» »

NLB pregled tranzakcij

NLB pregled tranzakcij

cortez ::

Pozdravljeni !

Zanima me, ali ima NLB možnost elektronskega pregleda tranzakcij (predvsem me zanima za podjetja).

Vem, da NKBM ima to možnost pregleda za svoj BankaNet z uporabniškim imenom in geslom, za druge banke pa ne vem .


Hvala za info. lp.

popster ::

Moj proračun in Moje premoženje omogoča celovito spremljanje prejemkov in izdatkov na NLB Osebnem računu ter vaših sredstev in dolgov.
via:http://www.nlb.si/klik

za informacije o podjetjih najboljše da pokličeš njihovo telefonsko stevilko

mat xxl ::

Za tranzakcije ne vem, ker ne vem, kaj to pomeni, za transakcije pa ni nobenega problema in se da vse pregledati tudi za več let nazaj !

krneki0001 ::

Za podjetja je pri NLB proklik in ima kompleten pregled nad vsemi transakcijami, ki si jih opravil. (tudi nad paketnimi transakcijami - torej več transakcij v enem paketu ti razbije na posamezne transakcje, ki jih lahko vidiš in spremljaš)

cortez ::

mat xxl je izjavil:

Za tranzakcije ne vem, ker ne vem, kaj to pomeni, za transakcije pa ni nobenega problema in se da vse pregledati tudi za več let nazaj !

my mistake .

Ubistvu bi rabu samo pregled (če so se izvršila nakazila) ne pa tudi elektronskega poslovanja.

krneki0001 ::

Vse to ima proklik.

b ::

nebivedu, a to je novo? Nazadnje ko sem imel priložnost trpeti proklik, je pobral transakcije samo za zadnji 3 mesece in je bilo treba prenesti bazo s starega računalnika, da so lahko videli vso zgodovino za nazaj.

krneki0001 ::

Ja to naj bi bilo novo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

N26 z novimi storitvami za Slovence (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13626761 (12771) dr.Akula
»

Samo en bančni račun za sp-je (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15638196 (27983) mojca
»

Kje nakazati placilo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6512599 (11669) solatko
»

Prepoved plačila preko 50 EUR z gotovino (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10121343 (17391) St235
»

Internetno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419062 (14748) Tilen

Več podobnih tem