» »

Windows 7 boot problem

Windows 7 boot problem

opfor ::

Imam Windows XP in Windows 7 na računalniki. Ko sem ga hotel zagnati je vedno pokazalo ce cem zbrat Win XP ali Win 7. Zdej pa mi nič ne prikaže in gre takoj v Win XP. Kako naj rešim to težavo da bi mi prikazalo katerega hočem zagnat.

aleksander10 ::

Aleksander

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)"

opfor ::

pr drugega koraka ko morem zbrat sistem in ko hočem kliknit next mi se napiše napaka

opfor ::

zdaj sem resil to napako. vendar ko grem zdaj v win 7 se vse normalno vzge. potem pa ko zberem uporabnika mi vedno pise pripravljanje namizja in potem nobena funkcija ne dela. pomoč potrebujem

opfor ::

ker mi ni nihče pomagal razen gospoda Disk Formata sem uporabil njega

mk818764 ::

Da ne odpiram nove teme. Pred nekaj meseci sestavil nov računalnik. Dela v nulo.
Sedaj se pa mi je pojavila napaka da vsak dan zjutraj pri prvem bootu, da zagon ni uspešen in mi ponudi recovery. Ko restartam mašino pa deluje vse b.p. Cel dan...zgodba se ponovi spet naslednje jutro, kot da hladna mašina ne dela dobro.
Nekaj sem googlal pa našel razne "teorije zarote", vendar nič opremljivega da bi rešil težavo.

Kak predlog, kaj bi lahko blo narobe?

solatko ::

Naredi kar ti ponudi, seveda moraš imeti medij, s katerega si namestil sistem. Nekaj v zagonskem sektorju imaš pokvarjenega, lahko pa so se začele težave z diskom.
Delo krepa človeka

mk818764 ::

KOliko sem poguglal(zgornji link) tudi clean install winsow ne reši težave. Disk pa je now. Poleg tega če bi bil disk fuč, bi se tudi kasneje pojavila napaka, kar se pa ne. Prvič sem uporabil restore, pa ni naredil ničesar, torej tudi to ne pomaga.

amigo_no1 ::

Koliko je star pc ?

mk818764 ::

4 mesece.
Težava se pojavila 3 tedne nazaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[(K)Ubuntu] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1066316614 (2126) polozweii
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490421160 (4799) jedateruk
»

blue screen med zagonom ali namestitvijo OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
211302 (1028) ST-777
»

Problem z OS

Oddelek: Operacijski sistemi
121428 (1131) Dri3r

Več podobnih tem