» »

HTC Wildfire S

HTC Wildfire S

Wisor ::

Torej, kupujem nov mobilni telefon. Lastim si Nokijo E61i in je že kar v letih. Sem naročnik pri mobitelu imam paket povezani 11 in mislim vzeti dodatnih 100MB interneta (ker ga seveda kurim na veliko 8-)). Med izbiro sem naletel na HTC Wildfire S. Dobim ga za ceno 49€.

Moje potrebe so:
- Telefonija
- Občasno srfanje in malo "Youtuba"
- Čekiranje e-Mailov
- Echolink, da se kej zmenimo (kot sem slišal ga podipra)

Zanima me ali je vreden svoje cene, ali je bojše še malo dodati in vzeti kak "močnejši" model?
Poleg tega me pa zanima če ga je mogoče nadgraditi na Android verzijo 3.X in kašne so prednosti oz. slabosti ?

Hvala za odgovore

RejZoR ::

Android 3.x je samo za tablice, tko da ga ne pričakuj na telefonih. Android 4.x pa naj bi bil za oboje, telefone in tablice.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Wisor ::

Aha, hvala za odgovor Rejzor, a drugače pa mislite da je telefon vreden nakupa ?

FiDeK ::

Preveri še tega: Mobitel

Kolikor sem videl reviewe na spletu, so ga bolj hvalili kot pa tega, ki si ga omenil.

Wisor ::

Hvala, sem bil včeraj na Vilharjevi pa sej jih malo pogledal in sem se odločil za Wildfire S. V primerjavi z Wildfirom (ne S), je mnogo hitrješi ima boljši zaslon, fotoaparat.... Skratka z nakupom sem zelo zadovoljen!

clancy ::

Ali je prejšnji Wildfire (ne S), še možno sploh kje dobiti?

RejZoR ::

Verjetno ne. Kar je bilos tarih zalog so verjetno že pošle. Sploh pa je bila nakoncu cena obeh praktično enaka, tko da si mogu bit neumen če si vzel tastarega. Sej prvi ni slab ampak ekran mu res mal dela krivico, ker je bolj low res kot npr crappy Nokia 5230. Ampak ko se navadiš kar gre. Samo vmes ne smeš vidit nobenega boljšega ekrana pa gre :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Wisor ::

Kolega ga ima, sej ne, da bi bil slab telefon, ampak, ko vidiš meni oz. sliko, mislis da v rokah držiš nokio 3510i ...

RejZoR ::

Ekran je edina stvar, ki dela temu telefonu največjo krivico. Pri drugih stvareh se mu da odpuščati :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

qwerq1313 ::

Tisti ki imate ta telefon oz. se dobro spoznate na mobilnike, mi lahko poveste če se ga splača kupit ali pa lahko za ta dnar dobim kaj boljšega?

Wisor ::

Imam še eno vprašanje, da nebom nove teme odpiral. Ali bo prišel kdaj uradni update na Android 4.0, pa kako je s "piratskimi" nanosi. Pred enim mesecem sem dobil update iz 2.3.3 and 2.3.5 in imam občutek, da telefon dela 2 X hitreje. Velikanska razlika se opazi tudi v .pdf datotekah, saj jih naloži dosti hitreje.

HarryRed ::

Uradnega update na 4.0 pri wildfire s ne boš dočakal :). Kar se tiče neuradne verzije, pa boš verjetno moral mobitel najprej rootat..

RejZoR ::

Sej kako pa je z nekim odkklepanjem, ki ga ponuja HTC tukaj:
http://htcdev.com/bootloader

Torej odklep bootloaderja. Do zdej sem rootal samo en telefon pa nisem ziher če je odklep bootloaderja enak rootanju glede na to da ob odklenjenem bootloaderju lahko gor vržeš CynogenMod, ki pa je že po defaultu rootan. Al sem kaj pomešal tle? Svojega navadnega Wildfireja sem rootal z uporabo Revolutionary, da sem dal lahko na S-OFF in šele nato s ClockWorkMod gor flashal Cyanogen.
Je to zgoraj isto? Ker pol je rootanje dost bolj enostavno kot je bilo pri meni, ko sem se zajebaval s 3rd party hacki, da sem sploh dobil dostop do spomina telefona (za kar naj bi bil zadolžen bootloader right?).

Aja, glede Android 4.x, če telefon nima namenskega GPU-ja lahko nanj kar pozabiš. Tako je moj stari dobri Wildfireček odbil svojo zadnjo uro na Gingerbreadu. Wildfire S pa vidim da ima Adreno 200 kar pa bi načeloma moglo it.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Wildfire (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
703122200 (58798) majstr77
»

HTC Desire - rom flash problem?

Oddelek: Mobilne tehnologije
171191 (927) jurre
»

HTC Wildfire S ali Samsung Galaxy Ace?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152204 (1995) ducky
»

Nakup telefona!

Oddelek: Pomoč in nasveti
333035 (2745) Tine:)
»

huawei vs. htc vs. samsung vs. SE

Oddelek: Mobilne tehnologije
294758 (4275) jizzer

Več podobnih tem