» »

NBA 2K11

NBA 2K11

Redshark ::

Tema o NBA 2K11

popster ::

Se je v zadnjih letih razkorak med NBA in evropsko košarko zmanjšal kaj? (pravila, stil)

Redshark ::

a kdo ve kako popravit ko downloadaš living roster ti pri enih zniža une overall točke pa kako to popraviš

zigazandar ::

men pa noce igra shranit ko naredim kaj novega in potem skos ko zazenem igro gledam tisti filmcek o michael jordan-u in pol ko si nastavim tipke za igrat dam shrani in mi napise can not save this disk pa ce kdo ve kaj je lahko narobe mi naj prosim pove pa se nekaj ko igram se mii cez nekaj minut pojavijo take crte na igralcih kot da bi bilo nekaj narobe z graficno ampak moja graficna je cist nova nvidia geforce 8400 GS je

hvala za odgovore

Redshark ::

a je original

aja a gdo slučajno ve kako nardit alley-oop

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Redshark ()

arozma ::

zigazandar je izjavil:

mi napise can not save this disk pa ce kdo ve kaj je lahko narobe mi naj prosim pove pa se nekaj ko igram se mii cez nekaj minut pojavijo take crte na igralcih kot da bi bilo nekaj narobe z graficno ampak moja graficna je cist nova nvidia geforce 8400 GS je

Zaženi igro kot administrator (desni klik in Run as administrator)

Glede črt pa ne vem kaj bi bilo lahko narobe.

Redshark je izjavil:

aja a gdo slučajno ve kako nardit alley-oop

Držiš tipko ki je za intense difense, preigravanje... in pritisneš tipko za fake podajo, postavitev blokade... Mislim, da je ta tipka v igri označena kot B.

Drugače pa imaš trening kjer ti vse piše kako kaj narediš.

Andra ::

A kdo mogoče ve kakšna je nba2k11 za wii konzolo. A se splača kupt?

mediterano ::

Jaz sem si kupil to igrico lani, pa sem bil od začetka zadovoljen. Igram v All-star stopnji, pa mi je šlo že kar dobro, prvo sezono sem končal v razmerju 10 zmag - 19 porazov. Sedaj pa kot da bi strela treščila ,enostavno mi ne pusti več zmagat! Nasprotniki imajo čez 50% met, jaz pa se gibljem tam okrog 30 procentov, čeprav imam v moštvu igralce kot so Ray Allen, Baron Davis, Jason Richardson, Nowitzki, S. O'neal in pdobne, ki so vsi po vrsti dobri strelci. Ampak ne gre in ne gre, ne glede na igro v obrambi vsak nasprotnik zadeva kot nor. Lahko Earla Boykinsa pokrijem recimo z O'Nealom pa zadene trojko, kadar če. Moji pa mečejo katastrofalno!:( Preveril sem že vse nastavitve, pa so iste kot sem imel pred kakšnim tednom, ko sem nazadnje zmagal. Sedaj pa več ne gre,moj met je katastrofalen, met nasprotnikov pa dobesedno fenomenalen! Škoda, trudi ne pomeni nič, s tega vidika je igrica slaba, res slaba, sem razočaran, sem zgubil že vso voljo, ker že teden dni izgubljam s 30 in več razlike kot po tekočem traku!:( Moji enostavno zadevajo katastrolano, koše pa dobivam tudi s sredine, če je treba. Škoda.

Rotaidal ::

Sliderse si spremenil ali imaš tiste, ki so v igri?

mediterano ::

Sliderse imam takšne, kot so nastavljeni.

Rotaidal ::

Potem pa tak ni čudno. Poglej malo na netu in si prenesi Pro sliderse, kateri so najbližje realnosti. Ker tisti v igri so, tolko da so.:8)

mediterano ::

Ja, saj. Sicer pa mi itak igrico ven meče, tako da sem jo kar odinštaliral. Zdaj pa ne vem, ali je morda problem v Windowsih (imam sedmico) ali v igri. Že 2x sem jih na novo nalagal zaradi te igrice, pa me vedno znova začne ven metat. Kje pa drugače najdem te sliderje, maš kakšen link?

Rotaidal ::

http://www.operationsports.com/forums/n...

bolj točno: http://www.operationsports.com/forums/n...

Lahko pa še sam kaj spremeniš, če se ti zdi kaj preveč očitno. S tem je igra čisto drugačna.

mediterano ::

To me niti tako daleč ne muči, muči me bolj, da me je po mesecu in pol spet začelo 'ven metat' iz igrice. Potem ko sem po priporočilu nekoga tu gori na novo naložil Windowse, je dober mesec šlo, zdaj pa mi sred igranja spet samo prekine in mi vrže ven. Tako se mi je zgodilo že prvič. Čudi me, da mi tega ne dela od začetka, ampak vedno po kakšnem mesecu in pol igranja. V čem bi bil problem, morda Windows 7 ni ravno kompatibilen s to igrico? Ampak kot že rečeno; zakaj potem tega ne dela že od začetka, ampak vedno začne po določenem času? V čem bi lahko bila težava?

Rotaidal ::

V čem bi bil problem, morda Windows 7 ni ravno kompatibilen s to igrico?


V letu 2k11 smo. Katera nova igra pa ni kompatibilna s W7? Namesti patch če še nisi.

mediterano ::

Daj mi kakšen link prosim, ker nisem glih nek strokovnjak kar se tega tiče...

Rotaidal ::

Bah, zgleda da ga za PC sploh ni. Samo za konzole.

Perkey752 ::

Mi kdo pove kako zabiti na tipkovnici. Se ne znajdem :S

klemenSLO ::

tipko za tek in met mislim da.
drgač maš pa nekje v špilu trening kjer se naučiš vseh for in ti piše kaj morš pritisnit
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Perkey752 ::

Hvala, čeprav sem treninge poizkušal. Grem zdaj probat ;)

mediterano ::

mislim da za sprint in met, ja. zabijanje. Še vedno pa me zanima, ali kateremu od vas prav tako po določenem času začne igrico metat ven.

BushMonster ::

meni jo ven vrže ko hočem igrat sezono

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

In imata original igro?

BushMonster ::

jaz jo imam

Perkey752 ::

Jaz mam neoriginalno pa mi dela brez problema. Ja zabijat mi je ratalo. Klikneš tipko za šprint + met ;)

LeXani ::

super igrca, igram na xbox...
Čas prve prijave 04.11.2005

mediterano ::

Jaz ne morem igrati Association, ker mi začne metat ven, čeprav imam original igro in nov računalnik. Igram tudi My Player, s tem da mi tam do sedaj še ni vrglo ven. Mogoče mi jo pa še bo. Vsekakor sem to igrico kupil prvič, zadnjič in nikoli več. Vedno sem imel EA igrice, pa so delale brez problema, na xp-jih. Ta pa jebe. Ne vem kaj je, vendar na nov računalnik bi to moralo laufati.

BushMonster ::

meni se dogaja POVSEM enako kot mediterano-tu

imam living roster ampak to verjetno ni problem ker sem ga imel že pri prejšnjih nba 2k

aljo007 ::

jas sm pa povlekel xfire pa nevem kako naj zdaj nba igam preko spleta (xfire igro podpira)

alley-oop nardiš s tipko za preigravanje+tipko za nakazat podajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljo007 ()

deadeye1 ::

Imam eno vprašanje glede NBA 2k10 in 2k11. Obe igri sem kupil za PS3. Obe sta delali dobro in gladko približno pol leta nato pa kar naenkrat ne delajo več. Pred letom mi je isto naredilo z NBA 2k10 danes pa še s 2k11. Ko pridem v naslovno špico (pri nba 2k10 ko se pojavi kobe pri 2k11 pa jordan) mi igrici enostavno zamrzneta in ne gresta več naprej. Vse ostale igre mi delajo dobro in gladko. Sedaj me zanima če ima kdo izmed vas podoben problem ali pa če je kaj narobe v pošiljki iger ker se mi res zdi čudno da bi obe igri imele isto napako in mi ne bi več delali.
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA 2K13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
738756 (7412) Seljak
»

Kako se rešiti virusa win32/Heur !?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5954 (890) vorantz
»

Nba 2k11

Oddelek: Pomoč in nasveti
6977 (955) a-aljo
»

NBA 2k10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558216 (5726) mrdejan13
»

NBA2001

Oddelek: Igre
271132 (871) darkdisk

Več podobnih tem