» »

Call of Duty 4 Multiplayer errors

Call of Duty 4 Multiplayer errors

Twixz ::

Pozdravljeni.

Vem, vem, na CoD4 je odprtih veliko tem, ampak v katerokoli sem zaprosil za pomoč, nikjer je nisem dobil.

Torej imam problem z CoD4 MP. In sicer:
Pred nekaj meseci se je moj sosed odločil da naredi net-party CoD4. Zbral je kar veliko ljudi in tudi mene je povabil. Se usedem za svojo kišto, inštaliram CoD4. Si potegnem iz blinka patche 1.2-1.7, inštaliram vse to po vrsti. Crack mi sosed pošlje po skypu. Krekam, zaženem. Mi napiše da sm bannan iz serverja (pa še nikoli nisem igral MP CoD4). Mi reče sosed, da me je*e punkbuster. Downloadam punkbuster updejt, mi ga updejta, mi vrže error da rabim keycode. Mi frend pošlje link iz youtuba da nekak shekaš da te ne morjo bannat iz serverja. Nardim točno tako kot je v videu, grem na XF in se hočem "join"-at k njihovi igri, kaj se zgodi? Pokaže mi, za slabo sekundo, da bo zagnalo, potem pa nič. Sploh se nič ne zgodi. Grem v igro, MP, refresham list serverjev, katerikoli server - error, key code in use. KATERIKOLI, tudi tisti, ki nima ključavnice ob imenu. Depresivno skušam popraviti, zbrišem, uninstalliram, installiram znova, patche na novo, punkbusterja nisem posodobil ker pomoje ni blo treba. Ok, spet error, key code in use. Zguglam malo, vidim da morm neki na Zvokih spremenit. Spremenim, vseeno ne dela. Probam z drugim crackom, tudi ne dela. Zdaj pa, kot "last resort", sprašujem vas, dragi slo-techovci, kaj naj naredim? :)

Hvala in LP, KB.
  • zaklenil: Rotaidal ()

Slo-One ::

Logično, da ne deluje, ker je koda, ki si jo kot serial uporabil že bila benana ali pa je v uporabi. Če bi imel svoj serial se to ne bi zgodilo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Twixz ::

Torej rabim drugo serial? :D

mr1two ::

Ti rabiš original igro, ne te travniške variante- potem boš lahko igral prek neta, sicer ne.
LP

Twixz ::

Če pa moj sosed igra tako?

Slo-One ::

Tvoj sosed je od nekoga, ki je prenehal igrati dobil serial, kar pomeni, da je originalen.

TOP ::

Enostaven odgovor,kupi original,ki je več smešno poceni in igraj.Tako poceni kot dobiš tele stare igre je škoda se zafrkavat in zgubljat čas,da tole uštimaš.

def0r ::

Tole bo najbrz lepo locked in zbrisano v kratkem casu.

Rotaidal ::

Tudi tu nebo pomoči.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674073 (16839) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78870977 (12882) oo7
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838886 (28291) Clubraider

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375816 (4019) Rotaidal
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517695 (6890) steev

Več podobnih tem