» »

Zenske, rasizem in izbira partnerja

Zenske, rasizem in izbira partnerja

««
12 / 16
»»

Ramon dekers ::

Mesar je izjavil:

Ja Ramon dekers samo tiste, ki pridejo takrat ko uspeš... so za ene zadovoljivo gradivo, jaz pa jih nebi niti povohal. Ni najboljša tista, ki ima najboljšo rit, tista ki ima najboljše prsi, niti tista s katero se lahko vse pogovarjaš... čeprav so vse to dokaj subjektivne zadeve. Najboljša je tista, ki jih lahko zaupaš in si z njo ustvariš skupno življenje. Sicer pa marsikoga ne odbije če je punca na pogled ful luštna če se tako izrazim, pogovarjat pa se ne zna (nima interesov, je prevelika egoistka, ... še in še je tega) ampak je s tako osebo ne vidim skupaj in pika.



gee ste pa res danes vsi moški feminizirani. Jure je pa na vrhu te piramide. Ne rečem da čustva ne igrajo vloge ampak nisi razumel moje poante.
Z uspehom, statusom, izobrazbo, obleko in po možnosti še postavo postaneš top shit za babe. Potem ne izbirajo več one ampak ti. Na kupu imaš tako lepe pametne kot butaste povprečne.
Pač de facto je da imajo babe danes višjo izobrazbo od večine moških, uspeh + denar si zagotovijo same, iščejo pa si nekaj več od povprečnega moškega...

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

Mesar je izjavil:

Ja Ramon dekers samo tiste, ki pridejo takrat ko uspeš... so za ene zadovoljivo gradivo, jaz pa jih nebi niti povohal. Ni najboljša tista, ki ima najboljšo rit, tista ki ima najboljše prsi, niti tista s katero se lahko vse pogovarjaš... čeprav so vse to dokaj subjektivne zadeve. Najboljša je tista, ki jih lahko zaupaš in si z njo ustvariš skupno življenje. Sicer pa marsikoga ne odbije če je punca na pogled ful luštna če se tako izrazim, pogovarjat pa se ne zna (nima interesov, je prevelika egoistka, ... še in še je tega) ampak je s tako osebo ne vidim skupaj in pika.



gee ste pa res danes vsi moški feminizirani. Jure je pa na vrhu te piramide. Ne rečem da čustva ne igrajo vloge ampak nisi razumel moje poante.
Z uspehom, statusom, izobrazbo, obleko in po možnosti še postavo postaneš top shit za babe. Potem ne izbirajo več one ampak ti. Na kupu imaš tako lepe pametne kot butaste povprečne.
Pač de facto je da imajo babe danes višjo izobrazbo od večine moških, uspeh + denar si zagotovijo same, iščejo pa si nekaj več od povprečnega moškega...


Tokrat se pa za spremembo v nekaj točkah celo strinjam s tabo.

Urjen, uspešen moški z izobrazbo = moški ki ti ponavadi razlaga stvari, ki jih sicer ne razumeš, pa vendar zveni pametno, moški, ki bo zate znal poskrbet, s katerimi se lahko hvališ pred prijateljicami, ki ti ga zavidajo... (povej mi za 1 žensko, ki tega noče). Vendar pa so taki tipi tako redki da... Po mojem mnenju, če je tipo sam, s svojo pametjo prilezel tako daleč, jaz mu povsem privoščim, da si takole izbira punco.

Tako kot "prfect moški" so tudi ženske s podobnimi lastnostmi zelo redke, kar pa je za njih slabo. Pametna, uspešna, izobražena ženska.
Povejte mi za enega tipa ki mu je všeč, da je ženska v večini primerov boljša od njega? Oziroma, da ga ne gane, ko se na koncu izkaže, da je ustrelil kozla.

Ljudje imamo še vedno sprocesirano, da naj bi moški poskrbel za žensko, ji nudil zaščito, itd. Če ženska tega "ne rabi" če zna sama zase poskrbet je v k...

Take ženske so ponavadi vsaj tja do 24 leta samske oziroma niso imele nekih zelo dolgih vez. Zakaj?
Ko je ženska enkrat v zvezi se ji miselnost za 100% spremeni oziroma, ko si z nekom ti je vseeno za celi svet. Edino kar ti je važno je, kdaj boš s svojim dragim, kaj bosta počela, kam bosta šla, itd. (lastna praksa).
Moški nasprotno od tega, želi na žensko še vedno narediti vtis in raziskuje naprej. Sicer počasneje, ker 2/3 časa sedaj porabi za svojo bejbo.

Če si samski se trudiš biti čimbolj razgledan že zato, ker želiš pasat v neko družbo, oziroma, fajn je, da lahko s čim več ljudmi, ki jih spoznavaš najdeš neko skupno točko pogovora oziroma, da se ti vsaj malo sanja o čem ti nekdo nekaj razlaga.

Sicer pa, IMO pri idealnem moškem, važna 1.kemija in 2.mislenost. Zaupanje in ostale stvari pa pridejo potem ko si že enkrat z njim. Kok je tipo lušten - relativno. Če ti bo njegov karakter všeč, pa je na prvi pogled vse prej kot desetka, se lahko prav tako prekleto zaljubiš.

Mr Hilter ::

kr1ženska je izjavil:

s katerimi se lahko hvališ pred prijateljicami, ki ti ga zavidajo... (povej mi za 1 žensko, ki tega noče)


Evo. To je vse kar pič*e zanima. Če imaš še velik P, si praktično zmagal.

guest #44 ::

@kbal

Hehe.

To sm počel mogoče tam pri 16 letih. Zdej mi je zgolj pomembno, da se dobro klapam in da zadovoljuje moje potrebe.

Tista ženska ali moški, ki pa še vedno pri 25+ se obnaša tako, da se hvali pred kolegicami...je bedna/beden.


Glede vloge moškega/ženske. Jaz mislim, da imajo geni precej besede pri tem. Ne rečem, vzgoja je tudi pomembna, ampak ko tipa daje testosteron, kako se bo delal poženščenega...pač ne gre.
Zdej, če imaš srečo kot jype, ga dobit vsake tolko v rit niti ni nek hud udarec egotu.

Kaj bo prinesla prihodnost...manj možatih moških, več feminiziranih in mnogo več žensk. Sicer nič narobe s tem, ampak na lulek mi bo šlo, če se bodo pol ženske pritoževale češ "da ni več pravih moških".
O tem pa sem prej nakazal...želim žensko, ki se zaveda sveta okoli sebe in premisli zakaj in kako, ne pa butne vn nekaj kar je slišala od sosede.
Želim pametno žensko, taka ki bo vedla zakaj so moški feminizirani in se primerno prilagodila.
Sej pravim...če se že ne obnašaš racionalno, vsaj razmišljaj tako.

Takih žensk....sem spoznal....emm 1 mogoče, 2 če malo raztegnem domišljijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

kr1ženska ::

Mr Hilter je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

s katerimi se lahko hvališ pred prijateljicami, ki ti ga zavidajo... (povej mi za 1 žensko, ki tega noče)


Evo. To je vse kar pič*e zanima. Če imaš še velik P, si praktično zmagal.


Se pravi, ti nočeš pametne in ful ful luštne ženske ki bi ti jo vsak tip zavidal? Nočeš ženske, ki bi jo lahko ponosno predstavu svojim frendom??

Isti kurac je.

Še enkrat pravim. Če je tipo sam, s svojo pametjo prlezu tok daleč, mu povsem privoščim, da na tak načn izbira. Sam vrjemi mi, da bo tak tipo imel tut tok soli v glavi, da nau pobiral kr enih glupih p***

guest #44 ::

Čak torej ti iščeš moškega, da ti bodo kolegice zavidale? To je zate en requirement pri moškem?

jype ::

kr1ženska> Se pravi, ti nočeš pametne in ful ful luštne ženske ki bi ti jo vsak tip zavidal? Nočeš ženske, ki bi jo lahko ponosno predstavu svojim frendom??

Ne, nočem. Če bi hotel to, bi se tepel za priljubljena dekleta, ne pa popuščal hladni, racionalni ženski, ki je sposobna v kritičnih trenutkih spustiti zavore.

Rad jo pa predstavim ženskam, ki mi dvorijo.

Ramon dekers ::

Se pravi, ti nočeš pametne in ful ful luštne ženske ki bi ti jo vsak tip zavidal? Nočeš ženske, ki bi jo lahko ponosno predstavu svojim frendom??


evo tukej se pa strinjam s teboj. Zakaj pa bi sploh izbiral povprečno in butasto, če imaš (no vsaj jaz) možnost izbrati malo višjo klaso. Itak je vse v glavi.

Mr Hilter ::

kr1ženska je izjavil:

Se pravi, ti nočeš pametne in ful ful luštne ženske ki bi ti jo vsak tip zavidal? Nočeš ženske, ki bi jo lahko ponosno predstavu svojim frendom??


A ti to resno?
Punco izbiral po kriteriju okolice oziroma prijateljev?

Mesar ::

Mr Hilter je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Se pravi, ti nočeš pametne in ful ful luštne ženske ki bi ti jo vsak tip zavidal? Nočeš ženske, ki bi jo lahko ponosno predstavu svojim frendom??


A ti to resno?
Punco izbiral po kriteriju okolice oziroma prijateljev?


Eto, niso samo na internetu ljudje brez življenja ali pa s tujim življenjem :D

Jaz še vedno zagovarjam, da si zbereš takšno kot sam hočeš, če ma kdo drug kake pripombe pa se ga lahko samo pošlje nekam, jaz se tudi ne vtikujem v to kakšne partnerje imajo pa tudi če bi se to nebi imelo nekega smisla glede na to, da so okusi različni.

Tisto, da lahko tip izbira med 10 blondinkami, ki se lepijo na njega pa je tudi malo mimo če nobena ni za izbrat in ni, ker punca odpade že zato ker ima tak odnos/pogled na stvari.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

globalna80 ::

Tukaj se pokaže različnost. Boljše je da sam izbereš po svojem okusu in ne okusu prijateljev/ic in ne po okusu medijev in elit. Je pa problem potegnit črto med tistim kar misliš da so tvoje misli in med vsiljenimi mislimi oziroma subliminalnimi sporočili medijev ki se ti vtihotapijo v podzavest.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

guest #44 je izjavil:

@kbal

Hehe.

To sm počel mogoče tam pri 16 letih. Zdej mi je zgolj pomembno, da se dobro klapam in da zadovoljuje moje potrebe.

Tista ženska ali moški, ki pa še vedno pri 25+ se obnaša tako, da se hvali pred kolegicami...je bedna/beden.


Glede vloge moškega/ženske. Jaz mislim, da imajo geni precej besede pri tem. Ne rečem, vzgoja je tudi pomembna, ampak ko tipa daje testosteron, kako se bo delal poženščenega...pač ne gre.
Zdej, če imaš srečo kot jype, ga dobit vsake tolko v rit niti ni nek hud udarec egotu.

Kaj bo prinesla prihodnost...manj možatih moških, več feminiziranih in mnogo več žensk. Sicer nič narobe s tem, ampak na lulek mi bo šlo, če se bodo pol ženske pritoževale češ "da ni več pravih moških".
O tem pa sem prej nakazal...želim žensko, ki se zaveda sveta okoli sebe in premisli zakaj in kako, ne pa butne vn nekaj kar je slišala od sosede.
Želim pametno žensko, taka ki bo vedla zakaj so moški feminizirani in se primerno prilagodila.
Sej pravim...če se že ne obnašaš racionalno, vsaj razmišljaj tako.

Takih žensk....sem spoznal....emm 1 mogoče, 2 če malo raztegnem domišljijo.


se strinjam, se strinjam, in še enkrat se strinjam.

Še enkrat moj citat:

Sicer pa, IMO pri idealnem moškem, važna 1.kemija in 2.mislenost. Zaupanje in ostale stvari pa pridejo potem ko si že enkrat z njim. Kok je tipo lušten - relativno. Če ti bo njegov karakter všeč, pa je na prvi pogled vse prej kot desetka, se lahko prav tako prekleto zaljubiš.


Večina žensk in veliko tipov ima še vedno način mišljenja, ki sem ga opisala. Oziroma, očitno samo mene v veliki meri obkrožajo osebki s takim mišljenjem.

Se opravičujem, ker vse mečem v isti koš.

guest #44 ::

globalna80 je izjavil:

Tukaj se pokaže različnost. Boljše je da sam izbereš po svojem okusu in ne okusu prijateljev/ic in ne po okusu medijev in elit. Je pa problem potegnit črto med tistim kar misliš da so tvoje misli in med vsiljenimi mislimi oziroma subliminalnimi sporočili medijev ki se ti vtihotapijo v podzavest.


Tu se bom strinjal s teboj, čeprav se nisem še nikoli.

Povprečnice pač povzamejo norme, ki jih servira 24kurc.com in podobno sranje. Pametne se pač tega mal ognejo.
Sam žal ker slednjih je toliko, da jih pe v ljubljani prešteješ na prste ene roke IMO.

jype ::

jverne> Sam žal ker slednjih je toliko, da jih pe v ljubljani prešteješ na prste ene roke IMO.

Se ti zdi? Od mojih prijateljic le precej redke posedujejo televizijo ali spremljajo slovenske medije, pa jih nimam tako malo.

Looooooka ::

jype je izjavil:

kr1ženska> Se pravi, ti nočeš pametne in ful ful luštne ženske ki bi ti jo vsak tip zavidal? Nočeš ženske, ki bi jo lahko ponosno predstavu svojim frendom??

Ne, nočem. Če bi hotel to, bi se tepel za priljubljena dekleta, ne pa popuščal hladni, racionalni ženski, ki je sposobna v kritičnih trenutkih spustiti zavore.

Rad jo pa predstavim ženskam, ki mi dvorijo.


Glede na to, da je lepota nekaj subjektivnega bi ti mogla bit lastna punca lepa.Pa ce je po mednarodnih standardih zombi.
Tko da bi se jst mal zamislil nad to izjavo.
Plus...zakaj hudica bi si nekdo "racionalno" iskal partnerja.To vsaj men pove, da tak clovek ne zaupa sam sebi in se boji, da bo kasneje enkrat rabil partnerja, da poskrbi zanj.
Osebno mam namen sam zase poskrbet...partnerka naj bo pa taka, ki me veseli.
Pa ce padam nanjo zato, ker ma velke joske al pa zato, ker je fan Monthy Pythona.Dokler mi ne dela skode...in sem je vesel ne vidim nobenega razloga, ki bi bil boljsi od drugega.
Zelo je pametna in zna racunat na pamet 3934324323242432 km dolge racune.So what?...sj mam kalkulator
Zelo dobro kuha.So what...sj znam kuhat drgac mam pa restavracijo.
Rajs nastej nekaj cesar dejansko ne potrebujes ampak znas cenit.V kriznih momentih bom jst nase racunal :)

jype ::

Looooooka> Glede na to, da je lepota nekaj subjektivnega bi ti mogla bit lastna punca lepa.

Nisem o tem govoril. Govoril sem o tem, ali je všeč drugim (in ali to vpliva na mojo izbiro).

Karaya 52 ::

Zenske so kar se tice stalisc precej predvidljive, tiste ki so razmisljale mimo vecine lahko prestejem na prste ene roke. Se danes se spominjam trenutka ko me je vsaka izmed njih presenetila. Vcasih je bolje, da clovek ne odpira dolocene teme, ker ve da bo dobil tak odgovor da ga bo vse skupaj minilo v sekundi. Imam obcutek da le redke predstavljajo izziv s svojim nacinom razmiljanja.

jype ::

Kako se pa to, kar si opisal, tiče žensk?

Mesar ::

Zelo dobro je napisal kako in kaj, kako se tiče njih? Tako, da so kokoške ... tiste, ki se tega ne zavedajo.
Your turn to burn!

jype ::

Ja, ampak kako je to omejeno na ženske?

ZaphodBB ::

Offtopic a mi gre skos nekaj po glavi ko prebiram to debato...

Jype in njegovo dekle:

jype ::

Almost completely accurate!

(Samo da sva midva računalničar in arhitektka in je zato strokovno izrazje temu primerno.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Looooooka ::

jype je izjavil:

Looooooka> Glede na to, da je lepota nekaj subjektivnega bi ti mogla bit lastna punca lepa.

Nisem o tem govoril. Govoril sem o tem, ali je všeč drugim (in ali to vpliva na mojo izbiro).

A to pomeni, da ce srecas zensko in ti je vsec...in cez 2 minuti ugotovis, da je vsec skoraj vsem moskim v prostoru...je ze odstranjena s spiska potencialnih kandidatk?
Ker ce je zenska komunikativna in zabavna niti ne rab bit super model in ma dejansko zlo velik moznosti, da bo bolj zanimiva kot pa recimo neka bimbasta joskata hostesa, ki ne zna niti povedat kaj prodaja.In vsec zna bit vecini tipom v prostoru.
A tako tud odstranis s spiska? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Karaya 52 ::

Oh shit, arhitektka, to pojasni marsikaj. 8-O

jype ::

Looooooka> A to pomeni, da ce srecas zensko in ti je vsec...in cez 2 minuti ugotovis, da je vsec skoraj vsem moskim v prostoru...je ze odstranjena s spiska potencialnih kandidatk?

Ne. To pomeni, da če srečaš žensko, in ti je všeč, pa po 2 minutnem pogovoru ugotoviš, da ti ni več všeč, ti si pa njej še vedno, se vljudno posloviš.

Karaya 52> Oh shit, arhitektka, to pojasni marsikaj.

Ane... No, sej bo eventuelno tut gozdarka, pol bo šele zabava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Karaya 52 ::

Lahko se samo cudim kako majhna je v resnici Slovenijo. 8-O

jype ::

Manjša od Frankfurta, ki ni veliko mesto.

GoodSatanist ::

jype je izjavil:

Almost completely accurate!

(Samo da sva midva računalničar in arhitektka in je zato strokovno izrazje temu primerno.)


Arhitektura računalnikov torej. Bolj zajebani so le še principi programskih jezikov.:D

I'm gonna marry jezikoslovko of some sort then.:))

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ja, zanimivo, poznam eno, ki se je poročila z računalničarjem, pa sta super par.

GoodSatanist ::

Jaz poznam kombinacijo geodetka + računalničar. Zaenkrat sta še skupi in mata 2 froca.

Geografski informacijski sistemi:))

jype ::

Danes je IT support itak povsod nujen, tako da smo računalničarji itak zelo zaželjeni.

guest #44 ::

Jaz mislim, da je malo stvari bolj erotičnih kot hladnokrvno in strokovno partnerici govorit kakšne kinky pizdarije ji boš počel pol ko prideta domov. Just fucking sexy.

jype ::

jverne> Jaz mislim, da je malo stvari bolj erotičnih kot hladnokrvno in strokovno partnerici govorit kakšne kinky pizdarije ji boš počel pol ko prideta domov. Just fucking sexy.

No ja, tut dadaistična poezija ni od muh, če jo dekle razume, al pa zgolj molk, držanje za roke in nasmeh.

guest #44 ::

Jaz sem preizkusil večino, če že ne vse. In meni je najboljše tako analitično rajcanje. Izraža odločnost, znanje, samozavest in nenazadnje tudi pokvarjenost.

jype ::

Kaj pa dekletom najbolj ustreza, po tvojih izkušnjah?

Po mojih je šepetanje popotniških destinacij z žametnim glasom daleč najuspešnejši katalizator, nisem pa imel priložnosti preizkušat tega na več kot enem dekletu.

guest #44 ::

Odvisno kerim dekletom. Tistim bolj odprtomiselnim to kar paše. Povprečnicam pa pač moreš govorit o Bahamih, Tajski, Brazilji...

jype ::

Oh, dear :)

Jaz sem mal preveč govoru o Sibiriji pa Ulan Batorju, pol je blo pa treba kar tja :)

Aja, pa dobra glasba:

guest #44 ::

Zanimivo jype, točno to so bile moje pretekle želje.


Sicer nisem ravno potovalec in ne razumem pretežno ženskega fetiša po potovanju. Pomojem to izvira iz kakih starodavnih genetskih preispozicij po raziskovanju aka. "cock hunt".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

GoodSatanist ::

Kake starodavne genetske predispozicije neki. Se pravi imamo gen za potovanje, lol.

Okapi ::

poznam eno, ki se je poročila z računalničarjem, pa sta super par.
Samo tadva nista principi programskih jezikov, ampak compiler.:D

O.

guest #44 ::

GoodSatanist je izjavil:

Kake starodavne genetske predispozicije neki. Se pravi imamo gen za potovanje, lol.


Rakuni veljajo za zelo firbčne živali...vrjetno so to obnašanje povzeli ko so gledali Indiana Jones-a. Druge razlage enostavno ne vidim.

jype ::

Meni se pa ne zdi, da je to ženski fetiš. No, morda se tako zdi v Sloveniji, kjer so moški pogosto zapečkarji. Hkrati sem pa na potovanjih spoznal ogromno ljudi z vsega sveta, od katerih je velika večina trdila, da smo Slovenci čisto nori, ker se nas sreča povsod po svetu (in po pričakovanjih nas le redki od popotnikov nas mešajo s Slovaki).

Ko otroci dovolj zrastejo, naju čakata še Kamčatka in zimska skandinavska kolesarska tura, pa če bo čas in denar tudi s kolesom prek Kanade (ne, ne pozimi).

Nekako dvomim, da bo šlo pri tem za cock hunt, če pa ja, tudi super.

Okapi> Samo tadva nista principi programskih jezikov, ampak compiler.:D

Njunega odnosa pa ne morem javno analizirati brez njunega soglasja, kakšna škoda :)

jverne> Rakuni veljajo za zelo firbčne živali...vrjetno so to obnašanje povzeli ko so gledali Indiana Jones-a. Druge razlage enostavno ne vidim.

Saj res - ziher imaš tudi teorijo, da je ženska fascinacija s konjeniškimi športi spolno obarvana, ane?

Nah, če bi to bilo res, bi ženske (ki se jim geni niso prav nič spremenili v zadnjih 2000 letih) pogosteje potovale po svetu, pa je bila zelo dolgo to predvsem domena moških.

GoodSatanist ::

guest #44 je izjavil:

GoodSatanist je izjavil:

Kake starodavne genetske predispozicije neki. Se pravi imamo gen za potovanje, lol.


Rakuni veljajo za zelo firbčne živali...vrjetno so to obnašanje povzeli ko so gledali Indiana Jones-a. Druge razlage enostavno ne vidim.


Če misliš, da je kak gen specifično odgovoren za raziskovalno vedenje rakunov, moraš dopustiti tudi možnost, da si ti sam samo procesor. Hell, morda si celo v vsakem trenutku sinhroniziran z natančno takšnim vzorcem bitov, kakršen se pojavlja v kišti pred tabo. Rakuni so vedenjske vzorce pobrali od generacije staršev, ne od gena. Od gena so kvečjemu pobrali dlako in možnost raziskovanja zaradi samih fizičnih preddispozicij, pa seveda občutek lakote, ki jih v to raziskovanje tudi sili.

Okapi ::

od katerih je velika večina trdila, da smo Slovenci čisto nori, ker se nas sreča povsod po svetu
Empiričnih podatkov sicer nimam, ampak sem precej prepričan, da smo glede na število prebivalcev res največji svetovni popotniki. Vzroki za to so verjetno dovolj dober standard in majhnost domovine, pa tudi popularizatorji popotništva, čeprav razni Šeruge niso več tako priljubljeni, kot so bili nekoč (Se še kdo spomni Strmeckyja;-) Sem bil pa zadnjič rahlo šokiran, ko vidim, da ima Janin še kar popotniško oddajo na InfoTV.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Berserker ::

Sicer ne pišem pogosto takšnih postov ampak bi zgolj izrazil moje mnenje. Mogoče je o tem bila že debata, ampak po prebiranju te teme in podobnih, sem začel opažat, da je vedno bolj tečno v življenju, če še pri + 20 letih nimaš punce. Ne me narobe razumeti, vsekakor si želim punco, a nisem obupan kot nekateri uporabniki in prijatelji, v bistvu punce zaenkrat sploh ne iščem (to pač izražam z nebritjem, nošenjem samih trenerk, vedno brez frizure ter modernih oblačil), čeprav hodim ven, ter se počutim normalnega. Problem nastane v ostalih ljudeh okoli mene. Oni vidijo v meni to kot težavo in družbeno nesprejemljivo (vsaj tako je pri nas na podeželju), ali pa da je z mano nekaj hudo narobe, ter imam občutek da me obravnavajo kot sebi neenakega . In kar je tisto najbolj moteče, je to da velikokrat zapadem v družben pogovor ali debato z sodelavci, sorodniki, prijatelji + da so med njimi še neznani ljudje, ter da me skoraj vedno vprašajo če že imam kakšno punco ali še huje spolni odnos (ja tudi to se dogaja), nakar vsi stremijo vame, vprašajo zakaj pa ne, ter se mi posmehujejo, čeprav odgovor že poznajo, tisti ko me ne poznajo direktno pa tudi malce strmijo vame. Potem razumem zakaj toliko ljudi nepripravljenih hiti v partnersko zvezo, samo da je na zunaj cool pred frendi te mu raste rešpekt.

GoodSatanist ::

panteist ::

Zadnje čase pri sebi opažam, da je problem najti žensko, ki ti je v izziv, (osebnostno) izoblikovana ter ve kaj hoče v življenju in kaj jo zanima. Vse več "kokelj" spoznavam, ki se ti z igranjem druge osebe poskušajo prikupiti. Problem je tudi, ker moje vrstnice (24) so čisto v študentskem življenju (KMŠ, študentski žuri, omejene z družbo) in niso pripravljene še kaj več izkusiti oz. razširiti izkušnje.

EDIT: na živce mi gre tudi kimanje oz. smeh, tudi če ne razumejo nečesa :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: panteist ()

Ramon dekers ::

Berserker je izjavil:

Sicer ne pišem pogosto takšnih postov ampak bi zgolj izrazil moje mnenje. Mogoče je o tem bila že debata, ampak po prebiranju te teme in podobnih, sem začel opažat, da je vedno bolj tečno v življenju, če še pri + 20 letih nimaš punce. Ne me narobe razumeti, vsekakor si želim punco, a nisem obupan kot nekateri uporabniki in prijatelji, v bistvu punce zaenkrat sploh ne iščem (to pač izražam z nebritjem, nošenjem samih trenerk, vedno brez frizure ter modernih oblačil), čeprav hodim ven, ter se počutim normalnega. Problem nastane v ostalih ljudeh okoli mene. Oni vidijo v meni to kot težavo in družbeno nesprejemljivo (vsaj tako je pri nas na podeželju), ali pa da je z mano nekaj hudo narobe, ter imam občutek da me obravnavajo kot sebi neenakega . In kar je tisto najbolj moteče, je to da velikokrat zapadem v družben pogovor ali debato z sodelavci, sorodniki, prijatelji + da so med njimi še neznani ljudje, ter da me skoraj vedno vprašajo če že imam kakšno punco ali še huje spolni odnos (ja tudi to se dogaja), nakar vsi stremijo vame, vprašajo zakaj pa ne, ter se mi posmehujejo, čeprav odgovor že poznajo, tisti ko me ne poznajo direktno pa tudi malce strmijo vame. Potem razumem zakaj toliko ljudi nepripravljenih hiti v partnersko zvezo, samo da je na zunaj cool pred frendi te mu raste rešpekt.



bingo. Sicer sem tole tvoje že sam povzel skozi celotno temo pa vseeno. Baba ti ne more prinesti sreče, ker pač ni božiček.

GoodSatanist ::



Baltazar-x ::

Mene pa zanima kaj je bolj enakopravno (če sploh): 1. V rudniku dela 50% moških ali 2.v rudniku dela 30-40% moških glede na rahlo večjo fizično moč za moške? Če ni nič od tega kako se reče takmu sistemu/ureditvi/xxxx ?.
««
12 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160225 (131763) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945680 (39524) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975652 (70121) Ziga Dolhar
»

Kateri spol ima več privilegijev v naprednih družbah? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29536122 (31664) guest #44

Več podobnih tem