» »

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

««
4 / 11
»»

KK44444444 ::

Nevem kaj imate vsi s tem da je cod enak. Kaj je blo kej narobe z mw2? Ne! Pol ni treba menjavat.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: ahac ()

Tr0n ::

RAAAGGEEEEEEEEEEEEEEEE! :)

def0r ::

KK44444444 je izjavil:

NEVEM KAJ IMATE VSI S TEM DA JE COD ENAK. KAJ JE BLO KEJ NAROBE Z MW2 ?? NE! POL NI TREBA MENJAVAT.


Prevec stvari narobe, prevec stvari enakih MW1:D

Jerry000 ::

KK44444444 je izjavil:

NEVEM KAJ IMATE VSI S TEM DA JE COD ENAK.


A se ti ne zdi da se 3 leta vse ponavla? Če je tvoj odgovor "ne" pol si slep...sorry

Bolf3nk ::

Če ti je fajn vsako leto dat 50€ za kopijo Mw1 igre, super za tebe

Tr0n ::

Saj Battlefield se tudi ponavlja. Ali mislis, da bo BF3 res toliko drugacen od BC2? :)

def0r ::

Tr0n je izjavil:

Saj Battlefield se tudi ponavlja. Ali mislis, da bo BF3 res toliko drugacen od BC2? :)

Jaz osebno upam da bo manj podobne BC2, bolj podoben BF2.

PARTyZAN ::

Sej ni 50, je 60€. Brez ziljona DLCjev, ki bodo zunaj čez par tednov za čez 10€ po komadu seveda ;>

Ni panike, itak atiji in mamice plačujejo :)

Bolf3nk ::

Tr0n je izjavil:

Saj Battlefield se tudi ponavlja. Ali mislis, da bo BF3 res toliko drugacen od BC2? :)


Večje mape, več vozil, boljša grafika, boljša fizika, gamaplay...

Kaj pa ima mw3? ista grafika, isti interface, isti zvok, isti rewardi... vse je enako lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Freaxx ::

Yeh, to tud mene moti, igras mw2 en dan prej in pol kups to za 60 eurov in si rečš wadafak, ker ni neke očitne razlike. (vsaj v trailerjih je ni) Bi blo veliko bolj cenjeno če bi dal en let poznej ven pa to orenk narjen. SO pa nove mape kar je pa tudi edino, mogoče edini razlog da bi kdaj v prihodnosti kupu ker ze že ravno new york podira zakaj pa ne? xD

BigWhale ::

Jerry000 je izjavil:

aaaahahahahhahahahaha še mal pa bodo prodajal hrano z znamko Call of Duty:D. Ok zdej pa RES pretiravajo pa perejo možgane najstnikom


Meni so bli na E3 fajn uni k so prodajal GamerGrub.

BALAST ::

Še malo updejta za Dew in Doritos bonus.


Now when players fire up the game next month, there's no telling if those at higher levels have been playing twice as long and hard as you, or if they simply bought a ton of Mountain Dew and Doritos. I'm going to choose to ignore the whole childhood obesity epidemic factors that accompany such an ad campaign, but it's worth noting that kids are now being bribed with more XP (in a game that keeps them sedentary for long hours) to get them to buy completely unhealthy junk food.

Skyman ::



evo First Campaign Mission Gameplay LEAKED

Bananovec ::

Je že odstranjen. :|
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Freaxx ::

ka ne morjo korenja z MW3 signom prodajat aa :)? Apa saj pomarance xD

BALAST ::

Seveda ga lahko, sam je vprašanje če so pomarančejedci in korenjejedci sploh ciljna gruča za igro.

Freaxx ::

ja sej, samo lahko bi pa recimo neke riževe vafle al kej takega k je men osebno (sm ciljna gruča) čist ušeč.

BALAST ::

Recimo Pizza Hut je reklamni podaljšek Sony Playstation in dajejo original igre za PS2 in 3 če naročiš akcijski pico ali pa večje število le teh.

dr.Akula ::



Ko pa ta tip laže, omg. Prav tisto naučeno nakladanje (listening to fans, bla bla...), skoraj hujši kot politik. Pa še antipatičen je do amena.
ni podatka

Jerry000 ::

dr.Akula je izjavil:



Ko pa ta tip laže, omg. Prav tisto naučeno nakladanje (listening to fans, bla bla...), skoraj hujši kot politik. Pa še antipatičen je do amena.



Mhm ta tipo je že predlan nakladu glede MW2, ista scena. Pomoje še isto naklada kot pred 2 leti:D

DarwiN ::

Bananovec je izjavil:

Je že odstranjen. :|
klik

Jst ::

>Mhm ta tipo je že predlan nakladu glede MW2, ista scena. Pomoje še isto naklada
>kot pred 2 leti:D

Baje, da BF3 tudi ni poudarek na eye candy-ju*, ampak pravijo, da gameplay rocks.
*baje da je na ravni BF:BC2 oziroma nekateri deli še slabše. Tako slišal v podcastu o beti. Seveda, ker je beta, se lahko tudi to spremeni, ampak mene ne bi motilo, če bi bila grafika na ravni par let stare igre...

Meni je bolj važen gameplay in zgodba, kot grafika, zato mi je bil Singularity zelo všeč in sem ga kupil (prvo preigral piratsko verzijo, potem pa kupil na Steamu full price).

Drugače pa, kar se tiče quote-a: kaj pa pričakujete od PR človeka, da bo govoril?

Bomo videli...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Skyman ::

mr1two ::

sweet :)

BALAST ::

Minigun na deminerskem robotku :P Sweet!
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Jst ::

Tale video je verjetno prišel "PR approved", vendar iz nekaterih scen se da izluščiti informacije in da nas mogoče časa dober action shooter movie.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

MAFIA ::

[ HASHodYouTube]

Cista zabava

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

wnbpotato ::

Že oddal pre-order... :D

Skyman ::

wnbpotato je izjavil:

Že oddal pre-order... :D

jz imam ze 2 mesca preorder narejen :D

wnbpotato ::

Skyman je izjavil:

wnbpotato je izjavil:

Že oddal pre-order... :D

jz imam ze 2 mesca preorder narejen :D

Kje si naročil?

DrSergioDJ ::

Kdo ponuja najcenejši key, pa da je ok stran/štacuna?
...

Primoz78 ::

Elitekeys 37,99€

Gamerske 25,77€

Cdkeyport 26,50$ tukaj se še ne da oddat pre-orderja, ker se ne vedo tocno kakasna verzija bo to (RU ali ENG)...sem jih kontaktiral ze pred casom.

Te cene, ki so pod 30€ so verjetno kaka ruska verzija z aktivacijo preko VPN-ja...a ponavadi to pise.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

wnbpotato ::

Jest sem jo iskal za ps3 in sem najcenejšo našo na amazon.co.uk za pre-order...

Zgodovina sprememb…

Skyman ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

BALAST ::

Infinity Ward has done the old switcheroo chestnut and removed the levelling up privileges from PC dedicated servers in the name of "control".


Tako je! Levelanje samo na p2p serverjih in ne tako kot pri COD:BO na privat serverju z boti.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

LordTado ::

Mal so se zaje... ker niso đli na novi engine,ampak uporebli MW2.Škoda.
Če nebi pršel B3 bi blo dost bolš...

galu ::

Primoz78 je izjavil:


Gamerske 25,77€


Hmm, to pa se celo splača... Najlepša hvala za link!;)
Tako to gre.

Jst ::

Kje so časi, kjer je bil pomemben SKILL in je zmagal tisti, ki je bil res najboljši, ne pa tisti, ki ima dostop do največ in najmočnejših orožij...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

def0r ::

Jst je izjavil:

Kje so časi, kjer je bil pomemben SKILL in je zmagal tisti, ki je bil res najboljši, ne pa tisti, ki ima dostop do največ in najmočnejših orožij...

CoD 1 2?:P

Jst ::

UT99.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Primoz78 ::

Jst je izjavil:

Kje so časi, kjer je bil pomemben SKILL in je zmagal tisti, ki je bil res najboljši, ne pa tisti, ki ima dostop do največ in najmočnejših orožij...


To so bli časi QW, Q2 in Q3...oooh kje so ti zlati casi...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Jerry000 ::

oja, tisti časi so bli dobri ko smo CoD1 UO nažigali in Q3...pol je pa cod zgubil pomen:/. Res so bli zlati časi gaminga:)

legendary ::

http://playgame.biz/product_info.php?pr...

43,99€. Trenutno najceneje v sloveniji.

Primoz78 ::

Jerry000 je izjavil:

oja, tisti časi so bli dobri ko smo CoD1 UO nažigali in Q3...pol je pa cod zgubil pomen:/. Res so bli zlati časi gaminga:)


Jaz sem prenehal z multiplayerjem pri Q3 ko smo hodili na LAN party-je organizirane v Bohinjski bistrici...internet sem mel prepocasen za spilanje pol sem pa presel na MAC-a. Sedaj pa spet nabijam mal online Black opse itd...na "stara" leta ;((

Evo jaz sem tudi prednarocil Mw3 cena 35,xx€ steam multilanguage key, pa da vidimo kako bo...danes pa dobil Battlefield3 kodo na mail.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Skyman ::

!

Jst ::

This video is no longer available to a copyright claim...

Activision mora imeti pa res ogromno "vohunov," ker je bilo že kar nekaj LEAKED posnetkov, pa so bili vsi zbrisani skoraj takoj... :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bajsibajsi ::

def0r je izjavil:

Jst je izjavil:

Kje so časi, kjer je bil pomemben SKILL in je zmagal tisti, ki je bil res najboljši, ne pa tisti, ki ima dostop do največ in najmočnejših orožij...

CoD 1 2?:P


Se vedno igram COD (1.1). Skoraj vsak dan... :)

Jerry000 ::

bajsibajsi je izjavil:

def0r je izjavil:

Jst je izjavil:

Kje so časi, kjer je bil pomemben SKILL in je zmagal tisti, ki je bil res najboljši, ne pa tisti, ki ima dostop do največ in najmočnejših orožij...

CoD 1 2?:P


Se vedno igram COD (1.1). Skoraj vsak dan... :)



Lepo:), js pa CoD UO. Kaj mogoče veš kako se pri original downgrade izvede? Kajti imam 1.5 ampak večina serverjev za UO je v 1.4

bajsibajsi ::

Lahko imas vec verzij na eni masini, ker COD (UO) ne zahteva instalacije; samo kopiraj sproti verzije, ko jih posodabljas.

Pa ne vec sprasevati tu, ko je tema o MW3, da ne bova smetila. :)

Dua'L ::


kR neki =)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()
««
4 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653641 (18280) Machete
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768386 (36151) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100032 (74861) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534128 (25725) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676841 (59327) Unknown_001

Več podobnih tem