» »

Kako preprečiti gradnjo mošeje

Kako preprečiti gradnjo mošeje

Mipe ::

Okoli mošeje je že bil tak halo, protesti tu in tam, vendar se je ne da preprečiti.

Ali pač? V Španiji (in sedaj še drugod) so namreč našli preprosto rešitev. Poginulega prašiča pokoplješ na zemljišču in to spraviš v medije. Evo, ker Muslimani ne smejo graditi mošej na "umazanih" krajih, so prisiljeni odstopiti od gradnje mošeje. Vsaj na prašičjem grobišču.

Se v Sloveniji obetajo koline?

tx-z ::

Ideja je dobra. Sam dvomm da zard tega ne bi gradil.
tx-z

Shegevara ::

na žalost lahko muslimani zmerej kje drugje dobijo plac za svoje đamije, tudi, če bi ta tvoj mrtev prašič pregnal te osebke.

AmokRun ::

A križaje tud kej odganja?

Rippy ::

Zakaj jim enosavno ne odstopimo kakšno cerkev, malo preuredijo in zadeva rešena :).

Dr_M ::

Spreobrnejo se nej v kej pametnejsega, pa ne bo problemov.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Blinder ::

še rajš da izselimo islamiste vn z slovenije pa je
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

BALAST ::

Predlagam taktiko:

Izkoplji luknjo 10m globoko
sezidaj klet 9m visoko dvojno klet s stenami pol metra širine in 0,05m notranje svinčene obloge
Še predno začneš nasleden stadij dobodi vse predpogoje in predpise za odlaganje nuklearnih odpadkov.

Na tej kleti in temelji izgradi mošejo, do 4.gradbene stopnje, ter spraviš uzvajalca v stečaj.
Da bi dokončali mošejo, zahtevaš poplačilo neplačanih stroškov propadlega izvajalca in povišaš ceno gradbenega aneksa za 20%.

Če muslimani dokončajo na lastne stroške, jim izdaj začasno uporabno dovoljenje za pol leta in zahtevaš 10.000€ za podalševanje dovoljenja za vsak mesec.
Ko enkrat ne plačujejo podalševanje uporabnega dovoljenja javno zapreš mošejo in porušiš kupolo in molilne stebre. Ter ta prostor armiraš ter dodaš svinčeno oblogo.

Tako imaš v primeru "propada muslimanske pokornosti" skladišče za nuklearne odpadke.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

#000000 ::

Čist btw počas se bo našlo tud kaj za uno gospo ki obravnava sovražni govor.

globalna80 ::

Mošeje niso problem ampak zavest ljudi. To je težko zaustaviti. Zakaj Slovenci nis(m)o zaustavili pokristjanjevanja večinoma proti volji naroda pa mislimo da bomo zdaj zaustavili islamizacijo. S tako zavestjo in razmišljanjem boste naredili kvečjemu obratni učinek.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jalovec09 ::

Ne morem vrjjet za crknt, ne znate sprejemat drugačnosti !!!

Slovenci ne znamo sprejemat drugačnosti

Zheegec ::

Mošeja me ne skrbi, kako pa preprečim gradnjo cerkva, ali pa jih vsaj nekaj podremo? So na par dobrih lokacijah za novo hišo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Aston_11 ::

V ljubljani kar naj bo mošeja in to z visokim stolpom. Ups, sovražen govor. Me bodo s trenirko.

A to, da delavcev ne plačujejo, pa nobenega ne briga. Ko se omeni trenirkarje, pa gre banda na ulice, sram jih bilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Mipe ::

jalovec09: te moti, da ne sprejemam islamistov? Potem očitno nisi videl posnetka, na katerem so živo zaklali mlado žensko kot prasico. Pa članka o še ne devetletni deklici poročili z mladeničem, umrla pa je več tednov kasneje zaradi razparanih rodovil. No, seveda so to samo ekstremi.

Predvsem ne trpim kulture, ki nima niti najmanjšega spoštovanja do človekovih pravic. Ljudje, ki drugim kratijo osnovne pravice, si jih sami ne zaslužijo. Kadarkoli zagledam muslimane, se spomnim na njihovo kulturo netolerance in trpinčenja. Oni so prišli sem z trebuhom za kruhom, nekateri kot begunci, zdaj pa vlačijo svojo kulturo sem. Povsem očitno je, da je ta kultura nekompatibilna z modernim svetom.

Če je to sovražni govor, pa bodi tako.

Relanium ::

Tako se tudi strinjam.
Če so prišli sem naj sprejmejo našo kulturo!!

Zheegec ::

Relanium je izjavil:

Tako se tudi strinjam.
Če so prišli sem naj sprejmejo našo kulturo!!

Torej, ko se bo za ateiste izreklo preko 50% prebivalcev bo tudi Cerkev sprejela našo kulturo in se umaknila iz države?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Ziga Dolhar ::

Prišli ste na Slo-Tech.

Zato boste sprejeli našo kulturo in naša pravila ter se lotili argumentirane debate.
https://dolhar.si/

Ramon dekers ::

Rippy je izjavil:

Zakaj jim enosavno ne odstopimo kakšno cerkev, malo preuredijo in zadeva rešena :).


v mekinjah se prodaja samostan. Naj se tja naselijo. Ne pa odpiranje novih sakralnih objektov!

jalovec09 ::

Imajo pravico imet, to kar si želijo, nimajo pa pravice koga drugega tlačit v to, če ni ZA.

Mipe ::

Ne, res? Od kdaj pa imajo to pravico? Saj res, odkar so prišli v državo, kjer se spoštuje človekove pravice. Mejdun.

Kaj pa, če sčasoma zahtevajo šeriatsko pravo? Saj veš, obvezno nošenje burke za vse ženske, itd.

jalovec09 ::

Ne sprejemate drugačnosti, to je vaš velik problem.

jalovec09 ::

Pustimo živet drugim, naj delajo kar je v mejah normale, tudi jaz ne podpiram mošeje, pa priseljence, ampak to je moja težava, ker ne sprejemam vedno drugačnosti.

Mipe ::

jalovec09 je izjavil:

Ne sprejemate drugačnosti, to je vaš velik problem.

Ne sprejemam kulture, ki me posredno ali neposredno ogroža.

Tako kot ti ne bi hotel živeti med kanibali, jaz ne bi hotel živeti med muslimani.

Mr_Globus ::

Prepovemo vse verske objekte? ;)

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

jalovec09 je izjavil:

Ne sprejemate drugačnosti, to je vaš velik problem.

Ne sprejemam kulture, ki me posredno ali neposredno ogroža.

Tako kot ti ne bi hotel živeti med kanibali, jaz ne bi hotel živeti med muslimani.


In s čim te muslimani ogrožajo. Aja saj res - vsak se rodi z TNT okoli pasu. Enkrat pa samo poči. Niso vsi ekstremni. Niso krščanski fundamentalisti nič kaj boljši v načinu razmišljanja in dejanj, pa zaradi tega ne podiramo cerkev.

Pomoje te ogroža lastna nerazgledanost in nič drugega.

Mipe ::

Mr_Globus je izjavil:

Prepovemo vse verske objekte? ;)


Zakaj pa ne? Tako in tako so samemu sebi namen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Shegevara ::

Mipe je izjavil:

Mr_Globus je izjavil:

Prepovemo vse verske objekte? ;)


Zakaj pa ne? Tako in tako so samemu sebi namen.


pa zabavališčne parke pa kinodvorane?

jalovec09 ::

Mr_Globus je izjavil:

Prepovemo vse verske objekte? ;)


neumnost, spet ne sprejemaš drugačnosti, pa ljudje božji, kaj je z vami.

oracle ::

Blinder je izjavil:

še rajš da izselimo islamiste vn z slovenije pa je

Se strinjam. S krščanisti nej se poberejo v kraje kjer razum nič ne velja.

Mipe ::

Phantomeye je izjavil:

In s čim te muslimani ogrožajo. Aja saj res - vsak se rodi z TNT okoli pasu. Enkrat pa samo poči. Niso vsi ekstremni. Niso krščanski fundamentalisti nič kaj boljši v načinu razmišljanja in dejanj, pa zaradi tega ne podiramo cerkev.

Pomoje te ogroža lastna nerazgledanost in nič drugega.


Zakaj si tako nerazgledan? Tu ne gre za TNT, tu gre za odnos. Do žensk, do otrok, predvsem do deklic. Do človekovih pravic.

Ko gre za pravice drugih, se jim fučka, ko pa gre za njihove pravice, pa grejo takoj na ulice rožljat z orožjem in tulit "ZAKLAT NEVERNIKE". Korak za korakom uvajajo svojo opresivno kulturo. Najprej gre za pravico do nošenja burke v javnosti, potem začnejo zahtevati, da se ženske dostojno oblečejo, potem bodo uvedli burke za vse. Saj veš, eni mule bi najraje kar prepovedali kumare in banane, ker ženskam povzročajo pohujšljive misli.

S to zahojeno kulturo nočem imeti opravka.

Shegevara je izjavil:

Mipe je izjavil:

Mr_Globus je izjavil:

Prepovemo vse verske objekte? ;)


Zakaj pa ne? Tako in tako so samemu sebi namen.


pa zabavališčne parke pa kinodvorane?


So pa namenjeni vsemu ljudstvu, ne samo manjšini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

In s čim te muslimani ogrožajo. Aja saj res - vsak se rodi z TNT okoli pasu. Enkrat pa samo poči. Niso vsi ekstremni. Niso krščanski fundamentalisti nič kaj boljši v načinu razmišljanja in dejanj, pa zaradi tega ne podiramo cerkev.

Pomoje te ogroža lastna nerazgledanost in nič drugega.


Zakaj si tako nerazgledan? Tu ne gre za TNT, tu gre za odnos. Do žensk, do otrok, predvsem do deklic. Do človekovih pravic.

Ko gre za pravice drugih, se jim fučka, ko pa gre za njihove pravice, pa grejo takoj na ulice rožljat z orožjem in tulit "ZAKLAT NEVERNIKE". Korak za korakom uvajajo svojo opresivno kulturo. Najprej gre za pravico do nošenja burke v javnosti, potem začnejo zahtevati, da se ženske dostojno oblečejo, potem bodo uvedli burke za vse. Saj veš, eni mule bi najraje kar prepovedali kumare in banane, ker ženskam povzročajo pohujšljive misli.

S to zahojeno kulturo nočem imeti opravka.


Posplošuješ to je problem.

Kar se pa burk tiče, kaj tocno je narobe, ce si nekdo zeli nosit burko? Moti te 'opresivna' kultura a hkrati si proti svobodni volji. Ja, fino.

gorann ::

Mipe je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

In s čim te muslimani ogrožajo. Aja saj res - vsak se rodi z TNT okoli pasu. Enkrat pa samo poči. Niso vsi ekstremni. Niso krščanski fundamentalisti nič kaj boljši v načinu razmišljanja in dejanj, pa zaradi tega ne podiramo cerkev.

Pomoje te ogroža lastna nerazgledanost in nič drugega.


Zakaj si tako nerazgledan? Tu ne gre za TNT, tu gre za odnos. Do žensk, do otrok, predvsem do deklic. Do človekovih pravic.

Ko gre za pravice drugih, se jim fučka, ko pa gre za njihove pravice, pa grejo takoj na ulice rožljat z orožjem in tulit "ZAKLAT NEVERNIKE". Korak za korakom uvajajo svojo opresivno kulturo. Najprej gre za pravico do nošenja burke v javnosti, potem začnejo zahtevati, da se ženske dostojno oblečejo, potem bodo uvedli burke za vse. Saj veš, eni mule bi najraje kar prepovedali kumare in banane, ker ženskam povzročajo pohujšljive misli.

S to zahojeno kulturo nočem imeti opravka.

Shegevara je izjavil:

Mipe je izjavil:

Mr_Globus je izjavil:

Prepovemo vse verske objekte? ;)


Zakaj pa ne? Tako in tako so samemu sebi namen.


pa zabavališčne parke pa kinodvorane?


So pa namenjeni vsemu ljudstvu, ne samo manjšini.


ti si primer, kaksen clovek postane, ko ga starsi futrajo z njihovo logiko in sovrastvom

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

In s čim te muslimani ogrožajo. Aja saj res - vsak se rodi z TNT okoli pasu. Enkrat pa samo poči. Niso vsi ekstremni. Niso krščanski fundamentalisti nič kaj boljši v načinu razmišljanja in dejanj, pa zaradi tega ne podiramo cerkev.

Pomoje te ogroža lastna nerazgledanost in nič drugega.


Zakaj si tako nerazgledan? Tu ne gre za TNT, tu gre za odnos. Do žensk, do otrok, predvsem do deklic. Do človekovih pravic.

Ko gre za pravice drugih, se jim fučka, ko pa gre za njihove pravice, pa grejo takoj na ulice rožljat z orožjem in tulit "ZAKLAT NEVERNIKE". Korak za korakom uvajajo svojo opresivno kulturo. Najprej gre za pravico do nošenja burke v javnosti, potem začnejo zahtevati, da se ženske dostojno oblečejo, potem bodo uvedli burke za vse. Saj veš, eni mule bi najraje kar prepovedali kumare in banane, ker ženskam povzročajo pohujšljive misli.

S to zahojeno kulturo nočem imeti opravka.

Shegevara je izjavil:

Mipe je izjavil:

Mr_Globus je izjavil:

Prepovemo vse verske objekte? ;)


Zakaj pa ne? Tako in tako so samemu sebi namen.


pa zabavališčne parke pa kinodvorane?


So pa namenjeni vsemu ljudstvu, ne samo manjšini.


O super, torej objekti, ki so namenjeni vecini (in jih obiskuje manjsina). Pol bi po tej logiki morali prepovedati, vse kar ni namenjeno vecini, ker si pravice zasluzijo samo tisti, ki spadajo v neko večino.

Mipe ::

gorann je izjavil:

ti si primer, kaksen clovek postane, ko ga starsi futrajo z njihovo logiko in sovrastvom


Moji starši nimajo čisto nič s tem. Moj odpor izvira iz mojih izkušenj in opažanj.

Še kakšen ad hominem? Boš začel kopati po moji podzavesti, našel kaj freudovskega?

To ne spremeni dejstva, da je islam opresivna kultura.

gorann ::

smilis se mi, resno:)

Ziga Dolhar ::

Čestitke OP-ju, ki je uspel temo pripeljati od odprtja do zaprtja.

Očitno "zadnje opozorilo" Mipeju ni bilo dovolj.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Diskrimjnacija žensk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10813855 (12995) BigWhale

Nošenje burq/hijab v Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13934880 (32202) Mavrik
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935824 (31225) guest #44

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448637 (44961) Ziga Dolhar

Več podobnih tem