» »

HTC Wildfire

HTC Wildfire

jakob98 ::

Zdravo , zanima me ali bi si kupil HTC Wildfireja , ima kdo iskušnje z njim ?

Hvala

axee ::

Ima zastarel procesor, nima ločene grafične enote in izredno slabo resolucijo, kar pomeni, da je počasen, na igrice pozabi (razen najbolj osnovnih) in pa nekaterih aplikacij na marketu ne boš videl zaradi resolucije. Odpriporočam (sem lastnik).

mr1two ::

Za prvi "smartphone" je zadeva super.
Imam tattooja in pogrešam par stvari, ki jih wildfire ima. Recimo podporo za novejše OSe(svojga imam rootanga, sicer si na suhem). Kamera na njem je odlična(na tattooju je neuporabna), ekranček je zelo občutljiv na dotik(stvar okusa, vglavnem je to dobra lastnost) in ima svetilko(flash), ki je tattoo nima.
Za ta denar je po mojem mnenju to top izbira, je pa zelo odvisno kaj pričakuješ od takega telefona. Valda bi bil bolši procesor dobrodošel, ampak verjetno bi bila tudi vsota potem malo višja.

Za tattooja ga menjam takoj:D

jazbec ::

rajši vzami galaxy ace
cena je podobna

mr1two ::

Osebno menim, da ima HTC bolši vmesnik, aparati so tudi vredni denarja.

Mare3 ::

Imam izkušnje z njim in je beden. Vse kar je axee naštel je res, tako da odstvetujem.

BALAST ::

Ni kaj posebnega, ampak za tak mali denar kot ga dobiš z naročnino 100-150€ (ali celo rablenega), je Wildfire odlična ponudba.

axee ::

jazbec je izjavil:

rajši vzami galaxy ace
cena je podobna


Preizkusil sem tudi Galaxy Ace in ga kljub temu, da preferiram HTC Sense umesnik, raje vzamem. Mimogrede, tudi kamera je zelo zelo boga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

rutifruti ::

oz LG Optimus One (p500)

St235 ::

Wildfire je dobil naslednjika wildfire S, ki odpravi precej pomankljivosti. Drugače pa sem mel wildfire v rokah in je stran vržen denar. Če hočeš imet smartphone all in one gadget poglej HTC desire in višje. Pri teh cenenih variantah je preprosto preveč kompromisov (zaslon, procesor), da bi se obnesli.

Emili ::

Prosim, za pomoč ! Imam novi HTC Wildfireja S Kako nastavit tipke za hitro klicanje. Kje se najde Svetilka.

Hvala !

;-) ::

Nevem kako je lahko wildfire s naslednik wildfire-a če je tolk manjši in v roki deluje kot igrača.

thramos ::

Boljša resolucija, boljši procesor, več pomnilnika in zaradi majhnosti še bolj praktičen kot predhodnik.

Emili ::

Emili je izjavil:

Prosim, za pomoč ! Imam novi HTC Wildfireja S Kako nastavit tipke za hitro klicanje. Kje se najde Svetilka.

Hvala !

klinker ::

Emili je izjavil:

Emili je izjavil:

Prosim, za pomoč ! Imam novi HTC Wildfireja S Kako nastavit tipke za hitro klicanje. Kje se najde Svetilka.

Hvala !


A navodil ne znas prebrat al pa google uporabit ;((

Emili ::

Sem starejši pa si ne znam pomagat, ker v navodilih ni tega nič navedenega je samo kratek prevod.

pharaon ::

Za hitre klice je najprimernejši htc-jev widget People, ki ga namestiš na enega izmed zaslonov, nato pa tiste osebe,ki bi jih rad hitro klical urediš tako, da spadajo v skupino "favorites". Nakar ti jih avtomatsko potem prikaže v widgetu.
Za svetilko pa imaš že nameščen program Flashlight.

blaz87 ::

Za hitro klicanje, je za moje pojme še vseeno najboljša številčnica s t9 iskanjem.
Preizkusi.
npr: hočeš klicat osebo uroš. Samo tipkaš 8767, zato ker se pod temi številkami nahaja določena črka. 8=u, 7=r, 6=o, 7=s. Avtomatsko ti prikaže vse uroše.

pharaon ::

blaz, maš prav, samo če maš le peščico ljudi, ki jih večkrat kličeš, gre hitreje prek widgeta.

;-) ::

thramos je izjavil:

Boljša resolucija, boljši procesor, več pomnilnika in zaradi majhnosti še bolj praktičen kot predhodnik.


Tale majhnost je meni tudi moteča. Ima 256K barv, napram predhodniku ki ima 16M, nima optičnega joisticka in ima slabšo baterijo...

kihc ::

Emili - speed dial si naštimaš tako da odpreš številčnico in pritisneš tipko menu. Potem pa imaš opcijo speed dial kjer izbereš kontakt in na katero številko ga boš dal.

Drugače pa mene pri tem telefonu najbolj živcira fotoaparat. Macro posnetke dela precej dobre, panorame pa dela slabše kot webcami izpred 10 let.
x

;-) ::

Panorame dela še galaxy s take da niso vredne pol pizde mrzle vode


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Wildfire (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
703125364 (61962) majstr77
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
527477 (5714) burek1
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19233525 (23198) LuGi
»

HTC Salsa, HTC Wildfire S

Oddelek: Mobilne tehnologije
162960 (2272) Kristina0
»

Naslednji Android bo Ice Cream, 2.4?

Oddelek: Novice / Android
3615603 (13871) Dr_M

Več podobnih tem