» »

Ancient Aliens

Ancient Aliens

Loocas ::

Nisem socialni delavec in ne znam delat s senilnimi ljudmi. To je.

Imaš vir. Poglej ga. Če nočeš, se spravi stran iz teme. A je jasno zdaj? Al nimaš niti osnovne kulture.

jest10 ::

Kulturno od tebe bi bilo, da nam kaj poveš o tem pridobivanju energije s pomočjo piramid.
Če zagovarjaš to neumnost, boš tudi sposoben nekaj povedati o njej.

Loocas ::

Zelo natančno imaš to opisano v drugem delu serije "The Pyramid Code".



A da bi tebi leni riti razlagal, kar opisuje dokumentarec in da se boš še bolj hahljal kokr ze že zdaj?
A nimaš dostopa do interneta?

Aston_11 ::

Loocas je izjavil:

Nisem socialni delavec in ne znam delat s senilnimi ljudmi. To je.

Imaš vir. Poglej ga. Če nočeš, se spravi stran iz teme. A je jasno zdaj? Al nimaš niti osnovne kulture.


To ti imenuješ vir - pravljice so vir za kaj? Najprej si poglej, kaj je vir, potem greva dalje.

Po tvoje je Sveto pismo vir, ki govori o nastanku vesolja?

Nisi resen.

Glede kulture - ti me pošiljaš stran in to zato, ker nočem pogledati tvoje pravljice. TI trdiš, da se s piramidami pridobiva energija. Povej zakaj, ali pa, saj veš kaj. To so pravljice. Piramida je kup kamenja. Nič drugega.

Niti nisem videl, da trdiš, da so lahko vir energije, temveč zagovarjaš nekaj takega, kot da bi lahko bile... postavi trditev: so ali niso? Če tega nisi sposoben, se včlani v kakšen klub.

Kakšne bedarije eni gledate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Loocas ::

A ti celo pričakuješ, da boš človeka, ki ga ponižuješ, delaš norca in pišeš na podlagi svojih predsodkov ("te neumnosti", "te bedarije" in podobno), da se bo trudil TEBI razlagat karkoli?

Leni komedijant. Just go away.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

jest10 ::

Loocas je izjavil:

Zelo natančno imaš to opisano v drugem delu serije "The Pyramid Code".



A da bi tebi leni riti razlagal, kar opisuje dokumentarec in da se boš še bolj hahljal kokr ze že zdaj?
A nimaš dostopa do interneta?


Ojoj! Kakak bedarija

Loocas ::

Izjemno. V nekaj minutah si pogledal cel dokumentarc, ki je dolg cca 45 minut.

jest10 ::

Loocas je izjavil:

Izjemno. V nekaj minutah si pogledal cel dokumentarc, ki je dolg cca 45 minut.

Ne, pogledal sem tvoj 10min izsek. Ali še tega ne veš, kaj si nalimal na forum?
In teh 10min je dovolj, da se preostalega ne dotaknem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Loocas ::

Aha, torej si v cca 6ih minutah pogledal 10 minutni izsek.
Ker se ostalega ne dotakneš, upam, da je bil to tvoj zadnji post v tej temi.

Adijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

jest10 ::

Loocas je izjavil:

Aha, torej si v cca 6ih minutah pogledal 10 minutni izsek.
Ker se ostalega ne dotakneš, upam, da je bil to tvoj zadnji post v tej temi.

Adijo.


Veš, post lahko napišeš že med gledanjem. Ni tako zahtevno, kot se zdi na prvi pogled. Prav tako, kot ni nič posebnega v piramidah;)

Highlag ::

Hmm, v posnetku nisem videl ničesar, česar nebi že videl. Vsekakor pa ničesar kar bi me v kaj prepričalo v eno ali drugo stran. Dejstvo je, da je interpretacija hieroglifov in slikic problematična. Izjava, da piramid še danes ne bi znali postavit pa smešna. Izjave ljudi na posnetku lahko primerjamo z debatiranjem ljudi v tej temi. Veliko besed nihče pa ne more biti v nič prepričan 100%, ker za to ni dokazov.
Omejevanje poti turistov bi moralo biti pa vsem jasno. Povsod, kjer je videti kaj zanimivega omejujejo dostop, pa tudi slikanje če smo že pri tem. Prikazane baterije niso sposobne napajati ene žarnice kot nakazujejo v filmčku. Napetost in tok iz ene takšne celice sta nižji od ene navadne gumbne baterije.
Never trust a computer you can't throw out a window

Loocas ::

Še eden, ki ne ve, da je to prvi od petih delov. Ko končaš, se ti odpre link do 2/5 dela itd.
Kaj, a ne veste kako youtube funkcionira, đizus krajst.

Highlag ::

Pa zakaj bi me nakladanje zanimalo? Tega je danes že tako preveč. Samo reklame za calgon poglej....
Never trust a computer you can't throw out a window

Loocas ::

zakaj si se ti odločil smetit to temo?

Highlag ::

Torej če se ne strinjam s tabo smetim? Saj sem samo povedal svoje mnenje.. :|
Never trust a computer you can't throw out a window

Loocas ::

"zakaj bi me nakladanje zanimalo" = smetenje teme

Vikking ::

Loocas: cel dokumentarec je BS nakladanja brez osnove.

Kar se tiče izračunov in klobasanja o teh številka, razmi eno. Nekateri iščejo svoj pomen v piramidah. Odpreš poljubno stran v google glede piramid, in imaš cele spise izračunov, preračunov dolžin širin, višin, PI številk. V vseh možnih variantah: miljah, inčih, metrih, centimetrih, ki jih delijo množijo kvadrirajo išejo sopomen med številom kvadrov višino, nebesnimi znamenji. Ni vrag da boš pri takšen objektu našel ko se nekaj ujema. To pa nato predočil za sveto.

Nehaj limati dokumentarce, in bolj jasno napiši kaj si misliš o piramidah, verjetno o gradnji. Ne mahatlevo in desno pri razlagi osredotoči se na dejstvo ki te prepričajo v tvoje razmišljanje. TO mahanje s številkam je nekaj najslabšega, če ne rečem isto kot iz 9/11 nesreče ko so iz tega datuma povlekli neznansko število teorij zarote kaj to pomeni.

Loocas ::

In kakšne osnove obstajajo za splošno prepričanje, da so bile faraonove grobnice, a??
A to pa ni nakladanje, kaj?

Marsikaj je dobro razloženo v dokumentarcu. Če je to zate BS, potem je zate še večji BS to, da so bile grobnice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Aston_11 ::

postavi trditev najprej - tako to gre. Zaradi mene si lahko dežurni užaljenec v tej temi. In nato predstavi dokaze. Po tvojem bi si oboje morali iskati sami. In potem ti je čudno, da te zafrkavamo. Kup kamnja pa piramisa. Moje mnenje je še vedno, da taka trditev ni resna. Ups, srry, trditve sploh nisi še postavil.

Loocas ::

Aja? A se ti ne zdi, da je treba za neko diskusijo kakšno stvar prebrat, pogledat? Ali se samo čaka in poka šale na tuj račun?

Vire imaš. Preglej, preveri, pa pridi nazaj. To kar ti delaš, je čisto trollanje.

Sicer pa. Dokaži, da so bile piramide grobnice. Res me zanimajo ti dokazi. In če niso bile grobnice, kaj so bile potem? Saj jih niso zgradili v enem mesecu, da bi njihov namen nepomemben. Požrle so veliko človeških in materialnih resursov, pa še zdaj ne vemo čemu so jih zgradili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Highlag ::

To da so notri spravljali posmrtne ostanke ljudi zate ni dovolj velik dokaz da gre za grobnice? Pri nas so gradili mavzoleje tam pa piramide. Kitajci so svoje vladarje pokopavali precej podobno.
Never trust a computer you can't throw out a window

Aston_11 ::

če niso bile grobnice, so bile [vstavi trditev avtorja posta]. Ni zabavno, če se ne ve, kaj trdiš. Težko poiščem vire, če se ne ve, o čem teče debata. Tvoja trditev torej je?

Loocas ::

Aston, ti si si izgubil v svojih zajebancijah. Prav vidi se, da samo nabijaš.
V piramidi niso našli nobenega faraona, ne okostja ne mumij. So jih pa našli zraven njih.

Gandalfar ::

Zakaj bi pa piramida morala biti grobnica v danasnjem pomenu besede? Naredis oltar bogu in potem zakopljes kralja zraven. Big deal :)

Pyramid of Djoser @ Wikipedia

> No body was recovered as the tomb had been extensively robbed

Lej to, alternativna teorija ;)

Zgodovina sprememb…

iggy ::

Huh že dolgo berem tole temo, sam tole je pa mal overkill z zbiranjem energije xD.

Torej da smo si na jasnem Loocas(loco?).

Kot VIR se ne šteje youtube link, pravtako ne tvoji "dokumentarci". Imaš mogoče povezavo na kakšno študijo,
URADNO raziskavo?

Ne?

Kdo je potem tisti, ki je glavni proizvajalec smeti v tej temi?
Hey, you're fat!

Loocas ::

V teh dokumentarcih nastopajo strokovnjaki iz svojih področij. S piramidami se ne ukvarjajo od včeraj, ampak 10, 20 let in več.

Uradna raziskava?? Kako prosim?

jest10 ::

In reference teh "strokovnjakov" so? Pravljični krožek?

Loocas ::

haha hehe hihi hoho hu

ne, to je rdeča kapica in sedem palčkov

JohanP ::

Evo referenca Carmen Boulter, ki je avtorica te oddaje:
Former professor at the University of Calgary, Carmen Boulter will discuss how her past life recall as a child led her to seek physical evidence for her visions of temples and pyramids. She will discuss evidence of levitation, manifestation and alchemy being used to construct the numerous pyramids in Egypt as well as an update on how the current structure of civilization is not conducive to the empowerment of humans.

jest10 ::

:)):)):P
Zgovorna referenca

Loocas ::

Žal, nič od nje glede pridobivanja energije.
Išči naprej.

iggy ::

JohanP je izjavil:

Evo referenca Carmen Boulter, ki je avtorica te oddaje:
Former professor at the University of Calgary, Carmen Boulter will discuss how her past life recall as a child led her to seek physical evidence for her visions of temples and pyramids. She will discuss evidence of levitation, manifestation and alchemy being used to construct the numerous pyramids in Egypt as well as an update on how the current structure of civilization is not conducive to the empowerment of humans.



Hahahah, pa ali ste vi resni? Dejansko upate take "strokovnjake navajat" xD
Hey, you're fat!

Highlag ::

Kredibilnost je padla takoj, ko sem slišal, da piramid z današnjo tehnologijo nebi mogli zgraditi....
Never trust a computer you can't throw out a window

Aston_11 ::

Loocas je izjavil:

Aston, ti si si izgubil v svojih zajebancijah. Prav vidi se, da samo nabijaš.
V piramidi niso našli nobenega faraona, ne okostja ne mumij. So jih pa našli zraven njih.


Postavi trditev. Dokler jo ne postaviš, je zajebancija tvoje področje.

Kredibilnost - da so elektrarne, da je A/A vir za reference, da so t.i. strokovnjaki res strokovnjaki.

Še vedno ni trditve - kaj bi sploh rad imel. Tvoja tema je čisto trolanje.

Piramide so grobnice. Niso elektrarne. So kup kamenja. Če kup peska strešeš s kamijona, dobiš lik, ki je v preseku zelo podoben piramidi. Takoj, ko ga začneš urejati, je to piramida. Egipčani so bili dobri gradbeniki. Za tiste čase.

Da pa bi neka napredna civilizacija /alieni tako slabo za napredno civilizacijo karkoli zgradila - bi jih bilo verjetno sram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

BigWhale ::

Loocas je izjavil:

Piramide so prekleto dobro narejene, sploh pa moraš imet v mislih, da so bile stoletja, če ne tisočletja dosegljive komurkoli. Ves ta čas so kradli kamenje iz njih.


Piramide so bile 'dobro' narejene. Toliko dobro kot so lahko narejene piramide iz kamenja. Na, nekaj slik, da si bos lazje predstavljal kako zgledajo piramide od blizu. V tem primeru ona najvecja, Keopsova. Pa mi lahko pokazes kje vidis tiste do milimetra natancno postavljene kamne in kje so kamni med katerimi tudi svetloba ne posije skozi.

Ce zlozis dva kamna skupaj in vmes nasujes pesek ... kaj se zgodi?







Za konec se izrez Sfinge, kolikor je omogocal moj objektiv (in senzor) takrat. Da vidis to silno 'simetrijo', ki jo vsi tako opevajo.



Loocas je izjavil:

Na koga se ti to obračaš s to miško in cnc strojem??
Časa so imeli prekleto malo, saj so večino časa pridelovali hrano, da so se preživeli.


Ne niso. Hrano so pridelovali po tem, ko je Nil poplavil. Tega dela ni bilo tako zelo veliko in ljudi je bilo dovolj. Tudi casa je bilo dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

PacificBlue ::

BigWhale misli, da so piramide od včeraj.

Konkretno so bile oblozene z belim marmorjem, večino materiala so okoliski prebivalci pokradli iz piramid, zato nekatere izgledajo precej klavrno.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

BigWhale ::

Loocas je izjavil:

Izjemno. V nekaj minutah si pogledal cel dokumentarc, ki je dolg cca 45 minut.


No, jaz sem si ga ogledal. Prikazali niso NITI enega dokaza. Njihov kronski dokaz je bil hieroglif helikopterja in letala. Za katerega smo ze povedali kako je nastal. Zenska v video pa rece: (parafriziram) "ja, to so razlozil ampak vedeti pa res ne morjo, kaj pa ce je bil RES helikopter?".

Drugi dokaz pa je bil (povzemam), "nase najvecje strukture, jezovi, so narejene zato, da dobimo elektriko. zihr so ble piramide tud zato!!!!11!!11 In potem govorijo o neki skrivnostni energiji.

Potem omenjajo stopnicaste piramide in se sprasujejo zakaj so bile drugacne od tistih pravih piramid. In spet: "ja sej smo nasli not kamniti sarkofag, ampak a je RES to blo za mumijo? sej ne mormo vedeti!"

V vseh drugih grobnicah so nasli kamnite sarkofage in v edini neizropani grobnici so v kamnitem sarkofagu nasli se lesenega in potem zlatega in tako naprej... Torej? Res je, vedeti ne moremo ampak verjetno v tiste druge grobnice niso polagali sarkofagov zaradi lepsega?

Potem, ko ljudje zacnejo opisovati cudne in nenavadne energije in energetske tokove pod zemljo in kaj vem kaj se vse mi je slo pa ze malo na smeh no. Ljudje, ki pridejo tja 'obcutijo' to energijo? A bejzte no! Ljudje, ki pridejo tja zijajo kot teleta v velikanske kamne. Ta energija se imenuje zacudenje. :>

guest #44 ::

Zakaj pa niso vsi kamnji enakih dimenzij? A se alienom ni dalo več rezat in so mal poflikali s tem kar jim je ležalo potleh?

Loocas ::

guest #44 je izjavil:

Zakaj pa niso vsi kamnji enakih dimenzij? A se alienom ni dalo več rezat in so mal poflikali s tem kar jim je ležalo potleh?


Ker je konstrukcija iz različnih kamnov obstojnejša. Ker niso uporabljali cementa, so se morali bloki med sabo popolnoma skladati.

€BigWhale: A ti se to norca iz sebe delaš al kaj?

PacificBlue ::

Zakaj pa niso vsi kamnji enakih dimenzij? A se alienom ni dalo več rezat in so mal poflikali s tem kar jim je ležalo potleh?


Kamni niso enakih dimenzij, zato je gradnja piramid bila se toliko večji dosežek, ob vseh ostalih matematičnih korelacijah.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

BigWhale ::

PacificBlue je izjavil:

BigWhale misli, da so piramide od včeraj.


Ti si verjetno alien, ker ves kaj mislim!!1!1!1

PacificBlue je izjavil:

Konkretno so bile oblozene z belim marmorjem, večino materiala so okoliski prebivalci pokradli iz piramid, zato nekatere izgledajo precej klavrno.


Konkretno, se motis. Piramide so bile oblozene z apnencem. Khafrejeva piramida na primer je imela spodnji rob iz granita, potem je sledil apnenec, na vrhu piramide pa je bil se piramidion, ki je bil pa iz marmorja, granita, ... Zgornji del apnenca se se danes vidi, kar ga se ni odpadlo.

In ja, piramide izgledajo klavrno. Nikjer ni nobene milimeterske natancnosti. Torej, kam je sla? Ce je milimeterska natacnost izginila skupaj z apnencem, ki so ga pokradli, potem lahko takoj nehamo govoriti o milimeterski natancnosti postavljanja ogromnih kamnov.

Ravno zato, da je piramida izgledala zgrajena natanco in lepo so piramido oblozili z apnencem, ki ga je bilo lazje obdelovati in je bil bolj svetle barve.

Loocas je izjavil:

BigWhale: A ti se to norca iz sebe delaš al kaj?


Ne. Resno mi povej kje v tisti oddaji so prikazali kaksen dokaz. Minuto in sekundo izseka povej, da si lahko se enkrat ogledam. Morda bom potem razumel.

Resno bi rad videl kak dokaz za trditve. Ne zato, ker bi se iz kogarkoli rad delal norca ampak zato, ker me res zanima. Kako se imenuje skrivnostna energija katero bi lahko crpala starodavna ljudstva s svojimi megalitskimi zgradbami, kako jo izmerimo in tako naprej.

Lahko mi tudi pokazes tiste kamne v piramidi, ki so na milimeter skupaj postavljeni, da ne gre svetloba skozi. Rad bi jih videl, ker tam jih ni bilo opaziti. Pa sem precej tistih kamnov preplezal od vec piramid.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

PacificBlue ::

In ja, piramide izgledajo klavrno. Nikjer ni nobene milimeterske natancnosti. Torej, kam je sla? Ce je milimeterska natacnost izginila skupaj z apnencem, ki so ga pokradli, potem lahko takoj nehamo govoriti o milimeterski natancnosti postavljanja ogromnih kamnov.


runtime error
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Poleg vsega pa se v oddaji se dobesedno lazejo. Opisujejo 'motnje na fotografijah' ki naj bi bile posledica te energije. In ko prikazujejo te slike, je pred sliko konstanto ena in ista 'motnja', ki rahlo drsi v levo. Nek vnaprej zrenderiran lens flare/artificial dust, ki je potem naliman preko vseh teh slik, ki jih pokazejo.

8:10 in naprej prikazujejo slike na katerih so 'motnje'.



Aja, na nobeni moji sliki ni teh motenj, pa sem jih naredil nekaj sto.

PacificBlue je izjavil:

In ja, piramide izgledajo klavrno. Nikjer ni nobene milimeterske natancnosti. Torej, kam je sla? Ce je milimeterska natacnost izginila skupaj z apnencem, ki so ga pokradli, potem lahko takoj nehamo govoriti o milimeterski natancnosti postavljanja ogromnih kamnov.


runtime error


To je tvoj argument? Debata trenutno poteka nekako takole:

Believer: "Piramide so ble do milimetra natancno postavljene!"
Non-believer: "Ce so pa cist kockaste in cudne in nic ni natacno."
B: "To je zato ker so tolk stare in ker so ble se prekrite z enim drugim kamnom. Tist je pa BLO natancno!"
NB: "Err, kako pa ves, da je blo tko natancno, ce pa polno kamnov manjka in tudi priblizno ne moremo zmeriti zadev?"
B: "Argle bargle."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

guest #44 ::

Loocas je izjavil:

guest #44 je izjavil:

Zakaj pa niso vsi kamnji enakih dimenzij? A se alienom ni dalo več rezat in so mal poflikali s tem kar jim je ležalo potleh?


Ker je konstrukcija iz različnih kamnov obstojnejša. Ker niso uporabljali cementa, so se morali bloki med sabo popolnoma skladati.

€BigWhale: A ti se to norca iz sebe delaš al kaj?


Riiiight. Konstrukcija že ni bolj obstoječa, če so vanjo nametani kr eni kamnji, da mal poflikajo luknje. Vsaj nek konstanten vzorec bi moral bit, ne pa malo tu malo tam. Sicer se vidi, da na enih delih so se skušali držat vzorca, na drugih pa so neki skupaj flikali, vrjetno zato ker se jim plan ni izšel pa so morali mal poštemat. Približno tako kot delajo naši nedeljski zidarji. Začnejo nekaj zidat, pol pa vidijo, da so se ušteli pri meritvah in neki skušajo poflikat.

LuiIII ::

Ma vam jaz dam energijo! Edina omembe vredna energetska točka je na Pokljuki! Tam je zdravilni energetski poligon. So napisani tudi priporočljivi časi obiska na posamezni energetski točki. Evo tam lahko dokažem, da je elektromagnetno sevanje drugačno in to izmerljivo drugačno. Morda zato ker gre čez njo daljnovod?
Ah, če bi se dalo bullshit energijo konvertirat v realno.

iggy ::

Ma tale tema je use skupaj en trolololol, pač klasika. Mamo že kar lepo zbirko tega na slo-techu.
Podaš neke dokaze pa beliverji takoj v zrak pa popajo youtube linke, brez nekih podlag.

Ah ja, don't feed he troll al kako že pravjo? :)
Hey, you're fat!

Pithlit ::

Jaz pa to serijo gledam... ko pač nimam drugega dela (recimo ko sem za 15 min zalimana na WC školjko).

In se zraven malo držim za glavo... pa malo smejem... pa malo zgražam.

Bistvo komplet cele serije je: Nekdo postavi teorijo o marsovcih ki so gradil piramide&co. In ko mu cel svet dokaže da prodaja meglo... "Piše v bibliji!!!!" (koranu, mahabharati, whatever... pa dejmo za sekundo ignorirat to da se tiste _iste_ zgodbice dogajajo v par tisoč letih razlike).

Pa marsovci (bogovi) se pogovarjajo z ljudmi in jih napeljujejo na dobra dela... Mojzes, Abraham, Bethoven... ko pa nek Son of Sam pove da je moru pobit en kup random ljudi ker mu je bog (marsovc) tko reku, si pa nekaj izmišljuje.

Keje so marsovci? Aja, jungle hypothesis... nismo zanimivi zanje pa nas ignorirajo? Tko da delajo piramide? Tko da probaj komunicirat z uporabo žitnih krogov (crop circles)? Pa tolk benevolentni so da so nas probal že najmanj 10x zradirat s te kugle (vesoljni potopi, kuga, celo z atomskimi bombami par tisoč let nazaj...).

Uni monolitni kamni so pa neki markerji da marsovci vejo kam it ko pridejo na obisk? A res... 'par' svetlobnih let so rabli do sm pol pa kar naenkrat rabijo par sto tonske kažipote?

Pa dejte no, ne se hecat. Čez kako leto me boste probal prepričat da so Battlestar Galactica pa Stargate (oh, pa Indiana Jones) nastali po resničnih dogodkih...
Life is as complicated as we make it...

Vikking ::

Loocas je izjavil:


Marsikaj je dobro razloženo v dokumentarcu. Če je to zate BS, potem je zate še večji BS to, da so bile grobnice.


Ker noben resen egiptolog, še ni zatrdil da so piramido gradili E.T oz. ljudje s pomočjo E-T.-jev. Oddaja je namerno sestavljena tako da, kakršnokoli stvar uporabi za dokazovanje E.T.-jev.

o oddaji ancient aliens:
Ne moreš izmed tisoče spisov vzeti 2 vrstici zapisa in trditi na podlagi tega, da so E.T-ji takrat pomagali. Ne moreš na nekem arheološkem najdišču kjer so našli na 10.000 predmetov, vzeti 2 čudna predmeta, ter trditi da predstavlja E.T.-je oz. da so se takrat ružili in plodili s tistim ljudstvom. Žal oddaja, iz popolnoma nič dela slona.

Če trenutna znanstvena sfera ne more zanesljivo pojasniti, kako so nekaj gradili oz. je tisto ljudstvo funkcioniralo še ne pomeni pravljic za lahko noč.

čist lepo in ni kaj za dodati:
""In a pop culture with a short memory and a voracious appetite, aliens and pyramids and lost civilizations are recycled like fashions."

PacificBlue ::

Nobenih alienov, nobenih energij, samo čista dejstva pro et kontra o egipcansih piramidah in ostalih zgradbah po svetu.

Piramide so bile z namenom zgrajene za prihodnje generacije. Le zakaj?

Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Ramon dekers ::

Vikking je izjavil:

Loocas je izjavil:


Marsikaj je dobro razloženo v dokumentarcu. Če je to zate BS, potem je zate še večji BS to, da so bile grobnice.


Ker noben resen egiptolog, še ni zatrdil da so piramido gradili E.T oz. ljudje s pomočjo E-T.-jev. Oddaja je namerno sestavljena tako da, kakršnokoli stvar uporabi za dokazovanje E.T.-jev.

o oddaji ancient aliens:
Ne moreš izmed tisoče spisov vzeti 2 vrstici zapisa in trditi na podlagi tega, da so E.T-ji takrat pomagali. Ne moreš na nekem arheološkem najdišču kjer so našli na 10.000 predmetov, vzeti 2 čudna predmeta, ter trditi da predstavlja E.T.-je oz. da so se takrat ružili in plodili s tistim ljudstvom. Žal oddaja, iz popolnoma nič dela slona.

Če trenutna znanstvena sfera ne more zanesljivo pojasniti, kako so nekaj gradili oz. je tisto ljudstvo funkcioniralo še ne pomeni pravljic za lahko noč.

čist lepo in ni kaj za dodati:
""In a pop culture with a short memory and a voracious appetite, aliens and pyramids and lost civilizations are recycled like fashions."



hja poglejmo fakte: piramide so bile zgrajene v določenem času.
Drugi fakt je da niso imeli strojev.
Tretje pa je da bi bilo fino dobiti podatke o številu prebivalcev Egipta. Potem se naredi statistiko kdo je delal na polju, kdo na piramidah in kdo je bil v vojski. Ok če jih je bilo 2 miljona na piaramida potem mogoče.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kan. 15-letnik odkril, da so majevske piramide postavljene enako kot nek zvezdni sist

Oddelek: Problemi človeštva
363342 (2784) zee
»

Toplotna anomalija piramid v Gizi

Oddelek: Znanost in tehnologija
3611305 (4721) Unknown_001
»

V bosni piramide (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48888743 (66207) GizmoX

We come in peace... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24241221 (34825) Gandalfar
»

skrivnost gradnje piramide (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19145857 (36211) Bellatrix

Več podobnih tem