» »

Dodatna investicija, kam?

Dodatna investicija, kam?

«
1
2

Maestro9 ::

Zdravo!

Lani v začetku avgusta sem vložil v neko zadevo in se mi je povrnila s 100% dobičkom. Torej imam zdaj nekaj več denarja, ki sem ga pripravljen naprej investirati. Zanima me, ali ima kdo kakšno idejo, kam dejansko bi lahko ta denar investiral? Govora je o 5.000 - 10.000 EUR. Vsaka ideja je dobrodošla.

Lep pozdrav.
  • zaklenil: Tilen ()

samotest ::

Pri takem izkupicku,se enkrat isto :)

Salo na stran.. Imas idejo za kaksno obdobje, kaksen pricakovan donos?

Maestro9 ::

Seveda sem še enkrat vložil, celo malo več, saj sem prepričan, da bo donos vsaj enak. Iščem pa tudi nekaj novega, nekaj drugačnega. Saj veš, dodatne investicije nikoli ne škodijo :)

Glede obdobja in donosa: reciva, da naj bo to srednjeročna naložba (1-2 leti) z minimalnim donosom 30% na leto. Vsekakor pa je zaželjeno tudi več.

koyotee ::

Kaj sanjas pri belem dnevu? :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jakan123 ::

Kam pa si vložil, da se ti je povrnilo s 100% dobičkom? Če ni skrivnost :)

Maestro9 ::

Zakaj bi sanjal, ne razumem? Kot sem že povedal v uvodni objavi, mi je v 8 mesecih uspelo doseči 100% donos (ni moj namen hvaljenje ali kaj podobnega). A mislim, da je to vsekakor dokaz, da je 30% / leto realen cilj. Takšno je moje mnenje.

Lukao, prosim kontaktiraj me na zasebno sporočilo. Ne mislim tukaj razpravljati o tem, saj bi z javno objavo promoviral zadevo, čeprav le posredno. To pa ni moj cilj, niti namen te teme.

Zanima me le, če ima kdo kakšen predlog, kam trenutno investirati.

samotest ::

Dolgoročno gledano v stabilni ekonomiji imaš take okvirne range letnih donosov:
- depozit: 3%
- obveznice: 5%
- indeksni skladi: 8%
- delnice: 4% + (upoštevajoč predvsem dividendni del)


Namenoma sem izpustil zadeve, ki imajo druge cikle, ki jih težko spraviš na letno raven (valutna razmerja, surovine, ipd).

Obstajajo časovno odstopanja gor in dol od tega zapisanega in gre z roko v roki s tveganostjo, fazo gospodarskega cikla in depreciacijo konkretne valute.

To kar ti pričakuješ gre v zelo riskantne vode, kjer se priporočila hitro srečajo z zamerami..

misek ::

Kje ponujajo depozite po 3% za leto ali dve?

samotest ::

Ideja (ampak ne nikoli reč, da sem jaz rekel in nisi bil seznanje s tveganjem tako kot CHF kreditniki :) so recimo delnice ruskih bank..

misek je izjavil:

Kje ponujajo depozite po 3% za leto ali dve?


mišljeno je v povprečju skozi čas..
Danes v EUR? Recimo hrvaške banke.
Če ti je ok rubelj, pa Rusi ponujajo 15%+ :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: samotest ()

bambam20 ::

Maestro9 je izjavil:



Glede obdobja in donosa: reciva, da naj bo to srednjeročna naložba (1-2 leti) z minimalnim donosom 30% na leto. Vsekakor pa je zaželjeno tudi več.


Zato pa vsi takšni izgubijo denar. Srečno.

Če bi bili takšni donosi pri naložbah bi vsi samo nalagali in živeli od 30-40% donosov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

misek ::

misek je izjavil:

Kje ponujajo depozite po 3% za leto ali dve?

samotest je izjavil:

mišljeno je v povprečju skozi čas..
Ja, za nazaj že. Za naprej pa verjetno še nekaj časa ne.

Maestro9 ::

bambam20 je izjavil:

Maestro9 je izjavil:



Glede obdobja in donosa: reciva, da naj bo to srednjeročna naložba (1-2 leti) z minimalnim donosom 30% na leto. Vsekakor pa je zaželjeno tudi več.


Zato pa vsi takšni izgubijo denar. Srečno.

Če bi bili takšni donosi pri naložbah bi vsi samo nalagali in živeli od 30-40% donosov.


Rupsi31, moram povedati, da se pa tukaj ne strinjam s teboj. Ena od bistvenih stvari pri investiranju je, da gledamo širše. Ravno zaradi takšnega prepričanja se toliko ljudi zateka npr. k vezanim vlogam, kjer je določena obrestna mera (zelo nizka) garantirana. Lahko, da jim to odgovarja, a govorim zase. Jaz na investiranje gledam širše in iščem drugačne priložnosti.

carota ::

Maestro9, običajno je potencialen donos sorazmeren tveganju. Če imaš v tvojem primeru ni tako, pol pa go for it.

guess_who ::

samotest je izjavil:

Dolgoročno gledano v stabilni ekonomiji imaš take okvirne range letnih donosov:
- depozit: 3%
- obveznice: 5%
- indeksni skladi: 8%
- delnice: 4% + (upoštevajoč predvsem dividendni del)


Indeksni skladi 8%, obveznice 5%, delnice pa 4%? Equity premium puzzle pa je verjetno neka izmišljotina akademikov kajne? Ne se hecat' no.

bambam20 ::

Maestro9 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Maestro9 je izjavil:



Glede obdobja in donosa: reciva, da naj bo to srednjeročna naložba (1-2 leti) z minimalnim donosom 30% na leto. Vsekakor pa je zaželjeno tudi več.


Zato pa vsi takšni izgubijo denar. Srečno.

Če bi bili takšni donosi pri naložbah bi vsi samo nalagali in živeli od 30-40% donosov.


Rupsi31, moram povedati, da se pa tukaj ne strinjam s teboj. Ena od bistvenih stvari pri investiranju je, da gledamo širše. Ravno zaradi takšnega prepričanja se toliko ljudi zateka npr. k vezanim vlogam, kjer je določena obrestna mera (zelo nizka) garantirana. Lahko, da jim to odgovarja, a govorim zase. Jaz na investiranje gledam širše in iščem drugačne priložnosti.


Nisem vedel, da se kje strinjaš?

Takšni donosi, kot jih ti pirčakuješ se večinima izkažjo za tvegane naložbe. Nič drugega.

Ne ve, če ti lahko kdo garantira minimalno 30% donos na leto , ki bo 100%.

Osebno sem v tisti skupini ljudi, ki se jim reče "ziheraši" , ki raje vidim, da imam 4% letnega donosa kot da mi denar zaradi napašne investicije izhlapi.

Seveda bi drugače razmišljal, če bi imel večjo količino denarja in bi si recimo 50.000EUR izgbe pokril z 100.000EUR donosom drugje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Maestro9 ::

bambam20 je izjavil:

Maestro9 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Maestro9 je izjavil:



Glede obdobja in donosa: reciva, da naj bo to srednjeročna naložba (1-2 leti) z minimalnim donosom 30% na leto. Vsekakor pa je zaželjeno tudi več.


Zato pa vsi takšni izgubijo denar. Srečno.

Če bi bili takšni donosi pri naložbah bi vsi samo nalagali in živeli od 30-40% donosov.


Rupsi31, moram povedati, da se pa tukaj ne strinjam s teboj. Ena od bistvenih stvari pri investiranju je, da gledamo širše. Ravno zaradi takšnega prepričanja se toliko ljudi zateka npr. k vezanim vlogam, kjer je določena obrestna mera (zelo nizka) garantirana. Lahko, da jim to odgovarja, a govorim zase. Jaz na investiranje gledam širše in iščem drugačne priložnosti.


Nisem vedel, da se kje strinjaš?

Takšni donosi, kot jih ti pirčakuješ se večinima izkažjo za tvegane naložbe. Nič drugega.

Ne ve, če ti lahko kdo garantira minimalno 30% donos na leto , ki bo 100%.

Osebno sem v tisti skupini ljudi, ki se jim reče "ziheraši" , ki raje vidim, da imam 4% letnega donosa kot da mi denar zaradi napašne investicije izhlapi.

Seveda bi drugače razmišljal, če bi imel večjo količino denarja in bi si recimo 50.000EUR izgbe pokril z 100.000EUR donosom drugje.


Te popolnoma razumem, vsak ima svoje razmišljanje, ki ga je treba spoštovat. Nisem pa nikjer rekel, da mora biti 100% garantirano. Le, da obstaja možnost za vsaj 30% profit / leto. Možnost pa naj bo seveda vsaj malo realna. Tukaj npr. odpade, da bi celoten kapital položil na ničlo pri ruleti in le upal, da mi sreča ne obrne hrbta :)

Roadkill ::

Tale forum je postal raj za ponzije.

Če koga zanima kaj je namen topica:

>> Lukao, prosim kontaktiraj me na zasebno sporočilo. Ne mislim tukaj razpravljati o tem, saj bi z javno objavo promoviral zadevo, čeprav le posredno. To pa ni moj cilj, niti namen te teme.

Lahko kar tule nadaljujete debato:
Ponzijeva shema ByXpress
Ü

samotest ::

guess_who je izjavil:

samotest je izjavil:

Dolgoročno gledano v stabilni ekonomiji imaš take okvirne range letnih donosov:
- depozit: 3%
- obveznice: 5%
- indeksni skladi: 8%
- delnice: 4% + (upoštevajoč predvsem dividendni del)


Indeksni skladi 8%, obveznice 5%, delnice pa 4%? Equity premium puzzle pa je verjetno neka izmišljotina akademikov kajne? Ne se hecat' no.


Za številko 4 sta dva pomembna dodatka in je super, če prebereš do konca stavka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: samotest ()

Maestro9 ::

Roadkill je izjavil:

Tale forum je postal raj za ponzije.

Če koga zanima kaj je namen topica:

>> Lukao, prosim kontaktiraj me na zasebno sporočilo. Ne mislim tukaj razpravljati o tem, saj bi z javno objavo promoviral zadevo, čeprav le posredno. To pa ni moj cilj, niti namen te teme.

Lahko kar tule nadaljujete debato:
Ponzijeva shema ByXpress


Moram te razočarati, da nisi niti približno zadel :) Ne pozabimo, da je namen te teme poiskati nove investicije. To pa definitivno ni komentiranje mojih preteklih investicij.

Lp

guess_who ::

samotest je izjavil:

guess_who je izjavil:

samotest je izjavil:

Dolgoročno gledano v stabilni ekonomiji imaš take okvirne range letnih donosov:
- depozit: 3%
- obveznice: 5%
- indeksni skladi: 8%
- delnice: 4% + (upoštevajoč predvsem dividendni del)


Indeksni skladi 8%, obveznice 5%, delnice pa 4%? Equity premium puzzle pa je verjetno neka izmišljotina akademikov kajne? Ne se hecat' no.


Za številko 4 sta dva pomembna dodatka in je super, če prebereš do konca stavka.


+ lahko dopišeš k vsem alinejam (to bi bilo dobro zavoljo konsistentnosti podatkov). Z izrazom "upoštevajoč predvsem dividendni del" pa očitno le ti veš kaj si mislil. Sicer pa, indeksni skladi == delnice (ja tudi indeksni skladi izplačujejo dividende).

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

Jaz ti bom svetoval enako, kot vsem, ki me vprasajo kam vloziti, da bodo dobili 30% letno.

Nikamor. Ce imas rad igre na sreco, gres pa lahko v igralnico na ruleto (pa v povprecju imas vecje donose kot pri "investicijah z 100% dobickom").

Maestro9 ::

Smurf je izjavil:

Jaz ti bom svetoval enako, kot vsem, ki me vprasajo kam vloziti, da bodo dobili 30% letno.

Nikamor. Ce imas rad igre na sreco, gres pa lahko v igralnico na ruleto (pa v povprecju imas vecje donose kot pri "investicijah z 100% dobickom").


Igre na srečo niso zame. Pred vsakim vlaganjem je potrebno dobro premisliti, če je vredno sploh vložiti. Do zdaj sem v življenju sprejemal prave odločitve in verjamem da jih bom tudi v prihodnje.

#000000 ::

se mi dozdeva da je namen te teme, da popelje čimveč folka na byshit teme ki je tudi odprta tukaj.

če s imel 100% donos, ne iščeš druge možnosti, ampak greš naprej, razen če rabiš OVCE, ki pa jih tukaj ne boš našel, edina je Primož pa še on samo po priimku.

LP pa srečno

Machete ::

Jaz bi tako mlatenje prazne slame zaklenil.

samotest ::

guess_who je izjavil:

samotest je izjavil:

guess_who je izjavil:

samotest je izjavil:

Dolgoročno gledano v stabilni ekonomiji imaš take okvirne range letnih donosov:
- depozit: 3%
- obveznice: 5%
- indeksni skladi: 8%
- delnice: 4% + (upoštevajoč predvsem dividendni del)


Indeksni skladi 8%, obveznice 5%, delnice pa 4%? Equity premium puzzle pa je verjetno neka izmišljotina akademikov kajne? Ne se hecat' no.


Za številko 4 sta dva pomembna dodatka in je super, če prebereš do konca stavka.


+ lahko dopišeš k vsem alinejam (to bi bilo dobro zavoljo konsistentnosti podatkov). Z izrazom "upoštevajoč predvsem dividendni del" pa očitno le ti veš kaj si mislil. Sicer pa, indeksni skladi == delnice (ja tudi indeksni skladi izplačujejo dividende).


Hotel sem povedati, da lahko gledaš od 4% predvsem navzgor (če štartaš na delnico z normalno dividendo), pri ostalih pa se giba okoli navedenih cifer (gor-dol). Pri delnicah sicer težko daš eno cifro, kot za ostale tri alineje, razen če vzameš neko področje, kar pa je potem enako nek index sklad, kot si tudi sam zapisal.
Načeloma so vložki v delnice donosnejši kot skladi .. razen , če izbereš tako kjer ni :) Dividende so močan ublažitelj tega.
Lahko pa pomagaš in nam ti poveš številko in bom popravil moj post :)

v skladu s topicom pa .. če smo že dosedaj ugotovili, da je iskanje 30% zelo riskatno in bi vlagali vseeno, tudi če izgubite, poskusite:
- delnice ruskih bank
- grške delnice in obveznice
Ampak zame osebno je to preveč tvegano in ne verjamem, da smo tam že na koncu "trenutne krize".. mogoče kasneje.

30% se morda da v 1 letu dosežt tudi še s kako slovensko privatizacijsko zgodbo kot je CICG. Če se izvede prodaja in ne bo dodatnih problemov, lahko pa pade tako kot Telekom, ki ga prodajajo samo za hec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: samotest ()

koyotee ::

Clovk bi vlozu celih 5000€ no, give him some credit!!!!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

samotest ::

Pozabil omeniti PILR, kjer je tržna cena 21Eur, cilj prodajalcev pa 26. Trenutnoe ponudbe do 22. Ni glih 30%, bi pa bilo hitreje kot v 2 letih, če se uresniči.

Tilen ::

PILR, kjer je dolg cca 6x EBITDA. Lepo vas prosim no. Ne pošiljat človeka pred prepad.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

tomaz- ::

Joj ,kako super se bere prvi post: lani sem vložil tolkintolk denarja in se mi je STOPROCENTNO povrnil.. kam naj zdaj vložim?' Ma dej, ne me jeb*t.. če imaš tak špil, se ga drži in ne razglašaj naokoli, razen, če ne potrebuješ črede ovac, ki te bo zasula z ZS-ji, kam si vložil, da je vse tako super..In da bi ti dali denar, če še njim to narediš.... Človek, vlagam že kar nekaj časa, zdaaaaaaleč nisem reven, ampak takega donosa, kot ti, nisem doživel že ohoho časa.. Zame si car, ki res ne rabi spraševat mlečnozobce na Slo-tech forumu, kam dat denar.. No, razen če nisi NABIJAČ..
Ti kar lepo vlagaj v svoj STOPROCENTNI donos, boš kmalu prekleto bogat.. Ostali bomo pa veseli, če bomo svoj kapital oplemenitili s cca 15 procentnim donosom letno, ki bo kolikor toliko ziher.. Na mojo kvoto cca 50000 EUR, ki ga dam na tnalo, je to zame vrhunsko... Da bi imel STOPROCENTNI donos, si še pomisliti ne upam.. Nekateri pa ga imate.. SVAKA ČAST.. Res ne vem, zakaj izgubljaš čas na forumu.. Iščeš ovce?? BEEEE??

ZaphodBB ::

Mogoče pa vlaga v športne stave :D
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zheegec ::

Ma jaz mu dam takoj 200€, če mi pove, kam vložiti denar za 100% donos. Pa ker bo teh mojih 200€ vložil za 100% donos v enem letu sem mu ubistvu dal 400€.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tilen ::

Si pa naiven. Daj raje meni 200 EUR in ti dam 100 EUR takoj nazaj. Boš izgubil manj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zheegec ::

Pa joj no. Človek ob od mojih 200€ čez desetletja postal milijonar, kako mu lahko tega ne privoščiš? In vse kar hočem nazaj je nasvet...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Okapi ::

Maestro9 je izjavil:

Zakaj bi sanjal, ne razumem? Kot sem že povedal v uvodni objavi, mi je v 8 mesecih uspelo doseči 100% donos (ni moj namen hvaljenje ali kaj podobnega). A mislim, da je to vsekakor dokaz, da je 30% / leto realen cilj. Takšno je moje mnenje.

Lukao, prosim kontaktiraj me na zasebno sporočilo. Ne mislim tukaj razpravljati o tem, saj bi z javno objavo promoviral zadevo, čeprav le posredno. To pa ni moj cilj, niti namen te teme.

Zanima me le, če ima kdo kakšen predlog, kam trenutno investirati.

Hmm, ti bi rad, da bi ti povedali, kam se splača vlagati, ti nam pa svojega predloga nočeš zaupati. Does not compute.

Če tega, da ti nihče ne bo mogel dati boljšega predloga, niti ne omenjamo.

driver_x ::

Mene so tudi sama ušesa, kje se dobi 30% na leto.

Utk ::

Takšne delnice ni na svetu s katero se ne bi dalo dobit 30% letno. Problem samo, da ne veš s katerimi se bo res toliko dobilo.
Pa ne samo delnice, vsak posel je lahko tak. Kupiš stanovanje in ga čez leto prodaš za 30% več. Ali pa kafič, trgovino, pisarno, sliko, karkoli. Samo garancije ni.

stara mama ::

Na limanicah za muhe seveda.
30%, 50%, 70%, celo do 100%
Makes me want to be rich 8-)

Magic1 ::

Jaz imam nasvet za še več kot 100% izkupiček, celo dva in gredo lahko v 1000000%+:
-Loto
-igralnice
Magic

Smurf ::

Maestro9 je izjavil:

Smurf je izjavil:

Jaz ti bom svetoval enako, kot vsem, ki me vprasajo kam vloziti, da bodo dobili 30% letno.

Nikamor. Ce imas rad igre na sreco, gres pa lahko v igralnico na ruleto (pa v povprecju imas vecje donose kot pri "investicijah z 100% dobickom").


Igre na srečo niso zame. Pred vsakim vlaganjem je potrebno dobro premisliti, če je vredno sploh vložiti. Do zdaj sem v življenju sprejemal prave odločitve in verjamem da jih bom tudi v prihodnje.

Investicije s 100% dobickom so igre na sreco.

Maestro9 ::

Če kogarkoli zanima v kaj sem investiral, da sem naredil 100% donos, me naj to vpraša pod zasebnim sporočilom, saj je kakršnokoli reklamiranje v nasprotju s pravili tega foruma. Objava je namenjena novim, dodatnim investicijam za v prihodnost in prosim, da če ima kdo kakršenkoli nasvet, da ga zapiše. Na komentarje, ki nimajo ne glave, ne repa, ne mislim odgovarjati.

Shamo, hvala ti za vse nasvete. Vidim, da si edini, ki se držiš teme ;)

Okapi ::

Naj ga kdo vpraša na ZS in nam potem pove.;) Nobenih pravil foruma se ne krši z dajanjem nasvetov o odlični priložnosti za vlaganje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Okapi ::

Sicer pa še moj nasvet. Viski Port Ellen. Destilerija je že lep čas zaprta, zaloge kopnijo in steklenice se zadnjih nekaj let dražijo kakšnih 20-30% letno (sedaj jih je težko dobiti pod 400 evri). Malo je treba pazit samo na ponaredke, in pohiteti.

theBill ::

Neslavno propadli E-Thorex in Luxuris sta obljubljala 30-40 % letni donos.

slananiki ::

Če je pameten, potem ne bo kar tako razdajal sestavin uspeha.:D Saj sploh nevem, če obstaja kaki slovenski forum, kjer so ljudje pripravljeni poslušat in sprejemat nove ideje, ne da bi kritizirali že vnaprej..:))

Pa tudi sam se letos uspel z zelo dobro investiciji in bombastičnim donosom, samo tega ne bom razlagal po forumih8-)

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

slananiki je izjavil:

Če je pameten, potem ne bo kar tako razdajal sestavin uspeha.:D Saj sploh nevem, če obstaja kaki slovenski forum, kjer so ljudje pripravljeni poslušat in sprejemat nove ideje, ne da bi kritizirali že vnaprej..:))

Pa tudi sam se letos uspel z zelo dobro investiciji in bombastičnim donosom, samo tega ne bom razlagal po forumih8-)

Se strinjam, da so za take teme bolj primerni med.over.net forumi, kjer so bralci manj kriticni.

garamond ::

Opozorilne lučke se nam prižgejo tudi takrat, ko se nekdo registrira in objavi svoj prvi in edini prispevek v tako sumljivo temo.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

kow ::

Dajte zaklenit ta jajca.

slananiki ::

garamond je izjavil:

Opozorilne lučke se nam prižgejo tudi takrat, ko se nekdo registrira in objavi svoj prvi in edini prispevek v tako sumljivo temo.


Kaj pa je sumljivega? Da sem se registriral, zasledil post, prebral nekaj but*stih komentarjev in napisal tudi svojega ter mu svetoval? A bom zaradi poštenega komentarja izbrisan? A se ne sme nihče več na novo registrirat? Moram najprej komentirat pod kuhinjskimi recepti, da lahko pridem zraven taki temi?

bambam20 ::

slananiki je izjavil:

Če je pameten, potem ne bo kar tako razdajal sestavin uspeha.:D Saj sploh nevem, če obstaja kaki slovenski forum, kjer so ljudje pripravljeni poslušat in sprejemat nove ideje, ne da bi kritizirali že vnaprej..:))

Pa tudi sam se letos uspel z zelo dobro investiciji in bombastičnim donosom, samo tega ne bom razlagal po forumih8-)


Po domače: uspelo mi je nategnat par naivnežev.

slananiki ::

bambam20 je izjavil:

slananiki je izjavil:

Če je pameten, potem ne bo kar tako razdajal sestavin uspeha.:D Saj sploh nevem, če obstaja kaki slovenski forum, kjer so ljudje pripravljeni poslušat in sprejemat nove ideje, ne da bi kritizirali že vnaprej..:))

Pa tudi sam se letos uspel z zelo dobro investiciji in bombastičnim donosom, samo tega ne bom razlagal po forumih8-)


Po domače: uspelo mi je nategnat par naivnežev.


Uspelo mi je osrečit dve družini, bi jaz temu rekel. Kolega mi je zaupal in dal 2.000EUR, prejšnji mesec sem mu povedal, da ima na računu 4.500 eur, dvignil je 1000 EUR in družino peljal na izlet. Ima dve majhni punčki, stari 2. in 4. leta.

Kdor leži doma na kavču in ničesar ne reskira, gleda kako drugi uspevajo, ne bo nikoli uspel sam.

Umikam se nadaljni debati.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kam vložiti denar (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21265856 (25247) [Michael]
»

Vlaganje denarja na srednji in dolgi rok (skladi, pokojninsko zavarovanje,...)?

Oddelek: Loža
305833 (4776) jakanov
»

Varčevalni načrt

Oddelek: Loža
82201 (1527) zavajon
»

Vzajemni skladi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9926038 (16267) Mr_Globus
»

V katere vzajemne sklade vložit?

Oddelek: Loža
1912735 (11881) Myhajlo Tod

Več podobnih tem