» »

adsl min prenos

adsl min prenos

vmlejnik ::

Zanima me tole. ali je normalo, da če sem povezan na internet vendar ne uporabljam nobenega probgrama, ki bi se kakorkoli povezoval na internet imam vseeno nekaj prenosa (coolmon system stats mi kaze od 0,10 do 0,70 kb/s, in mu cisto verjamem, ker lucke na modemu (ta novim temnim z indikatorjem za hitrost povezave - iskratel), utripajo..prav tako na ikonci za povezavo.
Seznam processes-ov v task managerju sem znajsal na nujni minimum, prav tako imam izkljucen windows upadate in sem gator free ;)tako da res ne vem od kod ta sicer minimalni prenos,
hec je v tem pa da vsake tolk casa, ko na novo prizgem racunalnik in se ustvari povezava res ni nobenega prenosa, in lucke utripnej samo na vsakih nekaj sekund, si predstavljam to kot ping ;)
kakorkoli ze stvar me sploh ne bi motla, ce se mi ne bi zdel da mam zarad tega vecji ping v counter striku, ki je full obcutljiv ce ti karkoli zraven se dela...oz se dl-ja..
pls help? Lp

Duhec ::

Skoraj vsak novejši antivirusni program ima to značilnost, da se v ozadju konekta in posodobi bazo ali samega sebe.
Mogoče je to to ?

Wox ::

Namesti si kakšen firewall in tam poglej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekinjanje interneta (modem se sesuje)

Oddelek: Omrežja in internet
463314 (2370) marky007
»

Inrenetna povezava ne deluje!

Oddelek: Omrežja in internet
322358 (1749) BlazP
»

Kako priklopit 2 računalnika na isti adsl račun?

Oddelek: Omrežja in internet
212373 (2022) gumby
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42724935 (14646) Jakka
»

kabelski internetnet VS. ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
876767 (5088) Soprano

Več podobnih tem