» »

Dodatna investicija, kam?

Dodatna investicija, kam?

1
2
»

Okapi ::

Da bi osrečil še kakšno družino pa ne, raje sebično skrivaš podatek, ne?>:D

Zheegec ::

Pa lačne otroke v Afriki bi lahko rešil, samo poveš jim svojo skrivnost. Think of the children!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Okapi ::

Evo, jaz prisežem, da bom 30% od tistih 100% profita nakazal v dobrodelne namene in 10% slo-techu. Samo da mi že kdo pove, kam vložiti.;)

slananiki ::

Okapi je izjavil:

Evo, jaz prisežem, da bom 30% od tistih 100% profita nakazal v dobrodelne namene in 10% slo-techu. Samo da mi že kdo pove, kam vložiti.;)


Povej mi kdaj in kje se dobiva na pijači. V 20 minutah ti vse razložim. Vse kar je nad 100% donosa v 1 letu je moja provizija.

Okapi ::

:)) Še en, ki ne zna pisati in mora zadeve ustno razložiti.

slananiki ::

Okapi je izjavil:

:)) Še en, ki ne zna pisati in mora zadeve ustno razložiti.


Zakaj bi pisal, ko pa imam jajca ter dokaze, da sem uspel? Morda pa si ti tisti, katerega je strah in se skriva za računalnikom.

driver_x ::

slananiki je izjavil:

Okapi je izjavil:

Evo, jaz prisežem, da bom 30% od tistih 100% profita nakazal v dobrodelne namene in 10% slo-techu. Samo da mi že kdo pove, kam vložiti.;)


Povej mi kdaj in kje se dobiva na pijači. V 20 minutah ti vse razložim. Vse kar je nad 100% donosa v 1 letu je moja provizija.


Jaz ti verjamem in upam, da boš tak donos vlekel še naslednjih nekaj let, tako da bomo v časopisju enkrat v naslednjih desetih letih lahko brali o novem najbogatejšem zemljanu.

Zheegec ::

Ne pozabit na mojih 200€! To so bodoče milijarde!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

slananiki ::

driver_x je izjavil:

slananiki je izjavil:

Okapi je izjavil:

Evo, jaz prisežem, da bom 30% od tistih 100% profita nakazal v dobrodelne namene in 10% slo-techu. Samo da mi že kdo pove, kam vložiti.;)


Povej mi kdaj in kje se dobiva na pijači. V 20 minutah ti vse razložim. Vse kar je nad 100% donosa v 1 letu je moja provizija.


Jaz ti verjamem in upam, da boš tak donos vlekel še naslednjih nekaj let, tako da bomo v časopisju enkrat v naslednjih desetih letih lahko brali o novem najbogatejšem zemljanu.


Žal tako daleč ne bo šlo, ker so vsepovsod tudi omejitve. Nameravam pa v naslednjih 3-4 letih razpoloviti to vrsto investiranja in investirati v kaki lokal ter restavracijo na kakem smučišču v Avstriji.

Morda poznaš tisti stavek: "Tarče ne moreš zadeti, če je ne vidiš jasno."

Mimogrede imam tudi odprto firmo, kjer uradno svetujem. Več informacij pa seveda pod privat. Lp

trololo2 ::

slananiki je izjavil:



Žal tako daleč ne bo šlo, ker so vsepovsod tudi omejitve. Nameravam pa v naslednjih 3-4 letih razpoloviti to vrsto investiranja ...


Pametno. Vsaka piramidna igra se prej ali slej sesuje vase...

Dajte zaklenit tale šit od teme, dajte no, OP se baha s 30% donosom, hkrati pa tu sprašuje za naložbene nasvete.

Okapi ::

Kaj s 30, hvali se s 100%. Ampak je previden in skromen in bi rad za rezervo še kaj z vsaj 30% - pa mu noče nihče svetovati.:))

slananiki ::

trololo2 je izjavil:

slananiki je izjavil:



Žal tako daleč ne bo šlo, ker so vsepovsod tudi omejitve. Nameravam pa v naslednjih 3-4 letih razpoloviti to vrsto investiranja ...


Pametno. Vsaka piramidna igra se prej ali slej sesuje vase...

Dajte zaklenit tale šit od teme, dajte no, OP se baha s 30% donosom, hkrati pa tu sprašuje za naložbene nasvete.


Zamenjal si mogoče mene in tistega, ki je odprl to temo. Sam sem napisal samo, da je vse mogoče in že so se negativci spustil v debato.

Izvoli rezultat investiranja od avgusta naprej:

Zheegec ::

Od kje je ta graf :) :) :)
Manjka podatkov mnogo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Okapi ::

To ti bo vse na 4 oči razložil v 20 minutah.:))

slananiki ::

Zheegec je izjavil:

Od kje je ta graf :) :) :)
Manjka podatkov mnogo.


V moji predstavitvi samega sistema. Večkrat sem že rekel, da ne bom prek spleta karkoli razlagal, zato je vsak, ki pokaže kaj zanimanja, dobrodošel. Lahko se dogovoriva za kako debato, v živo predstavim o čem se gre, ti pa rečeš Ja ali pa Ne. Izgubiti nimaš ničesar.

nejcek74 ::

A mentor bo zraven? Ker jaz hodim samo na poslovne sestanke z genialnimi neznanci, ki zelijo pomagati drugim z nasveti, samo ce je prisoten tudi mentor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejcek74 ()

slananiki ::

nejcek74 je izjavil:

A mentor bo zraven? Ker jaz hodim samo na poslovne sestanke z genialnimi neznanci, ki zelijo pomagati drugim z nasveti, samo ce je prisoten tudi mentor.


Po želji.

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Ob omenjanju pijačk, mentorjev in obljubljanju nadpovprečnih donosov, bi jaz v dobri veri samo opozoril na:

KZ-1-UPB2

Organiziranje denarnih verig in nedovoljeno prirejanje iger na srečo
212. člen
(uradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor organizira, sodeluje ali pomaga pri organiziranju ali izvajanju denarnih verig, pri katerih udeleženci vplačujejo določene denarne zneske organizatorjem ali drugim udeležencem, ki so se pred njimi vključili v igro ali dejavnost in pričakujejo plačilo določenih denarnih zneskov od udeležencev, ki naj bi se za njimi vključili v tako igro ali dejavnost, se kaznuje z zaporom do treh let.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Zheegec ::

Pa zakaj v živo? Začel si z debato na forumu, da naj ti kdo pove na forumu kako zaslužiti. Odgovori sedaj na svoje vprašanje!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

pirat ::

slananiki je izjavil:



Zamenjal si mogoče mene in tistega, ki je odprl to temo. Sam sem napisal samo, da je vse mogoče in že so se negativci spustil v debato.

Izvoli rezultat investiranja od avgusta naprej:



Eno vprasanje: na sliki imas v obdobju december - januar prikazano znizanje kapitala, kar pomeni, da bi moral biti mesecni donos (kar prikazujes na naslednji sliki) negativen... Je pa se vedno cca. 80%...
tale financna matematika pa zanima tudi mene..

Je to tisto: vplacas 100 EUR, ven dobis 40 EUR, ob cemer je bil donos 80% (140 EUR pa stroski, ampak kdo bo gledal ne feeje ob 80% donosu) 8-)

Okapi ::

S 100 evri preveriš, da je donos res tak, kot obljubljajo. Da lahko potem brez skrbi vložiš 10.000.:))

nurmaln ::

Pa dejte no... človek se je pošteno registriral s poštenim namenom pošteno nategnit nekaj poštenega folka... vi ste pa taki...

Dejmo mal več prijaznosti do človeka no!
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

slananiki ::

Zheegec je izjavil:

Pa zakaj v živo? Začel si z debato na forumu, da naj ti kdo pove na forumu kako zaslužiti. Odgovori sedaj na svoje vprašanje!


Z debato na forumu je začel uporabnik Maestro, sam sem samo komentiral in bil takoj prisiljen odgovarjati na vaše komentarje. Sam imam uradno registrirano podjetje, ki se ukvarja s poslovnim svetovanjem in to je ravno s tem sistemom. S svojimi strankami, ki imajo namen vložiti več kapitala, se vnaprej dogovorim za taki sestanek, kjer razložim celoten sistem in kaj je potrebno narediti, dam navodila ipd..Zato sem tudi rekel, da ne bom tega govoril po forumu, ker je proti pravilom.

Okapi ::

LOL anonimni žvižgač mi je poslal par zanimivih linkov - da ne bo treba hoditi na sestanke poslušati o tem sistemu. Teh 100% donosa je naložba v športne stave. Dobiček zagarantiran, ni šans da ne rata.:))
http://www.mark-picks.com/
http://forum.mladipodjetnik.si/mp/viewt...
http://forum.mladipodjetnik.si/mp/viewt...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

slananiki ::

pirat je izjavil:

slananiki je izjavil:



Zamenjal si mogoče mene in tistega, ki je odprl to temo. Sam sem napisal samo, da je vse mogoče in že so se negativci spustil v debato.

Izvoli rezultat investiranja od avgusta naprej:



Eno vprasanje: na sliki imas v obdobju december - januar prikazano znizanje kapitala, kar pomeni, da bi moral biti mesecni donos (kar prikazujes na naslednji sliki) negativen... Je pa se vedno cca. 80%...
tale financna matematika pa zanima tudi mene..

Je to tisto: vplacas 100 EUR, ven dobis 40 EUR, ob cemer je bil donos 80% (140 EUR pa stroski, ampak kdo bo gledal ne feeje ob 80% donosu) 8-)


Seveda. V mesecu decembru je kapital padel za 5,2%. A še zmeraj visoko nad začetno glavnico v začetku avgusta. Je pa bil tudi marec negativen, kjer je donos padel na okrog 96%. Je pa se zdaj v aprilu že dvignil nad 100%. Donos je računan glede na začetno glavnico v avgustu.

Fee-jev praktično tukaj ni. Donos pa je res taki, da malokdo verjame, da je sploh mogoče.

Okapi je izjavil:

LOL anonimni žvižgač mi je poslal par zanimivih linkov - da ne bo treba hoditi na sestanke poslušati o tem sistemu. Teh 100% donosa je naložba v športne stave. Dobiček zagarantiran, ni šans da ne rata.:))
http://www.mark-picks.com/
http://forum.mladipodjetnik.si/mp/viewt...
http://forum.mladipodjetnik.si/mp/viewt...


Reklamiranje je baje prepovedano, zato prosim upoštevaj pravila.

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

slananiki je izjavil:

Zheegec je izjavil:

Pa zakaj v živo? Začel si z debato na forumu, da naj ti kdo pove na forumu kako zaslužiti. Odgovori sedaj na svoje vprašanje!


Z debato na forumu je začel uporabnik Maestro, sam sem samo komentiral in bil takoj prisiljen odgovarjati na vaše komentarje. Sam imam uradno registrirano podjetje, ki se ukvarja s poslovnim svetovanjem in to je ravno s tem sistemom. S svojimi strankami, ki imajo namen vložiti več kapitala, se vnaprej dogovorim za taki sestanek, kjer razložim celoten sistem in kaj je potrebno narediti, dam navodila ipd..Zato sem tudi rekel, da ne bom tega govoril po forumu, ker je proti pravilom.


Lej pač se sprijazni da si falil forum in nisi izbral takega kjer se folk pusti nategovat.
Veliki večini na tem forumu je pač jasno, da če imaš posel z garantiranim donosom več kot nekaj procentov, greš z vsem potrebnim na banko in dobiš kredit.
Če res lahko pokažeš da je denar varen in donos garantiran ga praktično ni zneska ki ga ne bi mogel dobiti od banke (po potrebi govorimo o milijonih EUR). Ampak na banki ljudje nekaj vedo o teh zadevah in vedo kdaj je denar res varen in donos garantiran, tako da jih ne bo prav enostavno prepričati.
Vse kar pa ti in tebi podobni delate z "ti povem preko ZS ali na sestanku" je pa to, da upaš da boš dobil kakšnega naivneža ki nima pojma in ga na ta način ločil od folka ki bi mu lahko svetoval. Po domače iščeš žrtev katero ti je namen izolirat in nategnit.

Če imaš kakšno nepremičnino vredno 50k ali več, s katero mi lahko garantiraš, se lahko zmeniva pa ti v dveh dneh prinesem 20k gotovine. Ti jo posodim za eno leto, hočem samo 20% donos, kar je več je tvoje.
Win-win, right? Si za?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Tilen ::

Dovolj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kam vložiti denar (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21266002 (25393) [Michael]
»

Vlaganje denarja na srednji in dolgi rok (skladi, pokojninsko zavarovanje,...)?

Oddelek: Loža
305865 (4808) jakanov
»

Varčevalni načrt

Oddelek: Loža
82210 (1536) zavajon
»

Vzajemni skladi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9926099 (16328) Mr_Globus
»

V katere vzajemne sklade vložit?

Oddelek: Loža
1912752 (11898) Myhajlo Tod

Več podobnih tem