» »

Proizvodnja iPada 3 v polnem teku

Proizvodnja iPada 3 v polnem teku

Bloomberg - Naslednik Applovega priljubljenega tabličnega računalnika iPad je že v proizvodnji, pravijo viri za Bloomberg. Na prodajne police bo iPad 3 prispel marca, torej leto dni po izidu modela iPad 2, prinesel pa bo zaslon z večjo ločljivostjo, hitrejši štirijedrni procesor in podporo za brezžična omrežja naslednje generacije LTE.

Azijske tovarne so proizvodnjo začele že ta mesec in trenutno obratujejo v treh izmenah. Applu jo bo letos nekoliko zagodlo kitajsko novo leto, ki se prične že 23. januarja namesto v prvi polovici februarja. Tedaj bodo proizvodnjo za teden dni ustavili, nato pa bodo že februarja nadaljevali s polno paro. Glavni Applov partner je podjetje Foxconn, ki se je v preteklosti moralo spopadati z obtožbami o kršitvah delovne zakonodaje, zaradi česar je Apple lani objavil poročilo o spoštovanje le-te in izdal seznam vseh svojih dobaviteljev in partnerjev. Seveda pa Foxconn še zdaleč ni edini Applov azijski partner, zgolj največji poleg Pegatrona je in zato najbolj na tapeti.

Vrnimo se k prihajajočem iPadu 3, o katerem uradno ni znanega mnogo. Na internetu se špekulira, da bo imel Sharpove 9,7-palčne zaslone Retina z ločljivostjo 2048 x 1536 točk z 264 točkami na palec, kar je štirikrat več od dosedanjih modelov. Programska oprema bo ostala enaka (torej sveža verzija iOS), le sistem bo zaradi štirijedrnega procesorja A6 bolj odziven. Vgrajena kamera bo bržkone enaka kot v iPhonu 4, torej z osem tisoč točkami. Bistvenih sprememb ne bo, saj gre za evolucijo in ne revolucijo. Le ohišje bo nekoliko debelejše zaradi novega zaslona in večje baterije, ki bo imela kapaciteto kar 14 Ah (stari model 6,5 Ah).

167 komentarjev

«
1
2 3 4

mtosev ::

bravo apple. apple fani bodo spet kampirali po par dni pred apple centri
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

JesusChrist ::

in po portalih paradirali s stavki "ti si ne moreš privoščiti, jaz si lahko!"
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

BALAST ::

Zdaj je čas, da Samsung napade Apple, pa tudi če je samo barva gumba enaka njihovim izdelkom!
Uporabniki iPada pa ne pozabite na kill switch.
Apple remote Disabling Jailbroken iPhones - New patent

Apple filed a patent in February of 2010, but just announced it mid August. The patent shows that Apple is looking into remote-detection and disabling of jailbroken devices.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Bor H ::

Zanimivo, dvakrat večja baterija, bo zanimivo vidt a to pomeni večjo avtonomijo ali samo kompenzirajo za porabo zaslona in dodatnih jeder.
Je pa moje mnenje da je štirijederni procesor že na desktopu za večino opravil overkill, kaj šele na tabletu. Bomo vidl kako bodo programerji uspeli izkoristit, osebno sem skeptičen.

JesusChrist ::

jaz se bojim, da se bo tale stvar z baterijo končala s kako eksplozijo :)))
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

kronik ::

Že iPad2 je brez konkurence, kam silijo z iPad3 ?

Blazz ::

osem tisoč točkami?

mtosev ::

lol? u are serious? Amazon kidle fire je konkurence ipadu in naprava seka za 200USD
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Dr_M ::

Zaslon z res visoko locljivostjo in pravijo, da je zgolj evolucija?
Heh.

Gregor P ::

kronik je izjavil:

Že iPad2 je brez konkurence, kam silijo z iPad3 ?

Silijo tistim, ki menijo, da ima iPad2 že konkurenco>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Zheegec ::

Odlično, če bo večja baterija. Asus in Samsung se trudita izdelati "tanjšo" tablico (no, pa Samsung sucks, Asus je pa super za povrhu :) ), ker Apple oglašuje najtanjšo tablico, sedaj pa naenkrat ne bo več debelina pomembna, ampak odlična baterija. Kar se mene tiče je večja baterija pravilna odločitev vedno :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

RuskiSnajper ::

Za apple vem že skoraj 10 let

pomoje najbol čudno podjetje vseh časov, produkti me nikoli niso pripravilit do tega da bi sploh probal, sedaj zadnja leta pa itak vem iz vseh novic da so stvari ki jih devajo na market je en vlki bullcrap.

Kak lahko prodajaš drek , pol pa govoriš da je to najbolše, pa še služiš več od VSEH na račun folka ki ti verjame, to je fenomen človeštva ki bo ziher napisan v svetovno zgodovino, bizarno, skregano z realno logiko in vsemi pojmi razuma.

http://thegecko.hubpages.com/hub/apples...

Zgodovina sprememb…

Apple ::

Vgrajena kamera bo bržkone enaka kot v iPhonu 4, torej z osem tisoč točkami.

iPhone 4S ima 8, iPhone 4 pa 5 megapixlov...
LP, Apple

Dr_M ::

Ipad 3 naj bi jih imel pa 8.000 :)):)) Res bodo hude slike.

blackbfm ::

RuskiSnajper je izjavil:

Za apple vem že skoraj 10 let

pomoje najbol čudno podjetje vseh časov, produkti me nikoli niso pripravilit do tega da bi sploh probal, sedaj zadnja leta pa itak vem iz vseh novic da so stvari ki jih devajo na market je en vlki bullcrap.

Kak lahko prodajaš drek , pol pa govoriš da je to najbolše, pa še služiš več od VSEH na račun folka ki ti verjame, to je fenomen človeštva ki bo ziher napisan v svetovno zgodovino, bizarno, skregano z realno logiko in vsemi pojmi razuma.

http://thegecko.hubpages.com/hub/apples...


kakšen šit od izdelkov moraš šele ti uporabljat če ti že applove zadeve niso dovolj dobre...

IceIceBaby ::

produkti me nikoli niso pripravilit do tega da bi sploh probal, sedaj zadnja leta pa itak vem iz vseh novic da so stvari ki jih devajo na market je en vlki bullcrap.


Hehe, izjava tedna :) A sploh veš kako neumno izpadeš, če take pišeš?

Kar se mene tiče je večja baterija pravilna odločitev vedno :)


Se strinjam. Če bo debelina na ravni ipad 1 bo to povsem sprejemljivo. Upam le, da bo večja baterija dejansko podaljšala avtonomijo. Tako, da lahko na kak vikend oddih vzameš samo tablico, brez polnilca.

vesolc ::

kronik je izjavil:

Že iPad2 je brez konkurence, kam silijo z iPad3 ?

lol...kaj ti maš cenzuriran net doma? xD

smash ::

mtosev je izjavil:

lol? u are serious? Amazon kidle fire je konkurence ipadu in naprava seka za 200USD


z kindle fire si lahko samo rit obrišem...konkurenca? dej nehi no

HardFu ::

RuskiSnajper je izjavil:

Za apple vem že skoraj 10 let

pomoje najbol čudno podjetje vseh časov, produkti me nikoli niso pripravilit do tega da bi sploh probal, sedaj zadnja leta pa itak vem iz vseh novic da so stvari ki jih devajo na market je en vlki bullcrap.

Kak lahko prodajaš drek , pol pa govoriš da je to najbolše, pa še služiš več od VSEH na račun folka ki ti verjame, to je fenomen človeštva ki bo ziher napisan v svetovno zgodovino, bizarno, skregano z realno logiko in vsemi pojmi razuma.

http://thegecko.hubpages.com/hub/apples...


Hahaha, si dejansko prebral vsebino linka? Marsikak 10 letnik bi boljse napisal.
http://codeable.io

trnvpeti ::

IceIceBaby je izjavil:

produkti me nikoli niso pripravilit do tega da bi sploh probal, sedaj zadnja leta pa itak vem iz vseh novic da so stvari ki jih devajo na market je en vlki bullcrap.


Hehe, izjava tedna :) A sploh veš kako neumno izpadeš, če take pišeš?

Kar se mene tiče je večja baterija pravilna odločitev vedno :)


Se strinjam. Če bo debelina na ravni ipad 1 bo to povsem sprejemljivo. Upam le, da bo večja baterija dejansko podaljšala avtonomijo. Tako, da lahko na kak vikend oddih vzameš samo tablico, brez polnilca.

niso povedali, da bo nova tablica porabila vec energije, da bodo, ce bodo, prislo na isto avtonomijo z vecjo baterijo

IceIceBaby ::

niso povedali, da bo nova tablica porabila vec energije, da bodo, ce bodo, prislo na isto avtonomijo z vecjo baterijo


Ja, poraba bo sigurno višja. Ampak kapaciteta je več kot 2x večja. Upam, da ne bo tudi poraba x2.

RuskiSnajper, tebe sem pa po 3 stavkih izgubil. Nimam pojma kaj hočeš povedat. Iz vsega sem izluščil le to, da precej vneto komentiraš stvari, ki jih še nisi videl od blizu.

RuskiSnajper ::

Bom pač repostal popravlen post ker ta ***** forum ne pusti popravlat postov več kot ***** 5 minut od ustvarjenja. Kak jim ne dojadi da to enostavno pije živce, odkar je novi SKIN ... še doben tega ni opazo al kaj.


IceIceBaby je izjavil:

produkti me nikoli niso pripravilit do tega da bi sploh probal, sedaj zadnja leta pa itak vem iz vseh novic da so stvari ki jih devajo na market je en vlki bullcrap.


Hehe, izjava tedna :) A sploh veš kako neumno izpadeš, če take pišeš?

Kar se mene tiče je večja baterija pravilna odločitev vedno :)


Se strinjam. Če bo debelina na ravni ipad 1 bo to povsem sprejemljivo. Upam le, da bo večja baterija dejansko podaljšala avtonomijo. Tako, da lahko na kak vikend oddih vzameš samo tablico, brez polnilca.


apple si tole zasluži , probat ne rabiš pa veš da je za en K

iz iskušen povedano, nič se nebi spremenilo če bi ga probal al pa ne, dovol sem prebral da vem da je vse skupaj en vlki nateg.

take stvari kot > aplikacij ne moreš poganjat katerih apple ne dovoli , mislim halo,

Apple nima kredibilnosti in je od mene ne bo nikoli dobil, da bi jas tu TRATIL ČAS pa delal nek review (da bi ga probal in primerjal z recimo androidom) da bi z poštenim načinom prišel do istega rezultata, haha, se mi ne da, naj se najde nekdo ki je še bol tehnično seznan z mobilnim svetom, je tolk fanboyov ki majo cajt to jamrat cele dneve.

Sploh nimam nobenega interesa v mobilnost in to stroko tehnologije, zato tudi nisem nič sprobal ker bi rabil preveč časa, moral bi raziskat pošteno kar pa je samo vprašanje časa, zame je pač preslabo da bi uporabljal vsak dan pa se zajbaval z nedozivnim klikanjem in nekimi photošhop slikicami kot da sem v prvem klasu vrteca, take CHEAP slikice in ikone narete v petih minutah so ena največjih bedarij teh časov da te samo od pogleda bolijo oči , že osnova mobilnosti me ne privlači niti malo , software dosti bolj kot hardware, vse je komerciala nič napredka oz inovacije, WAW neki "ON-TEH-LAJN video calling featurez!", "snap a photo with 3 KLIKZ!" waw 3 krat sem to pognal v zivljenju pred 10 leti v nekem mesengerju , ful kul ... vredno 300 Evrov vsake pol leta nov skin in kakšen popravek!!! YEAAAH! TOP PRODUCT! .... kurac palac portugalac

Glede linka pa ja, prvi hit z googla, a misliš da bi tratil čas in iskal nekaj konkretnega ... ker nimam ze tega polno glavo da komaj čakam da pozabim.

Če bi hoto narest pošteno prezentacijo in povedat vse razloge in vse očitke in vse ... to je preveč informacij, POLNO je tega.

To je kar je, spremlat moraš dogajanje, informacij je preveč da bi tu nekaj delal skup ker lahko za to porabim 1 mesec kot da bi poročal za neko revijo, nimam cajta za take nepomenbnosti čeprav bi blo dobro ker bi vsaj naučilo druge ljudi.

Sploh ne čujete o teh tožbah z patenti, kaka budala je Apple da toži tam neka podjetja ki imajo sposobnost "odklepa tipkovnice z touchom" totalna banalna bedarija da se sploh kaj takega lahko patentira.

vesolc ::

smash je izjavil:

mtosev je izjavil:

lol? u are serious? Amazon kidle fire je konkurence ipadu in naprava seka za 200USD


z kindle fire si lahko samo rit obrišem...konkurenca? dej nehi no

veš,čeb ga testiro, neb bedarij pisal...ni zastonj po člankih, da je konkurenčen, ker nese v večini ipada2...pač nekak je treba upravičit teh 600€ za dvojko, da je vse ostalo slabš...čeprav ni...daleč od tega...
po naših testih (in tud osebno) ga zaenkrat zmaga kindle pa ena novname tablca z win 8 beta od Samsunga (nek prototip brez imena...)...
samsung po hitrosti in grafični zmoglivosti pele scat vse tablice do zdajm, s tem k fire je pa itak android gor, dela enako hitro kot ipad2, če je pa android gor pa market, pa vsi vemo kolk je ura kar se aplikacij tiče in zastonjskosti njih... =D

in apple je samo mogoče u prodaji kje spredaj...ne pa v funkcionalnosti ali odprtosti, kr niti en sodelavc ni bil pretirano navdušen nad ipadom...pač še ena tablica od mnogih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vesolc ()

smash ::

RuskiSnajper je izjavil:

Bom pač repostal popravlen post ker ta ***** forum ne pusti popravlat postov več kot ***** 5 minut od ustvarjenja. Kak jim ne dojadi da to enostavno pije živce, odkar je novi SKIN ... še doben tega ni opazo al kaj.


IceIceBaby je izjavil:

produkti me nikoli niso pripravilit do tega da bi sploh probal, sedaj zadnja leta pa itak vem iz vseh novic da so stvari ki jih devajo na market je en vlki bullcrap.


Hehe, izjava tedna :) A sploh veš kako neumno izpadeš, če take pišeš?

Kar se mene tiče je večja baterija pravilna odločitev vedno :)


Se strinjam. Če bo debelina na ravni ipad 1 bo to povsem sprejemljivo. Upam le, da bo večja baterija dejansko podaljšala avtonomijo. Tako, da lahko na kak vikend oddih vzameš samo tablico, brez polnilca.


apple si tole zasluži , probat ne rabiš pa veš da je za en K

iz iskušen povedano, nič se nebi spremenilo če bi ga probal al pa ne, dovol sem prebral da vem da je vse skupaj en vlki nateg.

take stvari kot > aplikacij ne moreš poganjat katerih apple ne dovoli , mislim halo,

Apple nima kredibilnosti in je od mene ne bo nikoli dobil, da bi jas tu TRATIL ČAS pa delal nek review (da bi ga probal in primerjal z recimo androidom) da bi z poštenim načinom prišel do istega rezultata, haha, se mi ne da, naj se najde nekdo ki je še bol tehnično seznan z mobilnim svetom, je tolk fanboyov ki majo cajt to jamrat cele dneve.

Sploh nimam nobenega interesa v mobilnost in to stroko tehnologije, zato tudi nisem nič sprobal ker bi rabil preveč časa, moral bi raziskat pošteno kar pa je samo vprašanje časa, zame je pač preslabo da bi uporabljal vsak dan pa se zajbaval z nedozivnim klikanjem in nekimi photošhop slikicami kot da sem v prvem klasu vrteca, take CHEAP slikice in ikone narete v petih minutah so ena največjih bedarij teh časov da te samo od pogleda bolijo oči , že osnova mobilnosti me ne privlači niti malo , software dosti bolj kot hardware, vse je komerciala nič napredka oz inovacije, WAW neki "ON-TEH-LAJN video calling featurez!", "snap a photo with 3 KLIKZ!" waw 3 krat sem to pognal v zivljenju pred 10 leti v nekem mesengerju , ful kul ... vredno 300 Evrov vsake pol leta nov skin in kakšen popravek!!! YEAAAH! TOP PRODUCT! .... kurac palac portugalac

Glede linka pa ja, prvi hit z googla, a misliš da bi tratil čas in iskal nekaj konkretnega ... ker nimam ze tega polno glavo da komaj čakam da pozabim.

Če bi hoto narest pošteno prezentacijo in povedat vse razloge in vse očitke in vse ... to je preveč informacij, POLNO je tega.

To je kar je, spremlat moraš dogajanje, informacij je preveč da bi tu nekaj delal skup ker lahko za to porabim 1 mesec kot da bi poročal za neko revijo, nimam cajta za take nepomenbnosti čeprav bi blo dobro ker bi vsaj naučilo druge ljudi.

Sploh ne čujete o teh tožbah z patenti, kaka budala je Apple da toži tam neka podjetja ki imajo sposobnost "odklepa tipkovnice z touchom" totalna banalna bedarija da se sploh kaj takega lahko patentira.


lej ne da se mi brat vsega sra#$ kar si napisal...že pri prvem te postavim na laž...

namreč z ipadom lahko poganjam vse, kar naložim, tudi tisto, kar apple ne dovoli

če se boš pa zapičil v to, da privzeto to ne gre, pa ti lahko napišem, da je privzeto v androidu nastavljeno, da ne poganja aplikacij iz "uknown sources"

pol pa mal premisli, pa ko boš, pa dej še enkrat...kartako nakladat pa vendar ne gre

vesolc ::

smash je izjavil:

RuskiSnajper je izjavil:

Bom pač repostal popravlen post ker ta ***** forum ne pusti popravlat postov več kot ***** 5 minut od ustvarjenja. Kak jim ne dojadi da to enostavno pije živce, odkar je novi SKIN ... še doben tega ni opazo al kaj.

namreč z ipadom lahko poganjam vse, kar naložim, tudi tisto, kar apple ne dovoli

če se boš pa zapičil v to, da privzeto to ne gre, pa ti lahko napišem, da je privzeto v androidu nastavljeno, da ne poganja aplikacij iz "uknown sources"

pol pa mal premisli, pa ko boš, pa dej še enkrat...kartako nakladat pa vendar ne gre


vse lepo in prav...sam rabiš jailbreak za tole...in vedno je hujša zaščita...kar ti povedo sami...da hočejo met nadzor nad tem kar ma folk gor :)

kk je pa v open source sceni, pa verjetno veš, če si računalničar :)

Fish88 ::

Naj dajo gor Mac OS Lion pa bo naprava super.

RuskiSnajper ::

Tukaj lahko vidiš ... da apple ne dela nič druga kot meče gor softwer na te poceni produkte.

http://images.apple.com/supplierrespons...

Vse kaj apple dela je dezajn ohišja in oblika ... barva. Vse kaj so "dezajnali" hardwer so lahko ker so kupli druga podjetja. Vse kaj se lahko reče orginal apple je softwer, pa še to ne podira rekordov.


Poglejte čudno logiko. Kaj ti pomaga neki super-ločljivi ekran (najbol drag del ipada/iphona) , če gledaš samo cheap photoshop ikonice, igre pa nič bolše. To je samo pimpanje za brezveze.

IceIceBaby ::

RuskiSnajper, odkril si njihov tajni recept. Zdaj pa hitro v akcijo. Predlagam, da kontaktiraš te dobavitelje, "dezajniraš" svojo tablico in jo začneš prodajati. Boš po hitrem postopku miljarder :)

win64 ::

Odgovori na naslednje vprašanje:
Proizvajalci računalnikov kot so HP, DELL, Lenovo, Toshiba... delajo po enakem principu. S tem, da niti lastnega OS-ja ne naložijo.
Kaj je tukaj drugače?

skika ::

Bogi Samsung in ostali. No sej se trudijo, vglavnem...

2012 year of the iPad 3.

Deal with it.

McClane ::

RuskiSnajper, ne vem ali trollaš ali se samo delaš takega in netiš vojne tam kjer je mir. Ipad je trenutno top tablica pa govori in linkaj kar češ. Žal. Konkurenca je sicer blizu, ampak ni vse samo v hardveru ampak tudi v povezanosti softwera z njim. In izkušnja pri delu je vsaj zaenkrat odlična. Pa nisem noben fanboy, daleč od tega. AppStore ima mnogo manj plev od Androidnega marketa, pa še bi lahko našteval..pa ne bom, ker se mi ne da ukvarjati z takimi kričači. In primerjati Fire z Ipadom, oh, takih stvari se mi pa tudi komentirati ne da. In za razliko od tebe vem o čem govorim, ker uporabljam obe strani, Androidne in Applove stvari.

Torej, ne kritiziraj stvari ki jih ne uporabljaš in ne linkaj raznoraznih primerjav, ker vsi vemo kako je s takimi stvarmi na netu. Vsak lahko najde tako raziskavo ki mu odgovarja.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

HardFu ::

McClane, hvala da si napisal kar se meni ni dalo :)
http://codeable.io

nUUb ::

Moje mnenje se je nagnilo v prid Appla, imajo drage zadeve, fancy, karkoli ampak stavim, da stvari iz Marketa delujejo, da so preverjeno vredne vsaj downloada, ne kot na androidnem marketu. Po 6 mesecih drkanja z ROMi, da sploh kaj dela, me tole počasi mineva, da moram jaz delati za telefon in ne obratno. Jaz sem ravno na meji, med iOS in Android OS (u8800). iZadeve sem pa površno sprobal (iPhone 4, iPad 1,2, iPod nano, touch).
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

nekikr ::

No, pustimo snajperja na miru, ker bo ne bo dal miru (v vsaki temi je enako).

"2048 x 1536 točk z 264 točkami na palec" - to ni evolucija ampak konkretna revolucija glede na trenutno stanje. iBuy.

Dr_M ::

Mene veseli, da apple na case malo diktira napredek, tako da se tudi ostali malo potrudijo in naredijo stvari boljse in cenejse.

rand ::

Kdor reče da je ipad v katerem koli pogledu trenutno boljši od kakršnekoli android naprave ne ve kaj govori (lastim si več naprav iz obeh kampov...).
while(1)fork();

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rand ()

eVro ::

Povprečen consumer/smb notebook ima pa samo 100 ppi (1366x768 pri 15,6"). Upam da se tole tudi čimprej popravi v industriji. Glede na to da so telefoni ter tablice na željenih ppi (okoli 250) zna biti že kmalu. Pa čeprav v praksi laptopi res ne potrebujejo tako veliko ppi, recimo 1080p @ 13,3" je samo 170 ppi pa je že super. To pomeni da naj bi 17" laptopi imeli 2560x1440 resolucijo.

Lion29 ::

zaslon, avtonomija in applikacije so velik plus

mene zanima ali ima SD režo? usb ali hdmi? brez tega si nanrec ne predstavljam gadgeta... oz. si ga ne zelim, po domace povedano
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

smash ::

rand je izjavil:

Kdor reče da je ipad v katerem koli pogledu trenutno boljši od kakršnekoli android naprave ne ve kaj govori (lastim si več naprav iz obeh kampov...).


naloži nek app z klaviaturo na androida pa potegni po vseh tipkah od začetka do konca pa nazaj pa tko ene 3x v sekundi...če ti ne zalag-a potem si zmagal in ne rečem več niti besede

nekikr ::

Lion29: Potem boš kupil kaj drugega. Trgovine, še posebej spletne, so polne tablic.

rand: jaz to pravim. Zase. Ti pa to reci sam sebi. Nekdo drug si bo rekel pa nekaj tretjega. Veš, tudi Jugo ni za vse, ne rabiš netiti vojne, če ni potrebno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

McClane ::

rand je izjavil:

Kdor reče da je ipad v katerem koli pogledu trenutno boljši od kakršnekoli android naprave ne ve kaj govori (lastim si več naprav iz obeh kampov...).


Take izjave...mah, se ne splača odpisovati, res ne. Nisi resen.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

IceIceBaby ::

mene zanima ali ima SD režo? usb ali hdmi? brez tega si nanrec ne predstavljam gadgeta... oz. si ga ne zelim, po domace povedano


Za SD imaš camera connection kit. USB tudi je, ampak verjetno bi ti rad priklapljal USB diske gor. HDMI tudi je z adapterjem.

Ampak, če rabiš katero od teh stvari si precej zgrešil filozofijo, ki jo fura Apple. Za nič od naštetega ne rabiš žic in USBjev.

Lion29 ::

se pravi, če želim priklopit ipada na TV, rabim kabel, ki košta 30e+, če hočem priklopit ipada na PC, prav tako? kako preprosto pretočim filmčke iz ali na IPADa?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

nekikr ::

Tudi za zunanji disk se dobi adapter. Ampak ti razni adapterčki so kot prvo dragi, kot drugo pa jih moraš imeti s seboj, kar ni ravno priročno. Če rabiš te stvari, potem nimaš z iPadom kaj početi. Se pa strinjam s tem o filozofiji, da.

Lion: za TV adapter, za PC USB kabel, ki je priložen. Preko itunes ali pa preko kakšnega drag&drop programa, ki ti prenese kar preko spleta. Jebeš žice, to je bilo v prejšnjem stoletju :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Bor H ::

Čak, za SD režo rabš kabl? Pa obstaja kak brezžičn način za streamat zaslon na zunanji ekran?

smash ::

Lion29 je izjavil:

se pravi, če želim priklopit ipada na TV, rabim kabel, ki košta 30e+, če hočem priklopit ipada na PC, prav tako? kako preprosto pretočim filmčke iz ali na IPADa?


preko wifi-ja

lahko streamaš iz pc-ja, lahko pa presnameš na ipad, tako da browsaš na ipadu po folderjih iz pc-ja in klikneš na film, se ti posname na ipad in ga gledaš

bo dovolj? še kakšno vprašanje? sm glih pr volj

ne vem zakaj nekateri rabte sploh kable...jaz recimo syncam prek dropboxa vse...itunes sploh ne povoham več

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smash ()

Ziga Dolhar ::

Kvalitetni troli so vedno dobrodošli. Ruski Snajper ni eden njih. Ne hraniti. Pravila. Argumentirana debata.
https://dolhar.si/

M-XXXX ::

smash je izjavil:

rand je izjavil:

Kdor reče da je ipad v katerem koli pogledu trenutno boljši od kakršnekoli android naprave ne ve kaj govori (lastim si več naprav iz obeh kampov...).


naloži nek app z klaviaturo na androida pa potegni po vseh tipkah od začetka do konca pa nazaj pa tko ene 3x v sekundi...če ti ne zalag-a potem si zmagal in ne rečem več niti besede

http://tinypic.com/r/2rpuz38/5

Takole bo dobro? Sicer se ne posnetku ne vidi najbolje vendar čisto zero lag. Gre se za A500 (tegra2) ter Ice cream.

rand ::

McClane je izjavil:

rand je izjavil:

Kdor reče da je ipad v katerem koli pogledu trenutno boljši od kakršnekoli android naprave ne ve kaj govori (lastim si več naprav iz obeh kampov...).


Take izjave...mah, se ne splača odpisovati, res ne. Nisi resen.


Nisem fanboy in nikoli nisem bil. Proizvajalce naprav menjam iz generacijo v generacijo in uporabljam kar je takrat najboljše. Zato sem tudi napisal trenutno. Nisem se vezal ne na Nvidio, AMD, Intel, Ati in konec koncev Apple. Iphone sem uporabljal tri leta od aprila 2008 ko sem iz amerike dobil telefon prve generacije. Sledil je 3g itd... prejšnji teden sem prestopil na galaxy s2. Neverjetna razlika. Apple je zaspal, žal.

PS: imam tudi Ipad2 in originalni galaxy tab.
while(1)fork();
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novosti z Applove predstavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5629786 (25735) PrimozR
»

V petek izšel iPad 3, jailbreak že nared

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
176957 (4426) bluefish
»

Novi iPad (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12925310 (17136) Zheegec
»

Polnjenje iPada 3 traja dlje od pričakovanj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10926376 (21090) Sba
»

Pregled napovedi za iPad 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7621580 (15181) Icematxyz

Več podobnih tem