» »

ue40h6400

ue40h6400

Kebab11 ::

Pozdravljeni,
en model mi je prodal ue40h6400 za 100 eur pa se mi je zdel mal sumljiv, ampak dobr (mal je poškodovan ekran, ampak se ne vidi z 1m+). Ok ga prklopm in vse dela ok, sam ful je neodzivn pa tko in zgublja pvoezavo z internetom... pa gledam, da je verjetn problem matična ane, sam zdej k sm resetiral na factory settings dela vse bp? Kako je to možno? Takoj k grem pod update pa izpiše, da je na zadnji posodobitvi in spet začne štekat in bit neodziven... ko ga factory resetam, spet dela vse bp?

A mogoče veste katera 3d očala bi bla ok za ta TV, da bi jih naroču? Ker sem ga dobu brez očal.

Hvala :)
Obiščite mojo spletno stran
  • spremenil: Kebab11 ()

pia2001slo ::

@Kebab11

jaz sem zraven večjega "brata" pred leti dobil tole (2x) :
http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-a...

lp

Kebab11 ::

Kako se gleda te tehnologije očal? Kaj bi bil kakšen poceni nadomestek? Da bi kupil kakšna "fake" poceni podobna očala
Obiščite mojo spletno stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebab11 ()

dragana ::

Jaz sem poleg mojega Samsung TV-ja tudi dobil dvojna očala. Koliko ponudiš zanje? Ponudbo pošlji na ZS.

Kebab11 ::

Kebab11 je izjavil:

Pozdravljeni,
en model mi je prodal ue40h6400 za 100 eur pa se mi je zdel mal sumljiv, ampak dobr (mal je poškodovan ekran, ampak se ne vidi z 1m+). Ok ga prklopm in vse dela ok, sam ful je neodzivn pa tko in zgublja pvoezavo z internetom... pa gledam, da je verjetn problem matična ane, sam zdej k sm resetiral na factory settings dela vse bp? Kako je to možno? Takoj k grem pod update pa izpiše, da je na zadnji posodobitvi in spet začne štekat in bit neodziven... ko ga factory resetam, spet dela vse bp?

A mogoče veste katera 3d očala bi bla ok za ta TV, da bi jih naroču? Ker sem ga dobu brez očal.

Hvala :)


TV sem posodobil prek USB, ker je na samsungovi strani update, ki ga TV ni hotela sama posodobit prek WiFi, sedaj izgleda da deluje čisto normalno... bom videl s časom

Glede očal bom pa še mal počakal, ker me je včeraj doletala huda kazen shiit
Obiščite mojo spletno stran

Kebab11 ::

Ima kdo kakšna očala za omenjeni TV ponovno na voljo? Hvala in lep pozdrav
Obiščite mojo spletno stran


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Sony - Philips - Samsung (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8827402 (23380) Thunder wave
»

Katera 3D očala za Philips 40PFL4508K

Oddelek: Zvok in slika
81305 (1220) Djz3l3
»

Samsung vs LG (TV)

Oddelek: Zvok in slika
124328 (3465) zegler
»

Katera 3D očala za televizor?

Oddelek: Zvok in slika
142156 (1728) rokec992
»

3d očala

Oddelek: Loža
1712501 (3726) boogie_xlr

Več podobnih tem