» »

Dostop do interneta v dijaškem domu

Dostop do interneta v dijaškem domu

ChocoKid ::

Kot skoraj popoln laik na tem področju se obračam na vas....stanujem v dijaškem domu, kjer internet ne lovi...brez tega pač ne gre. zanima me, kaj lahko naredim. vsa wireless omrežja so prešibka, obstaja še eno, ki pa je zaklenjeno od podjetja. Je že kdo sprobal instant internet, od katerega ponudnika se najbolj splača (če sploh se) ? Kakšna druga ideja? Hvalaaa :)

logout ::

Zelo nenavadno, da v dijaškem domu ne bi imeli možnosti priključka na internet. Si sploh vprašal odgovorne na domu o tej možnosti?

L.p., Kloko

KoMar- ::

ChocoKid ::

Se opravičujem, sem nov tukaj... bom dal novo temo, ker ne najdem, kje se popravi naslov.
Kloko: je možnost, ampak v skupnih prostorih do 22.ure... jaz bi pa nekako rabil v bolj nočnih urah v sobi... :)))

logout ::

Če ni wirelessa, potem očitno preostane le mobilni operater s svojo ponudbo. Kaj se splača, boš moral vprašati svojo denarnico...

L.p., Kloko

blackbfm ::

S čim pa si iskal omrežja..jaz bi probal z alfa awus036h + usmerjena antena:D

blue ::

ko sem bil jst v dijaškem sem si skril svoj access point med switche, ssid sem dal na hidden, enkripcija..
takrat so bili access pointi dragi je je bilo kr tvegano, da ti ga ukradejo.. danes dobiš AP za 25€ to je enako 1 mescu naročninet za 3g.. vredno probat ;)

Potem so me dobili in več nisem smel imeti.. Sem access point dal v svoji sobi na okno in imel SSID "kupim dostop do interneta pokliči: 041...." po parih tednih sem se zmenil z sosedom za dostop...

Danes so bolj internet frendly najprej vprašaj če lahko daš access point kam..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

linksys wrt54gl router ne najde modema

Oddelek: Omrežja in internet
413161 (2358) candy58
»

dijaški dom maribor

Oddelek: Šola
91223 (1029) srednja šola
»

-Single- dijaške sobe

Oddelek: Loža
71383 (871) mujek
»

Študent v dijaškem domu?

Oddelek: Šola
196336 (5511) žana
»

Arnes traffic omejitve?

Oddelek: Omrežja in internet
51364 (1206) ZlobneZ

Več podobnih tem