» »

Winfast TV 2000 XP - problem z zvokom

Winfast TV 2000 XP - problem z zvokom

stealth ::

Imam TV 2000 XP Deluxe TV tuner. Inštaliran imam original software, ki sm ga dobu zraven kartice. Slika je vredu, zvok pa na nekaterih kanalih prav moteče šumi (sm poskusu tut z DScalerjem).

Npr. na SLO 1 in 2 je vse čist vredi, na POPu in A kanalu mi pa začne zvok šumet.

Moj računalnik:
AMD XP 1800+
Leadtek GeForce 4 MX 440
256 DDRAM
.
.
.
Hvala za odgovore.

AngelOfDeath ::

Slab signal ?

Blup ::

stealth ::

Mislim, da bi signal mogu bit vredu, ker je slika čist vredu. Sploh pa ne šumi na vseh kanalih, ampak samo na nekaterih, ne vem zakaj. Sicer se res da s Fine Tuningom zvok zrihtat, ampak na račun (pre)slabe slike.

vili ::

pr mojmu k je neka 3000 verzija je blo treba pr vseh kanalih rocno premaknt zvok na stereo pol je blo pa kul

sam ko presaltas program ni tona dokler ne pojacas ali zmansas le tega ?
ViLi was here !!!

stealth ::

Kako pa prestaviš na stereo. Ker men, ko na daljincu stisnem gumb MTS, le napiše desno zgoraj "Mono". Pa stisnem še enkrat, pa še kar piše mono. Poskusim držat ta gumb, pa še kar piše mono. Se da še kako drugače to naredit?

netmaniac ::

Zdravo stealth, jaz imam čist isto kartico in povsem enak problem: zvok šumi prav moteče na nekaterih kanalih in je povsod le mono. Zanima me če podpira ta kartica teletekst, ker meni ne dela. Če boš našel kako rešitev mi prosim sporoči. Ni mi jasno zakaj ne dela stereo, ker na škatli piše stereo- nedvomno.

stealth ::

Netmaniac -- Za stereo še ne vem rešitve. Teletext pa ta program, ki je zraven v škatli ne podpira. Podpira pa ga program DScaler, ki si ga lahko zdownloadaš tule.

Pri nastavitvah pa si tuner nastavi na Samsung TCPM. Ko maš enkrat sliko, si teletext si nastaviš, če v menuju z miško klikneš (mora bit kljukica): Datacasting --> Video Text.

Potem ga pa vklopiš, če stisneš tipko "T" na tipkovnici.

Če najdeš kakšno rešitev glede zvoka, mi pa prosim povej.

netmaniac ::

Hvala stealth, mi lahko še samo poveš, kako v Dscalerju nastvaim opcije, da mi bo video tekel bolj gladko, ker mi namreč nonstop dropa frejme. pa kako se v teletekstu vnaša strani?

|_CoBrA_| ::

Jaz pa nimam probleme s signalom ampak z zvokom. Stvar je taka:
Ko hočem kakšen film snemat, mi sliko posname, zvoka pa mi noče.
A sem kaj narobe priklopil???

Winfast 2000XP Deluxe
AMD Duron 600
512 SD ram

A rabte še kaj???
AMD Athlon (BArton core) 2600+@11,5*185, Abit NF7-S, 2x 256MiB Samsung TCCC,
Gigabyte Maya Radeon 9000Pro 275/550@325/640, Maxtor 160GiB SATA,
Nec 3500, LiteOn DVD, Plextor 52/24/52A, all in Chieftec Midi Tower Black

netmaniac ::

tehnic man, meni v DScalerju naredi isto, sliko posname, zvoka pa ne. probaj kakšen drug program recimo Virtual dub ali iu_vcr.

Blup ::

Mogoče si slabo nastavitnve nastavu?
Če si nastavu da ti snema mp3 format: imaš mp3 kodek inštaliran?
...

Blup
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918948 (11988) Izi
»

Leadtek WinFast TV 2000 XP Deluxe-Teletext??

Oddelek: Strojna oprema
152040 (1776) falotXP
»

Tv-kartica

Oddelek: Kaj kupiti
231816 (1398) AngelOfDeath
»

TV programi za TV tunerje

Oddelek: Programska oprema
81234 (932) sosko1
»

Tv Tuner ATI TV WONDER VE

Oddelek: Zvok in slika
101420 (1182) Snupy_II

Več podobnih tem