» »

Forex

Forex

«
1
2 3
...
5

mravla28 ::

Nekaj se je ze govorilo od forexa na forumu.
Pred kratkim sem se srecal s FreedomRocks-om in zadeva mi deluje v redu. Ce ima kdo zeljo kaj vec izvedet o tem, si lahko prebere na freedomrocks.si. Zadevo se da tudi preizkusit, do sedaj zame deluje:)

Poslji mi zasebno sporocilo ce te zanima, pa preizkusi.

lp
  • odbrisal: Tilen ()

DimmniBurek ::

Lahko bi vsaj na hitro napisal kaj je to. Sej je forum, nevem zakaj pol neki skrivaš...
There Is No Stronger Drug Than Reality

bluefish ::

Tole je nekaj o svari na omenjeni strani:

To je borza, kjer se trguje z valutami (denarjem). FOREX tržišče obsega velikost 2 TRILIONA (2.000.000.000.000 ) USD $ dnevno!
Daleč več kot premorejo druge borze!
Malo ljudi se je že seznanilo s tem donosnim tržiščem. Še pred nedolgo je bilo FOREX tržišče (kljub svojemu že 100 letnemu obstoju) dosegljivo le profesionalnim borznim posrednikom, kjer je bilo potrebno posvečevati ogromno truda na spremljanju grafov, trendov, statistik in največ je bilo poslovnih ugibanj... Toda sedaj lahko vsakdo izkoristi prednosti tega izrednega borznega trga brez vsakršnega predhodnega znanja!
V nekaj urah se boste naučili trgovanja z edinstvenim finančnim programom. Ali ste pripravljeni, da začne denar delati za vas?

mravla28 ::

no, pa me je prehitel :)

Matev ::

>Toda sedaj lahko vsakdo izkoristi prednosti tega izrednega borznega trga brez vsakršnega
>predhodnega znanja!
>V nekaj urah se boste naučili trgovanja z edinstvenim finančnim programom. Ali ste
>pripravljeni, da začne denar delati za vas?



ja
in prašiči letijo

kako enostavno je tole

mravla28 ::

res, imas prav..mal pretirano pise...

ampak je nekaj na tem...

bluefish ::

stvar je res nekam preveč obljubljajoča. Sicer pa v predstavitvenem videu opaziš, da je mesečna članarina 100 $, za prvi mesec pa 189 $. Ta denar pa potegnejo iz kreditne kartice, katere podatke moraš vpisati za nadaljnje sodelovanje.

Goldee ::

Mam sodelavca, ki se ukvarja s tem in pravi, da lepo zasluži - včasih kar med službo malo poklika. Videl sem tudi njegov account, tako da vem da ne laže - so bile večinoma zelene številkice.

Vendar pa ti gre za tole stvar kar nekaj časa, tako da je treba pretehtat ali se splača - čas/zaslužek ?!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Loki ::

ce nsi pripravljen vloziti kaksnega leta samo v ucenje in nisi pripravljen pozreti izgube celotnega zacetnega vlozka (min. priporoceni naj bi bil 3000$ oz. e), pozabi na to. tako je nekako the rule of thumb. je pa pri tem forexu kar nekaj firm, ki goljufajo na razlicne nacine.
I left my wallet in El Segundo

Matev ::

noraguta ::

loki to me pa zanima kako podjetja goljufajo na deviznih trgih ? nekako ne skontam kje v menjavi valut naj bi bil hakeljc, meni se vse skupaj zdi precej podobno trgovanju z opcijam.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

noraguta ::

matev nevem kaj je poanta tvojega linka. forex ( foregin exchange = FX ) NI finančna prevara. so pa mogoče posredniki kateri omogočajo vstop na trg. in tega tvoj link ne razdela, je le paranoidno blebetanje.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Loki ::

podatke ti posliljajo z zamikom recimo (tako ne ves natancno, kaj kupujes), vsiljujejo uporabo velikega vzvoda pri trgovanju..... koneckoncev ti lahko samo navidezno prikazujejo, da imas denar, ko bi ga pa morali izplacati, pa zves, da firma obstaja v nigeriji
http://www.cftc.gov/customerprotection/
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Matev ::

linki
linke
preberi
norakuca

noraguta ::

matev ja post na blogu je v kurcu(jebat ga hipertekst je fajn sam ...). Loki TX sem se čudil od kje v zadnjem času tak boooom z omenjeno zadevo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

sinko999 ::

glede FOREX-a , da začneš kaj služiti z njim moraš najprej se intenzivno učiti in uriti 2-3 leta kar pomeni zelo dosti pa še po tem času ni rečene da boste znali trgovati z njim potem pri učenje se izgubi dosti denarja. Ker samo če trgujete z pravim dobite "občutek" vse ostalo to kar je prvi post je pa NATEG in nič drugo ker noben vem nič ne šenka, če hočete kaj več vedeti o FOREX-u kot prvo vse informacije so v angleščini , drugo za trgovanje je odločila hitrost informacije če jo želite dobiti par 100ms takoj po objavi vas bo stalo par 10000€ na mesec par sekund 1000€/mesec .

Za vse ostalo pa začetek učenja in za samo trgovanje pa pojdite na forex.com in pa uporabite google ter razno razne forume ki so na voljo. Ponavadi se najprej proba z demo verzijmi in se že tam izkaže če imate vsaj malo žilice za to ker ko se pa gre za pravi denar pa je situacija druga in tam postanete sam svoj največji sovražnik/prijatelj.
Ni? ni ve?no !

Zheegec ::

Pri samem trgovanju z valuto so zaslužki procentualno nizki, torej mora biti vložek ogromen, da se sploh splača.

kolega je veliko stavil na Forex, na začetku se je lepo oblečen naokrog vozil z Merđotom, sedaj pa so mu odklopili telefon, ker ga ne more plačati...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

El Barto ::

Aha nekako tako, kot je imel sodelavec krasne cifre na računu.

No v pol leta je že nekako poplačal pufe, ko je hotel imeti del od teh krasnih cifer. :(


Sanjala svinja o kukuruzu, a kukuruza nema
Nategujte koga drugega.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Loki ::

lol@alien3001. si preprican, da ni imel kolega prej kaksnih povezav v Gem Collection, amway........?
I left my wallet in El Segundo

Zheegec ::

Ne, najprej se mi zdi da je bil pri KD, takrat mu je šlo dobro, potem ga je pa nekdo prepričal, da gre k Forexu, to naj bi bilo primarno trgovanje z valuto, mi je pa razlagal, da se dejansko gre za piramidni sistem, trgovanje z valuto je samo en del Forexa.
Ga moram vprašati, kaj točno je fora vsega tega, ni pa to striktno samo trgovanje z valuto...

kot mi je razlagal - še en v vrsti nategov :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Matek ::

V cem je fora, da ti svoj denar dajes v njihov sistem? A niso devize nekaj, kar lahko vsakdo preprosto dobi v banki/menjalnici? Zakaj bi potem nekega sumljivega posrednika uporabljal? Tile bi lahko potem preprosto samo knjige in nasvete trzili, kar bi izpadlo MNOGO bolj verodostojno.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

noraguta ::

matek točno tko , fora je v tem preden informacija vpliva na valutni trg, če si hiter dobiš , čene se lahku uteješ , ampak sam trg sam po sebi je pošten in karte dokaj jasne. podpobno kot pri opcijah za zakup materijala(nafte , zlata , ...) na svetovnih trgih. le diference se neprestano spreminajo in tu nekateri vlečejo dobiček od drugih(dodatne vrednosti praktično ni, razen če nacionalne banke intervenirajo ampak v kolikor sem jaz razumel zadevo so te časi mimo)
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Loki ::

lol, nic ni pri forexu piramid. vsaj legalnih ne.
kaj pa je pri kd, vzajemne prodajal ali kaj podobnega?
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

SleepLess ::

Za zacetnike v Forexu priporocam stran http://www.babypips.com/ . Da se vam malo malo razjasnijo stvari. Ni pa Forex noben "nateg" in piramida, je pa res da je veliko firm ( "posredniki" med vami in Forex trgom), ki niso najbolj postene 0:)

STASI ::

ALIEn3001: Forex je izključno trgovanje s valuto. Za lažje razumevanje si preberite tudi članek na Wikipediji, kjer je na zelo hitro razložen princip trgovanja na Forexu. Zanimiv je predvsem zaradi svoje likvidnosti in velikosti. Sam forex ni nateg, nategnejo te razni brokerji. Tule sem našel na kaj moraš paziti da te ne nategnejo:


1. Stay away from opportunities that seem too good to be true

2. Avoid any company that predicts or guarantees large profits

3. Stay Away From Companies That Promise Little or No Financial Risk

4. Don't Trade on Margin Unless You Understand What It Means

5. Question Firms That Claim To Trade in the "Interbank Market"

6. Be Wary of Sending or Transferring Cash on the Internet, By Mail or Otherwise

7. Currency Scams Often Target Members of Ethnic Minorities

8. Be Sure You Get the Company's Performance Track Record

9. Don't Deal With Anyone Who Won't Give You His Background

Na Forexu lahko zelo hitro zgbuš vse kar si vložil.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

mrvoglar ::

Vidim, da se tukaj strašansko spoznate na "piramide", Amweje, Freedom Rockse ipd...

Forex je enostavno zavarovanje valutnega trga za bogate vlagatelje... in če kdo to uporablja za delanje denarja, je boljše, da se gre rusko ruleto...

Če nimaš res veliko denarja, potem pozabi Forex...

In še nekje sem prebral, da je Forex totalno ne rizična naložba... jao jao... to je podobno, kot da bi rekel, da je služba res varen in zanesljiv vir dohodka... hm...

lp M

Matheeew ::

Tudi sam sem bil na predstavitvi FreedomRocka in se nisem odločil za sodelovanje, trenutno mi pa denar obrača kolega, ki se malo bolj intenzivno ukvarja s FOREXOM.

Najprej glede FreedomRocka.
Sam sistem je sicer precej zanimiv. Narejeno je tako, da označiš , nastaviš, poklikaš vse kar ti na njihovi strani povejo in sistem potem deluje precej avtomatično. Tudi zaslužek je visok.

So pa IMO 3 problemi:
1. Profit je visok zaradi določenih "agresivnih" nastavitev. Točneje "Leverage level", ki ti omogoča da z vloženimi 1000 $ nastopaš na FOREX trgu s 400.000 $. Posledično ti že majhen premik v tečaju lahko prinese velik zaslužek.
Žal pa tudi obratno. In če se "trg obrne proti tebi" lahko na hitro izgubiš vse.

2. FreeedomRock je deljen na 2 dela. Prvi del je na kratko opisan zgoraj. Drugi del pa je piradmida. Oziroma malo modernejša oblika od standardne piramide.
To seveda povzroči, da tisti, ki FreedomRocks oglašujejo drugim, poudarjajo pozitivne strani. Negativnih ali ne poznajo ali pa ne povejo.
V mojem primeru se je najbolj pogosto govorilo, da ne rabiš in da ni razloga za preverjanje informacij (!) :\

3. Najbolj se reklamira, da ne rabiš nobenega znanja in skoraj nič časa.

Tako sem tudi prepričan, da je namen odpiralca tega posta v tem, da dobi pod sabo ljudi in posledično $$$. Seveda vsi (razne tistih, ki so izgubili $$$) trdijo, da je sistem dober in da delajo uslugo tistim, ki jim posredujejo informacijo o FreedomRocksu. Veliko jih v to tudi verjame.

Mislim pa, da bi se dejansko dalo s FreedomRocks zaslužiti, če:
- delaš z glavo
- nisi pohlepen
- se poglobiš v delovanje FOREX sistema


Še nekaj gradiva:
http://www.forexbastards.com/ - IMO stran z največ in najbolj verodostojnimi informacijami
http://www.freedomrocks.com/
Ocene in mnenja o Freedomrocksu

Pujcek ::

ce hoces dobiti mora nekdo drug izgubiti. tko pac je...
:)

A. Smith ::

ce hoces dobiti mora nekdo drug izgubiti. tko pac je...


Tržno gospodarstvo je igra s pozitivno vsoto! Se pravi, tvoja trditev ne drži nujno.

Kar se tiče trditev, da je potreben velikanski vložek: kolikor sem razumel, se nahajajo med trgovalskimi opcijami tudi momenti, kar pomeni, da so dobički lahko visoki - seveda pa sorazmerni tveganju.

Tržne opcije so kolikor razumem razlog morebitnim borznikom, da FX sploh uporabljajo. Brez njih je vseeno, če bi namesto tega enostavno menjali valute na menjalnicah?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

mrvoglar ::

Pri Forexu je vse vglavnem odvisno od tvojega brokeja... ali vzameš rizičnega ali pa malo manj rizičnega je pa tvoja odločitev... če sploh veš kdo je tvoj broker... vsi so pa rizični...

Freedom Rocks... takšno Forex platformo kot ti jo nudi FR dobiš zastonj na netu... pa še navodila zraven... brokerja si moraš pa itak sam izbrati...

lp M

Matheeew ::

Kaj misliš s tem "rizičen broker"?

Tea Time ::

Mah Forex v osnovi je čisto kul zadeva. Če jo obvladaš.

Sam sem se matral precej dolgo (govorim o mesecih), ful ur na dan (vsaj 3) zraven rednega dela... Seveda sem imel demo račun in 5000 $ na njem. Je šlo super, stavil 1500 na jpy/usd in čez noč dobil ven 3500 $. Svetovno. Torej zvečer staviš na padec jena in zjutraj pobereš dobiček... Stavim 2000 $... In izgubim. Potem se lotim bolj previdno in tudi rezultati so boljši... Ampak, ogromno časa, ogromno discipline, informacije so težko dostopne (vsaj tiste hitre)... Za profesionalca ali tistega, ki ima res čas, bi šlo skozi, ampak sicer...

Kolega je nekje odprl mini račun (50 €) in potem počasi služil in imel 85 € čez 14 dni. Potem pa stavil precej na eno razmerje in izgubil do 20 €... Kaj vem. Rekel je, da je poskusil... :)
Have a break!

delfinus ::

Nekaj smo o forexu ze govoril pred leti KLIK. Sedaj se ne ukvarjam vec, ker za to rabis polno udejstvovanje. Posledicno trpi sluzba, druzina, pa zivci :) in skos si prikovan v ekran, da gledas grafe in oprezas za novicami. Forex je ena najbolj rizicnih nalozb in zahteva stalno prisotnost. Je pa zanimivo je vredno se vsaj nauciti in posledicno spoznati, kaj vse vpliva na nihanje svetovnih valut. Ce se ze greste, potem to delajte sami, brez posrednikov z visokoletecimi obljubami.. Sicer pa, ce zelite to sami poceti lahko svetujem Saxobank KLIK. Na voljo je tudi demo verzija Download Saxotraderpa pejte vsi tisti, ki vas to zanima navidezno, preden se gre s pravim denarjem na trg.

lp, D.

edit: novice vcerajsnjega sessiona, ki so vplivale na par EUR/USD

# US GDP Annualized Q2F, out at 3.8% in line with exp.
# US Personal Consumption Q2F, out at 1.4% in line with exp.
# US GDP Price Index Q2F, out at 2.6% vs 2.7% exp.
# US Core PCE Q2F, out at 1.4% vs 1.3% exp.
# US Initial Jobless Claims Sep 22, out at 298K vs 316K exp.
# US Continuing Claims Sep15, out at 2551K vs 2550K exp.
# US New Home Sales Aug, out at 795K vs 825K exp. Aug, out at -8.3% vs -5.2% exp.
# US Help Wanted Index Aug, out at 23 vs 24 exp.

to je oz "mogoce" bo za USD pomenilo na kratko

Still not much going for the dollar. Housing data continue to dissapoint and the fear of further downside in the housing market still lingers in the market and we expect further downside will be felt. Especially in the upcoming September figures we think the fear will be felt in both the confidence and spending figures, which should send the dollar weaker from here against the euro. Also supporting this fact is that another 25 bps in October is likely by the Fed (we don't agree as we think they should remain on hold), which would cause additional downside pressure. We expect a likely target for EURUSD is 1.4325-50 within the next two months.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

mrvoglar ::

Rizični broker... kateri broker pa ni rizični :) vglavnem pa vsi promovirajo, da je Forex totalno ne rizična zadeva :) Tako da se popolnoma strinjam z zadnjima dvema postoma...

Mati ::

Nekje imamo podoben topic in govora je bilo o ovčkah oziroma kako nastane trop ovac.

V naslednjih tednih štejte koliko ovc se bo pridružilo Forex-FreedomRocks-itd....nategu.

Zadeva je tale, da vam FreedomRocks in podobni dajo v najem software (KI NE DELUJE), vi plačujete 100 USD mesečno in še vaš denar lahko izgubite. Pa ne samo denar, tudi eksistenco. Ja ja, kolega se je vozil z mercedesom in prepričeval folk kako fajn je to, medtem pustil službo, sedaj pa revež na borzi spet išče službo. pa toliko je bilo govora o tem koliko top managerjev in finančnih svetovalcev, ter ministrov je v tem.

Hehe, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....

aja, še to..... Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Lincolin ::

Veliko pišejo o finančnih prevarah ja!
Pol leta že trgujem in trgujem z 2% dnevno, sedaj pa si predstavljajte!

Mate pa celotne informacij in navodila tukaj:
Finančno Svetovanje

c3p0 ::

Delaš 2% profita na dan, ali rizkiraš 2% portfelja na trade?

zerox ::

Če delaš 2% profita na dan glede na trenutno vrednost vloženega denarja, mi povej bančni račun, da ti dam 10€ v upravljanje. Javim se spet čez 3 leta, da mi izplačaš milijone :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zerox ()

c3p0 ::

Ja, ravno zato me zanima. Ker zadnje čase je prava poplava "forex skladov", ki obljubljajo po 10-15% na mesec. Obrestno obrestni račun naivnim vlagateljem ravno ni jasen.

Zheegec ::

Ja, super ideja, Forex bi pri takšnih prihodkih bil res odlična dolgoročna oblika varčevanja 8-)

Predlagam, da vsakdo vplača 10€ in pričakuje dobiček čez n let... Hmmm, kdo bo pa imel izgubo, da bomo mi imeli dobiček >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bujin ::

Sam forex NI NATEG!!! forex je medsebojna izmenjava. Največ se trguje z valutami, vendar se tudi(sploh učasih)z zlatom, nafto...samo trgovanje vam more bit znano.. NATEG so razni mlm-ji kjer prodajajo preko mreže platformo, ''strategijo'', borekrje... in za to plačuješ po 100$ in več...
In ne mešat dejanskega trgovanja na FX za raznimi freedomrocksi itd...
Naj vam pa povem, da sami z 3000$ veliko ne boste naredili, saj vas bo slej ko prej pograbil pohlep in boste zgubili vse. Pravi forex se začne tam pri 25.000€. Ja veliko denarja je. Zato pa obstajajo upravljalske skupine, kjer upravljajop nekaj milijonov €vrov. Zato so privlačne tudi za male vlagatelje..

bujin ::

aja pa še to FX je trg z ničelno vsoto ne pozitivno.

McHusch ::

V bistvo je trg z negativno vsoto, ker se ti provizije zajedajo v profit.

c3p0 ::

Zaradi provizij je to trg z rahlo negativno vsoto, vsaj za traderja.

Hedge skladi med drugim trgujejo tudi na FX tržišču. A tu zraven ne mešat HYIP forex "skladov" oz. piramid, s kateri zadnje čase prepravljajo forume.

bujin ::

jes. eden dobi drugi zgubi...medsebojna izmenjava.. zato pa večinoma posameznikov s tistimi borimi 3000 zgubijo ker nimajo pravih platform(z zamikom). Na FX z procentom trgujejo banke, kjer plemenitijo svoj denar..
Če zdaj pogledaš logično. Komu bo prej zjebalo račun posamezniku z 3000 ali Banki (ali podjetju) z parimi milijoni?

c3p0 ::

FX platforme so kar realtime. Z zamikom bi bilo v bistvu še boljše, saj bi lahko drugje pogledal kaj se je zgodilo v prihodnosti in nato z max. leverage vstopil v trade. Če si delaš umetni lag, te requotajo, tako da nimaš šans. Drugo so paklarije samega brokerja z raznimi umetnimi premiki trga.

Zgubijo pa majhni večinoma zato, ker nimajo pojma, discipline ali volje do učenja. Želja po hitrem zaslužku je velika, zato vstopajo v kupčije s prevelikimi pozivijami.

neki4 ::

forex in forex skladi(ff, mat projekt in podobni) postajajo vedno bolj popularni. če nimaš veliko denarja, vložiš par tisočakov in boš čez leto dva ali tri lahko kupil celo stanovanje. O tem se pogovarjajo že skoraj vsi. En sklad je že počil pred kratkim in baje je bilo kar veliko denarja notri. Pomoje iz tega ne bo kaj dobrega.

fosil ::

Naredimo par izračunov. Vložiš 10.000 EUR.
Pri 10% mesečnem donosu, kot ga obljubljajo nekateri imaš v 5 letih 3 mio in v deesetih 920 mio.
Pri donusu, kot ga oblublja Lincoln, torej 2% na dan pa imaš že v enem letu 13 mio.
Sedaj se pa pri teh bajnih zaslužkih človek vpraša, zakaj se ljudje, ki se s tem ukvarjajo želijo vaš denar? Zakaj so pripravljeni upravljat tistih vaših nekaj tisoč evrov za neko mizerno provizijo par procentov, če lahko sami zlahka zaslužijo milijone?
Tako je!

Snohman ::

Kolega mi je na vsak način kake pol leta nazaj ponujal Mat project oz. Mat share, odvinsno kako ga kdo imenuje. Je bilo treba vložiti 5k evrov, in so oblublali donos 5-8% na mesec(!).
Denar ti posrednik izplačuje na roko. Je pa res, da je v tem že eno leto ali malo več in je do sedaj dobival denar ven.
Ve kdo kaj več, kako je s tem, kje je hakeljc?

bujin ::

to je čisto enostavno. Če ti nekdo nekaj oblubi in da se to točno izpolnjuje do% natančno veš da nekaj ni vredu, ker to ni možno. sploh 10% na mesec. Stvar verjetno laufa takole. Nekaj uložiš in recimo 3 mesece ne moreš dvigniti.
Sepravi je 10 ljudi vložilo po 5000 = 50.000€ in v 3h mesecih so verjetno našli še 20 ljudi ki so vložili 5000 = 100.000. Ko so prvi po 3h mesecih hotli izplačilo so jim zlahka izplačali iz druge vrste vlagateljev, kateri so mogli čakati še 3 mesece:D itd... to laufa, ko je piramida na koncu dovolj široka sklad ˝poči˝. Obstajajo pa druge upravlalske sKupine kjer pa laufa čisto drugače, če koga zanima naj kontaktira.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

valutno poslovanje (forex) ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6821317 (14727) c3p0
»

Zaslužki preko interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10050504 (18002) next3steps
»

Forex, TradeRobot in podobne zadeve za služenje preko neta - ali je tole nateg?

Oddelek: Loža
2812450 (9797) btree
»

Igranje borze z dobickom

Oddelek: Loža
428112 (6224) kopachke

Več podobnih tem