» »

neocenjen?

neocenjen?

pikachu004 ::

pozdravljeni
imam eno vprasanje. sem neocenjen v drugem ocenjevalnem obdobju pri predmetu sportna vzgoja. v prvem sem ocenjen z U in ZU. neocenjen v 2 kon. sem zaradi 'spricanja'.
sedaj me zanima ce imam kaksno moznost (pravico), da dobim oceno za nazaj ali kako drugace popravim to neocenjeno konferenco, tako da nebi bil vec neocenjen. ali pa je to ze takoj popravni izpit? :( :( :(
hvala

Zheegec ::

DA! Moraš jo imeti.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kajzer ::

Js sem bil še na slabšem! Do pred dveh tednov sploh nisem hodu k ŠVZ, zdej pa sem šel pred konferenco, da me je mal ocenu in mi zagrozil, da če ne bom hotu tele 3 mesce ko konca k športni, bom mel neocenjeno in popravnega iz športne. Res se smešno sliši, sam bi bil problem, ker nebi mogu na prvem roku pisat mature.

Pravice nimaš, to je sam dobra volja učitelja. Ti se kr lepo zmen da ti magari napiše en MU noter, itak sploh ni važno.

pikachu004 ::

hmm.. 100%? a to pise kje al je odvisno od porfesorjeve dobre volje?

kajzer ::

Kake profesorjeve! Oni itak niso vredni tega imena, ko so vsi mal nori, razen kake dobre "gospe profesor", ko se včasih zmotiš z gospodična, ona je pa čist happpy! :P Treba se mal profesorcam priliznat, nikol ne veš?!

McHusch ::

Sej zaradi popravnega iz telovadbe ne moreš ponavljati letnika (AFAIK). A ni prav zabavno konec avgusta mal poligon nazaj, Cooperja in podobne vragolije zganjat? :>

Ne se sekirat. Če ti da oceno, okej, če ti ne da, tudi okej.

malal ::

oceno moras imeti za obdobje..zdej ce mas vsaj kako uro od prespricanih opraviceno mislim da imas pravico do tega..ce pa so vse neupravicene direktne pravice nimas kokr je meni znano, pojdi do prfoksa ce je treba prosjači in če je tvoj prfoks dobre volje in prijazen mogoče dobiš možnost, če ne pa imaš možnost da pride do popravca.

oceno namreč moras nujno imeti!


lp.

m.

pikachu004 ::

vem da je vse odvisno od porfesorjeve dobre volje. zanima me samo ce kje pise da imam pravico popravljat to oceno.. mislim to drugo konferenco?

Elemen_T ::

Ma kje žviš.

Zarad neopravljene ŠV ti ne bodo prepovedal pisat mature!
Morda boš mogu konec leta opravit popravca, ampak to ne bo vplivalo na letnik in maturo.

pivmik ::

Elemen_T:
Popravni lahko imaš tudi samo iz telovadbe.
In potem ne moreš na prvi rok mature.
LP, Gregor GRE^

Gandalfar ::

Ne se zajebat s prfoksi, ker ti brez problema kej taksnega naredi, ce se odloci da ti hoce dost zivljenje zagrenit...

Tiger ::

Samo hoditi je treba na športno vzgoja pa ne bo problemov,... saj menda nimate tudi vi kakšnih minimalnih norm za MU?

Packač ::

Kva ste tko kt babe ko ne hodjo k ŠV no...

antonija ::

Marjetka smetka bi ti v tem primeru ziher svetovala, da se cimbolj prilizuj prfoksem (ne zasluzijo si naziva profesor). Pol je vsak problem stvar enega pogovora (kjer se spet prlizujes 100 na uro).

Preverjeno dela. In razlika med prilizovanjem in neprilizovanjem (s strani prfoksa) je ogromna! Kot da bi ga zdresiral al pa kej podobnega...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

pivmik ::

Kot da bi ga zdresiral al pa kej podobnega...

:)
LP, Gregor GRE^

antonija ::

Ce je pa res!!! Pred operacijo "prilizovanje" aka "dresiranje" sem mel pri nemscini razultate ocen takele:
1. 47%
2. 49,6%
3. 49,9%
4. (zadnja moznost za popravljanje) 51%

To je blo za en semester. Vrjetno si vsak lahko predstavlja da je ze kar tezko natempirat znanje da pises vsak test ravno pod pragom uspesnosti... Skratka, prfoksa me je nategovala. Brez vazelina.

Po operaciji resda nism ratu odlicnjak iz nemscine, ampak ocene so se pa tolk spremenile da je bilo zivljenje veliko lazje:
1. 23% (pac sm su probat kolk kej znam:D )
2. 61% (nekaj ucenja in normalno ocenjevanje)

Prspara ti velik zivcev in energije in casa. Splaca se. Vecji output kot input.

Edit: Pa izkusnje, ki si jih pridobis s tako manipulacijo ljudi, pridejo v zivljenju se kako prav. Vsak problem in konflikt se da velik lazje resit in pol si ti tisti ki nateguje folk brez vazelina in to tko da sami sploh ne vejo da so kdaj nastavil.>:D

Se opravicujem ce so prispodobe prevec slikovite.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

bobby ::

a ni še zmeri tko, da če manjkaš 20% ur v šolskem letu, ti dajo neocenjeno inimaš popravca?? poanta neocenjenega je v tem, da nisi bil toliko prisoten kot bi mogu bit in zato ti prfox pač na osnovi tega ni mogel dat neke ocene?? no vsaj do pred 5 let nazaj, ko sem še v šolo hodu (ahhhh te lepi cajti) me je prfoxa zajebavala glih zarad tega in celo v šolskem pravilniku je bla ta točka napisana.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115600 (11144) Phantomeye
»

Problem v šoli. Zaplet s profesorico. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15917145 (2988) Sodck
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779308 (7888) ERGY
»

Pravdarji na kup!

Oddelek: Šola
151551 (1426) Roadkill

Več podobnih tem