» »

Kako dolgo bo treba cakati na kabelski net pri KKS-ju?

Kako dolgo bo treba cakati na kabelski net pri KKS-ju?

«
1
2

Tero ::

No torej, pred enim dnevom sem si ga naroco (23 decembra) in kaj mislite kako dugo bojo rabli? Predvsem me skrbi prednovoletna guzva.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

AngelOfDeath ::

pri meni so takoj nardili (2dni) odvisno prek koga boš mel kks direkt ali arnesa?


Novi paketi se ponavadi poženejo 1 v mesecu (zarad cene)

nintakiu ::

Kolega je čakal oz.še čaka na njega že 1 mesec,en drug kolega pa mesec pa pol
Fajn čakaj!:D

BendeR ::

Jaz mam sicer kabl prek siola ampak vseeno kabl so mi prišli priklopit naslednji dan ko sem odal pogodbo na kksu.:D
:=)

Tero ::

Kabel bom mel direktno na KKS(NE na arnes).
Torej cca meseca?:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Imortales ::

Ni važno če maš na KKS al Arnesu, važno je kdaj majo cajt pa zalogo. Jaz sem čakal 2 tedna če se ne motim.

Tero ::

Z drugimi besedami: Noben ne ve?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

AngelOfDeath ::

jah drugo leto bodo prišli malo jih pokliči :D

Soprano ::

Jaz sem čakal dober teden dni. Je pa res, da ni bilo novoletno obdobje =)

M&M ::

Jaz sem čakal dober mesec. Preden da urediš vso birokracijo,... potem mora imeti serviser oz operater čas da se pripelje in postori kar je potrebno.
Jasno da so najprej na vrsti babice in dedki, ki morajo NUJNO videti vse "Esmeralde, pa Santa Barbare" ,... no potem smo pa navrsti mi, ki si zaželimo interneta, kar pa še zdaleč ni tako nujno kot mehiške nadaljevanke.

Kar postavi se v vrsto.
Kdor čaka dočaka .... razen če prej ne obupa :D

Če ne ne bo neviht, boš hitro na vrsti
M&M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M&M ()

nintakiu ::

Pa še to!Prišli ti bodo delat v dveh etapah.Najprej ti bodo kable polagali,šele kasneje ti bo drug človek z modemom prišo;vsaj pri meni je blo tak.

Tr0n ::

To je zelo razlicno. Pri kolegu so vse skupaj naredili po kaksnem tednu na isti dan.

BendeR ::

Tu pri meni je bil ravno ko sem si naročal položen optični kabl tak da sem samo še izpolno pogodbo in jo neso na kks (50 m mam do tja).Drugi dan pa so mi prišli naredit oz. so mi samo modem prklopli in comp nastavli.:D
:=)

frudi ::

meni so menda v treh dneh vse porihtali. samo to je bilo pred skoraj tremi leti, tak da se ne spomnim več točno.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

boštjan ::

tero,jaz sem se isto pred enim letom naročo na podoben popust in sem ziher čakal en mesec,maybe more.pa na sedež tudi hodo gnjavit ko norc.pa tudi meni so prišli v 2 etapah,prvo kabel potegnili,pol pa še modem prišo en priključit.če naročo 23.12. boš ziher mel popust,tudi če ti po novem letu vse naštimajo.drugače pa z kks net nemam problema.drugače pa slišim od ljubljanskih kablašov,ki se pritožujejo čez telemach po vrsti.

Tero ::

grrr
Danes je minlo en mesec pa se skoz ne duha ne sluha kakem kabelskem netu... :'( Se mi zdi da se bom cakal... :\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

boštjan ::

idi jim gnjavit,pa tak bolje da nimaš še ker nekaj zadnje dni full šteka,vsaj na taboru tu pri meni

segedinar ::

Alo fantje! Ko pošleš nek obrazec ne arnes kako dolgo ste čakal da so vam ga poslali nazaj.
LP

boštjan ::

meni so ga zelo hitro,2dni

Tero ::

Znorel bom! Se skoz nic.;((
Jutri bom sigurno klical tja!
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

boštjan ::

osebno idi tja

Tero ::

Ok..
Danes sem jih klical pa so rekli da kdaj bom dobo ne vejo... :\
Vsekakor pa po 10 februarju ker bodo takrat prispeli modemi...
Tak da.. bom se cakal..:(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

segedinar ::

A to čakaš pogodbo iz arnesa ali pri KKS-u?

boštjan ::

predvidevam da čaka na KKS,ker jaz sem od arnesa dobil po 2 dneh.se spomnim da sem se takrat veselo odpravo na KKS,pol pa mi tam tajnica reče da bo treba za počakat,približno 14dni.sem pa čakal 1mesec.To sem najbolj zamero KKS in pa to tudi zamerim da nič ne obvestijo,če kaj delajo na kablu.drugač pa vse ok.

Tero ::

Se pa sem zgoraj napisal da čakam na KKS. :)
Najbolj tecno je to da moras cakat tak dolgo, moram zdaj met Voljo ko cakam.:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

segedinar ::

Men je reku na KKSU(zalec) da se to zrihta v cca. 2 dneh!Reku je pa tut da se bo CATV povezala z mariborsko kabelsko v prihodnje(ne me držat za besedo če se nebo).Kaj to pomeni,da bo pol namesto KKS telemach?

Soprano ::

KKS je mariborska kabelska, na katero je Žalec menda že povezan

segedinar ::

Aja. Pol ni straha da bi zamenjal pogodba s KKS za Telemach??

Soprano ::

Po moje ne, saj verjetno niso neumni =)

segedinar ::

Ja upam da res ne. A bojo res dvignal pakete zdle enkrat spomlad??

segedinar ::

Danes je en teden odkar sem poslau pogodbo za kabelski net na Arnes,pa še nič! KDAJ BO KEJ;((

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

pokliči jih

segedinar ::

a misliš,da je to že kej čudno? Da so mogoče založl kam?

boštjan ::

ko sem jaz na arnes poslal sem dobo v manj kot enem tednu,še prej če se ne motim

speed machine ::

Pogodbo za kebelski net ste dobil po pošti, al ste šli na njihov center?

boštjan ::

he,he kaj ti to pomaga,če še ti arnes ni poslal papirov ki jih rabiš

segedinar ::

Boštjan: Sam ko si ti te papirje poslau je verjetno minil že kr neki cajta. Mogoč pa so zdej bolj zasedeni? Pa sej bom jutr poklicu da mal zvem kak kej stvar napreduje!

boštjan ::

to je blo lani v tem času,kolega pa je tudi lani spomladi pošiljal pa je tudi hitro dobil.najboljše da jih pokličeš

segedinar ::

Pa upam da mi bojo kej znal povedat ,ker se mi zdijo precej mutavi!:D

boštjan ::

ja če se boš s kako tajnico meno pol ne boš nič novega zvedo,zahtevaj nekoga ki ma to prek

segedinar ::

Ja sej. Enkrat sm že klicu tja pa sm se menu z eno babo, ko mnde sploh neve kaj je internet, tk da sm raj kr zaključu pogovor!

Soprano ::

Na Arnesu bi skorajda tudi ta zadnja 'baba' morala vedeti, kaj je to internet =)

segedinar ::

Ja no, mal sm pretiravu8-) ! No v glavnem danes sm dobil pismo od Arnesa ampak ga nism dobil domov ampak v šolo! Z operaterjem sm se že zmenu in pravi da mi bo pršu rihtat v petek.Upaam da bom čez vikend že ONLINE:) !

Tero ::

No da se vrnemu k meni.:8)
Včeraj so me klicali da pridejo v ponedeljek "preuredit kabelsko". Mene zanima kaj bojo sploh nardli? Jaz sem v hiši doma in mi ze zaj foter tečnari da smo ravno pred nekaj meseci naredli novo fasado in v fasado "zabetonirali" kable za kabelsko TV in je reko da tega vsekakor ne bojo gor trgali..
Upam da bo slo kak drugace to? Ima kdo ze kake izkusnje s tem? Ker zdi se mi da jaz neom docakal kabelskega neta:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Soprano ::

Pri meni so menjali vtičnico in porihtali še par malenkosti, vendar vse v stanovanju in ne zunaj.

Po moje ne bo problema, razen če je tvoj foter kable z 'betonažo' poškodoval, pol pa si v riti (tm) zahvaljujoč tvojemu fotru =)

Soprano

boštjan ::

tero,jaz sem mel vse kable pozegnjene v stanovanju do rač.mizice a so bli preslabi zato so mi direkt iz podstrešja vlekli kabel po steni in luknjo zvrtali v okenski okvir.če mate v stanovanju novejše kable pol mislim da ti bodo samo vtičnico nekje namontirali in polod te vtičnice vlekli kabel.

Tero ::

uf
Zaj pa jaz vijim da bom res ostal brez kabelskega neta.:'( Namreč kabli niso novejši ampak so stari vec ko 10 let. Se pravi takrat ko je prišla kabelska TV v maribor-tabor. :'( :'(
Aja jaz mam komp v kleti in televizijo pa mamo se v prtličju in še eno v 1 nadstropju.
Tak da sploh ne vem kak bojo kabel vlekli recimo iz podstresja v klet brez da bi starega vun trgali in brez da bi novega polozili tako da se ne vidi. Ker tudi mama mi pravi da zaj ko smo lepo preuredili naso hišo ne morjo neki kabli dol po hiši viset.:(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

boštjan ::

no jaz bi tudi BP lahko mel vse v kleti,ker smo pred leti zvrtali luknjo v tla,samo nisem nič več v kleti.pa saj ne zgleda grdo,če maš kabel potegnjen po fasadi.iz kerega dela Maribora pa si?

Tero ::

Sem iz tabora.
Kabel potegrnit po fasadi dol res ne pride v poštev ker imamo čist novo fasado in bi to pošteno grdo zgledalo(še posebej ker je fasada rumena)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

boštjan ::

ja pol pa znotrj bajte,naj nekje nardijo vtičnico pol pa sami dalje vlečite,al pa oni do konca,ker mislim da zdaj plačaš samo 20k ne glede kako dolgo so pri tebi in kako dolgo delajo
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KKS Online dvig hitrosti povezav ?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27819116 (12149) darkolord
»

KKS, Arnes - a vas kej zeza v mozek?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
996143 (4375) Soprano
»

Arnes in kabel

Oddelek: Omrežja in internet
201903 (1643) Hux
»

kbel in prenos iz neta!

Oddelek: Omrežja in internet
382301 (1439) [t502]
»

KKS Online v Mb

Oddelek: Omrežja in internet
312182 (1665) frudi

Več podobnih tem