» »

Katera 3D očala za televizor?

Katera 3D očala za televizor?

Echelon ::

Le pozdrav. Imam plazmo Samsung 3D PS50C680 in me zanima, katera očala bi temu TV-ju bla najbolj primerna in ugodna?
Hvala!
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

lmfao ::

Gotovo so kaka narisana na škatli.....drobni tisk na škatli....namig - morajo biti aktivna, ki preklapljajo (shutter)

Potreboval boš tudi nek izvor 3D slike

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lmfao ()

RookY ::

Če se ne motim imaš 2010 model TV-ja, ki uporablja IR povezavo za špegle.
Tako, da moraš temu primerno ibrati tudi špegle.
Kakor vem sta 2 modela Samsung špeglov na razpolago za to TV. 2100AB na baterijo in 2200AR(vgrajena baterija, ki se polni).
Cene so pri nas zasoljene: od 120-150€...najceneje kar sem pri nas našel je 77€, oz. na bolhi za cca 70€, zato sem raje nabavil na ebayu, kjer me je vse skupaj prišlo 25€.
Modeli ostalih proizvajalcev ne vem če delujejo na Samsung TV.
Juhu juhu spet bom bruhu

lmfao ::

sennheiser ::

Ja bodo sam ne za lanske tv-je. Obvezno uzami tiste, ki se priporočajo, ker je nekak najboljši učinek. Vsaj men se tako zdi. Usaj na podlagi tega, kar sem lahko stestiral. Pač LG, Panasonic, Philips so v enm Bigbangu mel na kupu. Pa pač sem dobil usa 3 očala, da sem pogledal. Sicer so use na usakega delale, ampak učinek je bil pa najboljši če so bila očala tista, katera so zravn oz. priporočena pri nakupu tv-ja.

Echelon ::

IR povezava? A ni Bluetooth? :S Se bom res moral pozanimat pri mojem trgovcu... Ker moram bit sigurn, preden to naročim prek ebaya.
Ok, v knjigi sem našel modele SSG-2100AB, SSG-2200AR, SSG-2200KR. Na naših spletnih trgovinah jih sploh ne prodajajo več :S Bom res moral to prek ebaya...?
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Echelon ()

sennheiser ::

Pjt v harvy normana ali pa Bigbang... najbol da v btc. Pač edino tm če tko majo. Ker to je lanski model in za lanske večina nima več. Mogče pač stara zaloga. Se pravi če ima ssg-2100 ali ssg-2200. Lahko ti pa danes dopoldne sporočim, če je možno v Bigbangih dobit.

anonynino ::

najboljše so pasivne 3D očala:
- zelo poceni - že od 10€
- manj/ne škodijo očem
- brez baterij

Zgodovina sprememb…

Echelon ::

TheBlaz, to je res, slabost so pa malo slabši efekti. Kakorkoli že, js rabim aktivna očala. Če bi lahko uporabljal pasivna, bi jih kupil.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

PARTyZAN ::

Shutter 3D potrebuje sinhronizacijo. Kako naj bi lahko bila za to očala "pasivna"?

RookY ::

To je najceneje pri nas kar sem našel. http://panthera.si/si/3d-ocala-aktivna-...
Sicer pa še nekdo na bolhi prodaja nove za 70€. Drugače se jih še vedno dobi po spletnih štacunah(120-150€), samo poiskati je treba.
V big bangu nimajo teh špeglov...Moji so me hotli presenetiti in so nesli špegle 2100AB v big bang, da bi kupili še ene take in so jim podturili novejše 3100, ki zgledajo isti, samo da so BT in ne IR.
Tako, da sem jih vrnil nazaj in si kupil druge na ebayu.
Juhu juhu spet bom bruhu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RookY ()

sennheiser ::

Jap niti možnosti naročit ni, ker večinoma lanskih modelov niso imeli, letos so pa začeli spet z samsungom.

rokec992 ::

Lep pozdrav. tudi sam sem kupil samsungov 3d televizor, in sicer model 37D6000 3D. in me sedaj zanima katera očala bi bila najbolj primerna za gledanje 3D filmov. zanima me ali je možno da bi lahko 3d filme gledal z tistimi očali katera imajo eno rdečo in eno modro steklo.

prosil bi tudi če lahko kdo ali tukaj nalima ali pa mi na pm pošlje kakšne linke kje bi lahko kupil ta očala kar se da ugodno.

najlepša hvala za vaš odgovor:)
[img]http://www4.slikomat.com/08/0602/xqw-rokec9.jpg[/img]

fpbs ::

Škoda, ker nisi kupil LGeja, ker bi dobil kar 9 komadov očal priloženih.

rokec992 ::

ja kupil sem rablenga. sicer sem pa bral da je pr lg-jih neki težav glede samih kodekov in pa zaznavanja filmov.

še zmeri čakam na odgovor glede očal :)
[img]http://www4.slikomat.com/08/0602/xqw-rokec9.jpg[/img]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ue40h6400

Oddelek: Zvok in slika
5840 (633) Kebab11
»

Lcd 3d televizija????

Oddelek: Zvok in slika
236349 (5938) kronos_10_
»

Kateri 3D LED TV s pasivnimi očali? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5920566 (15199) fpbs
»

3D ready BlueRay predvajalniki?

Oddelek: Zvok in slika
81737 (1453) lmfao
»

3D HD TV Sprejemniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
769293 (7208) Spajky

Več podobnih tem