» »

Ati Radeon 9600 pro driverji

Ati Radeon 9600 pro driverji

spoly24 ::

Dobil sem Grafo Ati...na njej pise ati R96PRO/xt Trev 1.3 A
Pod Črtno kodo pa pise R9550-C3
Sedaj pa nwm kako naj poiscem Driverje.
Računalnik pa mi zazna Ati radeon 9550 / 1050 Series
Ce mi lahko kdo pomaga najti Driverje ! :D

Hvala !
  • spremenilo: spoly24 ()

Bolf3nk ::

spoly24 ::

Ampak ko sm instaliro driverje mi je spet zacel
ugašati ekran in napiše no signal !!
pa me zanima ce je to zaradi driverjov ??

flood ::

probaj na novo vstavit grafično v režo
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

spoly24 ::

To sem Ze probal neštetokrat in še vedno ne dela
tako kot bi morala....res nwm kaj je to

Icematxyz ::

Če si "dobil" to grafično kartico je pač mogoče pokvarjena. Gonilniki pa so kakšni pač so, ker AMD več za te modele ne razvija gonilnikov. Kateri operacijski sistem uporabljaš?

Gonilnik.

spoly24 ::

xp profesional

Icematxyz ::

Za XP najdeš gonilnik na povezavi, ki sem ti jo dal. Preveri še kabel med grafično kartico in zaslonom oziroma če imaš še kakšnega drugega zamenjaj. Občutek imam, da ni težava ta gonilnik, ampak strojna oprema. Morda tudi okvarjena grafična kartica. Ventilator na njej deluje?

spoly24 ::

ventilator deluje !

69charger ::

Legacy driverji od ATIja so zelo slabi,meni na 9250 sploh noče delat,pa imam tri čisto enake 9250ke,vse sem sprobal pa ne dela.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

amigo_no1 ::

Če misliš da so legacy driverji shit (tega ne morem potrditi, saj meni na enem pc-ju čisto lepo dela v10.2):

http://support.amd.com/us/gpudownload/w...

dzinks63 ::

Kaj imaš to AGP ali PCI-e?
Driver:
AGP
PCI-e

DeeCoy ::

Grem js jutri k njemu pa bomo pogledal, po mojem je HW, lahko tudi napajalnik počasi popušča, pa še kaj. Grafa je stara eno leto. Bomo vidli ;P

DeeCoy ::

Je AGP kartica, ne vem pa katera. Škatle ni, CPU-Z ne izpiše, GPU-z tudi ne, v device manegerju ni prepoznana, ati catalyst noče prepoznat (napiše failed). Kakšna ideja kaj naj naredim?

amigo_no1 ::

Bootaj v live linux (knoppix).
v terminalu vpiši:

dmesg | more

dzinks63 ::

Drugače komp dela bp? Za hardware poglej še z npr: HWiNFO, kateri OS ima 32/64bit?

DeeCoy ::

Gor so xpji 32-bit (sveži) z driverji iz uradne strani (matična). Zdle inštaliram net. framework, ker sem pri ati catalyst centru (najnovejšemu) dobil error. Zdi se mi, da je nekaj okoli frameworka pri teh errorjih. Comp je sedaj pri meni doma in čisto lepo teče brez driverjou.

DeeCoy ::

Okej, da oddam poročilo ;D. Šel sem na atijevo stran, downloadal auto detect drivers, je našel driverje downloadal, inštaliral, restartal. Nekaj časa je delalo vredu (15 seuknd po prihodu na namizje) je naredilo beep in monitor se je ponovno prižgal brez signala. Any ideas?

Okej, v BIOSU sem našel, da je AGP power na High in ne na normal. Bi lahko bilo to krivo? Zdej se lahko še samo igram z nastavitvami.

No, zdej se je monitor ugasnil in prižgal in sem ven dobil popolnoma popačeno sliko. Kakšna ideja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

Icematxyz ::

Zanič strojna oprema.

DeeCoy ::

Ja, tudi jaz tako mislim. Ampak ni rečeno da je ravno grafična. Disk "šrota" ko nor, kar se mi ne zdi normalno. zašteka pri nalaganju namizja, včasih že pri napisu zaganjanje OS. Ponavadi zašteka, ko se naloži Ati Catalyst Control Center. Tako da sumim tudi še kaj drugega.

Jutri bom sprobal z drugo grafično, pa bomo vedeli pri čem smo.

P.S. Brez driverjev (Ati CCC) dela B.P.!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

Icematxyz ::

Trdi disk ni, ker ne bi ugašal zaslon. Če imaš drugo grafično kartico pa seveda poskusi tisto in tako boš najlažje videl ali je grafična ali kaj drugega, kot na primer napajalnik ali matična plošča.

DeeCoy ::

Evo, noter sem dal Radeona 9250 Series, inštaliral driverje in vse je BP! Sem pa dol potegnil speedfan in sem videl, da je voltaža na liniji 12V komaj 11V. Program laže? kje še naj pregledam voltaže? Mogoče zaradi tega ne dela radeon 9550?

Icematxyz ::

Daj to grafično raje še v drug računalnik in boš videl da je pokvarjena. To bi bil moj predlog.

DeeCoy ::

nimam nobenga z agp slotom


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stara grafična kartica

Oddelek: Strojna oprema
251282 (780) Riff
»

Problem z igranjem iger- Directx

Oddelek: Pomoč in nasveti
211562 (1242) Venta20
»

ATI Grafične kartice (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
87559196 (23434) Galaxy
»

ATI Radeon 9200 series

Oddelek: Strojna oprema
172193 (1892) Stoyc
»

radeon 9600...AGP stalno off????

Oddelek: Pomoč in nasveti
51154 (1048) jurchi

Več podobnih tem