» »

Kako dolgo bo treba cakati na kabelski net pri KKS-ju?

Kako dolgo bo treba cakati na kabelski net pri KKS-ju?

1
2
»

speed machine ::

Pr men pa še ni tak daleč da bi internet priklučval. Jz še čakam na papirje, da jih bom lahko poslal arnesu. Sem klicu pred enim tednom, so rekl da bom dobil papirje(sem dal naslov in vse). Po enem tednu nič. Sem jih spet klicu, pa se še oglasjo ne več. Those bastards.

Tero ::

No včeraj so mi prišli "prvo etapo" naret. Se pravi da so mi potegnili kable...
Najprej je oni majster zmero kaki signal imamo v CATV vtičnici in je reko da je preslab. Pol smo šli na podstresje pogledat in smo vidli da je nas kabel za CATV bil zgoraj na podstresju štuklan tak kot da bi ga nekdo močno skup stisno!8-O
Pol Je še nekaj mero in je reko da je tu tuji preslab signal. Jaz sem se že močno vtrašo.8-O Pol smo pa malo gledali po podstresju in je oni vido da se gre po našem posdtresju se en kabel ki pa ni naš. To je pravzaprav bil kabel od kabelske od naših sosedov ki imajo zgleda svoj vodnik (naša soseda je vojašnica). In tisti kabel malo precvikno in zmero in reko da je tu pa dober signal in gor zmontiral še en kabel ta kabel pa smo te kljub grdemu pogledu moje mame. zvezali dol po fasadi v klet do mojega kompa.:D
Torej jaz mam na nek način zvezano na črno?:D :D (kabel je namreč črne barve) ;)
Ja v četrtek pa še prinesejo modem...
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

boštjan ::

no eto,mama bo malo jezna ti pa zelo vesel,a ko ji boš pokazo vse čare internet bo tudi ona happy:D .
midva pa sma blizu,če je tvoja soseda KASARNA:D ,ker mam pogled na tankovske garaže prek ceste.

Tomi ::

speed machine: pojdi osebno po papirje, pa bo. Pa stopi v stik z osebo, ki dejansko dela zadeve na terenu, bo tudi šlo veliko hitreje.
metrodusa.blogspot.com

Soprano ::

Se strinjam s Tomijem. Tudi sam sem šel osebno tja in brez težav hitro uredil vse potrebno.

V živo je le v živo =)

Tero ::

OK zaj mam že 15 minut kabelski internet! Kaki čudni občutek je to 8-)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

speed machine ::

Ja sej papirje sem si zrihtu. Zdej pa, a tisti ki mate kabelski internet preko arnesa, če imate omejitve. S tem mislim omejitve downloada, omejitev ur, ali pa kej podobnega.

segedinar ::

Omejitev NI!

speed machine ::

Kak je lepo čakat:D , da se pri arnesu mal zmigajo. Pred tednom in pol sem jim že poslal papirje, pa ne duha ne sluha od njih. Upam da bo še kaj ta teden.

Tomi ::

Meni so z Arnesa poslali takoj (na pošti je bilo v ponedeljek, doma v sredo). Pokliči jih, mogoče je bilo kaj narobe.
metrodusa.blogspot.com

speed machine ::

Papirje mam, zdej pa še sam čakam, da se kdo prpleje od KKS, pa bo.:D

boštjan ::

nič čakat,tja idi in jim tečnari

speed machine ::

Če jih čez en dan ne bo, še tri dni počakam in čez en teden grem:D . Sej bodo pršl, ker jim tečnarim že ves čas. Vsake toliko cajta jih pokličem, da se kej premaknejo.

speed machine ::

Zdej pa zrihtan. Dons sem ga dobu. Koker sem dobu od arnesa, so zrihtal v treh dneh.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KKS Online dvig hitrosti povezav ?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27819105 (12138) darkolord
»

KKS, Arnes - a vas kej zeza v mozek?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
996143 (4375) Soprano
»

Arnes in kabel

Oddelek: Omrežja in internet
201902 (1642) Hux
»

kbel in prenos iz neta!

Oddelek: Omrežja in internet
382301 (1439) [t502]
»

KKS Online v Mb

Oddelek: Omrežja in internet
312181 (1664) frudi

Več podobnih tem