» »

HTC Wildfire S ali Samsung Galaxy Ace?

HTC Wildfire S ali Samsung Galaxy Ace?

Twixz ::

Kakšne so izkušnje? Kaj priporočate? :)

thramos ::

Izkušnje s Samsungovega servisa? Porazne.
HTCjevega servisa, imam prvi Wildfire, tok tok, še nisem videl.

69charger ::

Jaz imam Wildfire S. Moti me le malce krajša doba baterije,če ga veliko uporabljaš se hitro prazni. Drugače pa HTC ponuja odklep bootloaderja in lahko naložiš custom ROMe.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

WizmoTo ::

Moje izkušnje (imam ACEta, oče ima HTC WS):

HTC Wildfire S:
+/- manjši zaslon (boljši za pospravit in za dumbtelefon uporabo, okornejši za tipkat in smartuporabo :)
+ dober GPS sprejem (lovi celo po hiši)
- baterija hitreje opeša
+ bolj redni updati kernela (bolj pro podpora?)

Samsung Galaxy ACE:
+/- večji zaslon (bolj štorast za phone uporabno in za pospravit, nekoliko bolj udobno za netelefon uporabo)
- ubog GPS sprejem (še zunaj traja in traja, da dobi satelite)
+ baterija traja dlje (trenutni rekord imam 11 dni, ampak to je res špartanska uporaba)
+ nekoliko hitrejše delovanje
- šalabajzerji za podporo?

Custom ROMe imata menda lahko oba. Sicer pa še nisem probal naložiti. Če dobiš za isto ceno,
potem ni toliko pomembno, katerega boš izbral, ker niso razlike tako velike.

Če bi še enkrat kupoval, bi kupil en zdržljiv super majhen dumb telefon s super veliko baterijo :D

69charger ::

Ja custom ROMi so za oba,ampak ACEa se odpre neuradno. Pri Wildfire S je pa v osnovi zaklenjen in ga brez XTC clipa ne moreš odklenit. Zato je HTC ponudil odpiranje bootloaderja da lahko naložiš gor custom ROMe,ampak telefon še vedno ostane S-ON.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Twixz ::

HTC je uradno v moji lasti :)

Samo razočaran sem nad predvajanjem videov na internetu, drugače mi je pa zelo všeč :)

69charger ::

Prenesi si Advanced Task Killer ki ti bo zaprl nepotrebne programe in malce sprostil RAM. Pa preko WLANa oz. USBja si posodobi sistem na najnovejšega(če ne bo deloval tako kot mora po posodobitvi ga samo hard resetaš in deluje).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

kihc ::

69charger je izjavil:

Prenesi si Advanced Task Killer


Ne ga poslušat, pojma nima kaj govori.
x

Twixz ::

ZDbox si bom dol potegnil. :)

JOKER ::

Imel sem oba in če mene vprašaš sem bil z Samsungom nekako bolj zadovoljen. Se mi zdi, da je Samsung hitrejši, no če nimaš vse navlake gor, kot jo imajo ljudje in ne zato, da uporabljajo, ampak zato da pač imajo. Tako da pri vsek aktivnih aplikacijah, nekatere pri tem potrebujejo še splet, res telefon ne more gladko "laufat". Dam glas za .... SAMSUNG!

Nikoli z nobenim na servisu ... velika večina vas piše o poraznih baterijah ... itd. Ja pa normalno, da ti telefoni z velikimi zasloni, po katerih dejansko nonstop klikamo se baterija prazni hitreje, v takšno sorazmerno majhno škatlo, pe res ne morejo spravit akumulator, ki bi vas večino zadovoljil. Tako da omenjat vzdržljivost baterije pri touch screen telefonih je nesmiselno.

Jaz imam še vedno Samsunga s tem, da imam za poslovne zadeve (čekiranje mailov, brskanje po spletu, skyp ... itd) Samsungovo TABlico, drugače pa imam Nokio E Series.
________________________________________________________
Ka te češ ....

DOOM_er ::

obstaja tudi sony ericsson live with walkman. Sam ga imam in je super. Deluje tekoče in brez problemov, priporočam da si malo ogledaš še tega.
Robots will steal your job. But that's OK

JOKER ::

Načeloma danes skoraj ni več slabih telefonov. Vsi so dodelani do podtankosti, na platformah na katerih laufajo so danes prav tako, user frendly, tako da ...
Izbira je zelo težka, tako da ... jaz osebno prisegam na Samsung, kar se tiče pametnih telefonov ... tablico imam, ker pač biznis danes ne pozna meja, drugače pa mi moja Nokia E72 zadostuje za osnovne stvari, tako da ...
________________________________________________________
Ka te češ ....

69charger ::

kihc: In zakaj nebi imel pojma? Folk ki obtožuje brez razloga mi gre pošteno na K veš...
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

JerryP ::

69charger je izjavil:

kihc: In zakaj nebi imel pojma? Folk ki obtožuje brez razloga mi gre pošteno na K veš...

Zato ker že sam sistem od gingerbread verzije naprej samodejno izklaplja neuporabljene procese. Taskkilerji pa se po nepotrebnem vmešavajo in dodatno obremenjujejo baterijo.

69charger ::

Precej smešno ker pri meni se še vedno izvaja mnogo procesov ki so neuporabljeni... Nevem zakaj bi Task killer dodatno obremenil baterijo če enkrat klikneš na Widget in pobriše vse procese in je to to.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

ducky ::

izmed teh dveh bi jaz vzel samsunga..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasen android

Oddelek: Mobilne tehnologije
247415 (5422) DarkJedi8x
»

HTC Wildfire (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
703125375 (61973) majstr77
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549888 (7829) krneki0001
»

mnenja o telefonih

Oddelek: Mobilne tehnologije
123213 (2919) Pithlit
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233687 (3042) klinker

Več podobnih tem