» »

Kateri monitor

Kateri monitor

Zagnani ::

Prosim če mi svetujete kakšen monitor si naj kupim ,,dal bi nekje do 250€ ampak to je res že maksimum ,,potrebujem ga za kdaj pa kdaj kšno igrco , za kšn film,,drgač pa bol čist tko net pa word pa tko normalne stvari ,,mam pa grafično AMD Radeon HD 6900 Series

lp in hvala že vnaprej za komentarje
  • spremenil: Zagnani ()

xxxgeekxxx ::

Če bi mel 24 bi jaz vzel tega
http://www.mimovrste.com/artikel/265010...
Firma samsung, nimaš kaj zgubit, LED, 2ms pa 220 ojrov pa maš mir :D

malo še pogooglaj za kako boljšo ceno (ceneje.si ipd) Pod 250EUR pa boš tako ali tako pomojem težko kaj večjega dobil. Naj še kdo kakšno mnenje poda :)
Ke te češ

Skyman ::

vzem DELL U2311H ali LG IPS236v slednjega imam sam 2 dni starega in je kul monitor za to ceno... Pusti TN panele IPS kup

Riff ::

men LG 17 col L1715S služi že 3 leta bp

xxxgeekxxx ::

Jaz lahko sicer svetujem samo za Samsung in LG, ker ta dva imam in moram rečt da sem nad LGjem osebno zelo razočaran... Riff, mogoče se tebi ne zdi, ampak če imaš naenkrat Samsunga in LGja se komaj vidi kako zanič barve ima LG ;((
Tako da je razlog za nizko ceno LGjev. Meni osebno je barvna paleta Samsunga amerika proti LGju, ki sploh nastavit ne gre niti da bi približno lepo zgledalo.
Ke te češ

barakus ::

xxxgeekxxx povej konkretna modela, ki ju imaš

Skyman ::

LG pa uporablja samsungove panele potlej je tud samsung zanic :D

xxxgeekxxx ::

Mam samsung SyncMaster 206BW pa LG Flatron W2442PE. Skyman, če je to res potem LG uporablja tiste panele ko so pri samsungu zavrgli al kaj, ker so barve zanič proti samsungu...
Ke te češ

keitai ::

@Skyman: v katerih modelih natančno? LG ima s Philipsom lastno tovarno panelov ter večinoma uporablja lastne panele.

xxxgeekxxx ::

Jaz nevem kdo ma od koga kaj, vem samo da ma LG zanič sliko, tako da odsvetujem. Raje vzami Samsung, AOC je baje vredu, al pa kak philips (tudi baje niso slabi)
Ke te češ

shinca ::

Se stinjam s Skymanom, kupi monitor z IPS matriko. Slika je bistveno boljša, kot pri TN. Če imaš možnost pa si oglej monitorje pred nakupom.

barakus ::

Kje se da pogledat tistega LGja z IPS?

Riff ::

xxxgeekxxx je izjavil:

Jaz nevem kdo ma od koga kaj, vem samo da ma LG zanič sliko, tako da odsvetujem. Raje vzami Samsung, AOC je baje vredu, al pa kak philips (tudi baje niso slabi)


potem pa je res Samsung boljša izbira :D

xxxgeekxxx ::

Kot sem rekel, nevem glede drugih monitorjev, to je najboljše da ti drugi svetujejo, ki so naprimer meli samsung in kak drugi monitor. Nevem če so vsi LGji tak, vem samo da ma moj zanič barve. Mogoče me nebi motilo, ampak ker ko grem iz enega monitorja na drugega se takoj vidi da nekaj ni vredu. Nevem kak so kaj LED LG monitorji? Če so vredu se mogoče splača, ker ma LG bolj poceni. Je pa najboljše da greš v kak big bang pa pogledaš malo sliko. Zdaj bo nekdo rekel, da se ne moreš na sliko tam zanašat, ker je treba še nastavit monitor... mogoče res, ampak to logiko sem jaz uporabil, zaj pa mam sliko tako. Bom moral barvo menjat v monitorju :))
Ke te češ

Skyman ::

kartuso zamenji v monitorju :D

xxxgeekxxx ::

Zelo smešno... tebi pa nebi blo škoda če bi še 2 barvi na pol polni ble. Moram pa komplet kartušo menjat potem. Vidiš, v Samsungu mam toner pa še zaj drži :D
Ke te češ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup monitorja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7014406 (3764) Han
»

Kateri monitor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7615727 (14136) skyline
»

Kateri monitor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10921478 (16679) hotig
»

Nakup LED LCD TV monitorja: 23" LG vs. 24" Samsung

Oddelek: Kaj kupiti
193284 (3114) Modri dirkač
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35849637 (21282) silo

Več podobnih tem