» »

Nova funkcionalnost na Slo-Techu: socialna omrežja

1
2
3 4

Phantomeye ::

Ramon dekers je izjavil:

Lion29 je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ja ja, inteligenca na fb. je več kot očitna.



inteligenca na FB je pogojena z inteligenco prijateljev, ki jih imas dodane... ce so tvoji prjatelji neumni, ne mores dolzit celega FBka za to ;)

ampak glavno da ti trolas...globok znak inteligence



ja saj saj, res se lahko veliko naučiš na fejsboku. Fino pa je da ti prijatelj pove kdaj gre srat itd. Tisti ki je pa pameten ga pa tako ali tako ni tam da bi bral te bedarije, oz ima mogoče profil in pogleda 1x na teden dogajanje.


Kako gre že una. Nože so slabi, ker z njimi lahko nekoga ubiješ.

Zero0ne ::

Phantomeye je izjavil:

Pa ne morem verjet, kako ste se eni odzval. Kot da bi šlo za kugo. Deljenje novic po socialnih omrežjih lahko le pozitivno deluje na prepoznavnost slo-techa.


Preprost princip: Ne bom gledal komercialnih reklam in ne bom gledal reklam za asocialna omrežja. Komercialne reklame razumem, da so potrebne za stroške hostinga itd, ampak asocialna omrežja vam pa prav nič ne plačujejo, da jih reklamirate, in resnici na ljubo ne rabimo tega sranja.
uname -o

Ramon dekers ::

P4ajo je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ja saj saj, res se lahko veliko naučiš na fejsboku. Fino pa je da ti prijatelj pove kdaj gre srat itd. Tisti ki je pa pameten ga pa tako ali tako ni tam da bi bral te bedarije, oz ima mogoče profil in pogleda 1x na teden dogajanje.

A če bi Einstain vsak dan bil na fb in na fb tudi objavil svoje teorije (ker bi tako hitro njegovi "prijatelji" (sodelavci) znanci dobili dostop do njih), bi bil Einstain neumen?



sigurno bi enstein objavljal tam svoje teorije in formule, verjetno sploh ne bi potreboval ničesar samo fb da bi lahko ustvarjal in pa seveda svoje prijatelje. Pa dajte nehat s svojimi retardiranimi debilizmi einstein bi bil na fejsbuku reklama za adidasove čevlje, tako bi fb tam več zaslužil.

wnbpotato ::

Slo-tech + Facebook = WIN

CaqKa ::

manj vpadljivo. preveč placa zasede.

Phantomeye ::

Ramon dekers je izjavil:

P4ajo je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ja saj saj, res se lahko veliko naučiš na fejsboku. Fino pa je da ti prijatelj pove kdaj gre srat itd. Tisti ki je pa pameten ga pa tako ali tako ni tam da bi bral te bedarije, oz ima mogoče profil in pogleda 1x na teden dogajanje.

A če bi Einstain vsak dan bil na fb in na fb tudi objavil svoje teorije (ker bi tako hitro njegovi "prijatelji" (sodelavci) znanci dobili dostop do njih), bi bil Einstain neumen?



sigurno bi enstein objavljal tam svoje teorije in formule, verjetno sploh ne bi potreboval ničesar samo fb da bi lahko ustvarjal in pa seveda svoje prijatelje. Pa dajte nehat s svojimi retardiranimi debilizmi einstein bi bil na fejsbuku reklama za adidasove čevlje, tako bi fb tam več zaslužil.


kaj pa FB kot komunikacijsko-kooperacijsko orodje? A je tako težko razmišljat outside the box? Jaz sem par projektov opravil s pomočjo Facebooka. Sploh ker gre za eno bolj razširjenih komunikacijskih orodij se je je lahko priskočilo razne obrede povezane s sinhronizacijo orodij (ti inštaliraj to in to, da bova lahko počela to in to)

ahac ::

Zero0ne je izjavil:

...in resnici na ljubo ne rabimo tega sranja.


Rabimo. Tako je najbolj enostavno prijateljem sporočit kakšno novico ali zanimivo stvar na Slo-Techu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Ramon dekers ::

ahac je izjavil:

Zero0ne je izjavil:

...in resnici na ljubo ne rabimo tega sranja.


Rabimo. Tako je najbolj enostavno prijateljem sporočit kakšno novico ali zanimivo stvar na Slo-Techu.



pošlji mu mail ali pa napiši listek in ga daj golobu, lahko daš pismo tudi v steklenico ter v čim bližjo reko...načinov je več

Phantomeye je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

P4ajo je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ja saj saj, res se lahko veliko naučiš na fejsboku. Fino pa je da ti prijatelj pove kdaj gre srat itd. Tisti ki je pa pameten ga pa tako ali tako ni tam da bi bral te bedarije, oz ima mogoče profil in pogleda 1x na teden dogajanje.

A če bi Einstain vsak dan bil na fb in na fb tudi objavil svoje teorije (ker bi tako hitro njegovi "prijatelji" (sodelavci) znanci dobili dostop do njih), bi bil Einstain neumen?



sigurno bi enstein objavljal tam svoje teorije in formule, verjetno sploh ne bi potreboval ničesar samo fb da bi lahko ustvarjal in pa seveda svoje prijatelje. Pa dajte nehat s svojimi retardiranimi debilizmi einstein bi bil na fejsbuku reklama za adidasove čevlje, tako bi fb tam več zaslužil.


kaj pa FB kot komunikacijsko-kooperacijsko orodje? A je tako težko razmišljat outside the box? Jaz sem par projektov opravil s pomočjo Facebooka. Sploh ker gre za eno bolj razširjenih komunikacijskih orodij se je je lahko priskočilo razne obrede povezane s sinhronizacijo orodij (ti inštaliraj to in to, da bova lahko počela to in to)



zasebnost stane...nekateri se zato potrudijo drugi ne.

Zgodovina sprememb…

roli ::

Me sicer načeloma ne moti vendar pa bi jih pomanjšal ali vtaknil nekam drugam. Če pa se pojavi opcija, da se ti gumbi skrijejo bom pa še toliko bolj zadovoljen. V glavnem uporabljal jih ne bom, bi jih pa rad skril oziroma dal nekam kjer ne zasedejo toliko prostora.
http://www.r00li.com

sgdjkdlsugi4 ::

Osebno mi je vedno bolj zanimivo, kako je ravno na "Slo-tech" vecji del zategnjencev do novitet, namesto da prevladujejo early adopters. Dajmo preimenovat v Slo-retro.

jype ::

maddog> vecji del zategnjencev

Vsi, ki ne sodelujejo v tej temi, so do novih reči indiferentni, ali pa jih odobravajo.

slo81 ::

Poglejte si anketo,pa vam bo vse jasno kaj je želja večine.

Dajte to možnost tudi za male oglase,pa naj vidi celi svet ,da sem v kurcu in razprodajam vse,mogoče bo več kupcev,haloo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slo81 ()

roli ::

sgdjkdlsugi4 je izjavil:

Osebno mi je vedno bolj zanimivo, kako je ravno na "Slo-tech" vecji del zategnjencev do novitet, namesto da prevladujejo early adopters. Dajmo preimenovat v Slo-retro.

Ja ampak ne gre se nujno samo za zategnjence do novitet. Sam recimo uporabljam Facebook toliko, da imam račun na katerega pogledam vsake toliko (skupno na teden porabim na Facebooku manj kot dve minuti), gor pa imam dodane dejansko ljudi, ki jih poznam. Ampak linkov do novic in tem pa z njimi javno ne mislim delit. Če sem mnenja, da je komu to zanimivo, mu bom pa že poslal link na tak ali drugačen način.
http://www.r00li.com

Starodavni ::

Nisem navdušen, dokler bi bilo to zgolj pod novicami ne bi imel nič proti, ampak ker je to pod vsako temo na forumih pa dobivam odpor.

Nepotrebne ikonce, dajte zrihtat še funkcijo pod nastavitve, da to maskiram trajno, da ne bom gledal teh 3 nepotrebnih mrtvih ikonc.

Ali pa celo odstranite s foruma in pustite za novice.

smash ::

V bistvu je anketa popolnoma nepotrebna. To, da nekoga nekaj moti, je nepomembno, ker ga nihče ne sili k uporabi. Nasprotno pa lahko ostali veliko pridobimo in žal je teh novitet na slo-techu premalo. Stran bi morali napolniti z vsem, kar se da, z vsemi možnimi sherabilnimi zmožnosti, kar jih obstaja. Slo-tech je TECH stran, in ne RETRO LOCK IN SPACE AND TIME stran.

Ne vem zakaj slo-tech tako ohranja to predpotopno podobo, design ali kakorkoli temu pravite. Dajte stran malo oblikovat, osvežit, dodat nove funkcionalnosti, da bo v času z sedanjimi trendi, ne da zgleda kot 15 let stara stran. Čas gre naprej, slo-tech ostaja zadaj. Vse kar se da naredit, je zamenjava barve ozadja, skratka nekaj, kar se je delalo 10 let nazaj in je bilo takrat ql, danes pa ne več.

Lep primer nefunkcionalnosti je ubogi search. Ko pridete na stran, bi radi nekaj poiskali. Pogledate na hitro stran, in v zgornjem desnem kotu srečni vidite search box. Vpišete recimo "socialna" in iskanje ne vrne rezultatov?!?1? Pa bi moralo to novico! Zakaj? Ker sam bog ve, po čem ta search box išče. Le kako naj to ve navaden uporabnik?

Pa tisti link o pravilih obnašanja, ki je bil nadvse popularen in zanimiv v prejšnjem tisočletju, bi lahko zaboga odstranili, saj to je predpotopno. Ljudi ni več potrebno na tak način izobraževat bontona o internetu. Ste edini forum na planetu, ki ima ta pravila. Kdo za vraga odloča o teh stvareh na tej strani? Imate kakšnega designerja? Najamite nekoga, da vam stvari malo razjasni. Resno.

Evo mogoče ni vse v zvezi z to temo, je pa tam tam.

Primoz ::

smash ... "socialna" ti ni nič našlo? Meni dela. Lahko posreduješ URL ki ti ga odpre? Hvala.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

morbo ::

smash je izjavil:

Ne vem zakaj slo-tech tako ohranja to predpotopno podobo, design ali kakorkoli temu pravite.


Podoba je enostavna, pregleda in učinkovita. Ne rabimo načičkanosti. Le avatarje bi lahko dodali, saj majhne slikice ob imenu povečujejo preglednost foruma (=hitreje identificiraš komentatorja, brez da bi moral zavestno pogledat ime)

Glede "likeit" ikonic; če to folk rabi, potem naj bo. Jaz jih ne, a me tudi ne motijo.

MatejMatej ::

Jaz sem proti ztem "socialnim" gumbom. Čisto vsaka stran jih ima. Če hočem nekaj šerat na Facebooku ali G+ poča kopiram URL in prolepim v G+/FB. Ne rabim posebnih gumbkov na strani za to-
Za tiste ki pa hočejo gumbke naj si namestijo kakšen addon za brskalnik s temi gumbki.

Meni se zdijo tej socialni gumbki le zastonj reklama za FB/G+/Tw.

marvin42 ::

smash je izjavil:

Ne vem zakaj slo-tech tako ohranja to predpotopno podobo, design ali kakorkoli temu pravite.


si že slišal za funkcionalnost? očitno si bolj privrženec načičkanosti.

iskanje ti pa čisto lepo najde ta članek.
Mostly Harmless

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: marvin42 ()

smash ::

Primoz je izjavil:

smash ... "socialna" ti ni nič našlo? Meni dela. Lahko posreduješ URL ki ti ga odpre? Hvala.


hmm..zdaj pa dela..zanimivo, sem prej probal večkrat, pa tudi druge pojme..čudno..uporabljam pa chromea

ostalim pa..saj vem da je forum bolj pregleden zaradi "nenačičkanosti", je treba pa it v korak z časom, hočeš ali nočeš..dalo bi se vse nove zadeve vpeljat, ne da bi bil načičkan, samo treba je dobit nekoga, ki to zna pravilno zastavit

Nextor ::

Glejte dečki in mogoče celo kakšna "skrita" deklica! Primož se je očitno že dokončno odločil in Vi se lahko samo na glavo postavite!

Samo nimam pojma zakaj potem prosi za mnenja in predloge :|

Primoz ::

Nextor ... vprašaš za mnenje, pogledaš rezultate, še enkrat razmisliš.

Tvoj predlog glede designa je bil recimo že upoštevan. Zgleda dosti bolje. Hvala.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Bellatrix ::

Se nebi recimo dalo preprosto narediti ene same črnobele ikonce recimo z znakom + v vrstici, kjer je naveden avtor prispevka, ura...

ko klikneš na tisti plusek pa se ti odprejo te tri ikone ?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

sash69 ::

Pozdravljam to odločitev. Bi pa tudi sam dodal nekaj glede designa: namesto opisov/texta na gumbkih, bi lahko bili le znaki F za FB, ptiček za Twiter, ter +1 za Google+. Menim da je to bolj v stilu samega ST-ja - minimalistično ter funkcionalno; ter vse tri mini-gumbke prestavil desno od naslova novice; medtem ko pa menim da je to v forumih in forumskih temah povsem nepotrebno.

Sicer sam te opcije verjetno ne bom nikoli uporabljal, me pa ne moti oz. kvecjemu nasprotno - lepo da se je na strani nasla tudi ta opcija. Sem preprican da bo doprineslo še k večji razširjenosti in uporabi tega foruma, ter posledično računalniški pismenosti/razgledanosti tudi tistih uporabnikov spleta, ki jim trenutno tega primankuje.

Tistim 26% ki so pa v anketi glasovali: "sem proti iz principa" pa tole: zlezite ven iz svojih lukenj, poglejte na svetovni splet in videli boste da je 90% uporabnikov interneta na socialnih omrežjih, in da če se hočeš svojo stran oz. karkoli približati (še) večji bazi ljudi, je to najenostavnejša pot to tega. Sicer pa tudi ne vem kaj VAS to moti, če pa tega ne boste NIKOLI uporabljali - pustite drugim, ki bodo(/mo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

smash ::

sash69 je izjavil:

Pozdravljam to odločitev. Bi pa tudi sam dodal nekaj glede designa: namesto opisov/texta na gumbkih, bi lahko bili le znaki F za FB, ptiček za Twiter, ter +1 za Google+. Menim da je to bolj v stilu samega ST-ja - minimalistično ter funkcionalno; ter vse tri mini-gumbke prestavil desno od naslova novice; medtem ko pa menim da je to v forumih in forumskih temah povsem nepotrebno.

Sicer sam te opcije verjetno ne bom nikoli uporabljal, me pa ne moti oz. kvecjemu nasprotno - lepo da se je na strani nasla tudi ta opcija. Sem preprican da bo doprineslo še k večji razširjenosti in uporabi tega foruma, ter posledično računalniški pismenosti/razgledanosti tudi tistih uporabnikov spleta, ki jim trenutno tega primankuje.

Tistim 26% ki so pa v anketi glasovali: "sem proti iz principa" pa tole: zlezite ven iz svojih lukenj, poglejte na svetovni splet in videli boste da je 90% uporabnikov interneta na socialnih omrežjih, in da če se hočeš svojo stran oz. karkoli približati (še) večji bazi ljudi, je to najenostavnejša pot to tega. Sicer pa tudi ne vem kaj VAS to moti, če pa tega ne boste NIKOLI uporabljali - pustite drugim, ki bodo(/mo).



točno tako, dal bi ti +1, pa ne morem :)

Mehmed ::

Matheeew je izjavil:

Čisto ok dodatek k novicam. Mogoče res še malo bolj skrčit. Pa še to nisem prepričan, če bo bolje...

Anyway: kakšna je razlika med "všeč mi je" in "priporoči"?


Kar se fb frendov tice jim oboje pokaze med tvojimi aktivnostmi, priporoci je kot prispevek na zidu, vseckanje gre pa med ostale vseckane zadeve. Pri vseckanih zadevah je pa tako, da si potem tud dovzeten za morebitne updejte.

Tole ugibam, ne da se mi sprobat.

c0dehunter ::

Dobra funkcionalnost, škodovati zagotovo ne more. Všeč mi je način implementacije kot na Heise.
Puristi, vklopite si svoje obrambne zidove.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

dbevfat ::

Dober feature, nevsiljiv in uporaben. Za tehnološko orientirano stran se spodobi, da to nudi. Kdor noče, naj ne uporablja.

Dal pa bi gumbe v isto vrstico kot "xx komentarjev", desno poravnano. Tako ne bi porabil te dodatne vrstice prostora pa še tipsko spada zraven (komentarji na forumu so tudi social).
nvr2fat

wooted ::

Dajte te gumbke še v okna komentarjev, da bomo lahko kdaj "všečkali" inteligentne komentarje..

Twix ::

Nimam nič proti, vendar me moti trenutno stanje (preveč ima presledkov med gumbki.., to se da popravt :)), glasoval sem pa za "sem proti iz principa", ker ni bilo druge izbire, ki bi mi ugajala, tko da ne vseh anket 100% resno vzet kot "realno" stanje :P

Drugače pa, ko smo že pri socialnih in drugih omrežjih, zakaj ne naredite gumbka "Deli" in ko odpreš oz. klikneš na gumb ti da možnost delit na vsa možna sranja:
Facebook
Digg
Delicious
Twitter
StumbleUpon
Reddit
Technorati
Mixx
Blogger
TypePad
WordPress
Google Bookmarks
MySpace
Fark
Add to BX
Newsvine
LinkedIn

7Live7
A1 Webmarks
Adfty
Allvoices
Amazon Wishlist
Arto
Baidu
Bebo
Blinklist
Blip
Blogmarks
Blogged
Blogger
Brainify
BuddyMarks
Add to BX
Care2
CiteULike
chiq
Connotea
coRank
Corkboard
Current
Dealspl.us
Delicious
Digg
Diigo
.net Shoutout
DZone
Edmodo
Email
Evernote
Facebook
Fark
Fashiolista
Faves
folkd.com
Formspring
Fresqui
FriendFeed
Friendster
Funp
fwisp
Google Buzz
Google
Google Bookmarks
Google Reader
Google Translate
Hadash Hot
Hatena
Hyves
identi.ca
Instapaper
Jumptags
Kaboodle
Kirtsy
linkaGoGo
LinkedIn
LiveJournal
Meneame
Messenger
Mr Wong
Mixx
MySpace
N4G
Netlog
Netvibes
Netvouz
Newsvine
NUjij
Oknotizie
Orkut
Plaxo
Reddit
Segnalo
Sina
Slashdot
Sonico
Speedtile
Sphinn
Squidoo
Startaid
Startlap
Strands
StumbleUpon
Stumpedia
Technorati
Twackle
TypePad
Tumblr
Twitter
Viadeo
Virb
VOXopolis
WordPress
Xanga
Xerpi
Xing
Yammer
Y! Bookmarks
Yahoo!
Yigg

Če se že gremo neke socialne fore :D

Update: oz. greste kar na http://sharethis.com/ in nardite gumbek, po želji :P simple as that :D

Pa lahko noč :P
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twix ()

MrStein ::

nevone je izjavil:

Za zaščito vaše zasebnosti uporabljamo rešitev, ki jo je razvil Heise.de in ki zahteva dva klika za deljenje vsebine.


Kaj ima deljenje vsebine na Slo-Techu z drugimi z mojo zasebnostjo?

Ja, manjka link na prejšnjo novico, kjer razloži za kaj se gre.

Niti v "Preberite si še..." ga ni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

marS ::

se strinjam z zadnjim postom. Kad se šera naj se šera na veliko ;), sicer pa sem že zdaj delim na FB zadeve ki so se meni zdele zanimive. Saj razumem nasprotnike, vendar pa je dejstvo da nekaj kar je meni všeč, želim deliti s čimveč ljudmi, ne pa skrivati v zaprt krog.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

MrStein ::

wooted je izjavil:

Dajte te gumbke še v okna komentarjev, da bomo lahko kdaj "všečkali" inteligentne komentarje..

Zveni kot dobra stvar, ampak v praksi bo veliko ljudi "všečkalo" sporočila "stankarskih kolegov" (ne glede na vsebino), ponovitve njihovega "programa" in seveda "odvšečkali" pripadnike "drugih strank", mnenja, ki jih slepo ne podpirajo in podobno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Magic1 ::

Jaz sem bil 3 mesece v CERNu in nisem nobenega(pod 60 let) videl, da nebi facebooka uporabljal. Pač je to komunikacijsko orodje, če hočeš ali ne. Ne zdi se mi, da so v CERNu sami kekci... Tako da ste lahko vsi pametnjakoviči, ki pravite da so na facebooku sami R, utihnete.

PS. Uporabljam facebook cca enkrat tedensko.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Zero0ne ::

Dol z asocialnimi omrežji! Hočemo nazaj internet, kot je bil l.2000!
uname -o

Phantomeye ::

Twix je izjavil:

Nimam nič proti, vendar me moti trenutno stanje (preveč ima preseldkov med gumbki.., to se da popravt :)), glasoval sem pa za "sem proti iz principa", ker ni bilo druge izbire, ki bi mi ugajala, tko da ne vseh anket 100% resno vzet kot "realno" stanje :P

Drugače pa, ko smo že pri socialnih in drugih omrežjih, zakaj ne naredite gumbka "Deli" in ko odpreš oz. klikneš na gumb ti da možnost delit na vsa možna sranja:
Facebook
Digg
Delicious
Twitter
StumbleUpon
Reddit
Technorati
Mixx
Blogger
TypePad
WordPress
Google Bookmarks
MySpace
Fark
Add to BX
Newsvine
LinkedIn
7Live7
A1 Webmarks
Adfty
Allvoices
Amazon Wishlist
Arto
Baidu
Bebo
Blinklist
Blip
Blogmarks
Blogged
Blogger
Brainify
BuddyMarks
Add to BX
Care2
CiteULike
chiq
Connotea
coRank
Corkboard
Current
Dealspl.us
Delicious
Digg
Diigo
.net Shoutout
DZone
Edmodo
Email
Evernote
Facebook
Fark
Fashiolista
Faves
folkd.com
Formspring
Fresqui
FriendFeed
Friendster
Funp
fwisp
Google Buzz
Google
Google Bookmarks
Google Reader
Google Translate
Hadash Hot
Hatena
Hyves
identi.ca
Instapaper
Jumptags
Kaboodle
Kirtsy
linkaGoGo
LinkedIn
LiveJournal
Meneame
Messenger
Mr Wong
Mixx
MySpace
N4G
Netlog
Netvibes
Netvouz
Newsvine
NUjij
Oknotizie
Orkut
Plaxo
Reddit
Segnalo
Sina
Slashdot
Sonico
Speedtile
Sphinn
Squidoo
Startaid
Startlap
Strands
StumbleUpon
Stumpedia
Technorati
Twackle
TypePad
Tumblr
Twitter
Viadeo
Virb
VOXopolis
WordPress
Xanga
Xerpi
Xing
Yammer
Y! Bookmarks
Yahoo!
Yigg

Če se že gremo neke socialne fore :D

Update: oz. greste kar na http://sharethis.com/ in nardite gumbek :P simple as that :D

Pa lahko noč :P


Kaj je pa recimo narobe z:
LinkedIn?
Technorati?
itd,..

Sicer pa, če gre nekaterim deljenje vsebin toliko v nos. Zakaj ne bi potem raje slo-techa zaprli za javnost in registracijo omejili na invajte?
A je tako slabo, da se vest o slotechu širi in skupnosti daje namen... ne pa da je zaprta družba, ki je sama sebi namen.

Silver ::

Pa je kar fino videt, da gre ST v korak s časom. :)
Drugače pa meni vse lepo in prav, le za 50% bi zmanjšal presledek (padding) pred in po gumbih. Trenutno se vsebina strani preveč razbije z gumbi.

Phantomeye ::

Do zdaj nisem prebral nobenega realnega argumenta zakaj novi gumbi škodijo slotechu kot o skupnosti.

Berem o nasprotovanjih iz principa. Popolnoma neumno. Ne maram Facebooka in socialnih omrežij, zato je sprememba slaba.

Potem o zasedanju nepotrebnega prostora. O čem je tu govora? Kakšen prostor se zaseda? Imaš novico, nato gumbe, ki so itak tam, kjer je bila prej praznina in na koncu komentarje. Nič se ni spremenilo, nobena roka ne bo odpovedala zaradi pretiranega scrollanja. Torej kaj?

Še najhujša je pa z oglaševanjem. Ne glede kako gledaš, je korist oboje stranska. Ampak to ni point. Hočem vedet, kakšno hudičevo korist ima facebook od tega, da so gumbi na slotechu? M? Neprimerljivo večja možnost je, da bo nekdo iz facebooka prišel na slotech kot pa nekdo, ki še nikoli ni slišal za facebook, iz slotecha na facebook. Skratka neprimerljiva korist s strani slotecha.

Twix ::

Phantomeye je izjavil:

Twix je izjavil:

Nimam nič proti, vendar me moti trenutno stanje (preveč ima preseldkov med gumbki.., to se da popravt :)), glasoval sem pa za "sem proti iz principa", ker ni bilo druge izbire, ki bi mi ugajala, tko da ne vseh anket 100% resno vzet kot "realno" stanje :P

Drugače pa, ko smo že pri socialnih in drugih omrežjih, zakaj ne naredite gumbka "Deli" in ko odpreš oz. klikneš na gumb ti da možnost delit na vsa možna sranja:
Facebook
Digg
Delicious
Twitter
StumbleUpon
Reddit
Technorati
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Twitter
Viadeo
Virb
VOXopolis
WordPress
Xanga
Xerpi
Xing
Yammer
Y! Bookmarks
Yahoo!
Yigg

Če se že gremo neke socialne fore :D

Update: oz. greste kar na http://sharethis.com/ in nardite gumbek :P simple as that :D

Pa lahko noč :P


Kaj je pa recimo narobe z:
LinkedIn?
Technorati?
itd,..

Sicer pa, če gre nekaterim deljenje vsebin toliko v nos. Zakaj ne bi potem raje slo-techa zaprli za javnost in registracijo omejili na invajte?
A je tako slabo, da se vest o slotechu širi in skupnosti daje namen... ne pa da je zaprta družba, ki je sama sebi namen.


sem popravil z presledkom, tista ta prva, so izbrana omrežja, zato se nekatera pojavljajo 2x
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twix ()

CaqKa ::

tale design ko so sedaj premaknjeni je dosti bolj všečen, kot prvotni.

Tilen ::

Vsiljevanje je očitno ostalo brez meja. Pa kaj se gre Google?

Crap



A so zmešani? Potem se bojo pa še hvalili, češ, kako jim je uspelo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Lion29 ::

omg kako vsiljujejo... bogi ti.... pismo vecino njihovih storitev uporabljas zastonj... bah, ne stekam takega folka ko mislijo, da jim je cel svet neki dolzen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

hamax ::

Oglasujejo svojo storitev? Teli so pa res zmesani ...

hcet ::

wooted je izjavil:

Dajte te gumbke še v okna komentarjev, da bomo lahko kdaj "všečkali" inteligentne komentarje..


+1 (ampak slo-tech like)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hcet ()

ozbolt ::

Dopoudanska resitev mi ni bila vsec. Tale zdej je kul. Cisto nevpadna :)

Tilen ::

Rezultati ankete povedo več kot 1000 besed, kljub taktični postavitvi 2:1:3.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PARTyZAN ::

Firma oglaša svojo novo storitev na njihovem paradnem konju, the horror! :D

Drugače pa ja. Ikone bi naredil bolj kompaktne in jih premaknil na desno stran naslova. Opcija za izklop bo kul bonbonček, mi je pa v vsakem primeru vseeno če so tam ali ne. Sploh z tem heise mehanizmom (thumbs up).

BaToCarx ::

Tilen je izjavil:

Vsiljevanje je očitno ostalo brez meja. Pa kaj se gre Google?

Crap



A so zmešani? Potem se bojo pa še hvalili, češ, kako jim je uspelo?


Nekaj je narobe, ker puščica bi morala kazati na +You, ki tebi manjka tam. Ali pa +ti v slovenskem.

//ontopic

Ma ok je da so sivi, če se pa Primožu da, lahko doda opcijo v profil da se jih sklopi, mi bi bilo všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

Matako ::

Tilen je izjavil:

Vsiljevanje je očitno ostalo brez meja. Pa kaj se gre Google?

Crap



A so zmešani? Potem se bojo pa še hvalili, češ, kako jim je uspelo?



Pozabljate, da Google NI javni servis ampak podjetje.

Na kratko: Kaj se gredo? Posel. Groza, ne?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Spura ::

Ne morem verjet kok je folk butthurt za vsako stvar.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lažne vesti oblikujejo javno mnenje in vplivajo na volitve (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
17949494 (36669) gus5
»

Študija: intenzivni uporabniki družbenih omrežij pogosteje depresivni

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
349449 (6941) ripmork
»

Deljenje osebnih podatkov

Oddelek: Problemi človeštva
111935 (1504) St753
»

Facebook prevzel Instagram

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
3211978 (9790) gruntfürmich
»

Google+ slabo sprejet med uporabniki

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3510443 (7276) Jst

Več podobnih tem