» »

[Q:] Kaj gledate pri izbiri partnerja ?

[Q:] Kaj gledate pri izbiri partnerja ?

«
1
2 3 4

Raptor F16 ::

Vprašanje povsem življenjsko in enostavno,

Na kaj gledate, oz. ste gledali pri vaših partnerjih, da ste se odločili za skupno pot ? Kaj vam je pomembno? Kaj je tisti "deal/breaker" pri katerem rečete 100% YES/NO ?

V osnovi naj bi po moji predstavi človek gledal kombinacijo vsega spodaj naštetega:
1. Osebnost
2. Videz
3. Socialni status
4. Psihofizične značilnosti
5. Čustvena inteligenca
6. Znanja in spretnosti
7. Skupni interesi


Po vseh izkušnjah sem prišel do sledečih spoznanj:
ME:

[1.] Pri ženskah sem na primer zelo pozoren na odraslo vedenje, prijazno, ljubečo umirjeno naravo. Dam plus, če zna biti igriva in malo otročja v dobrem smislu :). Plus je tudi Asertivnost, saj odraža da posameznik nima težav s samozavestjo in samostojnim razmišljanjem.

[2.] Videz je meni osebno pomemben vidik, vendar ni strogih kriterijev. Predvsem sem zelo pozoren na obrazne poteze, oči ipd. Postava preko palca znotraj zdravega BMI pa je skoraj pogoj. Do debelih ali presuhih ljudi imam podzavesten odpor, and yes meni je ob takih ljudeh lahko neprijetno. Pogosto pogledam tudi kakšna je njena mama... (in ne, to ni zato ker palim na stare koke [:D], ampak gre za genetski napovednik)

[3.] Težka tema. Družin s problematičnim ozadjem se izogibam. Zavedam se namreč, da se pri poroki nerazdružljivo povežeš tudi z njeno družino.

[4.] Definitivno nižja od mene, vendar nekoliko višje rasti (cca 170-180cm)[:D]. Kakšna oblina je seveda plus. Invalidnost in telesni defekti so močan turn off.

[5.] Zelo pomemben dejavnik. Nasploh tega manjka in slednja občutno pripomore k lažjemu shajanju, pravtako razumevanju.

[6.] Zelo cenjeno. Visoko izobrazbo ali pa vsaj interes za učenje novih stvari zelo cenim, nerazgledanosti in ignorance pa žal ne trpim [:|]. Ročne spretnosti, kakšna praktična znanja so zelo cenjen plus.

[7.] Kar se tiče skupnega življenja in shajanja so pomembni. Pri interesnih dejavnostih so BP različni, vendar glede na pretekle izkušnje ne bi prenesel, če bi me nekdo poskusil spreobračat.


Kakšna so/bila vaša pričakovanja ?

Mogoče zapišite tudi svoj starostno skupino, da bo primerjava bolj zanimiva.
ME: zgodnja dvajseta.
  • zaklenil: BigWhale ()

Cruz ::

Pri neresnem partnerju samo privlačnost, kakršnakoli že. Pri resnem pa poleg privlačnosti še samostojnost ter smisel za humor.

Glede postave se ne limitiram, priznam pa, da imam "the thing" za majhne, glasne in trmaste. :))

Spreobračanja pa tudi jaz ne pustim.

Starostna skupina isto kot ti.

Raptor F16 ::

Cruz je izjavil:

Pri neresnem partnerju samo privlačnost, kakršnakoli že. Pri resnem pa poleg privlačnosti še samostojnost ter smisel za humor.

Glede postave se ne limitiram, priznam pa, da imam "the thing" za majhne, glasne in trmaste. :))

Spreobračanja pa tudi jaz ne pustim.

Starostna skupina isto kot ti.


Matr si skromen :D

Al sem pa jaz esejist. :))

Daliborg ::

Sem v svojih tridesetih.

1. Moški ne izbiramo partnerjev
(Tisti moški ki pa jih izbira ima pa verjetno že kakšno zakonsko zvezo ali dve za seboj in je tudi finančno zmožen)

2. Ženske imajo nenavadno velik spekter pri izbiri partnerja kar se tiče vseh naštetih lastnosti. Če pa ga zapustijo pa je ponavadi iz naslova ker je "čez noč ratal psiho/lastniški/ljubosumen/nesposoben itd."

Just member happy wife happy life ;) moški smo prilagodljiva bitja tako da te noben ne bo čudno gledal pa če se boš s še takim zmajem prikazal v javnosti :) ženske gredo pa ponavadi na sigurnost/stabilnost za dolgoročnega partnerja tam po 30em letu, se pravi dobri stari rek: noben moški ni tolk grd kakor ga denar naredi lepega ;)

Veliko sreče !
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

kixs ::

Moski izbiramo, zenske izberejo. Mimo tega ne gre. Razen, ce se je v zadnjih 10+ letih kaj orenk spremenilo.

Je pa cisto enostavno, mora pasti v uc. Vse ostalo so detajli, ki jih ali pa tudi ne, spoznas kasneje.

BladE_ ::

Raptor F16 je izjavil:

Al sem pa jaz esejist. :))


Ja bo bolj to... Sicer pa, če si tam nekje pri 20 letih verjetno niti ne veš o čem točno govoriš! Verjetno tudi nisi imel več daljših zvez čeprav pišeš kot, da si? Partnerja se ne izbira po seznamu, če se odločiš za neko skupno pot potem tukaj pride cel kup kompromisov ne pa "kdo je lepši/pametnejši/bolj zabaven/itd."... Poroka tudi ni merilo kdaj se povežeš z nekom ali njegovo družino...

Ne vem ampak mislim, da si malo falil tukaj...
Akcija - Reakcija

nightrage ::

Raptor F16 je izjavil:

Vprašanje povsem življenjsko in enostavno,

Na kaj gledate, oz. ste gledali pri vaših partnerjih, da ste se odločili za skupno pot ? Kaj vam je pomembno? Kaj je tisti "deal/breaker" pri katerem rečete 100% YES/NO ?

V osnovi naj bi po moji predstavi človek gledal kombinacijo vsega spodaj naštetega:
1. Osebnost
2. Videz
3. Socialni status
4. Psihofizične značilnosti
5. Čustvena inteligenca
6. Znanja in spretnosti
7. Skupni interesi


Po vseh izkušnjah sem prišel do sledečih spoznanj:
ME:

[1.] Pri ženskah sem na primer zelo pozoren na odraslo vedenje, prijazno, ljubečo umirjeno naravo. Dam plus, če zna biti igriva in malo otročja v dobrem smislu :). Plus je tudi Asertivnost, saj odraža da posameznik nima težav s samozavestjo in samostojnim razmišljanjem.

[2.] Videz je meni osebno pomemben vidik, vendar ni strogih kriterijev. Predvsem sem zelo pozoren na obrazne poteze, oči ipd. Postava preko palca znotraj zdravega BMI pa je skoraj pogoj. Do debelih ali presuhih ljudi imam podzavesten odpor, and yes meni je ob takih ljudeh lahko neprijetno. Pogosto pogledam tudi kakšna je njena mama... (in ne, to ni zato ker palim na stare koke :D, ampak gre za genetski napovednik)

[3.] Težka tema. Družin s problematičnim ozadjem se izogibam. Zavedam se namreč, da se pri poroki nerazdružljivo povežeš tudi z njeno družino.

[4.] Definitivno nižja od mene, vendar nekoliko višje rasti (cca 170-180cm):D. Kakšna oblina je seveda plus. Invalidnost in telesni defekti so močan turn off.

[5.] Zelo pomemben dejavnik. Nasploh tega manjka in slednja občutno pripomore k lažjemu shajanju, pravtako razumevanju.

[6.] Zelo cenjeno. Visoko izobrazbo ali pa vsaj interes za učenje novih stvari zelo cenim, nerazgledanosti in ignorance pa žal ne trpim :|. Ročne spretnosti, kakšna praktična znanja so zelo cenjen plus.

[7.] Kar se tiče skupnega življenja in shajanja so pomembni. Pri interesnih dejavnostih so BP različni, vendar glede na pretekle izkušnje ne bi prenesel, če bi me nekdo poskusil spreobračat.


Kakšna so/bila vaša pričakovanja ?

Mogoče zapišite tudi svoj starostno skupino, da bo primerjava bolj zanimiva.
ME: zgodnja dvajseta.


Torej butaste nočeš, invalidnost in "telesni defekti" močan turn off. Haha pri tem sem se pa nasmejal "Zavedam se namreč, da se pri poroki nerazdružljivo povežeš tudi z njeno družino."
Ti pa moraš bit en zafuk.. osebek, a si slučajno maneken?

donvito ::

Ti pa moraš bit en zafuk.. osebek, a si slučajno maneken?

Ali pa samo misli, da je. Včasih so rekli, da izbirčneš izbirk dobi.
Kot prvo mora biti kemija med obema, ostalo pride samo od sebe.

K0l1br1 ::

Raptor F16 je izjavil:

Do debelih ali presuhih ljudi imam podzavesten odpor,
Imaš popolnoma prav. Namreč, če še ne veš, pojedli te bomo.

Raptor F16 ::

Whoa :O

Človek je za 5 minut iskren in rezultat je pizdenje ? Je kdo užaljen, btw. ?

Ali se samo pretvarajate, ker bi radi lepi in super strpni izpadli?

nightrage ::

Raptor F16 je izjavil:

Whoa :O

Človek je za 5 minut iskren in rezultat je pizdenje ? Je kdo užaljen, btw. ?

Ali se samo pretvarajate, ker bi radi lepi in super strpni izpadli?


Mislim, da edini, ki je izpadel lepotec in nestrpen do debelih in pohabljenih ljudi si to ti.
Hvala bogu sem nasprotje tebe, ker sem imel dekle, ki je bila bolna.
Mene si užalil z izjavo "močan turn off za pohabljene ljudi".
A se ti zavedaš, če boš še kdaj imel kakšnega otroka, da te to lahko doleti, vendar ti ne privoščim.

Jaz bi se malo zamislil nad tvojimi manekenskimi izjavami.

Raptor F16 ::

nightrage je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Whoa :O

Človek je za 5 minut iskren in rezultat je pizdenje ? Je kdo užaljen, btw. ?

Ali se samo pretvarajate, ker bi radi lepi in super strpni izpadli?


Mislim, da edini, ki je izpadel lepotec in nestrpen do debelih in pohabljenih ljudi si to ti.
Hvala bogu sem nasprotje tebe, ker sem imel dekle, ki je bila bolna.
Mene si užalil z izjavo "močan turn off za pohabljene ljudi".
A se ti zavedaš, če boš še kdaj imel kakšnega otroka, da te to lahko doleti, vendar ti ne privoščim.

Jaz bi se malo zamislil nad tvojimi manekenskimi izjavami.


Se ne mislim. Če si se odločil to vzeti za personal offense, prav. Zaradi mene lahko igraš mučenika.

Jasno sem dal vedet da se pogovarjamo o izbiri partnerja s katerim boš kasneje verjetno preživel dalj časa. To je čisto druga situacija, kot če si ti z nekom že zavezan ali pa je ta iseba tvoj potomec.

Jaz sem jasno povedal da me dejstvo, da ima nekdo prirojen defekt, odbija od tega da bi z njim karkoli začel. Nisem dolžan popravljati ostalih.

Če se pa s tem ne strinjaš, potem imam naslednje vprašanje. Se ti zdi etično izkoristiti te defekte kot prednost pri spoznavanju? Zakaj svojim prijateljem ne predlagaš, naj gredo v ustanovo za ljudi s posebnimi ootrebami iskat partnerko?

Zgodovina sprememb…

Heisenberg ::

No Wife, Happy Life

#MGTOW

Direktubučo ::

Jaz bi sprejel skor vsako. Glavn da ma mastno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Migelo ()

nightrage ::

Raptor F16 je izjavil:

nightrage je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Whoa :O

Človek je za 5 minut iskren in rezultat je pizdenje ? Je kdo užaljen, btw. ?

Ali se samo pretvarajate, ker bi radi lepi in super strpni izpadli?


Mislim, da edini, ki je izpadel lepotec in nestrpen do debelih in pohabljenih ljudi si to ti.
Hvala bogu sem nasprotje tebe, ker sem imel dekle, ki je bila bolna.
Mene si užalil z izjavo "močan turn off za pohabljene ljudi".
A se ti zavedaš, če boš še kdaj imel kakšnega otroka, da te to lahko doleti, vendar ti ne privoščim.

Jaz bi se malo zamislil nad tvojimi manekenskimi izjavami.


Se ne mislim. Če si se odločil to vzeti za personal offense, prav. Zaradi mene lahko igraš mučenika.




Jasno sem dal vedet da se pogovarjamo o izbiri partnerja s katerim boš kasneje verjetno preživel dalj časa. To je čisto druga situacija, kot če si ti z nekom že zavezan ali pa je ta iseba tvoj potomec.

Jaz sem jasno povedal da me dejstvo, da ima nekdo prirojen defekt, odbija od tega da bi z njim karkoli začel. Nisem dolžan popravljati ostalih.

Če se pa s tem ne strinjaš, potem imam naslednje vprašanje. Se ti zdi etično izkoristiti te defekte kot prednost pri spoznavanju?


Ja pol se pa hval še naprej kok maš rad šlank, nepohabljene, pametne punce z vredu taščami, ki jih še ti štekaš. Aja pa kdo je mučenik?

Raptor F16 ::

nightrage je izjavil:

Aja pa kdo je mučenik?


Ti

Misliš, da si v poziciji druge napizdevat s tvojo zgodbo.

Obenem pa še trgaš besede iz konteksta.

BTW. zgoraj berem "Si imel"

Kaj se je zgodilo, si pogruntal da na dolgi rok ne gre?

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Raptor F16 je izjavil:

BTW. zgoraj berem "Si imel"

Kaj se je zgodilo, si pogruntal da na dolgi rok ne gre?

Cveto ::

1. Videz
2. Osebnost
3. Skupni interesi
4. Čustvena inteligenca
5. Psihofizične značilnosti
6. Znanja in spretnosti
7. Socialni status

Glede videza imam sicer zelo širok krog tega, kar mi je všeč, a če mi kaj res ni (takih je morda četrtina znotraj mojih starostnih meja), je vse ostalo odveč. Osebnost ja, ne maram ravno kakšno "zafukane", pa tistih, ki se vlečejo kot megla tudi ne. Skupni interesi so zelo pomembni, sicer se hitro ddaljita. Čustvena inteligenca mora biti, sicer odnos hitro trpi, ni pa da bi zdaj izbiral po tem. Če štima 2 in 3, bo tudi 4. Psihofizične značilnosti? KOšarica vsaj C (:) ), pa da ima neke obline (boke, rit prsi in ne ravno kontra, torje nič bokov, riti in prsi ter samo velik "bauh". Sama kilaža me sicer ne moti, tudi če je večja, samo da kolikor toliko okusno razporejeno. Znanja in spretnosti me ne zanimajo kaj preveč (kako zna kuhati itd...), enako socialni status ( to si ga narediš, vem pa da eni načrtno iščejo malo bolj bogate in predvsem dobro povezane, kar potem pomaga v življenju. Jaz sem sicer dobil eno, kjer je oče dokaj premožen, a ne zato ker bi iskal, niti nisva imela nič od tega, ker je stari tako škrt, da ne da nič).

PH03N1X ::

1. Zdravo razmerje med pridno in party punco.
2.
  • Čim lepše zgleda brez makeupa tem bolj se mi dopade
  • dolgolasa
  • ne presuha in ne predebela oz. manj je več dokler nima bulimije/anoreksije
  • normalno razmerje med košarico in telesom

3. Za socialno ekonomski status bi imel najraje neko, ki je on par z mano, kar se tiče problematičnih družin pa če res ni neki ekstrem je sprejemljivo, glede na to da je v sloveniji pri 95% družin prisoten alkoholizem - na to je itak vsak navajen
4. Glede višine pa recimo isto kot jaz oz. do največ 15 cm nižja.
6. Dopade se mi, da nima tipično ženski poklic - bivša je obiskovala program strojni tehnik, glede stopnje pa je brezveze razpravljat ker poznam dobesedno zabite in nepismene magistrice in me to odbija
7. Skupni interesi definitvno morejo biti prisotni da ohranjajo neko vez med obema oz. da ta vez ni samo to,da si z njo pod eno streho, v isti postelji, pa da -> >,
ne vem kaj si naj pod 5. točko predstavljam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PH03N1X ()

Vazelin ::

OP: kdaj si nazadnje seksal pri teh zahtevah?

Spxy ::

Vazelin je izjavil:

OP: kdaj si nazadnje seksal pri teh zahtevah?


Vrjetno ima za seks drugačne kriterije kot pa pri izbiri resne partnerke.

OT: Zame neke formule, po kateri bi si izbiral partnerja ni. Za prvi vtis je seveda pomembno da ti je oseba vizualno všeč, če tega ni potem bo težko šlo naprej. Za karkoli resnega se pa s časom vidi če sta za skupaj ali ne. Zato se mi zdijo razni "speed dates" in da greš 2x na pijačo absolutno premalo da osebo dobro spoznaš. Se mi zdi da kar dobro velja tista da osebo "zares" spoznaš šele ko se vselita skupaj.

Raptor F16 ::

Vazelin je izjavil:

OP: kdaj si nazadnje seksal pri teh zahtevah?


Dokler se ti z žensko malo muvaš, spoznavaš to ni neko partnerstvo nego bluzenje :). Partnerstvo je takrat, ko dva začneta živet skupaj, kot je Spxy dobro povedal. Do takrat ko se to videvaš 1x na teden in večino časa textaš to ni ničemur podobno.


Toda da se za trajno partnersrvo odločiš, moraš osebo prej spoznat. Takrat tehtaš kje je meja.

In noben kriterij ni absoluten, vendar zgoraj opisano je povzetek tega kar sem ugotovil iz svojih izkušenj. In ja... treba je tudi bit pošten do sebe. Ni ti treba vsega sprejet, če ti ne paše.

Če je pri čem kaj nejasno... vprašaj.

In če sem iskren. Nazadnje sem ga potunkal pred cca pol leta :D... sj vem, dost slabo ampak nimam kj. Zdej mam druge probleme.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

In če sem iskren. Nazadnje sem ga potunkal pred cca pol leta :D... sj vem, dost slabo ampak nimam kj. Zdej mam druge probleme.
Torej ne rabiš partnerke, pa jo vseeno iščeš?
Ali jo boš iskal, ko boš rešil probleme?
Ne zameri mi, nočem žaliti, ampak nam zaupaš, koliko si star?
Dva pregovora, ki držita kot pribita;
1.) Moški izbirajo, na koncu izberejo ženske (že bilo povedano).
2) Ženska se poroči z moškim v upanju, da se bo spremenil. Pa se nikoli ne.
Moški se poroči z žensko v upanju, da se ne bo spremenila. Pa se vedno.

Ni idealne veze niti idealnega partnerja. Ako želiš bit z nekom, moraš prvo sebe urediti.
Kolikor se maximalno da v tem ponorelem svetu ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Pogosto pogledam tudi kakšna je njena mama... (in ne, to ni zato ker palim na stare koke :D, ampak gre za genetski napovednik)


A ti ves, da so zenske vecinoma bolj ocetom podobne. Tudi plesa se deduje prek dedek-hcerka-vnuk. Praviloma. Raj fotre precekiri. Oziroma vse, dedke, babice tudi

1. Moški ne izbiramo partnerjev


Popravil bi te, beta samci ne izbirajo. Ce si frajer lahk izbiras, ker se ti same ponujajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: louser ()

kuall ::

veliko raje imam grdo in čustveno stabilno in odločno kot lepo in depresivno in neodločno (reče, da bo nekaj naredila in si drug dan premisli). depresivne so še najslabše, ker se samo kregajo in ker so nezanesljive. polno je takih, ki znorijo če jo vprašaš npr, če nič ne telovadi.

drgač pa me bolj privlačijo sramežljive in nežne kot glasni idioti.

FrRoSt ::

Gledam, kakšen žar ima v očeh in kako se oblikijejo kotički njenih ustnic, ko jo spravim v smeh.... ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

XLapse ::

30+

1. Da ne uporablja social media oz. poredko
2. Karakter
3. Da ni biseksualka ali imela izkušnje z žensko (pijana al ne me ne briga, to je velik turn off)
4. Lepota mora bit,v obraz, če je mal buckasta me ne briga, ampak malo.
5. Da ne pije alkohola
6. Da ni imela preveč spolnih partnerjev
7. Da je čim bolj izobražena, ni nujno formalno
8. Če je iz bogate družine je to plus (do zdej jih je blo malo morje takih)



Na kratko, nimma nekih ful zahtev a večinoma teh je težko dobit v slo. :)
alien technology

111111111111 ::

He, he, he... OP starejši kot boš bolj bodo padali kriteriji. Zanimivo je tudi, da tisti, ki ste starejši, nimate več tako visokih kriterijev.

Jaz sem iskal takole:
Strogo ne:
- kajenje
- prekomerno pitje alkohola

Strogo da:
- smisel za humor
- želja po otrocih

Ostalo po dogovoru. :D

POročen 5+ let, grem proti 40 rosnim letom. Predvsem pa je zakon matrarija. Če se ne mislite potrudit in potrpet, potem se tega izogibajte.

Daliborg ::

@Aquafriend & XLapse
Brez zamere fanta ampak kaj ko bi vidva odprla temo: kako braniti in ohraniti svoj deviški status :D
Leta bodo prinesla izkušnje ampak to ne pomeni da ko boš dosegel neko starost, temveč ko boš prešel določene faze v razmerjih in ko prideš sam do spoznanja da je čar v tem da se znaš v isto osebo čez leta ponovno zaljubiti. Telo, potrebe in nekatere navade/razvade se spreminjajo čez leta in je na obema da se vedno znova znata zaljubiti in posvetiti en drugemu.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

XLapse ::

Daliborg : Sem imel OGROMNO žensk , resnih , manj resnih. In redno dobivam pozornost tudi sedaj ko sem starček. se motiš..
Devičnost pa sm zgubil pri 15ih.. Takrat sm tolko jih mel, da sm jih vse varal.

Brez skrbi.
alien technology

stara mama ::

- Videz vsekakor, tako kot ženske pri moškem palijo na denar.
- Da nima kakih feminističnih nagnenj, 5 let sem bil z eno ki je vsake tolko vrgla ven neke babje fore (ki jih je pobrala od svojih kolegic in iz MTVja). Še zdaj mi je žal, da sem izgubljal čas z njo.
- pa da je prizemljena (take je v teh časih skoraj nemogoče najt).
Ekologija™ in Trajnost™

TheBlueOne ::

Dvomim, da je zadeva stvar kriterijev. Ce gledas tako racionlano lahko naredis prevec napak, za moj okus je bolj pametna eksperimentalna strategija. Torej ce kdo isce mu ne bi svetoval, da se odloci kaj hoce ampak:

1. Poskusaj kar dobis na izbiro
2. Ce ti po nekaj letih ne gre na jetra, potem je za dolgi rok

Ce naslednji dan zjutraj razmisljal predvsem o tem, kako jo spraviti iz stanovanja, potem to verjetno ni za dolgi rok. :)

Kjer se je treba zavedati, da se marsikaj spremeni. Definitivno so zenske hitro z leti manj lepe, tako da za dolgi rok to ni pameten kriterij. Menda se tudi spremenijo, ko imajo otroke tako da tudi karakter ni konstanta.

Za kratki rok pa je samo staro in novo. Torej za kratki rok:
1. Je voljna, ostale tocke popravi alkohol :)
2. Ne deluje pretirano usekana. Opozorilo, to tocko deloma onemogocoa alkoholna korektura tocke 1, kar je lahko velik problem.
3. Fino je, ce ni prevec podobna zadnji

Star sem med 30 in 35.

Zgodovina sprememb…

mzakelj ::

Do 20 leta smo gledal da je lepa postavna, med 20 in 30 da je dala, med 30 in 40 pa da ima velike joške :))

TheBlueOne ::

mzakelj je izjavil:

Do 20 leta smo gledal da je lepa postavna, med 20 in 30 da je dala, med 30 in 40 pa da ima velike joške :))


Po 40 pa, da ne pove zeni. :)

GrX ::

XLapse je izjavil:

Daliborg : Sem imel OGROMNO žensk , resnih , manj resnih. In redno dobivam pozornost tudi sedaj ko sem starček. se motiš..
Devičnost pa sm zgubil pri 15ih.. Takrat sm tolko jih mel, da sm jih vse varal.

Brez skrbi.

Kljub tvoji izkušenosti, pa te vseeno iz tira vrže, ko to ženska vpraša, če boš do konca pojedel njen sladoled. Haha, nekaj tukaj ne špila.

Brez skrbi.

MTB ::

Raptor F16 je izjavil:

Vprašanje povsem življenjsko in enostavno,

Na kaj gledate, oz. ste gledali pri vaših partnerjih, da ste se odločili za skupno pot ? Kaj vam je pomembno? Kaj je tisti "deal/breaker" pri katerem rečete 100% YES/NO ?

V osnovi naj bi po moji predstavi človek gledal kombinacijo vsega spodaj naštetega:
1. Osebnost
2. Videz
3. Socialni status
4. Psihofizične značilnosti
5. Čustvena inteligenca
6. Znanja in spretnosti
7. Skupni interesi



In če v enačbo dodaš, da ima tudi ona takšne kriterije, je velika verjetnost, da boš končal sam ali pa z nekom, ki je popolno nasprotje.
Izbira partnerja ni izpolnjevanje čekliste.

gruntfürmich ::

s familijo se ne povežeš če ne želiš; mora pa to partnerka tudi razumeti, da če z njeno familijo ne boš želel veliko kontaktov, da naj bo to njej razumljivo ker sta pomembna samo vidva.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dexterboy ::

Kje je zdej OP?
Troll tema?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Semafor ::

Čudno da nihče ne omeni financ.

Človek se stara, postane grd in betežen, tako da lepota in smisel za humor nista dobra faktorja ki bi intelegentnemu moškemu morala predstavljati temeljni steber za izbiro partnerke.

Moj moto je definitivno fitnes + frizer. Čudno da vas ni več v klubu kjer žena skrbi za pritok denarja k gospodinjstvu.

Avenger ::

Odločaj se intuitivno, ne po neki listi lastnosti.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Raptor F16 ::

MTB je izjavil:


In če v enačbo dodaš, da ima tudi ona takšne kriterije, je velika verjetnost, da boš končal sam ali pa z nekom, ki je popolno nasprotje.
Izbira partnerja ni izpolnjevanje čekliste.


Od ostalih ne pričakujem ravno več kot bi od sebe.

In ne gre ravno za checklisto. Gre za tisto, kar opazim. Check lista bi izgledala tako kot opcije v konfiguratorju. Če bi prebral ostalo, bi videl, da so pogoji zelo široko definirani.

Profil ki se išče: cute, mature, kind, fit and healthy, with some values

Too much? Po navadi sem skoraj vedno našel dober približek tistega, kar sem iskal. Poskusil sem že zatajiti svoje preference, pa ne bi več ponovil. Oz mi je še danes žal za tiste "dramatične"/ nedorasle / depresivne primere, ki mi zapovr vsega niti všeč niso bili.

Me ne prepričaš. Sorry

Raptor F16 ::

dexterboy je izjavil:

Kje je zdej OP?
Troll tema?


Človk, a tud spat ne smem ? :D

ak0811 ::

Še moj pisker pristavim: Ne sme bit veganka, ne sme bit anticepilka, ne sme bit ta free spirit varjanta ala metelkova pa rog.doo

Cruz ::

Saj vsak ima neko idealno različico svojega partnerja. Problem je, če se je držiš kot pijanec plota, saj ni pogoj za uspešno zvezo in vodi v splošno razočaranje.

dexterboy je izjavil:

Ženska se poroči z moškim v upanju, da se bo spremenil. Pa se nikoli ne.

Če se spremeniš izključno zaradi ženske, te bo zapustila, razen če je control freak. :)

MTB ::

Če si vedno našel, čemu potem še iščeš?
Govorim samo o življenjskih izkušnjah pri 40+. Pri tvojih letih sem razmišljal podobno.
Idealna ženska, ko živita vsak na svojem, se lahko v tvojih očeh 100% spremeni, ko se preselita skupaj.

FormerUser ::

1. VREDNOTE: sorodne temeljne vrednote, pogled na svet, otroke..., absolutno odpadejo šovinisti.

2. OSEBNOST: avtentična prijaznost, iskrenost,spoštljivost, olika, sposobnost empatije in komunikacije...., odpadejo primitivneži, manipulatorji, narcisoidneži, mačisti, abuserji, nasilneži...

3. PSIHOFIZIČNA KONDICIJA: psihična stabilnost in približno zdrav način življenja, odpadejo kadilci, narkomani, alkoholiki, bolezensko overweight, odvisniki...

4. SPOLNOST: zdrav pogled na spolnost in ujemanje, odpadejo pornheadi, perverti, vlačugarji, varalice....

5. INTELEKT: najmanj povprečna inteligenca in dokončana SŠ.

6. VIDEZ: osnovna privlačnost, težko definirati, vem, ko človeka vidim in ko odpre usta.

Cruz ::

Ja, velja da nekoga spoznaš komaj, ko z njim preživiš nekaj dni. Velja tako za prijatelje kot za partnerje. :)

Smurf ::

Ce gledam moj vzorec, bi rekel, da res nujno je inteligentnost, racionalnost in custvena stabilnost. To je nek minimum, da lahko zdrzis s to osebo v istem prostoru dalj casa. Potem pa lahko zacnes kljukat ostale stvari.

D3m ::

ak0811 je izjavil:

Še moj pisker pristavim: Ne sme bit veganka, ne sme bit anticepilka, ne sme bit ta free spirit varjanta ala metelkova pa rog.doo


Amen bro.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gruntfürmich ::

FormerUser je izjavil:

1. VREDNOTE: sorodne temeljne vrednote, pogled na svet, otroke..., absolutno odpadejo šovinisti.

2. OSEBNOST: avtentična prijaznost, iskrenost,spoštljivost, olika, sposobnost empatije in komunikacije...., odpadejo primitivneži, manipulatorji, narcisoidneži, mačisti, abuserji, nasilneži...

3. PSIHOFIZIČNA KONDICIJA: psihična stabilnost in približno zdrav način življenja, odpadejo kadilci, narkomani, alkoholiki, bolezensko overweight, odvisniki...

4. SPOLNOST: zdrav pogled na spolnost in ujemanje, odpadejo pornheadi, perverti, vlačugarji, varalice....

5. INTELEKT: najmanj povprečna inteligenca in dokončana SŠ.

6. VIDEZ: osnovna privlačnost, težko definirati, vem, ko človeka vidim in ko odpre usta.


take potem na koncu vedno padejo na kakšne bosance ali šiptarje, ki jim za lahko noč primaže kakšno...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27138207 (33871) jype

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030997 (27415) bluefish

Več podobnih tem