» »

Google dodaja igre v Google+, Facebook prenavlja svoje

Google dodaja igre v Google+, Facebook prenavlja svoje

Igre prihajajo na Google+

Facebook obljublja večjo igralno površino na zaslonu.

Slo-Tech - Da bi uporabnike še bolj pritegnil na svoje novo socialno omrežje, se je Google odločil v Google+ dodati tudi možnost igranja iger. V Google+ se je pojavila nova stran Games, dostopna s klikom na istoimenski gumb v zgornjem delu zaslona, ki uporabnikom omogoča igranje enega izmed 16 naslovov. Trenutno so na voljo recimo Angry Birds, Bejeweled Blitz, Zynga Poker in druge, v prihodnosti pa kanijo dodati še druge. Google pravi, da so igre enostavno dostopne, če to želimo, in jih po želji lahko tudi skrijemo, kadar jih ne potrebujemo ali ne želimo. Na podstrani Games bodo tudi objavljeni rezultati, ki smo jih dosegli pri igranju. Razvijalce novig iger že vabijo k sodelovanju.

Tudi Facebook je skoraj istočasno napovedal prenovo svojega portala za igranje iger. Podatki o dosežkih iz iger bodo odslej imeli svoje mesto, tako da ne bodo več pacali po zidu. Klik na igro v tem novem seznamu, kjer bodo navedeni podatki o tem, kateri izmed prijateljev igra katero igro, kako dobro mu gre ipd., bo avtomatično zagnal isto igro. Prav tako bo mogoče določiti, kdo vse vidi vaše igralne preference in dosežke, in to za vsako igro posebej. Spremenjen je tudi videz, saj bo igralna površina v oknu večja z manj nepotrebnimi dodatki. Kmalu bo na voljo tudi full-screen.

15 komentarjev

prenasalec ::

Kje se nastavijo igre, ker meni jih ne kaže...

Loaded ::

Meni tudi ne.
Loadeed

arjan_t ::

prenasalec je izjavil:

Kje se nastavijo igre, ker meni jih ne kaže...


bo kmalu omogočeno za vse

Berserker ::

A obstaja kakšna potezna bolj enostavn strategija za fb in g+ ?

guest #44 ::

Let the fight begin!

A so že odprli Google+ al rabiš še vedno invite?

KaRkY ::

Neeeeeeeeeeeeeee nočem iger!
When you look long into an abyss, the abyss looks into you

crobat ::

Kar je najbolsmesno pr tem je pa da folk dejansko igra te flash igre xD... to je neki tajga, ko če bi reku da beres dobre knige, ko ticis doma in listas 5prijteljev xD

šernk ::

najbolj smešno je da nekateri igrajo igre ala crysis itd (grafična seveda mora biti dobra da sploh igro požene)...obenem pa meni te igre prinesejo manj užitka kot navadna pasjansa.

zadnjih 8 let še nisem igral igre, ki bi me navdušila, ubistvu še najraje ravno te flash igram, ker so nezahtevne, zahtevajo nekaj razmišljanja in kar je najlepše, ne zasedejo mi celega zaslona, kar pomeni da lahko še IM client teče vzporedno.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

dux ::

Družabno omrežje je, ne socialno ;).
Upanje je v nasih odlocitvah

Jaka83 ::

Pravkar je G+ dobil en velik - pri meni. Pa sem že mislil, da se ne bojo na FB nivo spustil. Zdej bom pa spet od kolegic bral, da rabijo samo še $5 za neko opeko pri nevemkaterem špilu in da rabijo mojo pomoč. FCK this!

kriko1 ::

Mogoče bodo naredili filter za feed aplikacij, kar bi rešilo točno ta problem.

pa3k ::

ah tudi google bi rad se malo vec zasluzu... ves kolko kesa jim prnesejo te igre.. sam poglej si trzno vrednost zynge, ki je pred cca 4 leti komaj nastala zdaj pa je to vecmilijard vredna druzba..

Lonsarg ::

Če bi si bolj podrobno prebrali zadevo, bi videli, da je zadeva LOČENA od G+ objav. Vse kar bo na G+ je link do G+ game centra, pa še ta link se da odstranit.

mtosev ::

A google rabi biti prisoten povsod? očitno da.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zmajc ::

Dokler je njihov moto "don't be evil to ni problem", problem bo ko bojo premočni da bi jih kdorkoli ustavil in bodo lahko počeli kar hočejo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google's Stadia (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8414316 (3200) Ghost007
»

Tretja generacija Xboxa je... One?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Konzole
12038594 (31809) LuGi
»

Začel se je Google I/O - Android

Oddelek: Novice / Android
2912985 (10526) Marat
»

Ušle informacije o Google Play Games za Android

Oddelek: Novice / Android
83320 (1957) jacal

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451924 (25260) Tilen

Več podobnih tem