se lahko teoreticno zelo hitro naucis, sploh ce si pameten. Par tednov se po 8 ur (ali vec) ukvarjas z matematiko in si komot pridobil znanje za odlicno oceno. Povej mi kdo bo pa shujsal v tako hitrem casu, da o nezdravih nacinih hujsanja ne govorim ... Z tem da hujsanje zahteva ogromno odpovedovanja na vecjih podrocjih in je formo tezje vdrzevat kot tisto znanje o matematiki ... Ti primerjas jabolke in hruske...


Pri nas je profesor kar posteno ocenjeval, glede na napredek, tako da vcasih je izjemno dober sportnik dobil slabso oceno kot nekdo ki je pred 1 letu prvic v roki drzal zogo ... In tako bi morali pri sportni vzgoji ocenjevati vsi, ker to so stvari, ki se jih ne da spremeniti kar "cez noc".

gendale ::

>Matematiko se lahko teoreticno zelo hitro naucis, sploh ce si pameten
ja, če si pameten

sej če si dober športnih boš tud cooperja odtekel dovolj hitro brez dodatnega treninga

>Povej mi kdo bo pa shujsal v tako hitrem casu, da o nezdravih nacinih hujsanja ne govorim ... Z tem da hujsanje zahteva ogromno odpovedovanja na vecjih podrocjih in je formo tezje vdrzevat kot tisto znanje o matematiki ... Ti primerjas jabolke in hruske...
prosim lepo, naj ne leži cel dan in se baše s hrano, pa ne bo noben zdrav najstnik imel 100kg špeh
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Timurlenk ::

kdor kuperja ne prelaufa v 12 min, ne bi smel narediti letnika ali pristopiti k maturi

oemdzi ::

gendale je izjavil:

>sej če si dober športnih boš tud cooperja odtekel dovolj hitro brez dodatnega treninga


LOL ? Kaj namigujes, da kdor je pameten ze zna matematiko ? Sepravi Messi ki je dober sportnik tudi ce bi imel 140 kil bi moral odlaufat cooperja ? Fak skoda besed za nadaljni pogovor z teboj ...

gendale ::

ne, kdor je pameten se hitro nauči matematiko

messi ne bi mel 140kg, ker ni lenuh ki cel dan drka kurac in je čips
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

oemdzi ::

-.-' pa ti ves da sm to isto par postov nazaj napisal ? Glede drugega pa od kod ves, da Messi po koncani karieri ne bo isti kot Maradona ?
Ce bos za Maradono reku,da je slab sportnik, potem nimas pojma. Kaj bi lahko v 4 tednih Maradono spravil v formo, da bo cooperja prelaufal ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

gendale ::

napisal sem zdrav, maradona je pa ima poškodovano srce zaradi infarkta
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

oemdzi ::

Ehh dej se ti teme drzi rajsi ... Nima veze zdj Maradonino zdravje, ker je primer bil teoreticen... Pa predvidevaj, da je zdrav ali pa ga zamenjaj z drugo osebo, ki je bila vrhunski sportnik in je sedaj debela ...

Matematika in sportna vzgoja pac nista isto ! Nevem kaj ti moram narisat, matematike(tisto znanje,ki rabi pokazat v testu) se lahko pameten clovek nauci v nekaj tednih ce se uci cele dneve. Vrhunski sportnik, ki se je zredil iz taksnih in drugacnih razlogov pa zaradi svojega talenta ne bo nic prej shujsal in prisel v zeljeno formo, sploh ne v takem casu kot se je tisti pametni naucil matematike za odlicno oceno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

gendale ::

glej, kar hočem rečt je

če bo ta tvoj hipotetnični 100kg dijak septembra začel malo pazit na prehrano, sodelovat pri športni in se še nekje 4h (ali več) na teden ukvarjal s kakim športom

bo do konca šolskega leta lahko brez težav imel dobre ocene pri športni vzgoji + bo bolj zdrav in lepši (kar pomeni več pičk, kar hoče vsak normalen tip)

če mu je pa to preveč truda, pol naj pa se zadovolji s tisto šenkano dvojko
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Smurf ::

Uporabnik_2 je izjavil:

kaj pa za bežigrad ve kdo kako je tam?

Mi smo 80% casa igrali nogomet res pa, da se nismo imeli ocen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Uporabnik_2 ::

pa dobro od kod vam da imam jaz 100 kg? ;(( tehtam ene 60 kg torej čisto vredu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ameriško šolstvo

Oddelek: Problemi človeštva
233730 (3227) Mavrik
»

Zaključevanje ocen (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6517512 (15176) DOOM_er
»

Telesna konstitucija novodobnih generacij? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20726433 (21954) Freaxx
»

Športna vzgoja - FE

Oddelek: Šola
122330 (1996) urosz
»

neocenjen?

Oddelek: Šola
162558 (2241) bobby

Več podobnih tem