» »

Google+ na voljo vsem, dodano iskanje

Google+ na voljo vsem, dodano iskanje

Google - Po slabih treh mesecih od izdaje beta verzije Googlovega socialnega omrežja Google+ se je Google odločil, da je omrežje dovolj zrelo, da lahko ukine potrebo po povabilu za uporabo. Odslej se lahko k storitvi Google+ priključi vsakdo, tako da enostavno obišče domačo stran in klikne Prijavi se (oziroma predhodno ustvari Google Račun, če ga še nima).

Poleg tega je Google vpeljal še nekaj manjših novosti. Hvalijo se, da so jih v treh mesecih uvedli kar 99, do česar z drobljenjem sprememb sicer ni težko priti. Kakorkoli že, v zadnjih dneh so dodelali Hangouts (videopomenki), ki so sedaj podprti tudi na mobilnih telefonih z Androidom, lahko po želji popolnoma javni, čeprav sodeluje le do devet ljudi (Hangouts on Air), prav tako pa lahko vključujejo deljenje zaslona (screensharing), Google Docs itn. Razvijalci bodo veseli izdanih API-jev, ki bodo omogočili uporabo Hangouts tudi v lastnih aplikacijah. Še uporabnejša novost pa je iskanje po Googlu+, ki kombinira iskanje po javnih mestih in vsebinah, ki so vidne le uporabniku.

10 komentarjev

subby ::

...se je Google odločil, da je omrežje dovolj zrelo, da nikogar več ne zanima.

fixed

Rotty ::

subby je izjavil:

...se je Google odločil, da je omrežje dovolj zrelo, da nikogar več ne zanima.

fixed


Hehe...sam res ga nihče več ne omeni. Ali se pa jaz z napačnimi družim :P

Matako ::

Nasplošno ugotavljam, da je zadnje čase upadlo teženje z družabnimi omrežji. Izgleda, da so se že vsi znanci pomrežili po raznih FB itd. in ne utrujajo več. Trend je torej zaenkrat ugoden.
/\/\.K.

FireSnake ::

Mene ne dobijo ... je že FB preveč :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

trnvpeti ::

in google apps in google+ ?

gruntfürmich ::

subby je izjavil:

...se je Google odločil, da je omrežje dovolj zrelo, da nikogar več ne zanima.

fixed

ne, omrežje je doživelo takšen fail, da ne samo da so ga odprli, še plačali bodo da se bo kdo pripopal gor...:D:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

SLO_Matej ::

Ja, kdaj bodo pa starostno omejitev odstranili?

Elysium ::

Malo stara novica (na spodnjem linku) ampak izgleda, da je Google+ res failure in da ga sedaj skušajo rešit z ukinitvijo povabil.
http://www.theatlantic.com/technology/a...

ozbolt ::

Mene pa zanima ce Google "snema" pogovore na Hangoutu (kot je to narejeno na youtubu, ce hoces avtomatske podnapise) in potem na podlagi tega gradi "social graph" :)

perkomat ::

ta starostna omejitev 18 let tudi meni ni čisto jasna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brez izhoda: Google sledi vsem uporabnikom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
16046728 (34128) r3dkv1c4
»

Umrl je Google Talk

Oddelek: Novice / Ostale najave
227958 (5676) eVro
»

Google+ ne uspe prepričati uporabnikov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2610658 (6593) Furbo
»

Android 4.4 prinaša manjše, a pomembne novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9834463 (27130) bkupljen

Več podobnih tem